Перейти до змісту

Русский офф


Slayer

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь

что некто не играет л2?((

Думаєш, що знайшовши Л2волкерів з одного з тобою міста ти найдеш дружній колектив, то запевню, що ти далекий від досягнення своєї мети tongue.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что некто не играет л2?((

Думаєш, що знайшовши Л2волкерів з одного з тобою міста ти найдеш дружній колектив, то запевню, що ти далекий від досягнення своєї мети tongue.gif

Звідки така впевненість?)) пробував на собі? Я знаю 3х гравців всі адекватні люди з якими цікаво грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки така впевненість?)) пробував на собі? Я знаю 3х гравців всі адекватні люди з якими цікаво грати.

Вважати, що лучани самі веселі чи самі адекватні рівноцінно твердженню, що самі світлошкірі негри живуть в америці ну і т.д. tongue.gif

З.І. І такі да, пробував на собі - років десять тому почав в онлайні піськами мірятися ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись також був зайнятий цією цяцькою і по практиці можу сказати, що, якщо хочеш знайти друзів в цій грі, не потрібно шукати їх у свому місті:)

На рахунок вибору сервера все залежить від того, що ти хочеш мати від гри... Якщо просто задовлення від годинки-двох вдень, то особливої різниці у виборі руоффовського сервера немає. Якщо хочеш "задротити" (що і необхідно робити в л2 щоб чогось досягти) то я б рекомендував Ван Холтер, хоча і там уже все зайняте. Літом, доречі, відкриває'ться 14-й сервер.

Ідучи грати на руофф, також потрібно пам'ятати, що особливої відмінності між хорошими фрішками він не має. Це не EU/US офф, на яких немає такого поняття як офіційний донейт чи преміум аккаунт. Тут жеж без преміума ти ніхто, інколи навіть зайти в прайм тайм не зможеш. Не будуть брати в тимчасову групу, про який небудь міддл клан, також, можеш забути. Забути також можеш про нормальну кп. Так що 260 р. руськими прийдеться приготувати :(

PS. Якщо цікавить моя думка, я би рекомендував піти на одну з відомих фрішок:) (rpg-club.com чи http://overworld.su/ чи ще яку небудь подібну) Та сама фрішка, тільки безплатна:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівняти офф до фрішкі :lol:

Да в інови свої приколи але полюбому це краще ніж приколи фрішок.

Про ПА то тут все відносно, 50% народу купує його за адену. Ну є і приклади коли люди 83+ ніразу за цей час не активовуючи ПА

что некто не играет л2?((

Думаєш, що знайшовши Л2волкерів з одного з тобою міста ти найдеш дружній колектив, то запевню, що ти далекий від досягнення своєї мети tongue.gif

Час іде і все міняється, волкера побачити нинче почті щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час іде і все міняється, волкера побачити нинче почті щастя.

Альо, дядь, я не про бота а про гравців Л2.

З.І. Геть забув, що були такі в Л2 blush.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував зайти на естус...без Па кікає з серва коли багато народу)

без яких небуть глюків- просто раз і связь прервана) краще всетаки ПВП серв) не треба марнувати стільки часу щоб побитись трохи :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пограв 2 денька на ван хольтері, мені сподобалось і не дісконить по вечорам, а щодо рпг, оверлорд,астериус порівняно з руофом це ... :smile3::lopata: Чому ви всі вирішили, що у Луцьку неможливо знайти хороших людей та гравців? :unsure: Невже в нас тут живуть одні агри і неадеквати?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В луцьку багато норм гравців, але це не значить що ти зними зможеш зійтись як по онлайну так і по характеру.

Тому краще шукай КП за цими параметрами а не за тереторіальним признаком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав дестром, поюзав гугл, прочитав, що дестрам і фр урєзали і дісарм на 83 лвл і точити незя карочє уг( з таким онлайном як в мене до 83 дуже далеко ще) Silia Ким краще грати якщо 2-3 часика в день і цікаво було грати?) Руки срєдні грав завжди на інтерлюді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дєстри завжди популярні, можеш продовжувать грать їм (паті в лаби грані рб ітд буде не тяжко шукать),

сапорт также всім потрібен.

З онлайном в 2-3 часа просто буш проходить пару інстів получая експ і мб дроп кім би ти не грав, лишатиметься на біганя по мобам дета час і все. Кім тобі цікавіше це робить це сугубо індивідуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Ру Офф рулит! играю с 2009 на Естусе. поначалу задроитл не подетски :) а щас уже попустился. играю чисто ради фана и удовольствия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

буду грати , якщо народу не менше 5к буде ...... в іншому випадку навіть розпочинати нема різону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз оф уж не ла2, чекаю може таки класік відкриють тоді можна буде ще побавитись трохи)) а так фрі і тільки фрішки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Евро Теон, там онлайна хватит всем с головой. Русские сервера что не заходят. ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...