Перейти до змісту

Русский офф


Slayer

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь

з Black32 переїхали на Естус ;)

ще незнаєм як сервакі будуть по счёту, но на перших трьох бажання грати немає, де зберуться різні топові клани... задроцтва вже такого немає.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з Black32 гоцаєм на Ramsheart

ще незнаєм як сервакі будуть по счёту, но на перших трьох бажання грати немає, де зберуться різні топові клани... задроцтва вже такого немає.....

То найди собі топовий клан)) Вже вкачав 20 лвл і профу )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу почати грати в лінєйку другу на цьому сервері, і мені краще почекати релізу чи почати качати бета-версію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу почати грати в лінєйку другу на цьому сервері, і мені краще почекати релізу чи почати качати бета-версію?

жди реліз. після обт буде вайп.

на блекбірд ніхто не іде ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:):0012: пацани чісто моя думка.... перших 3-ри сервакі будуть загружені в хлам...... Кадмус, Атебальт, Блэкберд... але якщо ви хочете мучітись а не грати в своє задоволення будьласка =)

Мій вибір Эстус!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:):_41: пацани чісто моя думка.... перших 3-ри сервакі будуть загружені в хлам...... Кадмус, Атебальт, Блэкберд... але якщо ви хочете мучітись а не грати в своє задоволення будьласка =)

Мій вибір Эстус!

а не буде скучно ? ну хоча в кого яке задоволення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадмус, хочу нагібати Абіс і Шог. Зараз тут ще багато ноу-клан, так як він відкрився першим, але думаю шо менше стане після релізу, а пізніше ноу клан відпаде взагалі і залишаться топ альянси (бо клани сюди не йдуть). Так що велкам ту хел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мой выбор Кадмус

1 там будит играть ДаниельДефо :) ...давно хотел с ним в пряморукости потягатся )

2 туда идет ооооогромное колличество моих знакомых которые умеют делать топовые кланы на ровном месте

3 ето будит мясо ЗЕРГ ЗЕРГ ЗЕРГ :mdr: ...мне страшно представить что будит творится на епиках ...кровавая баня

кадмус ждет ядерный взрыв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно) ДД не пряморукий, ДД - буржуй, это я говорю не смотря на то, что он мой КЛ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це де він твій КЛ ? якщо ти про хаос то він там як радник :dont: і походу довго не буде.

в пряморукості тягатися з ним не получиться, так як він завжди на грейд вище буде.

на кадмусі самий вищий процент неадекватів. і якщо ти всетакі з хаоса то щоб нагібати абісс і шог вам теж потрібен зерг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний Момент ДД рулить всім, а Макс розвісив вуха і все робить як йому скаже ДД, тому дефакто ДД - КЛ и АЛ. Зерг є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йду на Кадмус. Клан Dejavu. Грав на ЗБТ, тепер і на ВБТ граю.... Буде щось страшне - в перші дні в стартових локаціях не вистачало мобів на всіх юзвєрів. Але хочу спробувати себе в "крутих замєсах" ;) . Мо, перетнемось десь на просторах Л2.ю (Нік - JustDEATH)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хай всім!!!

З Різдвяними святами Вас!!!!

тут трохи почитав подивився і .... так на який сервер заходити і чи варто, бо давно мене вже щось тут не було!?!? :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а і ще де на ФТП клієнт ЛА знайти, бо через нет не виходить??? або викладіть плззз якщо там його немає :0100::0087:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нууу хвастатись то є чим але не соберався.

Біше цікавить доля нагібаторів які перлись на кадмус за славою дефо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...