Перейти до змісту

Русский офф


Slayer

Рекомендовані повідомлення

Доступ до тєла сервера мають тік представники НС софт тому вона в кореї де соберають новий білд.

Ми тестим те що найдем а вони звіряться потом чи все з того що найдем вже було добавлено в фікси чи щось пропустили, а при такіх обємах все відслідкувать тяжко.

Те що перекладали з інгліша логічно адже перекладачів з корейської найти тяще, але це не значить що це інгліш версія гри просто файли описалова квестів через простоту брались з інгліша.

Загалом пока враження в основном хороші, хоча є пару мєлочей які не подобаються накшталт відсутності гмів в гм листі скільки раз не пробував ну але це бум надіятись лише покіщо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь

де цю інфу бачив? якщо зможеш віднайти ссилку то виложи тут.

якщо так то дуже багато звірятися і я не бучу смисла з цього збт, бо за великими косяками, які напевне виправленні в основному переводі тестери менші не будть рапортувать. та і не багато рапортує людей.

про інгліш версію я тількі затронув, що вони перекладали з неї, не більше і то з допомогою електронного перекладача :angry: .

з помилкою в профі і те, що вони будуть виправляти через тиждень враження не дуже, на перевод якось мені всерівно, просто серйозна компанія і не виконнує своїх обіцянок і їхні слова не відповідають реальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найти вже напевно ненайду, бо влом знов переривать всі ті форуми, дам троха іншої інфи.

http://forums.goha.ru/showthread.php?t=230614 - перший пост витяжкі з каментів представників інови.

Update: 24.10.08

Время: 18:45

Статус: Отчет о проделанной работе.

***

5. Другие ошибки - незначительные и могут быть исправлены в период окончания первого этапа или же уже во втором этапе ЗБТ.

По каждому пункту проводилось полное тестирование: соответствие ожиданиям пользователей, грамматика, пунктуация, стилистика, размещение текста и читаемость

***

Список всех необходимых изменений был отправлен разработчику – компании NCsoft. В настоящий момент ожидаем применения исправленных файлов.

Вобщем не забувайте це лише бета і їй по строку служби положино глючить !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав вони все самі правлять і мають доступ до клієнта, тоді я боюся що будуть такі випадки як з рф-онлайн, коли появляється серйозна помилка вони її відправляють до виробника і ждуть коли той поправить, а цеможу зайнятидовгий час.

але чому вони запустили 2 етап з кривим перводом. в обт побачм , як воно на справді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кривим відносно.

В 95% (мо і біше не рахував) тексту все нармал.

Запускали з тим що є в наявності просто щоб не відставать від намічених строків.

Те що буде біше баг репортів це добавить роботи але користь від тесту буде полюбе (да навіть потестить залізо з напливом народа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З бетафоруму вчорашній пост

Все нерабочие квесты были исправлены, поправьте меня, если это не так.

пока біш ніхто не пожалівся на квести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

В понеділок ЗАПУСК ВБТ!!! +)"УРА :)

Я Вирішив грати за котовода! а на якому з серверів ще ні... але це питання я думаю вирішиться швидко =))) хто буде грати і ким пишіть??? =))....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Вас багато грати буде? на 3? сервері?? бо я з другом ще не надумали де ми грати будемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ж та ссилка?? =))) :angry:

Тай друг пропав), як кине скажу. Нас тільки двоє почнем на 3 сервері, вде найшли собі клан з хорошою організацією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Installer_Lineage2_CBT_ONLY_1.0.4.rar Бачу цей клієнт це добре =)) але його прийдеться обновляти

а треба нам Installer_Lineage2_1.0.5.rar я його качаю довго до ужаса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На форумі l2.ru, писали, що там обновиться тільки 30-60 мбайт

Постав Снігу + то він залив :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінув на ФТП Installer_Lineage2_1.0.5.rar качайте на здоровя ( ВІДКРИТОГО БЕТА ТЕСТУ КЛІЄНТ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки облом реєстрацією аккаунтів =( сервер невитримав навантаження і здох :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...