Перейти до змісту

Русский офф


Slayer

Рекомендовані повідомлення

Думаю багато хто знає що російський офф має відкритись Офф сайт Цікавить:

1. Чи буде народ гоцати на ньому? (в розумінні з Луцька :) )

2. Якщо буде, то можливо на одному серваку всі дружно?

3. Ваші відгукі про відкриття Оффа Рус.

4. І хто вже знайомий з расою камаель - розкажіть ху із ху =) читав троха але ніфіга не зрозумів про них...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь

1) Народ буде

2) На одному серваку можливо але не в одному клані однозначно (провірено на власному досвіді що до добра це не доводить)

3) Пока нема про що відгукуватись, там видно буде.

4) Те що покіщо народ гамає на фрішках не можна вважать камаелями відповідно відгукі можуть дати лише оффовці а їх тут маловато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

1. Я хотів би на ньому погоцати, ала машинка слабувата (хіба що на ноуті)

2. Не зрозумів про "на одному сєрваку"...хм...

Там буде лише 1 (один) сєрвак (логічно)...

Фізично - 3

1 фізичний сєрвак розраховний в сердньму на 6000 чоловік (максимум - 10000)

Відповідно якщо буде більше 10000 - підключать другу машину і тд...

Рейти на русофі будуть лише Х1...

Сервак - безкоштовний...(маю на увазі створення акаунту)

Жити будуть за рахунок донату - платиш гроші і отримуєш рейти Х2 та ін...

3. Особисто я "ЗА"... Але тісно буде пісєц...

4. Не знайомий не знаю...та й пох...все одно БДшку буду розвивать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закрытое бета-тестирование будет производиться на 3 серверах, а в последствии их будет открыто столько, сколько потребуется для комфортной игры всех желающих.

все с рейтами х1

все с зашитой от ботоводов

1 комп 1 окно

Грация в режиме Free-to-Play. Прочих различий с Корейской версией не будет.

спартанские условия :(

а кстати тут еше никто не упамянул ПОЛНАЯ РУССКАЯ ЛОКАЛИЗАЦИЯ (те.диалоги,скилы,статы,все все все на русском )

любителям х3749824538746580 ТЫШ делать там нечево

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Поздравляем, Александр,

Вас выбрали для участия в закрытом бета-тестировании Lineage II, которое начнется 3-го ноября. В ваших силах сделать любимую игру еще лучше, внеся посильный вклад в создание русского Lineage II!

Одна из самых популярных в мире MMORPG — Lineage II — впервые в России выходит официально и полностью на русском языке. Поистине, это знаковое событие для отечественной игровой индустрии и геймерского сообщества.

Переговоры между Innova и создателем игры корейской компанией NCSoft длились почти год, однако удалось добиться главного — беспрецедентных условий локализации и дистрибуции игры, которые в первую очередь избавляют наших соотечественников от бремени абонентской платы и предоставляют им полностью русифицированный контент Lineage II.

В рамках закрытого бета-тестирования мы надеемся устранить все возможные проблемы с игрой. Наша общая цель — сделать русскую версию Lineage II лучшей среди всех локализаций этой прекрасной игры, и в этом нам не обойтись без Вашего участия. Самые активные бета-тестеры получат от Innova подарки, а игроки, принесшие наибольшую пользу — возможность попасть в титры игры. Мы рассчитываем на Вашу помощь и участие — это совсем не трудно!...

Може вже хтось скачав?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляем, Александр,

Вас выбрали для участия в закрытом бета-тестировании Lineage II, которое начнется 3-го ноября. В ваших силах сделать любимую игру еще лучше, внеся посильный вклад в создание русского Lineage II!

Одна из самых популярных в мире MMORPG — Lineage II — впервые в России выходит официально и полностью на русском языке. Поистине, это знаковое событие для отечественной игровой индустрии и геймерского сообщества.

Переговоры между Innova и создателем игры корейской компанией NCSoft длились почти год, однако удалось добиться главного — беспрецедентных условий локализации и дистрибуции игры, которые в первую очередь избавляют наших соотечественников от бремени абонентской платы и предоставляют им полностью русифицированный контент Lineage II.

В рамках закрытого бета-тестирования мы надеемся устранить все возможные проблемы с игрой. Наша общая цель — сделать русскую версию Lineage II лучшей среди всех локализаций этой прекрасной игры, и в этом нам не обойтись без Вашего участия. Самые активные бета-тестеры получат от Innova подарки, а игроки, принесшие наибольшую пользу — возможность попасть в титры игры. Мы рассчитываем на Вашу помощь и участие — это совсем не трудно!...

Може вже хтось скачав?)

Мну таке саме прийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже пару глюків нашов але накой їх тут виложувать ?

Це ж лише бета причом пока що закрита (тобто сира версія спеціально для відлова таких приколів)

Ну а найбільше харить так це квести на профи. Так як наплив народу зараз великий і реально квестових мобів не хватає вистраюються здаравєнні черги на те щоб вбити моба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже пару глюків нашов але накой їх тут виложувать ?

Це ж лише бета причом пока що закрита (тобто сира версія спеціально для відлова таких приколів)

Вони вже 2 місяця працюють над русифікацією, а та робота в плані перекладу, який вони зробили, займає не більше місяця і то я думаю так як вони з англ. клієнта перекладали промтом то можна зробити і за тиждень тою командою яка вних є. проблеми з профами вони обіцяють виправити 11 числа, це через тиждень після старту, а так люди іграють кім можуть, в мене 2-є простоюються на 20 і 39 лвл. На форумі збт адміністрації не видно, на основному в розділі л2 флуд і срач якусь кориснуінфу зовсім не найти.

В обт має появитися їхня заміна геймгварду поімені Фрост, чи вона буде ефективна проти бота і радара затестим.

Виложив ради того щоб люди оцінили працю локілізаторів, не всіж в збт попали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

Откуда ти знаєш скільки вони можуть перевести і за який час ? )

І доречі дета проскакувала інфа що вже давно в зборці в кореї лежить нова версія перекладу і вона просто ще не добралась до нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://games-tv.ru/tv/exclusive/dnevniki_l..._II/1_aja_chast

20 людей над локілізацією працює, 8 перекладачів. Заявили, що все перекладено і вони працюють над редактуванням текстів. Дата роліку 1 жовтня, старт збт 3 листопада. Ну так 1 місяць на те щоб відредактувати весь текст якій перевели з врахуванням, що був ще перший етап збт.

По переводу в ігрі видно що переводили промтом і з англ версії ігри (хоч казали що з корейського).

І доречі дета проскакувала інфа що вже давно в зборці в кореї лежить нова версія перекладу і вона просто ще не добралась до нас.

що вона робить в кореї і що тоді ми тестимо ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...