Перейти до змісту

Трахфеї


leonon

Рекомендовані повідомлення

Їхав на Шацькі озера і на одному з ставків, де ми ловили я впіймав декількох карасів, а також головного героя - мого першого карпа. Не важив, не було обладнання. На вигляд 1.5-2 з чимось кг.

А сьогодні біля будиночку в ставку упіймав карасика і сомика:

Вибачте за якісь фоток))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 195
  • Створено
  • Остання відповідь

мій перший достойний уваги екземпляр - 3 кг

post-1796-0-13913500-1314094826_thumb.jp

А за пару годин ще один красень, ваги не скажу бо був випущений після фотосесії :), але по фото видно що точно не 3 кг :)

post-1796-0-81016600-1314094910_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
А де зловлено, якщо не секрет? Часом не Карасинське (Тростне) озеро?

Ви не далекі від істини:)

Маневицький район о.Глибоке

П.С. на Тросному є екземпляри, на мою думку, більші!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як фото вставити? Шось мудрую,мудрую не виходить.Звиняйте за ОФФ.

залей сюда http://board.lutsk.ua/imgstore/

потом в "Ссылки на изображение" копируешь "BB-code" и вставляешь в сообщение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/imgstore/images/0210201141.jpg"]http://0210201141.jpg

Дякую за пораду.Незнаю,чи вийшло щось.

Ура-а-а!!!! Заработала!

Якщо чесно-зловив товариш.Я знімав на відео це все діло,а ще один колега з підсаком бігав.Короп заважив рівно 8 кг.Був спійманий на початку Жовтня,на макушатнік.Звиняйте,оскільки ставок безкоштовний,координати не дам.Але Волинська обл,в сторону Горохова.

Якщо можна відео залити,підкажіть як це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можеш то загрузи на ютуб, а потім через спеціальні "BB-code" зліва від вкладки шрифт якщо писати повідомлення, вибираєш медіа і копіюєш ссилку.

А зразу прямо сюди то не знаю як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прчитав назву теми Трах феї, а тут одні чоловіки з рибами.

Та хто їх знає, що вони там (і з ким) роблять.

Повертаються - то, в основному, без улову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де зловлено, якщо не секрет? Часом не Карасинське (Тростне) озеро?

Ви не далекі від істини :)

Маневицький район о.Глибоке

П.С. на Тросному є екземпляри, на мою думку, більші!

вибачте за пізне питання а коли ти був на цьому озері ...рік? Класне озеро останній раз я там був десь роки два назад, природа класна але це все що залишилось не тронутим бо рибу кажись добре побили електро-вудками су..и.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за пізне питання а коли ти був на цьому озері ...рік? Класне озеро останній раз я там був десь роки два назад, природа класна але це все що залишилось не тронутим бо рибу кажись добре побили електро-вудками су..и

був в 2011 році 10 вересня,

розказую все по порядку! дане озеро є дуже красивим, і помоєму то чі гідрологіна пам"ятка чи заказник не помню....

воно "належало" одному багатому "працівникові лісового господарства" і він (як кажуть місцеві) і позапускав туда цих амурчиків(мальків) карпів.

але років 2-3 назад шось почалась нерозбериха з тим озером, і почали там масово заготавлювати рибу! саме так заготавлювати!

озеро не є велике, і там ставили сіті з мононіті в 2-3 РЯДА! навколо всього озера!!! і по озеру ше штук 20!

я ще такого чуда не бачив.... правда... ну і в кінечному рахунку на озері немає, ВОБЩЕ немає карася, виловили сітями, маленького карпика, з риби тількі поодинокі амури,(якого я і зловив) карпи такого ж розміру....

багато щукі і окуня, окуня я би сказав дуже багато!!!

ну і да ше наверно зверху цього ше електровудками побили.... маємо те що маємо!

П.С. я на те озеро разом з дядьком років з 5 вже їзджу, то перед чим амурчіком ми там зловили карпа раз на 3.200,.... в основному там був великій карась....

але це вже історія....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 тижня потому...

Можливо я помиляюсь, але зараз "круглого" карася зловити це рідкість. Хіба що в озері, чи на річці. В дитинстві, пам"ятаю, на ліщину та пір"їнку з гуски, в селі в бабусиній кобані я ловив "круглих" карасів, але червоних. Тоді їх було хоч греблю гати, а зараз, навіть в тих краях, його в день і з фонаріком не "побачиш".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...