Перейти до змісту

ПриватБанк подав в суд


Рекомендовані повідомлення

Приват банк подав в суд за не виконання обов'язків по сплаті по іпотечному кредиту.

 

Без попереджень, просто прийшла смс з'явитись до суду на розгляд справи.

 

Я так розумію хочуть віджатм житло і все по тому. Не сплати з'явились тільки з початку війни.

 

 

Як діяти, хто може підказати?

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Іпотека в Україні в умовах війни: що змінилося у кредитуванні житла

Чи потрібно сплачувати іпотеку під час війни

У перші тижні воєнних дій банківські установи дозволили українцям деякий час не сплачувати позику на купівлю житла, а також відмінили нарахування пені за протермінування таких виплат. Зараз кредитори повертаються до виконання іпотечних виплат згідно з договорами.

Отже, сплачувати іпотеку в умовах воєнного часу потрібно. 

Чи можуть виселити з квартири за несплату іпотеки в умовах війни

Ні, не можуть. Відповідно до ст. 40 Закону України «Про іпотеку», якщо ви заборгували банку за іпотечними внесками, під час війни вас не можуть виселити з цієї квартири. Це правило діятиме ще місяць після скасування воєнного стану в Україні.

Отже, іпотека в Україні в час війни працює – Ощадбанк відновив три програми придбання житла в кредит. 

«Доступна іпотека» спрямована на задоволення житлових потреб військових, медиків, учителів і науковців.

Сплачувати кредит на житло під час війни потрібно – банки скасовують кредитні канікули.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завдяки такому жесту банків мотивація в людей йти на війну стає явно меншою :)

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MACCEN сказал:

завдяки такому жесту банків мотивація в людей йти на війну стає явно меншою :)

Ну ти ж не на війні і явно не збираєшся туди, якщо за рік чи навіть за 9 не знайшов мотивів туди потрапити, то до чого ти згадуєш про мотивацію воювати?

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю мінімум треба було не забити, а повідомляти офіційно банк про неможливість тимчасово виплачувати іпотеку і домовлятися про відстрочки, реструктуризації і т д.

а зараз не питати на форумі, а шукати юриста/адвоката уже для консультації

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, nickel сказал:

Ну ти ж не на війні і явно не збираєшся туди, якщо за рік чи навіть за 9 не знайшов мотивів туди потрапити, то до чого ти згадуєш про мотивацію воювати?

 

Плюс як можна після закінчення воєнного стану людині за місяць знайти достойну роботу та покрити всі можливі борги перед комуналкою і так далі, ти бачив які зараз зарплати пропонують людям? Чи ти міряєш тільки по своїм доходам? 

 

Це просто з таким відношенням до людей перемога буде ой як не скоро. 

 

я не шукаю юристів, просто я назвав ще одну можливу причину чому в людей стає менше мотивації воювати, і чому дехто ухиляється.

 

 

PS: принаймні я в квітні сам пішов в військомат та став на облік, поновив всі документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

 

я не шукаю юристів, просто я назвав ще одну можливу причину чому в людей стає менше мотивації воювати, і чому дехто ухиляється.

Надіються, що кацапські банки спишуть їм борги як в Криму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, MACCEN сказал:

Плюс як можна після закінчення воєнного стану людині за місяць знайти достойну роботу та покрити всі можливі борги перед комуналкою і так далі, ти бачив які зараз зарплати пропонують людям?

А при чому тут комуналка? По ній взагалі ніяких відстрочок у зв'язку з війною немає. Тобто після закінчення війни у тебе не повинно бути боргів. Бачив, підписки з Ворк.уа щодня приходять.

45 минут назад, MACCEN сказал:

Чи ти міряєш тільки по своїм доходам? 

А що ти знаєш про мої доходи?

45 минут назад, MACCEN сказал:

Це просто з таким відношенням до людей перемога буде ой як не скоро. 

Таке враження, що ти надіявся, що тобі спишуть іпотечний борг у зв'язку з війною, а коли отримав запрошення в суд, то розчарувався у владі.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, nickel сказал:

А при чому тут комуналка? По ній взагалі ніяких відстрочок у зв'язку з війною немає. Тобто після закінчення війни у тебе не повинно бути боргів. Бачив, підписки з Ворк.уа щодня приходять.

А що ти знаєш про мої доходи?

Таке враження, що ти надіявся, що тобі спишуть іпотечний борг у зв'язку з війною, а коли отримав запрошення в суд, то розчарувався у владі.

в мене все ок, я ні на що не надіюсь.

 

Для тих, хто в танку я хочу сказати що навпаки зараз мають сприяти фінансові установи людям щоб вони могли хоть щось закривати, надавати пільги та знижки на кредити. Як це робить доречі Кредобанк (Польський банк) чому вони ляльні до клієнта, а державний банк ні, чи це не те пальто?

 

Ти ще бачу виправдаєш те що в нас генератори продавали коли конче треба було за 5 іксів, а зараз коли вони нікому не треба ціна впала і скиглять баригі що продам в мінус аби забрали.

 

Огірок в польщі 40 грн., в нас 120 грн. цибуля в Польщі 30 грн в магазині, на опті може ще дешевше в нас 70 грн, питання в задачі чому така ціна зросла в нас?

 

це як газзбут всратий, прокладає людина трубу за свій кошт, а потім на баланс її віддає газзбуту, і потім за транспорт газу по своїй же ж трубі платить гроші без знжок (ну типу там ти інвестував, ми тобі даємо знижку поки труба не окупиться) а фіг там.

Змінено користувачем MACCEN
  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MACCEN сказал:

Ти ще бачу виправдаєш те що в нас генератори продавали коли конче треба було за 5 іксів, а зараз коли вони нікому не треба ціна впала і скиглять баригі що продам в мінус аби забрали.

Історія з генераторами - це чисто ринкова історія, вона не потребує ні морального виправдання ні осудження. Ринок сам все врегулював і вирівняв. Я й надалі хочу жити жити в країні з ринковою економікою.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

Історія з генераторами - це чисто ринкова історія, вона не потребує ні морального виправдання ні осудження. Ринок сам все врегулював і вирівняв. Я й надалі хочу жити жити в країні з ринковою економікою.

 

в нас не ринкова економіка в нас всі не рівні, якийсь завіз контрабасом і може дати нижчу ціну бо не заплатив нічого, а інший завіз в білу заплатив всі побори і не може конкурувати з контабандистом. 

 

якби такого не було як зараз, ти б бізнес не зміг би свій відкрити навіть, бо не зміг би конкурувати з великими мережами по ціні і так далі.

Змінено користувачем MACCEN
  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MACCEN сказал:

 

в нас не ринкова економіка в нас всі не рівні, якийсь завіз контрабасом і може дати нижчу ціну бо не заплатив нічого, а інший завіз в білу заплатив всі побори і не може конкурувати з контабандистом. 

Це вже інша розмова, а от те що тебе взагалі тригерить історія з генераторами, баригами і т.д., то це мав би бути дзвіночок для тебе. Це совок в тобі негодує, бо йому не потрібна ринкова економіка, йому буде краще без генераторів, але по стабільній ціні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MACCEN сказал:

завдяки такому жесту банків мотивація в людей йти на війну стає явно меншою :)

 

Військовим ставка по кредитам 0%, скасовані всі штрафи. Та й на передку є шанс скоріше погасити кредит або родня зможе ще купити.

  • Подобається 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Це вже інша розмова, а от те що тебе взагалі тригерить історія з генераторами, баригами і т.д., то це мав би бути дзвіночок для тебе. Це совок в тобі негодує, бо йому не потрібна ринкова економіка, йому буде краще без генераторів, але по стабільній ціні.

совка в мені немає, я хочу просто щоб правила гри для всіх були озвучені і їх всі учасники без виключення дотримувались от і все.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romanc сказал:

Військовим ставка по кредитам 0%, скасовані всі штрафи. Та й на передку є шанс скоріше погасити кредит або родня зможе ще купити.

там більше шансів приїхати інвалідом, в кращому випадку потім отримати деревяний протез.

потім будеш бігати по всім кабінетам доводити що дійсно був там, і це в тебе не побутова травма, хоча може вже щось змінилось.

 

держава частіше обіцяє чим щось дає, а далі потім якщо загину ну може міська рада дозволить моїм дітям безкоштовно їздити в маршрутці якийсь рік.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MACCEN сказал:

совка в мені немає, я хочу просто щоб правила гри для всіх були озвучені і їх всі учасники без виключення дотримувались от і все.

 

Ну так всі правила гри озвучені в тебе в іпотечному договорі, чому ти вирішив, що можеш його не виконувати?

Чи які правила гри забороняють підприємцю самому визначати що купувати і за скільки його потім продавати, але й нести ризики влетіти? 

Саме визначення підприємництва це передбачає — самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик, господарська діяльність задля досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Ну так всі правила гри озвучені в тебе в іпотечному договорі, чому ти вирішив, що можеш його не виконувати?

Чи які правила гри забороняють підприємцю самому визначати що купувати і за скільки його потім продавати, але й нести ризики влетіти? 

Саме визначення підприємництва це передбачає — самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик, господарська діяльність задля досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку

я трохи не те мав, забери в нас контрабас весь, і те що ти купив для себе типу на Алі для перепродажу це теж рахуй контрабас, якщо звичайно не платив мито з покупки, то мілкі ФОПіки згорнуться за день. Тому що з мережами конкурувати буде не реально взагалі.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, MACCEN сказал:

в мене все ок, я ні на що не надіюсь.

 

Для тих, хто в танку я хочу сказати що навпаки зараз мають сприяти фінансові установи людям щоб вони могли хоть щось закривати, надавати пільги та знижки на кредити. Як це робить доречі Кредобанк (Польський банк) чому вони ляльні до клієнта, а державний банк ні, чи це не те пальто?

 

Ти ще бачу виправдаєш те що в нас генератори продавали коли конче треба було за 5 іксів, а зараз коли вони нікому не треба ціна впала і скиглять баригі що продам в мінус аби забрали.

 

Огірок в польщі 40 грн., в нас 120 грн. цибуля в Польщі 30 грн в магазині, на опті може ще дешевше в нас 70 грн, питання в задачі чому така ціна зросла в нас?

 

це як газзбут всратий, прокладає людина трубу за свій кошт, а потім на баланс її віддає газзбуту, і потім за транспорт газу по своїй же ж трубі платить гроші без знжок (ну типу там ти інвестував, ми тобі даємо знижку поки труба не окупиться) а фіг там.

На Вас тут накинулися .... 

 

А я повністю Вас підтримую в тому плані, що ціни в Україні абсолютно неадекватні щодо рівнів доходів. 

Реально , в нашій країні те, що здавалося б мало бути просто нормою адекватного нормального життя стає чимось захмарним. 

 

Тому я б на цю тему могла б писати ще дуже і дуже багато , проте не буду.

Вам щиро бажаю вирішити благополучно цю ситуацію з банком

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, paksivatova сказал:

На Вас тут накинулися .... 

 

А я повністю Вас підтримую в тому плані, що ціни в Україні абсолютно неадекватні щодо рівнів доходів. 

Реально , в нашій країні те, що здавалося б мало бути просто нормою адекватного нормального життя стає чимось захмарним. 

 

Тому я б на цю тему могла б писати ще дуже і дуже багато , проте не буду.

Вам щиро бажаю вирішити благополучно цю ситуацію з банком

Катя, ти щось намішала все в купу. До речі як і сам автор.  Те що ми накинулися на автора теми не означає, що ми хочемо, щоб у нього забрали квартиру чи те що ми задоволені рівнем цін на огірки чи генератори. Тема ж не про це була.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, paksivatova said:

 ціни в Україні абсолютно неадекватні щодо рівнів доходів. 

Реально , в нашій країні те, що здавалося б мало бути просто нормою адекватного нормального життя стає чимось захмарним.

Кать, я щось теж не сильно доганяю про що мова. Якщо про нерухомість - то вона всюди дорога (в нас ще навіть дешева), якщо якісь завезені продукти (бо ті, що ми самі виробляємо - по адекватній ціні) - то чому вони раптом мають бути дешевшими, ніж в сусідніх країнах. Чи треба приводити ціни у відповідність до рівня доходів?

Але то все офтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто кому заважає привезти генератори, огірки, цибулю з Польщі і продавати не по захмарних цінах?

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

Хто кому заважає привезти генератори, огірки, цибулю з Польщі і продавати не по захмарних цінах?

Контрабандисти

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/16/2023 at 1:05 PM, nickel said:

А при чому тут комуналка? По ній взагалі ніяких відстрочок у зв'язку з війною немає.

Подати в суд - можуть, але, здається - виконавча не стягує борги до закінчення війни ,і штрафи на заборгованість не нараховують.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож держава, що хоче те й робить.

On 3/16/2023 at 12:18 PM, volks said:

Надіються, що кацапські банки спишуть їм борги як в Криму?

В них тупіковий настрій просто, є напевно ті яким там пробачили всі борги, в когось можливо була іпотека і так далі.

А тепер людина уявляє собі що Крим став знову нашим, і як себе поведе кредитор, можливо подасть до суду й буде стягувати гроші за всі роки не оплати - чи скажеш що таке не може бути?

Раз державний банк в війну подає до суду, хоче по іпотеці стягнути всю суму, їм треба заочне рішення, щоб якщо закінчиться війна в людини був тільки місяць закрити весь іпотчений борг, де такі гроші взяти? 

Замість того щоб пропонувати реструктуризацію і так далі, то просто подають в суд. Так людина винна що не може оплачувати, але є на це реально непереборні обставини в які попала вся країна. Я ще не здивуюсь що подуть до суду на зруйноване житло яке було в іпотеці - від держави можна очікувати все що завгодно.

 

Також вже по інету ширять думки (прощупують почву) щоб у військових які прийдуть після війни не було пожиттєвих виплат, а були якісь там рік два і все по тому. Бо немає грошей  держави. Вже на перед страхуються. Якщо потрясти олігархів які накрали грошей і повтікали то хватить на років 50 грошей на все, як не більше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
4 hours ago, Bliksss said:

Подати в суд - можуть, але, здається - виконавча не стягує борги до закінчення війни ,і штрафи на заборгованість не нараховують.

Наскільки мені відомо, то виконавча робить те, що призначить суд. Якщо є виконавче провадження, тоді ой...  І знаю, що виконавці зараз без роботи не сидять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...