Перейти до змісту

Відкриття сезону полювання


prg

Рекомендовані повідомлення

Завтра в усіх мисливців велика ПОДІЯ! Вітаю всіх хто причетний з св'ятом!

Всім ні пуха ні пера!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 163
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну щож в 16-00 я,ORV, BUS видвигаємось в триденне турне на спілкування з природою....

Думаю що в неділю буде що розказати та фотки показати і не тільки нам

Всім вдалого полювання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю вас, дорогі мисливці, і себе ;) з таким великою подією в нашому житті! Бажаю вдалих пострілів, качечьок в небі не сильно високо; зайчиків, які не бігають зі швидкістю світу.. класної погоди, терпіння.. розуміння від дружин :horse:

НІ ПУХА НІ ПЕРА :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайчиків стріляти ніхто не дозволить. Сезон полювання відкривають лише на пірнастих.

До речі, завтра на ВТ сюжет до відкриття готують + загальна інформація для початківців, як потрапити на полювання ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хм, відкриття завтра в 18:00 а виїзджають вже сьогодні...

Печінка витримає :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, відкриття завтра в 18:00 а виїзджають вже сьогодні...

Печінка витримає :)?

Ну так виїжають вже сьогодні, або взавтра з ранку, по приїзду починають розбивати лагер.

Далі до 11 - 12 машини розпаковані, палатки стоять, мисливці вже по обідали, починають готовити спорядження, зброю, човни, ну і само собою вечерю доводити до стану бойової готовності. 17.30-17.45 вже на бойових позиціях ждуть 18.00.

Ну і до сутінок полють. Потім всі як один підтягуються до табору. За хвилин 15-20 починають трапезнічати. Ну а тут вже поздоровю, хто доситить до 12.00, хто до 1.00 а хто і доранкової зорьки.

Ну і далі знову в полювання на пернату тварину під час ранкового льоту.

Після цього знов продовжуть трапезу. А далі залежить від того, як компанія запасляся провізією. Якщо достатьно харчів, в тому числі пального, то залишаються ще і на вечірній літ. Ну а якщо пальне кінчилося то лагер складається і компанія рушає до дому.

Та головне в цьому процесі не пальне, а єдинство з природою, спілкування на свіжому повітрі, омолодження душі і тіла. Ну і традиція, але це вже так другорядне.

Так що за печінку хвилюватися неварто. Там всі хвороби проходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да... одного мисливця мала честь узреть... хвилююсь за їхні печінки.. :0036:

Нда відпочили як кажуть : "по повній програмі"...

і по полювали і душевно відпочили :angry: ....., і походили по полям нашої синьоокої Волині, і в дощ помокли і............ можна багато розказувати

А то що ти бачила то так тобі приснилось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкриття відбулося і все було просто супер! Навіть дощ! :)

Тепер готуємося до виїзду у наступну суботу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого!!!!!!!!!!!!

здоров'яко тож не "казєнне", то вже майте совість тай привезіть щось таке, щоб повірилось у ваші пригоди Мюнхаузена :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого!!!!!!!!!!!!

здоров'яко тож не "казєнне", то вже майте совість тай привезіть щось таке, щоб повірилось у ваші пригоди Мюнхаузена :D

Червоний день календаря "Відкриття сезону полювання" перегорнули. Тепер здоров"я мисливців у безпеці. :)

Наступний такий день "Закриття сезону полювання" ще не скоро. Так що....... спокійно, панове, не нервово! :))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО PRG: Сьогодні забрав свого колематора, тепер все в нормі! Уррра! :0004:

І ще.... бачив одну цікаву розробку - дульний томоз для 12 калібру! Оооо! Капец, уявіть собі 5-зарядку 12кал з глушаком! Я випав в осад....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так попостріляли в суботу в Журавичах!!! Ну справді як в тиру на стендовій стрільбі :)

Наступного разу набоїв треба більше брати... мдя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
і таке

ну шо я могу сказать в нашому житті все буває.... :)

і так post-229-1220904558.jpg

а буває і так post-229-1220904596.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайчиків стріляти ніхто не дозволить. Сезон полювання відкривають лише на пірнастих.

До речі, завтра на ВТ сюжет до відкриття готують + загальна інформація для початківців, як потрапити на полювання :)

Мені пофіг мочу всіх підряд !!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора зайця чуть не взяв без рушниці, мерсом ;) В останню мить вухастий на сторону повтікав. Повезло йому....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Здається нарешті відкрилося полювання "по-тихому" - на гриби! ;-)

Усі до лісу!

Корисне з приємним. Ось 2 тижні тому їздили на полювання в район Любохинь.

Трофеї:

post-1524-1223617447.jpg post-1524-1223617467.jpg post-1524-1223617498.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...