Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

1 hour ago, vampirich said:

та не паскудь ти так сатанізм, пов"язуючи з ним московську церкву...

 

я в сортах сатаністів не розуміюсь, не думав, що там не все так однозначно 

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

6 hours ago, alexvvv said:

я в сортах сатаністів не розуміюсь, не думав, що там не все так однозначно 

днями - читав, ну і бачив...жіночка (десь в Канаді чи типу того),знайшла труп оленя, встановила камери - типу якій звір прийде (мабуть для блогу), прийшли дві "дєвахі" і давай жерти....жесть...голі - "дєвахі", так сатаністи і роблять, типу - відьми)) смішно

Змінено користувачем Bliksss
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, alexvvv said:

так, створи голосувалку хто якої конфесії 

Складно запитання вибрати, наприклад - дід єврей,тато - єврей, а я - православний? не про себе, взагалі. і т.п.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Bliksss said:

Складно запитання вибрати, наприклад - дід єврей,тато - єврей, а я - православний? не про себе, взагалі. і т.п.

євреї єврейство по матері рахують

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Bliksss said:

Складно запитання вибрати, наприклад - дід єврей,тато - єврей, а я - православний? не про себе, взагалі. і т.п.

Так одно другому не заважає, в суботу в сінагогу, а у неділю в церкву))))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Bliksss said:

Складно запитання вибрати, наприклад - дід єврей,тато - єврей, а я - православний? не про себе, взагалі. і т.п.

Я думав ти сповідуєш ітсизм, як і я ;)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, MANJAK11 said:

євреї єврейство по матері рахують

я - таки в курсі ;)  

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, romanc said:

Я думав ти сповідуєш ітсизм, як і я ;)

православний, але - без фанатизму, і не вірю в загробне життя. Секту створити свою мож?
Хоча, твою думку- я поділяю...частково.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, romanc said:

в суботу в сінагогу, а у неділю в церкву))))

в понеділок - в КДБ звітуватись

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, Bliksss said:

Складно запитання вибрати, наприклад - дід єврей,тато - єврей, а я - православний? не про себе, взагалі. і т.п.

єврей це ще не значить іудей, опитування не про національність 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, alexvvv said:

єврей це ще не значить іудей, опитування не про національність 

Так і православних багато церков

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 6/14/2023 at 11:07 AM, Bliksss said:

а - нахіба ходиш взагалі? Де - БОГ сказав, що треба в церкву ходити, попам - дупи  руки облизувати і бабло заносити?
Церква - в тобі, так? то нахіба кудись ходити? Хочеш поговорити з БОГОМ - поговори, як вмієш - так і говори, а не там мантри читати, свічки на мерседес купувати...а так - да, традиція просто, привчили народ.

А для чого ти свої думки пишеш тут?

Поговори сам з собою.

Церква це в першу чергу спільнота..

А вже як у ній організовано все- то це від спільноти й залежить..

Як і влада ,від тих,хто її обирає 

 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Nokian said:

Церква це в першу чергу спільнота..

А вже як у ній організовано все- то це від спільноти й залежить..

а якщо спільнота успішно зазомбована пастирем - то від неї уже нічого не залежить :)

  • Дякую! 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

А для чого ти свої думки пишеш тут?

"хтось" писав, що не читає - те що я пишу на борді і взагалі в "ігнор поставив"...щось змінилось? (риторичне питання, можеш не відповідати).
 

 

1 hour ago, Nokian said:

Поговори сам з собою.

так чому ж ти - цього не робиш? це ж наскільки легше було б не тільки тобі, але і тим - хто намагався зрозуміти, що тим там хотів сказати.:rotate:

 

1 hour ago, Nokian said:

Церква це в першу чергу спільнота..

секта - також спільнота.

1 hour ago, Nokian said:

Як і влада ,від тих,хто її обирає 

ну, трохи не так, в церкву - тебе змалку ведуть (несуть), в основному. Здається, в якійсь країні (чи в окремому штаті) є - закон, що так не можна, поки людина не подорослішає і сама не вирішить. Хоча, як я вже і казав, це -  просто традиція, покажіть де - БОГ сказав що давайте ідіть свічки купуйте, не працюйте в такий-то день і т.п. (не про суботу в іудеїв), а про наших. Якщо взяти церковний календар - то хз коли можна працювати. БОГ - забороняв працювати? мається на увазі, посерд тижня, таке-то свято - і не можна нічого робити...буде - "суцільна субота".

Я вже "мовчу", про узькіх попів, які вирішують хто в цій війні - попаде в на небо, а хто на пательню. Так само як кажуть узькі попи - підрив греблі, "це - кара БОЖА" за те що з лаври п*дарів вигнали.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

Як і влада ,від тих,хто її обирає 

владу - теоретично, обираєш ти (люди), не дивляться кого обирають - це вже нюанс, а от попів - ніхто не обирає. Крім - самих попів, таких самих.

P.S. В жодному випадку, не хочу зачепити чиїсь релігійні переконання, нікого - не ображав, просто - така в мене думка на цей рахунок.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vampirich said:

а якщо спільнота успішно зазомбована пастирем - то від неї уже нічого не залежить :)

Походу ми всі зазомбовані в такому випадку,бо хтось же нас виховував з самого малку,щось вкладав, прививав.

Навіть не щось,а взагалі все.

Люди насправді роблять те,що ВВАЖАЮТЬ  вигідним для себе та в перспективі для Своїх ДІТЕЙ.

А ритуали ,це лише ритуали 

Шапки можуть бути однакові,а під шапками зовсім різне.

Так що від пастви теж багато залежить 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, Nokian said:

Люди насправді роблять те,що ВВАЖАЮТЬ  вигідним для себе та в перспективі для Своїх ДІТЕЙ.

тут - важко з тобою не погодитись, "риба - пливе де глибше", але, коли тато-мама депутат, потім - і дочка/син депутат, і одружуються на доньках/синах депутатів, з перспективою - стати депутатом, то це "якось" не правильно.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Nokian said:

Люди насправді роблять те,що ВВАЖАЮТЬ  вигідним для себе та в перспективі для Своїх ДІТЕЙ.

якщо дитина проявляла до чогось хист, цікавилась - то вона і скаже - мама/тато, я - буду після школи займатись тим чим хочу. Якщо батьки змалку налаштовують на те, шо маєш бути кимось - не завжди вийде, ніякі репетитори не допоможуть. Хіба, як я вже написав вище - "спадкову посаду віддати".

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Bliksss said:

якщо дитина проявляла до чогось хист, цікавилась - то вона і скаже - мама/тато, я - буду після школи займатись тим чим хочу

вподобання дитини виникають не у сферичному вакуумі

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, alexvvv said:

вподобання дитини виникають не у сферичному вакуумі

ну так все правильно, дитина - мусить з "однолітками " спілкуватись, деколи і самостійно - робити якісь висновки, часом - методом "спроб і помилок". Не пустити на "самотік", але і обмежувати не варто.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказав:

 

Люди насправді роблять те,що ВВАЖАЮТЬ  вигідним для себе 

 

 

Трохі нє.Так робе скот, обізяни...Коротше тварини.Людина то інше.В людини присутні якісь моральні принципи, запобіжники, а скоту пох.Скот да, робить те,що ВВАЖАЮТЬ  вигідним для себе.

  • Подобається 1
  • Дякую! 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багатьом, хто має можливість, вигідно для себе, чкурнути за кордон, любим способом, перевезти туди сімью, а як вдастся то і бізнес і спокійно чекати закінчення війни, або навіть не чекати, а жити собі спокійно. Але, як вище написав iiron, так робить, здебільшого скот, а по простому бидло (незалежно від соціального статусу і матеріальних можливостей), а нормальні люди, допомагають, хто як може, відстояти свою землю, щодня осознаючи, що йде війна і на фронті гинуть і калічатся наші співгромадяни і щиро сопереживають їм, а не як буває, кине в кращому випадку 100грн на якийсь збір, раз в півроку і вважає що свою тяжку місію вже виконав і вообщє, він баєц економічного фронту, тяжко підтримує українську економіку. От тільки щось не бачив, щоб комусь, на економічному фронті руку чи ногу відірвало, чи хоча б контузило. Саме гірше, коли таке уйобіщє приходить на базар і починає хвалитись, як він петляє від тих, хто повістки роздає, думаючи, що я таке саме уйобіщє як і він. Періодично приходится відокремлювати себе від таких, тими чи іншими словами

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нє такая(..

Ще раз рекомендую почитати, послухати книгу Франса Вааля ,,Політика шимпанзе,, в них мораль вже теж є.

Як і різні стратегії виживання 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/14/2023 at 9:42 PM, vampirich said:

Я не розумію в який момент мене надурили: хіба могло таке ніжне і раніме створіння бути військовим льотчиком?

Вітаю, ви нарешті позбавились останнього цікавого користувача та дописувача борди...

  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Waver сказав:

Вітаю, ви нарешті позбавились останнього цікавого користувача та дописувача борди...

Звучить якось навіть трохи образливо, тобто всі решта, хто лишились на форумі це нецікавий сірий планктон, типу так ? ;). Тобто щоб бути цікавим треба епатажити гучними промовами, вибриками, навішуванням ярликів на всіх навколо і корчити з себе всезнаючого гуру ?

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...