Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

On 05.06.2023 at 14:36, sergkots сказав:

зброя це наш самозахист

Проблема в тому, що навіть США з їхньою традицією володіння зброєю до цих пір не можуть розібратися з законодавством про володіння зброєю, напр.: "Це врятує життя" - Байден підписав важливий закон щодо обігу зброї у США , і все йде до обмеження цього володіння. А у нас, з нашим менталітетом  традицією законодавства і медициною, де завжди є лазівки для "обраних" і грошовитих  - і поготів порядку не буде. Охочим володіти зброєю потрібно мати на увазі, що у випадку спроби застосування її проти когось - будь готовим самому отримати кулю, навіть у випадку звичайного розмахування стволом. І всі повинні відповідати по повній програмі за будь яке застосування цієї зброї (навіть погрози зброєю), проти людини чи проти собаки, незалежно, чи це був самозахист чи що. 

Ну, і до всього - оскільки зараз в нас монополія на зброю у органів виконавчої влади, які ніби покликані нас захищати, то кольт нас "зрівняє у правах" тільки з ними, але аж ніяк не між собою. Бо якщо до цього ти не міг справитися з якимсь бицюрою, то після цього більша ймовірність, що бицюра як агресор плюс буде мати з собою заряджений та готовий до застосування пістолет/карабін. Я перестрілок не бачив, але чомусь впевнений, що вони закінчуються дуже швидко, не так як у голівудських фільмах (це до слів про готовність отримати кулю).

Країна з найменшою кількістю вбивств на одиницю населення - Японія, там абсолютно заборонена вогнепальна зброя для цивільних.

  • Дякую! 1
  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

@YVitaliy так в Молдові дозволена, що там менталітет не такий? Чому там всі не перестрілялись? 

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас люди автомобілем користуватися належно не хочуть.

Щодня п'яні автокатастрофи.

Яка зброя.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, alexvvv said:

@YVitaliy так в Молдові дозволена, що там менталітет не такий? Чому там всі не перестрілялись? 

 

 

 

 

Це вимушена міра. Після війни в Придністров'ї на руках залишилося безліч стволів, простіше було їх легалізувати, ніж відібрати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Electronshik said:

Якщо їм не буде жорсткої відповіді, то далі буде набагато гірше 

от хз, як така "жорстка відповідь"? хто знає - як і хто, буде робити?
Знають - ті, кому треба, і нах питати?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

В нас люди автомобілем користуватися належно не хочуть.

ну давай, на цю тему поговорим, бидлани - газують на автомобілях, поліцаї - забивають на це...

деякий час - так і буде, це вже не вперше. "щось" - потім буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

В нас люди автомобілем користуватися належно не хочуть.

Щодня п'яні автокатастрофи.

от як? якщо читаєш "жіночка на Х5 - збила і т.п., драгер - 2,5проміле"....
Це блять як? 2,5 проміле - 0,7 горілки, не всі нак можуть, а тут - "жіночка", присіла на не дуже скромний автомобіль, зчинила ДТП - і, покуй...дадуть условку і - бувай собі.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, alexvvv сказав:

так в Молдові дозволена

Це порівняння не на користь прихильників легалізації. Ось чому:

Населення Молдови - ~4 млн. жителів, з них станом на 2017 рік мали цивільну ліцензію на зброю - ~57 тис.

Населення України - ~40 млн. жителів, з них станом на 2017 рік мали цивільну ліцензію на зброю - ~640 тис.

Тобто, у процентному співвідношенні кількість цивільних з правом володіння зброї - приблизно однакове. Що означає, що людям вона нафіг не потрібна, і всі, хто хотів її мати, вже має. (Логічний висновок?)

https://www.gunpolicy.org/firearms/region/moldova

https://www.gunpolicy.org/firearms/region/ukraine

Ну але то таке. Тут головне зрозуміти, що суть в слові "самозахист", бо, здається мені, більшість прихильників володіння зброєю бачать лише слово "пістолет".

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, YVitaliy said:

здається мені, більшість прихильників володіння зброєю бачать лише слово "пістолет".

чому? можна і "автомат" побачити...надати пруфи? От автомат - використовували, навіть в Луцьку, по "синьому", на "волиньпості було".
пістолет - ну дуже рідко використовується не за призначенням, особливо - легальний, той що можна вдома тримати, щось я не "бачив", щоб з "наградної зброї" стріляли, чи суддя використовував табельне (в суддів - є табельне, не здають, зберігають вдома).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, YVitaliy said:

Тут головне зрозуміти, що суть в слові "самозахист"

ну а як тут не погодитись? самозахист - не передбачає вбивства, як такого...і хз, як відмажешся - де/звідки взяв пістолет чи ніж. Навіть, якщо легальна буде зброя- 7 колів пекла пройдеш, і не факт що виправдають.

Враховуючи статистику - не виправдають, крім того, можна "стріляти" для того, щоб знерухомити, а не як в американських бойовиках))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, YVitaliy said:

Ну але то таке. Тут головне зрозуміти, що суть в слові "самозахист", бо, здається мені, більшість прихильників володіння зброєю бачать лише слово "пістолет".

таки - "помпова рушниця", від простих грабіжників - краще ніж пістолет...пістолет (нормальний, не той що гумові кулі відстрілює) - не продається всім підряд, помпова рушниця - без питань, дієва штука;) дозвіл і т.п. - треба, але, і зручність використання, і дозвіл - легше отримати, якщо нормальний "громадянин" - з довідкою ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, YVitaliy said:

Тут головне зрозуміти, що суть в слові "самозахист"

коли "проходиш навчання" є - теорія, і - практика.

"Тупо в голову" - аж ніяк, прицільна стрільба, по ногам - нижня частина, по тулубу - не бажано.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу щоб закон мене захищав, завалити зі зброї будь кого хто буде ломитись у моє житло, та завдавати шкоду моїм близьким.

В нас такі закони і такі зв'язки що з свідка ти можеш стати підозрюваним зі всіма витікаючими.

Як часто буває один дасть люлєй трьом, вони дружно по пацанські біжать в поліцію пишуть заяву і вуаля, той сам йшов доіпався до них, які тупо сиділи їди сємкі і нікого не трогали, він показав своє карате і ми потерпілі, посадіть цього каратеку.

 

В США зброя за часів тих, хто прийшов вбивати місцевих аборигенів, і там особливо гарячі давно лежать в землі, і не сильно вже там махають зброєю бо може прилетіти одразу. Хоча залежить від штату, та й фішка ще в тому, що бидлоган завжди готовий примінити зброю, а цивільний який просто носить ні.

 

Поки в нас перестріляються гарячі голови пройде не один десяток років. Всі хто хоча б тримає зброю по роботі адекватні воліли б її взагалі не носити, бо великий гемор буде якщо її проіпеш чи вистрелив, паперової роботи не оберешся. Колись був випадок ще тоді міліціонер вистрілив в ногу малолітні біля шайби бо ті п'яні його взяли в коло і принижували, так хз вроді як того чи то посадили чи то турнули з органів, хоча він реально захищався.

Змінено користувачем MACCEN
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, MACCEN said:

Я хочу щоб закон мене захищав, завалити зі зброї будь кого хто буде ломитись у моє житло, та завдавати шкоду моїм близьким.

Можеш, без питань, просто - зброю зареєструй)) і документи - приготуй, на право власності

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, MACCEN said:

що бидлоган завжди готовий примінити зброю, а цивільний який просто носить ні.

Так в тому і справа))) бидлоган - навіть не подумає, ти - подумаєш, воно- ні

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, SergLutsk said:

А ти думаєш наші стримують себе ? 

 

Не думаю. Але те, що робиться на фронті, до їх тупих мізків не доходить. 

Вони втопили свої війська там, на півдні. І що їм ті втрати? Вони їх навіть не визнають. Вчора своїх вояк, як макак знімали з дерев, похєрили свою лінію оборони і що?

Мене лякає той момент що війна виходить на новий більш небезпечний для всіх рівень. Вони Крим залишили без води на довгі роки. Незрозуміцло тепер що буде з південними областями, які залежали від цієї води. Неясна ситуація з охолодженням реакторів на ЗАЕС. 

Коли вони почали махати ядерною єлдою, їм чітко роз'яснили як наслідки будуть, замовкли.

Коли вони почали погрожувати інцидентом на ЗАЕС, їм пояснили що наслідки будуть такі ж як при  маханні ядерною єлдою, замовкли.

Я не знаю якою має бути відповідь на те, що вони зробили. Щоб вони відчулим що їм боляче. Але якщо їм не вбити в їх голови що так робити не можна то.. 

Далі при безкарності можна буде чекати від них ще більш радикальні дії типу удару по якихось екологічно небезпечних об'єктах. По принципу " так не дістанься ж нікому!"

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Electronshik said:

Вони втопили свої війська там, на півдні. І що їм ті втрати? Вони їх навіть не визнають.

в тебе є докази втоплення, чи то в інтернеті так сказали?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, Harddriver said:

 

 

Це вимушена міра. Після війни в Придністров'ї на руках залишилося безліч стволів, простіше було їх легалізувати, ніж відібрати.

То вони там перестрілялись після легалізації чи ні? По суті відповідь буде?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, alexvvv said:

в тебе є докази втоплення, чи то в інтернеті так сказали?

Мля, в мене своя Звезда Смерти.

Звичайно що в інтернеті! Чи може маєш свій супутник/бпла/портал або знаходишся там особисто щоб бачити все онлайн своїми очима?

Якщо в них ніхто не втопився то будемо вважати що вони всіх своїх макак з дерев познімали вчасно. 

Можливо я невірно висловився у попередньому пості. Звичайно що ВСІ СВОЇ ВІЙСЬКА, які там були вони не втопили.

Змінено користувачем Electronshik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю та надіюся, що підрив дамби це прикриття "жеста добой воли". Зара нашим сухопутнім військам не подолати стрімко Дніпро ні нижче Каховки ні вище, берега будуть болотом. А кацапня має час відійти неспішно з мінімумом втрат та "насравши", як вони полюбляють.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от думаю, якщо вони настільки їбануті, що підірвали каховську гес, не рахуючись з жертвами і потенційними наслідками, то таки вони можуть і запорізьку аес бахнути, коли сильно в безвиході будуть

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, vampirich said:

я от думаю, якщо вони настільки їбануті, що підірвали каховську гес, не рахуючись з жертвами і потенційними наслідками, то таки вони можуть і запорізьку аес бахнути, коли сильно в безвиході будуть

саме вторгнення 24.02 це перехід всіх ліній після яких може бути що завгодно

Змінено користувачем alexvvv
  • Подобається 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов, дістав калаша і пішов стріляти https://www.volynnews.com/news/all/pratsivnyk-ova-z-avtomata-vystrilyv-u-volontera-ekskliuzyvni-detali-intsydentu-v-lutsku/

присутні і калаш АК74 (офіційно виданий для захисту держави, в "перші дні"), і синька, і - тут саме цікаве, загрожує - 296 ККУ "хуліганка"....

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, vampirich said:

е рахуючись з жертвами і потенційними наслідками

коли - рашка - "рахувала потенційні наслідки"? Роблять по старій методичці - "бабы - ещё нарожают"...похуй як... І так воно і є, їхня так звана еліта - береже себе, на інше - можна забити, бо - СТАДО, не стрижене!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...