Перейти до змісту

УТМР, Волиньліс...


prg

Рекомендовані повідомлення

Увага мисливці! З 01/07/08 членські внески мають подорожчати.

Тільки що з УТМР - платив внески, до кінця червня 80грн. з 01/07 має бути 120грн а то і більше, поки там ламаються нехочуть палити суму.

Так що у всіх є ще час зекономити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага мисливці! З 01/07/08 членські внески мають подорожчати.

Тільки що з УТМР - платив внески, до кінця червня 80грн. з 01/07 має бути 120грн а то і тільше поки там ламаються нехочуть палити суму.

Так що у всіх є ще час зекономити

Дякую за інфу! Їду платити вже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ага! "вже" не получилось.... :( За тою роботою тільки 01.07.08 і згадав про подорожчання......

Завтра поїду заплачУ, побачимо "че-по-чем".....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага! "вже" не получилось.... :( За тою роботою тільки 01.07.08 і згадав про подорожчання......

Завтра поїду заплачУ, побачимо "че-по-чем".....

І заодно взнай коли відкриття сезону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хтось платив вже членські внески по новим цінам? Скільки там тепер бабла треба виложити?

ТО PRG: не в курсі, скільки буде відстрілочна на качку по області коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось платив вже членські внески по новим цінам? Скільки там тепер бабла треба виложити?

ТО PRG: не в курсі, скільки буде відстрілочна на качку по області коштувати?

Для членів УТМР 150 , для простих 250грн

на 1 район для УТМР 100грн

Як мені сказали що з 24/08 почнуть продавати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купляв відстрілочну на качку:

150грн на область

100грн на район

20грн денна

Все до вікриття сезону я готовий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні заплатив нарешті внески в УТМР. Поки що 100грн.

З 1 вересня буде 120.

Районна відстрілочна на зайця - 150грн. За обласну не питав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Доречі! Для тих хто не вкурсі - членські внески в УТМР за 2009р. можна вже платити.

А то загальна маса мисливців звикла всі проплати (внески, відстрільні) робити безпосередньо перед відкриттям на пернатих. А дарма.

Мені ще минулого року голова УТМР радив заплатити взимку, дешевше каже буде, та й потім чухатись не треба перед відкриттям, що не встиг. :)

А враховуючи кризу і т.п. нюанси - можу спорити на ящик коньяку, що до відкриття на качку ціна членських внесків зміниться суттєво і не в меншу, нажаль, сторону.

Є бажаючі поспорити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі! Для тих хто не вкурсі - членські внески в УТМР за 2009р. можна вже платити.

А то загальна маса мисливців звикла всі проплати (внески, відстрільні) робити безпосередньо перед відкриттям на пернатих. А дарма.

Мені ще минулого року голова УТМР радив заплатити взимку, дешевше каже буде, та й потім чухатись не треба перед відкриттям, що не встиг. :)

А враховуючи кризу і т.п. нюанси - можу спорити на ящик коньяку, що до відкриття на качку ціна членських внесків зміниться суттєво і не в меншу, нажаль, сторону.

Є бажаючі поспорити? :)

То дійсно так я в прошлому році платив раніше, зекономив біля 20грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі! Для тих хто не вкурсі - членські внески в УТМР за 2009р. можна вже платити.

А то загальна маса мисливців звикла всі проплати (внески, відстрільні) робити безпосередньо перед відкриттям на пернатих. А дарма.

Мені ще минулого року голова УТМР радив заплатити взимку, дешевше каже буде, та й потім чухатись не треба перед відкриттям, що не встиг. :)

А враховуючи кризу і т.п. нюанси - можу спорити на ящик коньяку, що до відкриття на качку ціна членських внесків зміниться суттєво і не в меншу, нажаль, сторону.

Є бажаючі поспорити? :)

То дійсно так я в прошлому році платив раніше, зекономив біля 20грн

Та в цьому 2009-му році напевно економія буде більшою.

P.S. Ех, після твоєї відповіді навряд чи хтось захоче вже спорити.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Міняв сьогодні "Контрольну картку обліку дичини" в Волиньлісі - держмито та внески склали 16грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні був в УТМР

членські внески 120грн

З 01/07/09 мають бути дорожчі поки нехочуть казати на скільки, але колеги-мисливці з Одеси казали що з 01/07/09 будуть 170грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Сьогодні отримав сезонну картку відстрілу на пернатих (УРЯ я готовий вже на всі 100% :0012: )

на область 150грн (крім Горохівського та Турійського районів)

на район 100грн

Полювати не можна також:

ДП "Рибгосп" Маневичі всі дільниці

ДП "Рибгосп" Цумань всі дільниці

ДП "Рибгосп" Шацьк всі дільниці в тому числі НВРГ "Ладанка"

Рибдільниця Несвіч всі участки

Рибдільниця Оконськ

Рибдільниця рокині

Є хороші і погані новини

Хороша в цю неділю збираються мисливці Горохівського району і будуть вирішувати питання на рахунок приєднання до УТМР (тобто може таке статись що сезонка обласна буде діяти і в Горохівському районі)

А погані

1. Полювання на качку з 15 серпня по 31 жовтня включно

2. Полювання на зайця з 07 листопада по 27 грудня

Що качку, що зайця можна буде полювати в суботу та неділю. Хто з собакою то і в четвер качку теж

На лисицю та енотовидну собаку тільки виключно в період полювання на зайця і при відстрілки на нього

Ось такі пироги малята

сказали що цього року це встановлювалось загально на всю Україну в Києві а не на місцях!

З.І. Хто буде в УТМР сфоткайте наказ чи візьміть копію та виложіть тут, а то там було на 5-ти листаз, я мобільником взяв ,а якість там недуже все не прочитаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друга новина з розряду поганих, то дійсьно погана - січень випадає :(

А чому поміняли розклад днів на полювання з собакою на качку, раніше ж було по середах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друга новина з розряду поганих, то дійсьно погана - січень випадає :(

А чому поміняли розклад днів на полювання з собакою на качку, раніше ж було по середах?

Так в листопаді гусі якраз летять і на в середині качки кучкуються в вирій а тут така засада......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хмм ... це виходить шо по вихідним з собаками неможна полювати ?

я шось не доганяю ...

все життя коли їздимо на полювання, беремо псів ... і ніколи ніразу зауважень не робили .... (хоча перевіряють документи, відстрілочні постійно)

З.І.

також сьогодні купували сезонні відстрілочні =)

З.З.І.

Хто скаже коли полювання відкривається в Рівненській області ?

зазвичай на тиждень раніше, і можна було б разок "для пристрілки" зганяти в Липу (водосховище ака "Хрінники") на старе русло, там якраз вже Рівненська область .. і доречі там по дорозі можна купити "разові" відстрілочні ... (минулого року здається були по 25 грн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп!

недавно товариш поцікавився як зробити йому "посвідчення рибалки та мисливця"!

чесно кажучи я на мить задумався, чи не помінялась процедура за останні 7 років (я вже 7 років як рибак та мисливець, Офіційно :P )

хто робив десь останнім часом такого виду документ, підкажіть будь-ласка скільки коштує(там здається членський внесок був 31 чи то 41 грн) , і шо треба для виготовлення!

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підняв сьогодні наказ лісового господарства України.

Днями полювання на пернатих є субота, неділя, середа, а для мисливців з собаками лягавих порід або спаніелів додатковим днем полювання є ще і четвер.

Тобто, з собаками полювати можна у всі перераховані вище дні а от без собаки в четвер полювати не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Народ, в УТМР хтось може зафотографувати наказ про полювання з вказаними місцями про заборону та викласти тут?

Вони завжди на вітрині магазину "Мисливець" що на Лесі їх вивішують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, в УТМР хтось може зафотографувати наказ про полювання з вказаними місцями про заборону та викласти тут?

Вони завжди на вітрині магазину "Мисливець" що на Лесі їх вивішують

здєлаю зараз ...

але під рукою тільки телефон =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2гавнопікселя, ну хоть шось!

1ovo.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg

5.jpg6.jpg

на швидку руку, спішив ..

ну і фатограф з мене .... ГАВНО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на швидку руку, спішив ..

ну і фатограф з мене .... ГАВНО

:jeer: Муха +1 :smile-zachot:

Это типа Голова міськрайорганізаціїї :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Міняв сьогодні "Матроску" в Волиньлісі - держмито та внески склали 16грн

Що саме цікаво інфляція іде а внески залишились як і в 2009р :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...