Перейти до змісту
Президент

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 голосів

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

26 минут назад, Nokian сказал:

А якщо лохотронщик влаштував групи в наперстки ,то його ,що хвалити,бо ж він ЩЕ поки нікого не розвів?

Принаймні, поки ще нікого не розвів, він не злочинець і гнати на нього нема чого. Чи краще в вашій ситуації перебздєть?

Поширити це повідомлення

28 минут назад, Nokian сказал:

А якщо лохотронщик влаштував групи в наперстки ,то його ,що хвалити,бо ж він ЩЕ поки нікого не розвів?

а обіцяти і не виконати -то не лохотронщик?

не гра в наперстки обіцяти те,чого й не думаєш робити?

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, Юріч сказал:

Принаймні, поки ще нікого не розвів, він не злочинець і гнати на нього нема чого. Чи краще в вашій ситуації перебздєть?

Це класова ненависть, як при совєтах. Тут презумпція невинуватості не діє. І ці люди забороняють нам ковирятися в носі...

Спойлер

Вовочка утром идет в спальню к родителям, но дверь заперта. Вовочка смотрит в замочную скважину, там родители занимаются любовью. С угрюмым видом он возвращается к себе: 
— И эти люди... И эти люди запрещают мне ковыряться в носу!!!

Поширити це повідомлення

2 часа назад, paksivatova сказал:

40 мільярдів витратили на курс

окей 

знайшла першу-ліпшу публікацію за минулий рік

борг виріс ще на 30 мільярдів

і курс не 8,і не 5 - а 27

і на що вони іх витратили?

вже ці,нинішні

Як можна порівнювати держборг і держрезерв?
Витратили 40 мільярдів з резерву!!!!

Та й про держборг там не зовсім так. 

Поширити це повідомлення

11 минут назад, zaHARE сказал:

Як можна порівнювати держборг і держрезерв?
Витратили 40 мільярдів з резерву!!!!

Та й про держборг там не зовсім так. 

а як можна голосувати за того,хто ще попередні обіцянки не виконав?

Поширити це повідомлення

А куда мы переправляемся и когда перестанем переправляться?

Или идем к пожизненному президенству?

Редаговано romanc

Поширити це повідомлення

50 минут назад, Werwolf777 сказал:

ось мені цікаво побачити вирази облич свідків Пєцькі поРОШЕНках, коли у другий тур вийде баба Йуля і Зе:0016:

чисто заради приколу, намалюйте собі в уяві таку ситуацію... "чьто будєтє рабіть"?

Особисто я прийду і зіпсую бюлетень.

Поширити це повідомлення

Взагалі особисто я бачу таку картину. Ті,хто мав великі очікування від Майдану, хто думав,що відразу настане рай на нашій землі,хто думав,що зовнішні чинники абсолютно не впливають на події в Україні,хто думав,що розграбована країна з розваленою економікою і саботуючими владними інституціями розродиться мегабюджетом,хто звик,що все рішає цар-батюшка і держава просто бере з нізвідки і дає їм, то ті отримали величезне розчарування.Вони були не готові,до того,що дорога до раю виявилась довшою.
І навпаки,ті,хто не покладав великих сподівань на швидкі зміни,хто розумів звідки беруться гроші і куди діваються,хто розумів,як зовнішні суб'єкти можуть внести суттєві корективи в наш шлях до раю,хто розумів те положення в якому опинилась Україна,то в них навпаки,велике здивування з того,що держава не розвалилась,економіка росте,тіньовий сектор зменьшується,вплив зовнішніх чинників нівелюється і зводиться до мінімуму і т.д.
  Я вже казав,що я на минулих виборах був проти Порошенко,категорично проти( можете поритись в архівах). Але зараз я вражений і бачу,що президента з таким рівнем,не побоюсь сказати ,світовим, у нас ще не було. Не дарма в темі натякають на його гетьманство( обмовка по Фрейду? :D). 
  І от ті ,другі розуміють,що ці роки латались пробоїни в корпусі корабля на ймення Україна,а не черпалась вода.

А от ті перші кричать,що треба міняти капітана на нового,бо цей погано вичарпував воду. нам потрібні кращі черпальщики,щоб було сухо,хоча б трішки.

Поширити це повідомлення

Ну черпальщики у него хорошие, даже лучше, чем у прежнего, но по прежнему черпают не к государственный карман.

Поширити це повідомлення

44 минуты назад, zaHARE сказал:

хто думав,що зовнішні чинники абсолютно не впливають на події в Україні,хто думав,що розграбована країна з розваленою економікою і саботуючими владними інституціями розродиться мегабюджетом

(Вибачте, але зараз буде грубо)

Спойлер

Та йобана ж в рот. Які, блять зовнішні чинники заважають їм боротися з корупцією, припинити грабувати державу, зняти ту ж саму недоторканість, навести елементарний порядок в країні?

Поширити це повідомлення

9 годин тому, Юріч сказано:

Тоді які можуть бути претензії до Зеленського, якщо він ще не побував президентом? За що ж ви його так багнюкою поливаєте

В тебе є три доньки.

І уяви собі,один класний керівник починає втирати учням.

Та в нас парти старі,коридори облуплені, завучі корупціонери, а директор- взагалі на Мальдіви літав відпочивати.

От проголосуйте  за мене діти,щоб я став директором.

І буду я у вас слуга класу, та що там,слуга школи.

І будете,ходити в школу ,коли захочете,домашки робитимуться самі собою, екзаменів,як джерела корупції, взагалі не буде.

І ще купа  силенна різних ніштяків.

Захочеш ти давати шанс такому популісту,щоб побачити, чи він щось зробить, чи відразу пошлеш?

Поширити це повідомлення

15 минут назад, Nokian сказал:

В тебе є три доньки.

І уяви собі,один класний керівник починає втирати учням.

Та в нас парти старі,коридори облуплені, завучі корупціонери, а директор- взагалі на Мальдіви літав відпочивати.

От проголосуйте  за мене діти,щоб я став директором.

І буду я у вас слуга класу, та що там,слуга школи.

І будете,ходити в школу ,коли захочете,домашки робитимуться самі собою, екзаменів,як джерела корупції, взагалі не буде.

І ще купа  силенна різних ніштяків.

Захочеш ти давати шанс такому популісту,щоб побачити, чи він щось зробить, чи відразу пошлеш?

Долар по 10, АТО декілька годин, деолігархізація, деофшоризація, енергонезалежність країни, бла-бла-бла...

Редаговано nickel

Поширити це повідомлення

8 минут назад, paksivatova сказал:

Вас зациклило на фразах вкладених у ваші мізки ольгінцями? Хіба мало зроблено в тих умовах,в яких була держава в 2014 році? Ви забули,як по нашому місту ходили і помічали словом "Сховище" підвали будинків і добровольці йшли в тероборону,бо вторгнення москви було реальністю і такою ж реальністю могли бути бомбардування наших міст,особливо бандерівських? Ви абсолютно не відчуваєте,що країна воює з мегадержавою і з мегаармією,чия це заслуга? Тільки не пишіть про добровольців і волонтерів. Ми говоримо про ту армію,яка сьогодні конкретно нагинає мокшів. Яка вдягнена,накормлена,озброєна до зубів. Відновлена після безпрецендентного розграбування юлями і толіками під керівництвом фсб.

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, halcogen сказал:

Без добровольців, волонтерів, небайдужих громадян і без Ігоря Валерійовича - Україна в 2014 році рухнула б.

Не тули мені те про шо я не писав. Я кажу про теперішню армію,а не 2014 рік. І не тули сюди Ігоря Валерійовича.Найшов спасителя.  Скільки він там обіцяв платити за зелених чоловічків? Хоч за одного заплатив? 200штук баксів за кожну звільнену на Сході будівлю! А у відповідь -тиша. Не кажучи вже про те,що руками Корбана і Семенченка хотів віджати собі парочку підприємств,а в результаті втягнув людей в "котел".
Порох обіцяв зміцнити і модернізувати армію - зробив. Хоча ніхто не вірив. Подивись,що зараз наша армія витворяє,щодня мокшанців в 200-ті охрещують ПТУРами.
Стосовно волонтерів я вже писав-,перша хвиля дійсно врятувала армію і дала моральну підтримку воякам,а зараз просто порівняй бюджети.
Якщо в 2104 волонтери купували і робили броніки,тачки,то зараз вже переключились на акумулятори, круту оптику, беспілотники і т.п. А держава вже дала все основне і продовжує давати. Кожен легально працюючий і я в тому числі- волонтер. 

Поширити це повідомлення

1 час назад, romanc сказал:

Ну черпальщики у него хорошие, даже лучше, чем у прежнего, но по прежнему черпают не к государственный карман.

факти є чи просто до слова?

Поширити це повідомлення

тобто вброс з боргом не пройшов,то  повертаємся до "чого без шапки"? ггг)

Поширити це повідомлення

25 хвилин тому, halcogen сказано:

Без добровольців, волонтерів, небайдужих громадян і без Ігоря Валерійовича - Україна в 2014 році рухнула б.

Ну да ,ще ж забув Палицю ,благодійника згадати.

Без нього на Волині і Сьогодні багато хто рухне.

Поширити це повідомлення

27 хвилин тому, halcogen сказано:

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, Nokian сказал:

Ти шо? Палиця спасітєль Одеси!

Поширити це повідомлення

Я голосую за того,хто за 5 років зробив більше,ніж інші за 20

Поширити це повідомлення

Є прості критерії для розуміння того що порох і його оточення не збираються нічого міняти.
Друг пгокугор, але жодного посадженого топ корупціонера. Купа гучних слів, а в кінці "ми не винні то суди погані"
Так коли треба було вигнати Саакашвілі - знайшлись продажні судді в потрібну сторону. А для корупціонерів не знайшлось?
Де то наш улюблений Терещук. Той що люстрований має бути. А стоп, порошенко ж його відмазав... І суд потрібний знайшовся ЗНОВУ.
Порошенка все влаштовує.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, zaHARE сказал:

Взагалі особисто я бачу таку картину. Ті,хто мав великі очікування від Майдану, хто думав,що відразу настане рай на нашій землі,хто думав,що зовнішні чинники абсолютно не впливають на події в Україні,хто думав,що розграбована країна з розваленою економікою і саботуючими владними інституціями розродиться мегабюджетом,хто звик,що все рішає цар-батюшка і держава просто бере з нізвідки і дає їм, то ті отримали величезне розчарування.Вони були не готові,до того,що дорога до раю виявилась довшою.
І навпаки,ті,хто не покладав великих сподівань на швидкі зміни,хто розумів звідки беруться гроші і куди діваються,хто розумів,як зовнішні суб'єкти можуть внести суттєві корективи в наш шлях до раю,хто розумів те положення в якому опинилась Україна,то в них навпаки,велике здивування з того,що держава не розвалилась,економіка росте,тіньовий сектор зменьшується,вплив зовнішніх чинників нівелюється і зводиться до мінімуму і т.д.
  Я вже казав,що я на минулих виборах був проти Порошенко,категорично проти( можете поритись в архівах). Але зараз я вражений і бачу,що президента з таким рівнем,не побоюсь сказати ,світовим, у нас ще не було. Не дарма в темі натякають на його гетьманство( обмовка по Фрейду? :D). 
  І от ті ,другі розуміють,що ці роки латались пробоїни в корпусі корабля на ймення Україна,а не черпалась вода.

А от ті перші кричать,що треба міняти капітана на нового,бо цей погано вичарпував воду. нам потрібні кращі черпальщики,щоб було сухо,хоча б трішки.

я просто аплодую стоя, зі сьозами на очах! це воно! це ГАРАНТ нашого безхмарного майбутнього БРАВО !!!!

тільки за петю Вальцмена! тільки за нього! я би ше таким людям доплачував з бюджету, шоб пошвидше це "конечне покращення " настало! 

вже жду не діждусь коли пенсіії будуть по 2000 грн а курс буде 85, коли зп буде в 10 000 грн а курс буде 85)))) коли за комунальні послуги люди будуть платити по 8000 грн)))

хліб накінець стане по 50 грн! 

це остаточне прощавай радіанському союзу!!!! ось вона гідність, БРАВО!   

а скільки гіпербол, афоризмів... мммм  "настоящий Палковнік" :D:D:D

Поширити це повідомлення

59 хвилин тому, zaHARE сказано:

Не кажучи вже про те,що руками Корбана і Семенченка хотів віджати собі парочку підприємств,а в результаті втягнув людей в "котел".

невже? а як на мене, то "котли" - повністю заслуга Головнокомандувача та Муженка... було купа шансів перебити орків, але або не було наказу, або наказували відступати

59 хвилин тому, zaHARE сказано:

Порох обіцяв зміцнити і модернізувати армію - зробив. Хоча ніхто не вірив. Подивись,що зараз наша армія витворяє,щодня мокшанців в 200-ті охрещують ПТУРами.
Стосовно волонтерів я вже писав-,перша хвиля дійсно врятувала армію і дала моральну підтримку воякам,а зараз просто порівняй бюджети.
Якщо в 2104 волонтери купували і робили броніки,тачки,то зараз вже переключились на акумулятори, круту оптику, беспілотники і т.п. А держава вже дала все основне і продовжує давати. Кожен легально працюючий і я в тому числі- волонтер. 

від перших днів війни волонтери забезпечували УСІМ... від їжі та одягу до броніків, оптики, автомобілів

а ця петрова "недомодернізація" армії - декілька знищених складів з боєприпасами, недороблені зразки озброєння, які вбивають наших же солдат навіть на полігонах і безпілотники, зібрані з китайських деталей

і на цьому добряче хтось нажився... сумніваюся, що пустили б до такої кормушки не з провладного оточення

Редаговано Werwolf777

Поширити це повідомлення