Перейти до змісту
Президент

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 голосів

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Раю і щастя не принесе. А от бабла в карман за агітацію трохи положить)

Коли нема бабла де заробити, то й це непоганий заробіток. Не пішли агітатори красти, заробляють так. Вже +

:huh:

Редаговано WebTraveller

Поширити це повідомлення

15 хвилин тому, Nokian сказано:

А не треба бути в друзях, достатньо цитувати людину,котра вважає,що ВВП Польщі більше за ВВП Росії.

Обмазався ти по повній.

Дурню, на дивися, це 2017 рік, зараз взагалі жопа в них починається, а ти віриш в велич і всемогутність рассії , підтримуєш Порошенка, і тебе не бентежить, що до нього кум хуйла їздить.  От і несвідомі консерви такі як ти починають вилазити перед виборами на захист Порошенка. Знаєш я думав якщо буде ювт зе поп, то реально вибір без вибору і прийдеться голосувати за поп, але краще вже взагалі не голосувати, бо з такими інтелектуальними прибічниками нинішнього президента як ти, замість європи підем случайно в  _опу.   

ввп.jpg

Поширити це повідомлення

Задовго ,задовго до різних виборів, і у різних темах я говорив,примітивним людям властиво проектувати себе на інших.

Тобто людина,яка напивається-думає,що й інші напиваються,

Людина,яка агітує- думає,що й інші агітують.

Людина,яка схильна заробити на дерибані державного- думає,що й інші йдуть у політику чисто красти.

Для примітивної людини весь світ чорно-білий.

Або ти проти влади,або порохобот І ВІН ТОБІ ПЛАТИТЬ.

Було би смішно,якби не було так сумно.

І якщо ми живемо недосконало,то це не стільки через владу( вина її звісно є,і якось я відкрию дуже велику тему про це)

Скільки через власну самообмеженність, невміння розставити пріоритети,лінивість та очікування,що хтось зробить за нас.

Батьки,політики,президент,Маск.

Всі хочуть кимось бути,але ніхто не хоче ним ставати.

Напружуватися треба.

А НОРМАЛЬНА ЛЮДИНА образи ярликами не сприймає.

Нормальну людину все,що не вбиває,робить сильнішою.

Розумна ще й подякує, що стрепенули і розбудили.

Поширити це повідомлення

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Задовго ,задовго до різних виборів, і у різних темах я говорив,примітивним людям властиво проектувати себе на інших.

Тобто людина,яка напивається-думає,що й інші напиваються,

Людина,яка агітує- думає,що й інші агітують.

Людина,яка схильна заробити на дерибані державного- думає,що й інші йдуть у політику чисто красти.

Для примітивної людини весь світ чорно-білий.

Або ти проти влади,або порохобот І ВІН ТОБІ ПЛАТИТЬ.

Було би смішно,якби не було так сумно.

І якщо ми живемо недосконало,то це не стільки через владу( вина її звісно є,і якось я відкрию дуже велику тему про це)

Скільки через власну самообмеженність, невміння розставити пріоритети,лінивість та очікування,що хтось зробить за нас.

Батьки,політики,президент,Маск.

Всі хочуть кимось бути,але ніхто не хоче ним ставати.

Напружуватися треба.

А НОРМАЛЬНА ЛЮДИНА образи ярликами не сприймає.

Розумна ще й подякує, що стрепенули і розбудили.

Розумна і нормальна людина це перед усім  скромна людина і ніколи себе розумною не назве, а хто називає себе розумним той переважно дебіл. Писати такі жовчні теми, якщо під речовинами чи спиртним то, ще пробачити можна, а якщо в свідомості чистій, то в вас вже з головою проблеми явні.

Редаговано Entis77

Поширити це повідомлення

7 часов назад, Nokian сказал:

а, от чого ти інших імпотентами обзивав ))) тепер зрозуміло ))

Розумна ще й подякує, що стрепенули і розбудили

а ну зрозуміло, от чого ти колись в приват мене тіпа одьоргувати й так слєгонца погрожувати намагався ))) то ти просто не розумний )) а я то думав )) 

а тут поподробнєй ))) можна назви препаратів, які тебе зробили настільки сильним ? ))))

примітивним людям властиво проектувати себе на інших.

от чого ти постійно доколупуєшся, щоб так як ти прогнози робили чи спорили з тобою на гроші, бо ти так постійно робиш )))

Ти Нокіан реально хвора людина )) Часом говориш ніби розумні тези, якби не одне НО, ти постійно в ті тези заляпуєшся. Ти своїм прикладом постійно підтверджуєш всі ті ярлики, які на когось навішуєш, хіба з останніх про імпотенцію, перевірити не получится, бо спитати ні в кого )) Але ти не лічись, без такого тебе сумно буде :) 

Поширити це повідомлення

В 13.02.2019 в 10:47, jack74 сказал:

Ти байки рожеві тут не ліпи. На моїх очах Польща піднімалась і я бачив, як там було. В ПЕРШУ чергу держава зробила покращення ДЛЯ ЛЮДЕЙ! Добробут людей піднявся і вони підняли державу!

Я в 90-сті з Польщі майже не вилазив. Дупа була в них повна. Зубожіння тотальне.  Я заїзджав на до моєї однокласниці і по дорозі ми на узбіччях збирали їй дрова( навіть польскі митники і погранці нас розуміли і пропускали з цими паліняками в кабіні буса), бо грошей топити піч у неї не було,бо газ був дорогий.  І дороги я пам'ятаю як вони робили- тільки вкладуть асфальт,як за пів року їдеш під Варшавою і такі колії фурами вибиті,шо машину кидає. І  всі брали хабарі- поліцаї, маршалкі,воєвуди,митники.
Знаєш за рахунок чого вони вигрібли?  
Трішки історії:

При вступі в ЄС Польщі списали 75млрд. доларів боргів
за 10 років Польща отримала більше 100млрд. Євро допомоги.
  Віддам належне полякам,що вони  відразу закрили шлях до влади комунякам, на відміну від нас. Тому вони результативно приймали закони,які від них вимагали донори, в тому числі МВФ,на відміну від нашої ВР. І завдяки цьому вони змогли ефективно використати надані їм гроші,хоча корупція була у них теж тоді немаленька.

Поширити це повідомлення

11 минут назад, zaHARE сказал:

Віддам належне полякам,що вони  відразу закрили шлях до влади комунякам, на відміну від нас.

Комунякам і олігархам. В них бізнес чітко відділений від влади.

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, nickel сказал:

Комунякам і олігархам. В них бізнес чітко відділений від влади.

Саме так,вони це зробили на старті, прибравши комуняк. А в нас президентом став комуняка і у ВР обрали в основному комуняк- червоних директорів,які й провернули разом аферу "приватизційний сертифікат" + злиття КГБ і криміналу. В нас людей попросту вбивали.і За 24 роки олігархат розрісся. Зараз той же олігархат, хоче провернути нову аферу- "парламентська республіка"  або  "ширка 2019". Нарід поки заглатує.

Поширити це повідомлення

"Президент України підтримав відсторонення Олега Гладковського від виконання обов'язків першого заступника секретаря РНБО на час проведення розслідування.

Петро Порошенко вимагає у правоохоронних органів проведення термінової перевірки інформації, викладеної в журналістській програмі "Наші гроші" для спростування або підтвердження оприлюдненого."

До цього морду в пісок засунув і мовчав... а тут на тобі... розкрився) от що з людиною робить хрест животворящий ВИБОРИ.
І гроші старічкам перед виборами видає, і фонд підтримки президента з податків створює, і корупціонерів кричить що звільняти треба))
Золото а не президент! люблю я ці 2 місяці до виборів. всі грають чесних і правильних))

Поширити це повідомлення

10 часов назад, Dima4s сказал:

"Президент України підтримав відсторонення Олега Гладковського від виконання обов'язків першого заступника секретаря РНБО на час проведення розслідування.

Петро Порошенко вимагає у правоохоронних органів проведення термінової перевірки інформації, викладеної в журналістській програмі "Наші гроші" для спростування або підтвердження оприлюдненого."

До цього морду в пісок засунув і мовчав... а тут на тобі... розкрився) от що з людиною робить хрест животворящий ВИБОРИ.
І гроші старічкам перед виборами видає, і фонд підтримки президента з податків створює, і корупціонерів кричить що звільняти треба))
Золото а не президент! люблю я ці 2 місяці до виборів. всі грають чесних і правильних))

Поширити це повідомлення

Да, як це не банально, але безславна кар'єра безславного президента йде до завершення. І завершення просто шикарне - щодня чувак мочить просто ніби навмисно - то шапку з дівчини здере, то охорона телефон виб'є з рук хлопця, то друзі в УОП "спаляться" на контрабанді військової техніки, то передвиборчу піраміду знову ж таки "спалять". І найголовніше - йому хоть би хєр - я типу єдиний, без мене срака!!! Лишається лише спитати у порохоботів - ви реально задоволені усим цим гавном чи ще не досить?

Поширити це повідомлення

11 минут назад, risenseven сказал:

І найголовніше - йому хоть би хєр

Бо впевнений, що виграє бо такий адмінресурс і схеми закручені, що ПР і Яник нервово у сторонці (Ростові) пихтять :)

Поширити це повідомлення

В 25.02.2019 в 15:43, zaHARE сказал:

А в нас президентом став комуняка 

Президент не став - його таки обрали і до сьогоднішнього дня так і є (надіюсь, історія з МАРУВ це не репетиція виборів президента)

Поширити це повідомлення

В 02.03.2019 в 22:01, risenseven сказал:

Президент не став - його таки обрали і до сьогоднішнього дня так і є (надіюсь, історія з МАРУВ це не репетиція виборів президента)

багато хто так вважає. Ще одна репетиція-це марші нацдружин і спіч авкова та його посіпаки геращенка. 

Поширити це повідомлення

В 02.03.2019 в 20:16, igorgame сказал:

Бо впевнений, що виграє бо такий адмінресурс і схеми закручені, що ПР і Яник нервово у сторонці (Ростові) пихтять :)

Детальніше ,будь ласка про адмінресурс і схєми.

Поширити це повідомлення