Перейти до змісту

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?


yu2007

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

28 минут назад, Entis77 сказал:

кондитер всерівно буде президентом, у нього величезний адмін ресурс, і більшість населення, люди пенсіонери і кому за 50 мало сидять в інтернеті, а дивляться телевізор, а там у нього все схвачено

 

про Януковича говорили те саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 330
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Entis77 сказал:

Я буду краще голосувати за ЗЕ, ніж за кондитера чи юлю, бо ось, що ці два виродка, можуть зробити з людиною яка пішла проти системи корупційної. Катя Гандзюк, стан в останні моменти життя.

  Показать контент

51417443_2180267288900422_45552211571286i.gif

51641732_2180267265567091_61337767726274i.gif

 

Ти в курсі всіх Херсонських раскладів?  Гандзюк пішла проти системи чи проти конкурентів? Покури темку спочатку, атоді роби висновків. Вже Савчук ідолом побула.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ти в курсі всіх Херсонських раскладів?  Гандзюк пішла проти системи чи проти конкурентів? Покури темку спочатку, атоді роби висновків. Вже Савчук ідолом побула.

Не проти системи, а проти конкурентів? а ну ок. можна вбивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Dima4s сказал:

Не проти системи, а проти конкурентів? а ну ок. можна вбивати.

 Не пересмикуй. Я такого не писав. Система і місцеві разборки-то різні речі.
Смерть любої людини -це трагедія. А насильство і вбивство-це злочин, а не джерело піару.  Побачимо з часом, коли справу розслідують і все скінчиться,хто згадає про Гандзюк.  Наєм і Лєщенко забули,як тільки зібрали вершки і пореготали в футболочках. Нацкорпус забуде завтра.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, HelloBoy сказано:

можете поділитись-похвалитись особистими світлинами з Лувра чи можливо  з замку Вадуца ?!

От в замку точно не був. А світлин, якщо є бажання, можу накидати гігабайтами. І не тільки з Лувра (об'єктивности заради, мушу зазначити, що в Лувр я не пішов - я не поціновувач мистецтва, відповідно, було просто не цікаво).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що списався з дочкою в телеграмі - вони з сестричкою сьогодні мали відвідати Musée d'Orsay (один з найбільших музеїв мистецтва у Парижі).

Цікавило, чи візьмуть з них оплату. Квиток коштує 14 євро, але є така штука:

Free, without reservation(безкоштовно)

  • Everyone on first Sunday of the month
  • Under 18 year olds
  • 18-25 year olds who are citizens or long-term residents of an EU member state  

"Платили? Чи Україно то Європа?" - "Україна це Європа! Пустили безкоштовно!"

Мєлочь, но пріятно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, HelloBoy сказано:

а щось Вам чи Вашим донькам мішало до безвізу їздити до даних країн?!

навіть не так...

саме-саме так

 

в 15му му треба було в Польщу з колегою катнутися по роботі і в мене і в нього якраз черговий Шенген позакінчувався

особа що відповідає за візи в компанії намагалась відкрити шенген через Польшу (так як візит туди мав бути) і ...... найближча вільна дата  - через 3 місяці....

в результаті в нього був Німецікий  шенген, і мене Шведський

а на кордоні поляк був здивований чого це то панове їдуть в Познань в відрядження по німецькій і шведській візі .....

 

а зараз треба - сів і поїхав, тільки не на авто бо там черга з тих сами спіртвозів на 3 місяці

але кому я це розвовіда....

 

і стосовно Вальцмана :)

якби попєрєдніки хотіли б то зробили б

і "безвіз" і "томас"

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

асоціація, безвіз та інше - це заслуга не петра, а тих, хто поклали своє життя в 2014-му, ну і нас з вами загалом... поставити підпис дійсно міг будь-хто, але не він цього добився

усе, що було зроблено ним в країні, робилося з-під палки ЄС і США... і то... як-небудь, аби відчепилися... антикорупційні органи, реформи... усе через "Ж" і фактично не працює

окрім того, АТО так і не закінчив, біснес свій не продав... бюджет і далі "пиляється" по карманах... армію підняв? невже?  сьогоднішня армія - заслуга волонтерів і Народу України, а не його

і про це можна говорити ще багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

усе, що було зроблено ним в країні, робилося з-під палки ЄС і США... і то... як-небудь, аби відчепилися... антикорупційні органи, реформи... усе через "Ж" і фактично не працює

окрім того, АТО так і не закінчив, біснес свій не продав... бюджет і далі "пиляється" по карманах... армію підняв? невже?  сьогоднішня армія - заслуга волонтерів і Народу України, а не його

і що "Зе не такой? от ждёт тврамвая?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

і що "Зе не такой? от ждёт тврамвая?"

 

а я щось казав за "Зе"?  смішно, коли петру приписують далеко не його заслуги

Зеленському теж не надто вірю, але з цих двох виберу його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Werwolf777 сказал:

асоціація, безвіз та інше - це заслуга не петра, а тих, хто поклали своє життя в 2014-му, ну і нас з вами загалом... поставити підпис дійсно міг будь-хто, але не він цього добився

усе, що було зроблено ним в країні, робилося з-під палки ЄС і США... і то... як-небудь, аби відчепилися... антикорупційні органи, реформи... усе через "Ж" і фактично не працює

окрім того, АТО так і не закінчив, біснес свій не продав... бюджет і далі "пиляється" по карманах... армію підняв? невже?  сьогоднішня армія - заслуга волонтерів і Народу України, а не його

і про це можна говорити ще багато

 Асоціація і безвіз з воюючою країною -це 100% заслуга роботи зовнішньої політики. 
 Антикорупційні органи якраз через моніторинг і рекомендації ЄС і США формували антикорупційні ГОшки( які по факту виявились зовсім не антикорупційними). Тому й не працює.
реформа судів йде згідно програми і рекомендації Венеціанської Комісії,знову ж таки,через тиск антикорупційних ГОшок.

АТО мало закінчитись швидко, те що москва введе війська ніхто не міг спрогнозувати. 

 Армія така,як тепер,то 100% його заслуга. Волонтерів заслуга за підтримку в перший 2014 рік. Просто тупо порівняй бюджети. Я вже не кажу про його внесок особистими коштами.

Про бізнес вже й сенсу нема говорити,достатньо глянути Форбс. Хоча адептів ЗЕ бізнес куміра в москві не смущає.

І говорити можна про це ще багато. Про децентралізацію,про суттєве зменьшення тіньового бізнесу і тіньових капіталів.
Наразі особисто для мене зараз питання стоїть не в якихось економічних чи правових "ніштяках", а про те,щоб маневр москви,який вона провернула 100 років тому не вдався. Я хочу,щоб моя дитина ніколи не взнала,що таке  "совок", щоб вона ніколи не взнала,що за її мову можуть вбивати, саджати за грати і просто знущатись.
 І той напрямок яким ми повільно,але впевненно йдемо мене влаштовує.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Мій пенсіонер, який на минулих виборах голосував за Порошенка і посварився зі мною, бо я не голосував за Порошенка, на цих виборах категорично проти Порошенка. Думаю він не один такий.

мій палко підтримує того кого останнього по ТБ бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

 

а я щось казав за "Зе"?  смішно, коли петру приписують далеко не його заслуги

Зеленському теж не надто вірю, але з цих двох виберу його

в цій альтернативній реальності темі тільки 2 опції Зе і Порошок.....

 

 

P.S.  в той самий час і всі проколи приписують "петру"

- хто всрався?

- Порошенко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене (думаю, як і багатьох українців також) ключовим є той факт, що безвіз трапився під час терміну Порошенка. Не завдяки, не всупереч, а під час. За це і спасибі.

Питання Томосу є більш далеким, тому не дискутуватиму.

upd. Думаю, компанію в 2-му турі складе інша особа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, halgrath сказано:

Для мене (думаю, як і багатьох українців також) ключовим є той факт, що безвіз трапився під час терміну Порошенка. Не завдяки, не всупереч, а під час. За це і спасибі.

Питання Томосу є більш далеким, тому не дискутуватиму.

upd. Думаю, компанію в 2-му турі складе інша особа.

 

і війна закінчилась за два тижня

це перемога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, flashmax said:

 

і війна закінчилась за два тижня

це перемога

Я десь писав про війну, чи ти думаєш, що очі мені відкрив?

Звучали дискусії про безвіз, моє повідомлення лише щодо цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, halcogen said:

Не продавайтеся західним імперіалістам за безвіз!!! Майте совість! :D

При виборі між безвізом і популістичними обіцянками/челенджами в інстаграмі кандидатів - між вибір очевидний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут треба перефразувати - "петру пощастило бути президентом, коли була підписана асоціація і дано нам безвіз"

ось в це вдумайтесь

під час його президентства сталося дещо більше, ніж нічого, а ви його готові на руках носити... і то усе, що відбувалось - закономірно після подій 13-14 років і було б і при комусь іншому(не промосковському)

забули, як в 14-му говорили - "не дамо політикам привласнювати досягнення революції та народу"? а що на виході маємо - не те саме?

ось ці усі "досягнення петра" - або наші з вами, присвоєні ним... або звичайні обов'язки президента, а не щось надзвичайне(це про збільшення видатків на армію і т.д.)

коротка у вас пам'ять, тому і живемо в ср*ці!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то при оцінці кандидата слід звертати увагу не тільки на те, що він зробив чи зробить, як стане президентом, але і на те, чого не зробив.

Конкретно щодо Порошенка: - да, за безвіз; -да, за томос, але чому не знята депутатська недоторканість? чому не реформована судова система?

Наслідки ж очевидні: корумповані депутати-крадії всі повтікали, арешт з майна Януковича і Ко знімається, куча грошей не повертається,  знову ж

таки зникає. І тепер подумайте, президент і фракція не можуть цього зробити чи не хочуть? Я особисто розцінює їх бездіяльність в таких питаннях

як дію зроблену в угоду третіх сторін (олігархату і корупціонерів). А тепер оцініть для кого він більше зробив:для народу чи для олігархів?

Сам Петро Олексійович працює на державних посадах (депутат, міністр, президент) більше 20 років і за цей час став мільярдером, а держава навпаки

стала мати мільярдні борги. Виникає питання: чому не навпаки? Адже за свою державну роботу йому ж непогано і платять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Entis77 сказал:

Це трохи марно це доводити комусь, волинь ніколи не була опозиційною, тут завжди перемагали провладні голоси, місто мале, тому стільки голосів за порошенка , і впевнений що по волині він набере більшість, у нашому місті якщо не дружеш з адміністрацією та депутатами то бізнесу не построїш, тому в нас всі великі риби голосуватимуть за порошенка, у великих же містах багато багато різного капіталу різних інтересів, то там справді результати виборів не прогнозовані, у нас же по волинській області я впевнений на 90% буде проходити Порошенко, у Львові ще він більшість набере, там теж дуже оброблене населення, а от центральна Україна і східна, там у нього великі проблеми.

Все набагато простіше - "западенці" краще пам'ятають червоний терор. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Entis77 сказано:

це трохи марно це доводити комусь, волинь ніколи не була опозиційною, тут завжди перемагали провладні голоси, місто мале, тому стільки голосів за порошенка , і впевнений що по волині він набере більшість, у нашому місті якщо не дружеш з адміністрацією депутатами то бізнесу не построїш, тому в нас всі великі риби голосуватимуть за порошенка, у великих же містах багато багато різного капіталу різни х інтересів, то там справді результати виборів не прогнозовані, у нас же по волинській област і я впевнений на 90% буже проходити порошенко, у львові ще він більшість набере, там дуже оброблене населення, а от центральна україна і східна, там у нього великі проблеми.

Я нікому нічого не доводжу, просто висловив своє бачення його діяльності і бездіяльності, його багатства і бідності держави. Якщо у другому турі буде він і Тимошенко, то я проголосую навіть за Порошенка. Але не тому що він такий ефективний,  тому що популізм Тимошенко це ще більше зло. Ну і, на мою думку, Порошенкові рахунки при нагоді американці легко заблокують, а тому є надія, що він і надалі буде хоч щось робити для народу, а потім і гордитись цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Тільки що списався з дочкою в телеграмі - вони з сестричкою сьогодні мали відвідати Musée d'Orsay (один з найбільших музеїв мистецтва у Парижі).

Цікавило, чи візьмуть з них оплату. Квиток коштує 14 євро, але є така штука:

Free, without reservation(безкоштовно)

  • Everyone on first Sunday of the month
  • Under 18 year olds
  • 18-25 year olds who are citizens or long-term residents of an EU member state  

"Платили? Чи Україно то Європа?" - "Україна це Європа! Пустили безкоштовно!"

Мєлочь, но пріятно :)

Тому що туди рідко хто ходить напевно, ходять напевно в основному туристи. Тому для заохочення роблять безкоштовний вхід, я впевнений що такі музеї це дотаційна стаття з бюджету країни. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Тільки що списався з дочкою в телеграмі - вони з сестричкою сьогодні мали відвідати Musée d'Orsay (один з найбільших музеїв мистецтва у Парижі).

Цікавило, чи візьмуть з них оплату. Квиток коштує 14 євро, але є така штука:

Free, without reservation(безкоштовно)

  • Everyone on first Sunday of the month
  • Under 18 year olds
  • 18-25 year olds who are citizens or long-term residents of an EU member state  

"Платили? Чи Україно то Європа?" - "Україна це Європа! Пустили безкоштовно!"

Мєлочь, но пріятно :)

халява така солодка для українця )

:g10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, paksivatova сказал:

халява така солодка для українця )

:g10:

справа тут не в халяві, а в тому що держава хоче в своїх підданих виховати почуття до прекрасного, тому й в основному в будні дні в Парижі більшість музеїв вхід безкоштовний. А студенти бідні у всіх країнах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, paksivatova сказано:

халява така солодка для українця )

Халява - це якби вони йшли туди саме з-за безкоштовного входу. Наразі працівники музею просто пропустили їх , як звичайних студентів ЄС.

 

18 хвилин тому, MACCEN сказано:

Тому що туди рідко хто ходить напевно, ходять напевно в основному туристи. Тому для заохочення роблять безкоштовний вхід, я впевнений що такі музеї це дотаційна стаття з бюджету країни. 

Диванний аналітик? Ти хоч розумієш абсурдність своїх фраз?

Туристи платять за вхід 14 Євро. Жителі ЄС теж. Діти безкоштовно, супроводжуючий - 11 Євро. І студенти, або просто молоді люди, що вважаються такими, що проживають в ЄС - теж безкоштовно. Дочку повважали такою, що живе в ЄС, глянувши на її біометричний паспорт.

І на тобі фотку - це вхід "С" до музею. Ніхто не ходить. Ніразу.

Музей.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...