Перейти до змісту

Басейн


Dorothy

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! З Новим роком!

Хочу відвідувати  басейн. Прошу порадити, куди краще піти. Поділіться, будь ласка, своїми враженнями. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Найзручніше то в Спортлайф, але там тренажерний в комплекті, а отже, ціна найвище

Можна ходити коли зручно, в певний час людей там зовсім мало - 1-2 на доріжку

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dorothy так само моніторю ціни у Спортлайфі. Поки що дорого. Як би був басейн без спортзала, але в них так ніколи не буде. Хожу в центральний, дешево но не дуже комфортно. абонемент 350 грн., за 3 рази в тиждень, причому мусиш вибирати та дотримуватись графіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Electronshik сказал:

@Dorothy так само моніторю ціни у Спортлайфі. Поки що дорого. Як би був басейн без спортзала, але в них так ніколи не буде. Хожу в центральний, дешево но не дуже комфортно. абонемент 350 грн., за 3 рази в тиждень, причому мусиш вибирати та дотримуватись графіку.

а чому дорого?

я хожу в басейн,плачу 500 грн за 12 занять в місяць

В Спортлайфі карта денна преміум 5500 була ціна перед НР -це 458 грн/міс + спортзал,+ різні заняття + рушник 

Але так як я можу закинути це заняття,то поки не готова купувати річний абонемент

А якщо брати картку коасичну,ціна буде ще нижчою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, paksivatova сказал:

В Спортлайфі карта денна преміум 5500 була ціна перед НР -це 458 грн/міс + спортзал,+ різні заняття + рушник 

@paksivatova ключове слово ДЕННА. Мені абсолютно не підходить, з роботою несумісно. Мусово вибирати повний день, а він геть недешевий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Electronshik сказал:

@paksivatova ключове слово ДЕННА. Мені абсолютно не підходить, з роботою несумісно. Мусово вибирати повний день, а він геть недешевий.

ясно

бо мені підходить лише ранок ,тому я такі варіанти й розглядаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хожу в басейн на Львівскій, від ЛНТУ (Луцький національний технічний університет). Мені нормально. Графік присутній. Ціна 305 грн/місяць (на фото старі ціни).

 

Screenshot_2017-09-18-21-30-28_com.opera.browser_beta.thumb.png.2e69f506f5dcf59ca73580b0aa9c291b.png

 

IMG_20181215_155021.thumb.jpg.3e0881753c0fe5518927571f014c08f0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

Я хожу в басейн на Львівскій, від ЛНТУ (Луцький національний технічний університет). Мені нормально. Графік присутній. Ціна 305 грн/місяць (на фото старі ціни).

Які дні/години, людей багато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@paksivatova а куди Ви зараз ходите, якщо не секрет? Може, мені цей варіант підійде)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

Які дні/години, людей багато?

 

 Я хожу по вт-чт-сб на 19.45. В ці дні людей меньше, ніж у пн-ср-пт. Людей від 4 до 1 людини на доріжку. Рідко коли буває більше.

 

Якщо в свої дні пропускаю, то йду у пн-ср-пт на останній сеанс (20.30), тоді найменше людей в ці дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dorothy сказал:

@paksivatova а куди Ви зараз ходите, якщо не секрет? Може, мені цей варіант підійде)  

в Срібні лелеки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відвідую басейн НВК №26 (вул. Кравчука, 30)
ціна абонементу 300 грн. за 10 відвідувань
години відвідувань групи "здоров'я": з 6:50 до 9:00; з 17:50 до 21:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, emelka сказано:

відвідую басейн НВК №26 (вул. Кравчука, 30)
ціна абонементу 300 грн. за 10 відвідувань
години відвідувань групи "здоров'я": з 6:50 до 9:00; з 17:50 до 21:00

яка кількість доріжок, і головне - яка кількість людей на одній доріжці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Skorpio76 сказано:

яка кількість доріжок, і головне - яка кількість людей на одній доріжці?

3 доріжки
вранці людей менше, 31 грудня плавала сама на доріжці ;)
ввечері бувало по 3-4 людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Selbeor сказал:

А яка ціна після НР в Спортлайфі на Класік+басейн,хто взнавав?

5990 грн. повний день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Cherman сказано:

В якому басейні, дорослій людині, можна навчитись плавати?

вже після інституту, захотілось мені навчитись плавати. наплювавши на можливі комплекси і кпини, записався на навчання в групу з тренером  в ДЮСШ плавання на Грушевського - і навчився таки трохи. в групі були від 6-8 років діти до 20+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...
В 02.01.2019 в 11:00, Dorothy сказал:

Всім привіт! З Новим роком!

Хочу відвідувати  басейн. Прошу порадити, куди краще піти. Поділіться, будь ласка, своїми враженнями. Дякую!

Тоже долго не мог определиться с выбором бассейна. Коллега по работе посоветовала сходить в спортивный клуб https://5element.ua/ остался доволен, не ожидал насколько все круто организованно у них, персоналу отдельный respect! )) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Вадим1927 сказано:

Тоже долго не мог определиться с выбором бассейна. Коллега по работе посоветовала сходить в спортивный клуб https://5element.ua/ остался доволен, не ожидал насколько все круто организованно у них, персоналу отдельный respect! )) 

Скільки платять за рекламу?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...