Перейти до змісту

Веселі сусіди


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

Цитата

 

Веселі сусіди 

Волиньгаз обнаглів! 

Перевізники поїли УХИ... 

 

Мо до психолога?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

— Алло, дорогая, только что по радио передали, что один псих едет по встречке. Будь осторожнее. 
— Один??? Да их тут тысячи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, AgentSmith13 сказал:

Саб - пробував, побоку - вистачає на 1-2 дні. Дєдушка старий, єму всіравно...

 

Замовте іменного вінка з доставкою на дом. Вам мєлочь а людина може схаменеться, зрозуміє що життя не вічне, переключеться на щось друге :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.01.2019 в 09:29, AgentSmith13 сказал:

Ось уже пару років, з перервами (як чортів даси припиняється, від 1 дня до місяця максимум), я щодня прокидаюся в 4-5-6 ранку від дебільного стуку молотком прямо під моєю кімнатою

Ну якщо по Закону не розуміють, то треба шукати однодумців по під'їзду і щось думати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ForZa сказал:

Ну якщо по Закону не розуміють, то треба шукати однодумців по під'їзду і щось думати...

наприклад,написати заяву всім сусідам

або зранку/ввечері вони стукаютьу себе в квартирі-а ви стукайте їм в двері

і не переставайте

витратіть на це годину,дві,три

запитайте чи їм так добре?

якщо скажуть,що ні-поясніть що і вам не добре

що можете бути взаємовічливими чи взаємностукаючими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штраф за порушення тиші після 22,00 до 8.00  ~1080 грн.

Якби приїхали, зафіксували, заплатили би 1000 грн, то дєд би вже й не стукав.

Його родічі йому б самому настукали.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, paksivatova сказал:

якщо скажуть,що ні-поясніть що і вам не добре

Так не розуміють!!! Що і як ще пояснювати?! Стукати самому і робити незручності оточуючим - виховання не дозволяє! І що робити? Теж ситуація схожа тільки сусідка 18-річна з "дахом" не товаришує і скаче (ніби танцює), а в окремі дні, 2-3 рази на місяць, посиденькі з друзями влаштовують і по барабану, що 23, 24, 1-2 ночі або 5-6 ранку... і що з такими робити?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Штраф за порушення тиші після 22,00 до 8.00  ~1080 грн.

Якби приїхали, зафіксували, заплатили би 1000 грн, то дєд би вже й не стукав.

Його родічі йому б самому настукали.

 

Поліція цього сама зробити не зможе, потрібно викликати ще санстанцію чи поліція їх викличе, щоб зафіксувати рівень шуму, а поки вони приїдуть, шуміти припинять. Щось здається, що потрібні інші методи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.01.2019 в 09:29, AgentSmith13 сказал:

влупити добряче ногою в підлогу - чути як біжать, прикрикують на "стукача", і настає тиша

 

В 01.01.2019 в 09:29, AgentSmith13 сказал:

далі "туп-туп-туп", то ж тихіше ходити не вміють - а далі глухе через перекриття, але чітко чутне "мать-перемать, ти що робиш

1 з двох вищенаведених цитат видно, що родичі діда й самі не в захваті від ситуації й нафіга їх *записувати* в ворогів, особисто мені не зрозуміло. В діда маразм й страдають від цього всі, в тому числі і родичі. Їм його пристрелити, щоб вам добре спалось, (тоді вам до чічєріної), чи що зробити ? Який особисто ви бачите вихід з цієї ситуації, якщо перекрутити, що дід не їхній, а ваш ?

2 це ж яке блін має бути перекриття чи слух, щоб чути, що робится ЗНИЗУ ? Жив десь два роки в панельному будинку, то так, що робится ЗВЕРХУ, чути добре, але щоб знизу :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, dj_design сказал:

https://medbrowse.com.ua/berushi-cena/luck

10-50 грн ... і буде вам спокій ;)

То, якби вони музику слухали, чи сварилися голосно - стукіт молотком йде через стіни і через ліжко. То по перше, по друге - я в СЕБЕ ВДОМА, і пхати щось собі в вуха не буду принципово - заважає (угу, я і навушники "вакуумні" ненавиджу).

 

22 минуты назад, Zheny@ сказал:

Штраф за порушення тиші після 22,00 до 8.00  ~1080 грн.

Якби приїхали, зафіксували, заплатили би 1000 грн, то дєд би вже й не стукав.

Його родічі йому б самому настукали.

 

Не варіант - те чмо шумить 2-3 хвилини, ще хвилини 3 на нього оруть, щоб припинив, а далі - тиша. Приїжджає поліція - і що далі? Правильно, в сусідній по поверху квартирі живуть у них свої - син стукача з дружиною,  прямо під ними - не живе наразі ніхто, під сином - глуха бабка. Хто тут безпідставно викликав поліцію, а?

12 часов назад, nickel сказал:

Тепер я не сумніваюся.

Може, різкувато відповів, але... Будили б тебе пару років в 4-5-6 ранку з перервами і змінами методу - радіо, молоток, скандал - дурні поради менше б лізли в голову. По факту там сусіда-стукача пора в психушці закрити, та от, на жаль, так уже не роблять. І їм самим за куріння в туалеті і ігнор зуважень пора курс лекцій пройти у психолога на тему "співіснування з сусідами". Я теж курю, але НА БАЛКОНІ, НА ВУЛИЦЮ. Я їх не чіпаю - в мене на те тупо часу немає - купа роботи. Але після неї я маю право на СПОКІЙ.

 

9 минут назад, MANJAK11 сказал:

 

1 з двох вищенаведених цитат видно, що родичі діда й самі не в захваті від ситуації й нафіга їх *записувати* в ворогів, особисто мені не зрозуміло. В діда маразм й страдають від цього всі, в тому числі і родичі. Їм його пристрелити, щоб вам добре спалось, (тоді вам до чічєріної), чи що зробити ? Який особисто ви бачите вихід з цієї ситуації, якщо перекрутити, що дід не їхній, а ваш ?

2 це ж яке блін має бути перекриття чи слух, щоб чути, що робится ЗНИЗУ ? Жив десь два роки в панельному будинку, то так, що робится ЗВЕРХУ, чути добре, але щоб знизу :sm128:

1. Включити мозок, і, не дочікуючись на порозі мене з єдиним бажанням - вбивати (380, пущених на квартиру, вибитих зубів), ПЕРЕСЕЛИТИ джерело стуку в іншу кімнату! "Нєудобна"? А хулі далі? Продовжувати знущання? Я, прийшовши з роботи, хочі ВИСПАТИСЬ, а не сидіти на роботі на другий день з червоними очима. ЗВЕРНУТИСЯ, ВРЕШТІ-РЕШТ, ДО ПСИХІАТРА, І ПОЧАТИ ЙОГО ЛІКУВАТИ, хоч заспокійливі які прописати, як не можна устаціонарити.

Від ситуації вони то може і не в захваті, але для її вирішення не роблять нічого - ото прикрикують на діда, і все. Плюс, які вони "не вороги" - видно ще й з іншого - курять, сцуки, в туалеті, КУДИ піднімається дим - поясновати, певно, не треба, я теж курю, але ЗАВЖДИ виходжу на балкон - мороз, чи не мороз. На зауваження - нуль на масу.

2.  Звук молотка (який передається по стінах), і "що робиться" - різні речі. Я навіть їх телевізора не чую, а от радіо на всю катушку прямо під кімнаттою, та ще й вноччі - чути. Звичайна 5-поверхівка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Включити мозок, і, не дочікуючись на порозі мене з єдиним бажанням - вбивати (380, пущених на квартиру, вибитих зубів), ПЕРЕСЕЛИТИ джерело стуку в іншу кімнату!

цирк )) то раз вони не хочуть діда переселити в іншу кімнату, то вони *андони, а коли ти продовжуєш колотись й жерти кактус в тій же блін кімнаті, то ти тоді хто ? )))))))))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Приїжджає поліція - і що далі?

Запиши на диктофон! А там пропишеться дата і буде доказ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, MANJAK11 сказал:

цирк )) то раз вони не хочуть діда переселити в іншу кімнату, то вони *андони, а коли ти продовжуєш колотись й жерти кактус в тій же блін кімнаті, то ти тоді хто ? )))))))))) 

Ну так, мені ж простіше перекласти всю виту пару в хаті, паралельно пару стін посвердлити, ага (так, є сервак, мій комп, лінк до ТБ, і ще комп в іншій кімнаті, інет заходить до мене, і від мене до того всього розходиться)...

І саме цікаве - то Я створюю ЇМ незручності? Чи навтпаки? Я ще й собі їх маю створити?

Може, ще своїм коштом їм шумоізоляцію зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Я теж курю, але НА БАЛКОНІ, НА ВУЛИЦЮ

Це менше зло,  ніж у під'їзді,  але теж заборонено законом.  А причина проста - якщо живеш не на верхньому поверсі,  то, у безвітряну погоду, дим благополучно через вікно затягує сусідам зверху.  Концентрація не висока,  але некурящих помітно напрягає.  А якщо в кімнаті мала дитина - то можна і по руках дати такому балконному курцю. 

Раджу задуматись... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, ForZa сказано:

Запиши на диктофон! А там пропишеться дата і буде доказ.

Якщо дійде до суду (теоретично), це не буде доказом, пристрій не сертифікований і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Unknown сказал:

Це менше зло,  ніж у під'їзді,  але теж заборонено законом.  А причина проста - якщо живеш не на верхньому поверсі,  то, у безвітряну погоду, дим благополучно через вікно затягує сусідам зверху.  Концентрація не висока,  але некурящих помітно напрягає.  А якщо в кімнаті мала дитина - то можна і по руках дати такому балконному курцю. 

Раджу задуматись... 

На верхньому якраз - так що мимо каси. В нас в будинку у всіх там балкони, у більшості - склені, і вікон там не відкривають, відкриті вікна в кімнатах - з іншого боку (за винятком першого поверху), планування таке. Так вони ще й влітку з моєї сторони курять в вікно на кухні - і дим якраз нам на кухню і в мою кімнату йде...

P.S. Курити заборонено в ПІД'ЇЗДАХ житлових будинків і на балконах, ЯКЩО БАЛКОН ЗАГАЛЬНИЙ і до нього спільний вхід. В мене балкон окремий і є власністю - там можна (по закону). І їм НІЧОГО зробити за куріння з вікна аналогічно не можна - виходили б в під'їзд - тоді так (колись було, перестали).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, bormotuha сказал:

пристрій не сертифікований

Який - телефон у якому є диктофон не сертифікований? :) Ну по перше, для початку, щоб доказ поліції надати, що був шум, а коли вони приїхали то його не стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Ну так, мені ж простіше перекласти всю виту пару в хаті, паралельно пару стін посвердлити, ага (так, є сервак, мій комп, лінк до ТБ, і ще комп в іншій кімнаті, інет заходить до мене, і від мене до того всього розходиться)...

ти ж здаєтся спати спокійно збирався вночі, а не в інтернеті сидіти чи в телевізорі. 

9 минут назад, AgentSmith13 сказал:

І саме цікаве - то Я створюю ЇМ незручності? Чи навтпаки? Я ще й собі їх маю створити?

ти маєш добитися свого душевного спокою, але якщо для цього тобі краще комусь бити морди й 380вольт підключати, замість того щоб просто спати в іншій кімнаті, ну то це твій вибір.

12 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Може, ще своїм коштом їм шумоізоляцію зробити?

нє, краще всіх відпи*дити й сісти в тюрму. Й чого їм ? Собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, ForZa сказал:

Який - телефон у якому є диктофон не сертифікований? :) Ну по перше, для початку, щоб доказ поліції надати, що був шум, а коли вони приїхали то його не стало.

Та хоч на відео запиши - ДЕ гарантія того, що я сам не постукав за кадром, і записав це? Не доказ 100%. Збоку в них - свої, знизу - на разі немає нікого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, ForZa сказано:

Який - телефон у якому є диктофон не сертифікований? :) Ну по перше, для початку, щоб доказ поліції надати, що був шум, а коли вони приїхали то його не стало.

Рівень шуму офіційно зафіксувати (межі десь 45 дб) мають лише з санстанції, поцікавтесь, не все так просто у нашій країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

 На верхньому якраз - так що мимо каси.....

Відкривають,  не відкривають - то вже їх клопіт. В мене 80% часу вікно у спальні відкрите,  іноді тягне дим,  тому знаю картинку.  Єдиним вийнятком вважаю верхній поверх,  бо голубам пофіг... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MANJAK11 сказал:

ти ж здаєтся спати спокійно збирався вночі, а не в інтернеті сидіти чи в телевізорі. 

ти маєш добитися свого душевного спокою, але якщо для цього тобі краще комусь бити морди й 380вольт підключати, замість того щоб просто спати в іншій кімнаті, ну то це твій вибір.

нє, краще всіх відпи*дити й сісти в тюрму. Й чого їм ? Собі

Ну, я поки нікого не відп*здив. Собі - то треба а) бабло, якого немає; б) шумоізоляція - до сраки - вони не шумлять типу музики чи голосних сварок, тут - стук. Підвісити квартиру на тросах окремо за межами будинку, чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...