Перейти до змісту

Веселі сусіди


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

Всіх з Новим роком! Ото страшенно не хотів такого писати в цей день, але... Звертаюся, так би мовити, за колективною порадою. Ось уже пару років, з перервами (як чортів даси припиняється, від 1 дня до місяця максимум), я щодня прокидаюся в 4-5-6 ранку від дебільного стуку молотком прямо під моєю кімнатою. Живе там в дугу неадекватний дід, ну і не менш цікаві решта персонажів - його дочка з чоловіком і син. Останній етап знущання триває місяця два - розмова - НЕ ДОПОМАГАЄ, поліцію не викличеш - воно ж, курва, ТИХЕНЬКО тіпа стукає (от тільки під кімнатою прямо з прямою передачею звуку і вібрації, і в 4-5 ранку), влупити добряче ногою в підлогу - чути як біжать, прикрикують на "стукача", і настає тиша, іноді на 10 хвилин, іноді - надовго. Сьогодні спати лягав в третій ночі, збудили в пів дев'ятого, і феєрія дебілізму з перервами продовжується ДОСІ (спочатку "стук-стук-стук" - далі "туп-туп-туп", то ж тихіше ходити не вміють - а далі глухе через перекриття, але чітко чутне "мать-перемать, ти що робиш"). Очі червоні, голова тріщить, хочеться ВБИВАТИ (вчора не пив - застуда, антибіотики, просто не дали поспати).
А тепер питання до спільноти - як цим притрускам зробити так, щоб прийшло таки розуміння своєї неправоти, БАЖАНО - підкріплене рідким поносом з чітким розумінням на рефлексах - будити людей вранці НІЗЗЯ, і бажано, без відкриття криміналу на мене.... Бо ще трохи - реально візьму в руки щось важке.
Перед тим цей у*бан з пів 5 ранку щодня врубав радіо - таку здорову, часів СРСР, лайбу, на повну, аналогічно під моєю кімнатою - попередив, що 380 на квартиру зробити - то 5 хвилин і "два пальці", і не доведеш, хто, стихло назавжди, відібрали, викинули. Зараз - не допомагає нічого.
Якби то було епізодично - біс з ним, стара неадекватна людина, нічого не вдієш. Але це - ЩОДНЯ. Вихідний, відпустка, свято - ПАААДЙОМ, молоток подано!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

Варіант один:в певній мірі подружитися , Щоб вони самі захотіли перестати це робити. 

От подумайте самі: людина вам неприємна,свариться постійно з вами -ви захочете робити те,що вас просять?Ні! Інша справа,коли у вас "дружні" стосунки

 

Я бачу лише такий вихід

Бо якщо люди з заморочками, то на поліцію ім буде байдуже,це м'яко кажучи

 

Проявляйте дипломатичність та хитрість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, westboiuu сказано:

продай квартиру і купи шось в приватному секторі або побудуй сам

думаєш це вирішення?) У мене сусыдка завела собаку. тепер це дурне створыння по пыв ночы гавкаэ так що через потрыйний склопакет спати неможливо)  А якщо йти по вулиці то чути метрів за 100 з сусідньої вулиці))
І сусідка ніби адекватна.. але собака дурна. на кожного хто пройде по пів години гавкає. Так і живемо. Тож не пристрелиш...)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Очі червоні, голова тріщить, хочеться ВБИВАТИ

Тепер я зрозумів, чого ти на бомжів з маршрутчиками кидаєшся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, paksivatova сказал:

Варіант один:в певній мірі подружитися , Щоб вони самі захотіли перестати це робити. 

От подумайте самі: людина вам неприємна,свариться постійно з вами -ви захочете робити те,що вас просять?Ні! Інша справа,коли у вас "дружні" стосунки

 

Я бачу лише такий вихід

Бо якщо люди з заморочками, то на поліцію ім буде байдуже,це м'яко кажучи

 

Проявляйте дипломатичність та хитрість

То все - пройдений етап. Але все, що робиться - робиться на краще - тепер збираюся на рибалку, подалі від того стуку. Хай собі хоч в голову гвіздка заб'ють - на природі - тиша..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Dima4s сказал:

але собака дурна. на кожного хто пройде по пів години гавкає.

така ж фігня.

вихід - пневмо з оптикою (шоб ніхто не бачив), або корсар 100-ка.

але поки обмежився тим що сплю далі від вікна)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, amadey777 сказал:

така ж фігня.

вихід - пневмо з оптикою (шоб ніхто не бачив), або корсар 100-ка.

але поки обмежився тим що сплю далі від вікна)

 

 

Звичайний шокер - вмикаємо на пару секунд, і пульт дистанційного управління сцобакою готовий - гуманний і миттєвий - втікає, далі як бачить, і гарантовано замовкає, перевірено. Після петарди - гавкіт посилиться. Пневма з оптикою по собаці - стаття.

Разок застосував по неадекватному "гав-гав" з хазяїном - так хазяїну ж штани прокушені були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не помагає по доброму, тре по поганому ... зробити "весело" їм ... щось придумати можна, наприклад так же само стукати або музика  .. тільки в вечері .. якщо він так рано встає, значить він рано лягає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він ГЛУХИЙ (той дід, що стукає), йому пофіг. А от музика ввечері - то буде таки привід 102 набрати і нажалітися вже на мене - то ж не одні сусіди в мене, хоча, звук на компі - CREATIVE INSPIRE 7.1 T7900... при бажанні - мухи в польоті дохнути будуть. Але НІКОЛИ голосно не слухаю - навіть в ігри граю так, що в сусідній кімнаті в мене не крепко чути, бо совість є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо вони оголосили таку собі війну сусідам і не реагують, підіть на хитрість, провчіть трохи - як почнуть вранці шуміти або скакати,  підіпріть їх двері дошкою, щоб не змогли вийти з квартири, декілька разів спізняться на роботу, думаю, схаменуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поверхом мого вище рік-півтора тому поселились квартиранти (власників я не знаю). Ніби адекватна молода сім'я. Дитина 2-3 років стабільно лягає спати після першої години ночі, з геготіннями, плачами та т.п. після опівночі. Але то таке. А от одного разу вони зробили вечірку з музикою "на всю" і танцями. Мої діти після 23-ї поскаржились мені, що не можуть заснути. На мої стуки по батареї сусіди не реагували. Двері в квартирі на дзвінок та стук не відкривали. Викликав поліцію. Їхала, блйать, як завжди, більше години. Після спілкування з дільничим сусід позвонив до мене в двері (вже десь біля першої), запитав чи це я викликав поліцію, сказав мені, що я мудак, а я послав його на йух. Після того ситуація більше не повторювалась. При зустрічі вітаємось.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Dima4s сказал:

думаєш це вирішення?) У мене сусыдка завела собаку. тепер це дурне створыння по пыв ночы гавкаэ так що через потрыйний склопакет спати неможливо)  А якщо йти по вулиці то чути метрів за 100 з сусідньої вулиці))
І сусідка ніби адекватна.. але собака дурна. на кожного хто пройде по пів години гавкає. Так і живемо. Тож не пристрелиш...)
 

в мене аналогічна проблема була з сусідським собакою-телям. Важить кг з 80. Як тільки по дорозі до межі його забора хтось підходить - летів і як гавкне, то в радіусі 50м. любий шарахався. Проблема була вирішена пітардами. Як тільки те чудо підбігало на когось гавкати - запалював і кидав в його сторону. А в догонку ще й з рогатки під лапи запулював. Тепер рідко до мого забора бігає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене перша думка відразу щоб працювати на випередження якийсь час. А друга це зробити щось типу інфразвукового динаміка, в інеті є, розбереться або просто сабвуіер в підлогу, можна ще чимось накрити. У мене в сусідів - дєвачка блондинка весь час попсу вмиикала через стіну. На 5 хвилин тема до гри престолів в метал обробці сабвуфером до стіни. Моя дружина сварилася зі мною, типу що ти робиш це ж  сусіди з іншого під'їзду, нащо ти відносини портиш... Але допомогло за останні три роки навіть телевізор голосно не вмикають, зрозуміли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, tarasmv сказано:

У мене перша думка відразу щоб працювати на випередження якийсь час. А друга це зробити щось типу інфразвукового динаміка, в інеті є, розбереться або просто сабвуіер в підлогу, можна ще чимось накрити. У мене в сусідів - дєвачка блондинка весь час попсу вмиикала через стіну. На 5 хвилин тема до гри престолів в метал обробці сабвуфером до стіни. Моя дружина сварилася зі мною, типу що ти робиш це ж  сусіди з іншого під'їзду, нащо ти відносини портиш... Але допомогло за останні три роки навіть телевізор голосно не вмикають, зрозуміли...

З сабом нагадало прикол з серіалу солдати.як Шматко двіжнячив з сусідом.приніс колонки і включав вночі звук префоратора.сусід визвав участкового,участковий нічого не найшов,послав сусіда.тоді самі помирилися.

В мене сусід музикант любив пограти,поспівати вночі.якось побачив поговорили він мені сказав,мішаю стукай по батареі я пойму тихіш буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТІЛЬКИ що знов стук - повертнувся з  рибалки, троха змерз і ТІЛЬКИ заснув... Бля*ь, будуть таки ошметки з обрубками, певно... СЛОВАМИ говорити в черговий раз пробував. Далі будуть ніхера не слова - і "380" - то мінімум. Заї*али!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AgentSmith13 сказано:

ТІЛЬКИ що знов стук - повертнувся з  рибалки, троха змерз і ТІЛЬКИ заснув... Бля*ь, будуть таки ошметки з обрубками, певно... СЛОВАМИ говорити в черговий раз пробував. Далі будуть ніхера не слова - і "380" - то мінімум. Заї*али!

ну ще ж не 23я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Zevs_Isver сказал:

ну ще ж не 23я?

Так, не 23-тя, так воно і після, і до 8-ї буде гарантовано. Ліків, в межах Закону - немає, я так бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, tarasmv сказал:

У мене перша думка відразу щоб працювати на випередження якийсь час. А друга це зробити щось типу інфразвукового динаміка, в інеті є, розбереться або просто сабвуіер в підлогу, можна ще чимось накрити. У мене в сусідів - дєвачка блондинка весь час попсу вмиикала через стіну. На 5 хвилин тема до гри престолів в метал обробці сабвуфером до стіни. Моя дружина сварилася зі мною, типу що ти робиш це ж  сусіди з іншого під'їзду, нащо ти відносини портиш... Але допомогло за останні три роки навіть телевізор голосно не вмикають, зрозуміли...

Саб - пробував, побоку - вистачає на 1-2 дні. Дєдушка старий, єму всіравно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Так, не 23-тя, так воно і після, і до 8-ї буде гарантовано. Ліків, в межах Закону - немає, я так бачу.

ну після 23 то зальот 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо що я це не викладав)) 

Вибираєм самий потужний(на скільки хватає грошей) і у всіх по стояку батарея перетворюється в гігантський динамік))

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Zevs_Isver сказал:

ну після 23 то зальот 

Стукає те х*йло 2-3 хвилини, далі прибігають його сожитєлі з криками "що тми робиш", і настає ТИША. Викликати поліцію - без варіантів, хоч після 23-ї, хоч в 4 ранку - приїдуть на тишу. Слова ПО ДОБРОМУ - не доходять, просив припинити, і не раз. Доведеться вжити заходів "по поганому".

Як на мене, краще хай ідіоти разок сині походять, ніж труять життя місяцями. Повторюся - по доброму просив разів 20. Наступний стукіт продовжиться стукотом по рилу (або, як мінімум - заміною холодильника, телевізора, компа, і всього, що в 220 включене - може, дійде через кишеню).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...