Перейти до змісту

Вихідні тц "ПортСіті"


Kreiven

Рекомендовані повідомлення

Яким чином адміністрація *заставила* працювати у свято ? Які штрафні санкції, якщо магазин просто не відкрився в будь який день, чи декілька днів закритий  ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нахіба нам ці половинчасті рішення?

 

давайте заодно щоб і швидка і пожежні відпочили.... вони що не люди?

так і без води і електрики переживемо якось.....

 

кожен магазин сам вирішує коли йому працювати....

але якщо згідно договору ТЦ регламентує графік - знач такий договір

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як за порт сіті, мені цікаво, " там там" мав хоч один вихідний за останні років 5-7, мені здається, ще не було жодного ? вони певно і ревізії по ночах проводять/ У там там я навіть не бачив закриття на 3-4 години через якісь там пожежні тренування, чи щось подібне. там там працює в режимі атомної електростанції :D

порт сіті мав хоч один вихідний з дати відкриття ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

але якщо згідно договору ТЦ регламентує графік - знач такий договір

хотів би побачити, як вони вони в договорі прописали, що орендар має працювати 365/366 днів в році

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, charlie сказал:

хотів би побачити, як вони вони в договорі прописали, що орендар має працювати 365/366 днів в році

думаю прописали дуже чітко

великі штрафи добре мотивують

 

не в Луцьку, знайомий в тц орендує площу ,то прописані штрафи навіть якщо магазин відкриється з запізненням

і коли продавці хворіють чи ще щось - виходить сам

бо штрафи добрячі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо все прописано, тоді тільки всім виходити до керівництва, а не петиції підписувати, які ніхто не буде розглядати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кому ця петиція ? :) владі ? ... клоуни
Не подобаються правила Порт-сіті — стійте на базарі чи в Юванті чи будь де ще. То ж ніхто не заставляє, йопта, договір добровільно підписували.
Чи профспілку створюйте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому сенс виносити домовленості про робочий графік між працівниками, орендарями і власниками портсіті на голосування?

якщо я з колегами не хочемо працювати по п"ятницях, то нам теж можна подати петицію, накрутити голосів, і надіятися що міськрада заборонить нашій фірмі працювати по п"ятницях?

брєд

такі питання ви маєте розгрібати у себе всередині

або петиція мала б охоплювати всі розважальні і торгові заклади а не тільки портсіті, тоді у тому був би хоч якийсь сенс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А косити бабло власники коли будуть? Якраз у людей буде час пошаритись в магазинах, витрати гроші на подарунки і так далі.

Якщо не подобається робота, можна просто звільнитись й зайнятись чимось іншим, наприклад пошуком іншої роботи.

 

Пропоную нову петицію, наливати в перед новорічні свята кожному відвідувачу будь якого ТЦ 100 грам, на вибір від алкогольних напоїв, та без + закусчока щоб була обов'язково! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MACCEN сказано:

А косити бабло власники коли будуть? Якраз у людей буде час пошаритись в магазинах, витрати гроші на подарунки і так далі.

 

косити бабло будуть 31 грудня і 2 січня і 6 та 8 січня. Невже ті два дні щось вирішують? І не повірю, що виручка 1 числа більша ніж 2 чи 31 грудня. Люди з бодуна, купують певно одиниці. Щось схоже і  з 7 числом.

 

Правда мені таки здається, що це має бути на загальному рівні для всіх торгових закладів, ну але ми не європа <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби було невигідно — ніхто б не робив тих робочих днів. 
Те що ви не бачите картини вцілому — ні разу не означає що адміністрація робить то бо їм так хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Адміністрація робить це для нас, - клієнтів ТРЦ. 

Це іміджевий торговий центр і я знаю що завжди коли він відкритий я можу прийти туди і зайти в будь-який магазин за потрібними мені речами.

 

Питання про відношення до працівників то до роботодавця ... забезпечення змінного графіку і чергувань це його задача.

Те що роботодавці хочуть робити це без виплати  додаткових компенсацій  то інше питання, і лежить в площині трудових відносин.

 

А ТРЦ бореться за свою репутацію, і наче до них черга з орендарів стоїть ... тому мабуть вони роблять все вірно. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...