Перейти до змісту
jeger01

Продам Volkswagen Golf CUP (ЄВРО-6), універсал ТДІ

Recommended Posts

46 минут назад, Entis77 сказал:

в інших областях України і в нас вже за такі гроші, привозять американців бізнес класу, або ось https://auto.ria.com/uk/auto_volkswagen_golf_vii_23594436.html   

Не биті і не крашані.

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, volks сказано:

Не биті і не крашані.

звичайно биті, капот крило чи  двері, зате машини зовсім іншого класу, по якості і потужності, усі бензинові, автомат. і плюшок ще більше ніж у цьому і пробіги менші, і є достатньо гібридів де з бензиновим мотором 2.5  їстиме так як цей дизель.

Поширити це повідомлення

В 02.02.2019 в 17:53, Entis77 сказал:

Не зі зла але дам вам пораду, або міняйте на щось з доплатою вам, або спустіть ціну на декілька тисяч, в інших областях України і в нас вже за такі гроші, привозять американців бізнес класу, або ось https://auto.ria.com/uk/auto_volkswagen_golf_vii_23594436.html     спускайте всеж таки ціну , бо словесний випендрьож типу "масло з німеччини" , не діє в нас всеж така ринок і конкуренція.

це не CUP, бензинка, нема клімата і взагалі після ДТП або могло бути втоплене.

Зараз таке як у мене розмитнити - від 4 тис.доларів. Тому ціна адекватна. Продаю за ціну,. в яку мені стало авто.

Поширити це повідомлення

14 хвилин тому, jeger01 сказано:

це не CUP, бензинка, нема клімата і взагалі після ДТП або могло бути втоплене.

Зараз таке як у мене розмитнити - від 4 тис.доларів. Тому ціна адекватна. Продаю за ціну,. в яку мені стало авто.

Ви екстрасенс що зразу оприділяєте по фото що було дтп ? то нащо ви її купляли за 14 000? , і що це за куп версія, здається суто маркетинговий хід доліпили 3 букви і зробили "ексклюзив", це звичайне авто на свої роки, можна навіть сказати убоге бо коробка ручна і щей 5-ти ступка,  тепер стає зрозуміло  американців чому вигнали їхні дизелі і оштрафували. Серед фольців спецверсія яка завжди приваблювала це GTI, а на таке нещасне пихло 1.6 і коробас  писати якісь версії CUP, то для маркетингу суто.

Редаговано Entis77

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, Entis77 сказал:

Ви екстрасенс що зразу оприділяєте по фото що було дтп ? то нащо ви її купляли за 14 000? , і що це за куп версія, здається суто маркетинговий хід доліпили 3 букви і зробили ексклюзив, звичайне авто на свої роки, можна навіть сказати убоге бо коробка ручна і щей 5-ти ступка,  тепер стає зрозуміло  американців чому вигнали їхні дизелі і оштрафували. Серед фольців спецверсія яка завжди приваблювала це GTI, а на таке нещасне пихло і коробас  писати якісь версії CUP, то для маркетингу суто.

Не бачу енсу сперечетися з вами але:

1. Авто з лінка - бензинка зі США. А звідти вигідно тільки битки і утопленики гнати. В мене ж нічого не билося і не підфарбовувалося.

2. Версія CUP має ряд переваг, але вам і так це нецікаво.

3. Причина купівлі авто мною за таку ціну - у зв'язку зі станом, оригінальною історією та комплектацією.

4. Не заважайте в моїй темі. Ваші коментарі тут зайві і виглядають як СПАМ.

5. Дякую всім за розуміння.

Поширити це повідомлення

17 хвилин тому, jeger01 сказано:

Не бачу енсу сперечетися з вами але:

1. Авто з лінка - бензинка зі США. А звідти вигідно тільки битки і утопленики гнати. В мене ж нічого не билося і не підфарбовувалося.

2. Версія CUP має ряд переваг, але вам і так це нецікаво.

3. Причина купівлі авто мною за таку ціну - у зв'язку зі станом, оригінальною історією та комплектацією.

4. Не заважайте в моїй темі. Ваші коментарі тут зайві і виглядають як СПАМ.

5. Дякую всім за розуміння.

Добре, але є таке поняття як ринок, яке нажаль наші українці інколи не хочуть сприймати, але ринок всерівно опустить, перекуп куплятиме дизеля  з пробігом під 200 навіть з історією за 14, комусь іншому це розкажіть і насмішіть,   щоб вона коштувала 14 і реально продалася її пробіг має бути в районі 70 000, зараз такі реалії, це не позашляховик і не паркетник, це дешевий бюджетний універсал з європи на один раз.  Я вам не заважаю я просто дав вам пораду хочете продати спускайте ціну, бо немає в ній нічого особливого і ваші розмови про версію CUP, масло з німеччини, в німеччині купляв, то класика жарну у розмовах перекупів, ще колись мені одний перекуп намагався пояснити якщо в він номері вага є три ZZZ то це спец версія і краща по якості, відверто хотілось пісяти від сміху.             

Редаговано Entis77

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Entis77 сказано:

в він номері вага є три ZZZ то це спец версія

Навіть зараз деякі кадри доказують, що ці три символи означають повну оцинковку)) 90-ті для них не минули, коли це все хавалось людьми

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз