Перейти до змісту
jeger01

Продам Volkswagen Golf CUP (ЄВРО-6), універсал ТДІ

Recommended Posts

Продам Volkswagen Golf CUP (ЄВРО-6), універсал ТДІ

Авто 2015 модельного року, куплене в кінці 2014 року, багата комплектація «CUP». Кузов – варіант. Двигун Євро 6 (81 кВт – 110 к.с.) – дуже динамічний і дуже економний (розхід 4-5 л/100 км) дизеля. Механіка. Колір – срібний металік, оригінальне тонування. Комплектація дуже багата: 2-зонний клімат, круїз, автопаркування, парктроніки спереду і ззаду, автосвітло, датчик дощу, підігріви сидінь і дзеркал, автоскладання дзеркал, навігація (карта України також є нова). Великий дисплей, відтворює з карток СД, USB, AUX. Є блутуз, протитуманки засвітлюються в поворотах, денні ходові вогні. Доставив ще одну дорогу двосторонню сигналку. Стан – ідеальний. Не було жодних аварій і підкрасів. Усі сервіси проходила в авторизованому сервісі VW. Заміна масла 5w30 Long Life з усіма фільтрами: паливний, повітряний, салону, масляний. Не вимагає жодних вкладень, фарба, двигун, салон, клімат – ідеал. Готова до зими - чудова резина.

Тел. 095-798-58-38

Ціна - 14 100 доларів USA

e0b29edfe920.jpg

c0664dbd7729.jpg

b8bcec8eb600.jpg

ebbe8e92b485.jpg

1741bf35518b.jpg

5bdee9657531.jpg

9c2980848f9f.jpg

a2e651b4e29d.jpg

09dabd38e0df.jpg

Поширити це повідомлення

...
3 часа назад, frv сказал:

Пробіг?

Забув написати - 179 тис км.

Повністю удокументований. Можна перевірити також підтвердженням всіх записів сервіски на станції Фольксвагена в Луцьку

Поширити це повідомлення

Запитували в ПМ чи гольф знімається з обліку, то повідомляю, що ТАК, ЗНІМАЄТЬСЯ І СТАВИТЬСЯ НА НОВОГО ВЛАСНИКА.
Хоч я і привіз Гольф у березні 2018 року, але згідно листа від 29 грудня 2018 року ДФС тепер немає обмежень по зняттю з обліку.
Підстава: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/mitne-zakonodavstvo/listi/73117.html?fbclid=IwAR1WZkSRiAn9h7dIoYOITcGIMBMy973GwmMoh4nJM6_Wxd4lcneDzabLI4M

Поширити це повідомлення

це просто добиває уже, машина за 14 тисяч долларів 180 тис пробігу,  коробка палка, в описі  написали автопарковка, на коробці палка :blink:, що це за чудеса інженерії такі?

Поширити це повідомлення

В 22.01.2019 в 14:53, Entis77 сказал:

це просто добиває уже, машина за 14 тисяч долларів 180 тис пробігу,  коробка палка, в описі  написали автопарковка, на коробці палка :blink:, що це за чудеса інженерії такі?

Запрошую протестувати. Авто паркується саме, але треба включати першу або задню передачі і самому працювати педалями, а кермо авто саме крутить і на табло показує яку передачу саме вмикати і коли завершили паркування.

А те, що авто коштує дорого, то так мені обійшлося. Бо купляв у Німеччині в офіційному салоні з прозорою історією без жодних підкрасів і вад. А якщо б брав биту і з пробігом 400, а потім ремонтував і крутив пробіг, тоді б, звичайно, стала б у 12 тис.

Поширити це повідомлення

3 годин тому, jeger01 сказано:

Запрошую протестувати. Авто паркується саме, але треба включати першу або задню передачі і самому працювати педалями, а кермо авто саме крутить і на табло показує яку передачу саме вмикати і коли завершили паркування.

А те, що авто коштує дорого, то так мені обійшлося. Бо купляв у Німеччині в офіційному салоні з прозорою історією без жодних підкрасів і вад. А якщо б брав биту і з пробігом 400, а потім ремонтував і крутив пробіг, тоді б, звичайно, стала б у 12 тис.

:lol: таке автопаркування це як імітація сексу.  Дані машини дизеля на ручках яких понавипускали більше ніж людей, типу мегани, і отакі фольвагени, бо фольцваген то уже не тот фольцваген з 90-их по якості, нові фольцвагени, шкоди економ класу, то по якості майже те саме, що французи, і через 2-3 роки з моменту покупки ринок ріже ціни на такі авто під 30-40%. От купляли 2-3 роки назад мегани в універсалі, по 12-13, зараз реальна ціна мегена щоб продати 7500-8000, і то не так легко це зробити бо нагнали їх як лайна,  і точно те саме жде оці всі фольцвагени дизелі, бо через 2-3 роки  харчування нашою соляркою ці дизеля почнуть відрубатись.   От полюбуйся  https://auto.ria.com/auto_renault_megane_23472628.html  

Редаговано Entis77

Поширити це повідомлення

11 часов назад, Entis77 сказал:

:lol: таке автопаркування це як імітація сексу.  Дані машини дизеля на ручках яких понавипускали більше ніж людей, типу мегани, і отакі фольвагени, бо фольцваген то уже не тот фольцваген з 90-их по якості, нові фольцвагени, шкоди економ класу, то по якості майже те саме, що французи, і через 2-3 роки з моменту покупки ринок ріже ціни на такі авто під 30-40%. От купляли 2-3 роки назад мегани в універсалі, по 12-13, зараз реальна ціна мегена щоб продати 7500-8000, і то не так легко це зробити бо нагнали їх як лайна,  і точно те саме жде оці всі фольцвагени дизелі, бо через 2-3 роки  харчування нашою соляркою ці дизеля почнуть відрубатись.   От полюбуйся  https://auto.ria.com/auto_renault_megane_23472628.html  

1. Сексу не імітую, тому не можу порівняти автопаркування з цим.

2. Якщо такі надійні і хороші старі фолькси, то прошу на них їздити. Але комфорт, якість, витрати зовсім не ті і я пересідати на старі відра не хотів би. Краще вже нові машини.

3. Гольф ніколи не можна рівняти з Меганом. Якщо їздили на обох тривалий час, то зрозумієте.

4. На кожен товар - свій покупець. Бачив як наші купці вибирають авто з чим більшим пробігом і пошкодженнями в дЄвропи, щоб зробити ляльку тут. Я навпаки - вибирав авто з повною історію обслуговування, без аварій і підкрасів. Тому буду чекати на покупця який оцінить саме це.

5. Наведений для прикладу лінк вбитого з крученим пробігом і аваріями Мегана тут при чому? Я не продаю Мегана, тим більше в такому стані і року випуску. Для чого ці порівняння? Покажіть приклад офіційного гольфа в версії CUP без аварій і в такому віці та комплектації. Але ви ж явно купляти не збираєтеся це авто, то навіщо цей базар?

6. Приємного дня усім!

Редаговано jeger01

Поширити це повідомлення

22 хвилин тому, jeger01 сказано:

1. Сексу не імітую, тому не можу порівняти автопаркування з цим.

2. Якщо такі надійні і хороші старі фолькси, то прошу на них їздити. Але комфорт, якісь, витрати зовсім не ті і я пересідати на старі відра не хотів би. Краще вже нові машини.

3. Гольф ніколи не можна рівняти з Меганом. Якщо їздили на обох тривалий час, то зрозумієте.

4. На кожен товар - свій покупець. Бачив як наші купці вибирають авто з чим більшим пробігом і пошкодженнями в дЄвропи, щоб зробити ляльку тут. Я навпаки - вибирав авто з повною історію обслуговування, без аварій і підкрасів. Тому буду чекати на покупця який оцінить саме це.

5. Приємного дня усім!

шо тут оцінювати? коробка палка псує усе враження, якби ще мокре дсг, чи автомат класичний на 6 швидкостей то щеб може хтось би купив , потолок її ціна 10к. це щоб продати а не красуватися в оголошеннях. ви комусь іншому це розкажіть, ви думаєте що європейці такі нерозсудливі люди шо проїдуть 4 роки на авто накатають під 200 тис і продають відносно свіжі авто,  вони прекрасно знають і розуміють що це просто одноразові авто. а їх потім обслуговувати сенсу немає, бо ціни на нові авто завжди для них привабливі і цілкоом підйомні, Розкажіть, по коммон реіл, алюсінг у більшості нових авто і ресурс їх, європейці не дурний народ , це ми дурний бо купляємо в перекупів по завищених цінах сараї економ класу на ручках за такі гроші, потім ще вкладаємо, ремонтуємо, а потім німецький чи французький сарай  в ціні впав конкретно, і дешеве авто для середньобідного класу європейців, тут стає золотим, всі тільки того, що і кричать на владу, розмитнення, але я ніколи не повірю що перекупи з однеї авто заробляють менше 3к зелених.  Мені один вже признавався, менш ніж за 3к маржі зверху я за машиною не поїду.   

Редаговано Entis77
  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1

Поширити це повідомлення

З неадекватом вступати в суперечку - значить самим таким бути. Жодного аргументу і правди у словах Entis77

не бачу.

Дійсно певно воскрес флудер карамба .

Але, сподіваюся модератори це виправлять.

Поширити це повідомлення

3 годин тому, jeger01 сказано:

З неадекватом вступати в суперечку - значить самим таким бути. Жодного аргументу і правди у словах Entis77

не бачу.

Дійсно певно воскрес флудер карамба .

Але, сподіваюся модератори це виправлять.

Вам пропонували 12000 ви не продали, як кажуть жадність фраєра губить, в мене все, удачі вам, свою думку ніхто не забороняв, я рахую це примітивно і це є жлобство купляти машину на ручці 5-ти ступці за такі гроші і з таким пробігом.  І ви цю машину виставили по всіх площадках і по всіх форумах і ще не продали, вбиваєш повну назву так як ви написали в гугл, і всі оголошення ваші:) там на вас така сама реакція, народ не ковтає   http://www.opel-club.com.ua/forum/topic/296455-prodam-volkswagen-golf-cup-vro-6-unversal-td/

http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11508534&page=0&fpart=1&vc=1

Редаговано Entis77

Поширити це повідомлення

@Entis77 образився, що йому за 12к не продано, от і "панєслась". Правий @Deemon .

До ТС: я вцілому не бачу особливих підстав терти...Якщо Ваші аргументи будуть переконливими, рішення може змінитися. Але в ПП.

Поширити це повідомлення

On 31.12.2018 at 14:17, jeger01 сказано:

Запитували в ПМ чи гольф знімається з обліку, то повідомляю, що ТАК, ЗНІМАЄТЬСЯ І СТАВИТЬСЯ НА НОВОГО ВЛАСНИКА.
Хоч я і привіз Гольф у березні 2018 року, але згідно листа від 29 грудня 2018 року ДФС тепер немає обмежень по зняттю з обліку.
Підстава: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/mitne-zakonodavstvo/listi/73117.html?fbclid=IwAR1WZkSRiAn9h7dIoYOITcGIMBMy973GwmMoh4nJM6_Wxd4lcneDzabLI4M

я закон прочитав повністю  но там немає ні слова про зняття ато з обліку , як ви її збираєтесь знімати якщо рік не пройшов?

Поширити це повідомлення

49 хвилин тому, nicolay сказано:

я закон прочитав повністю  но там немає ні слова про зняття ато з обліку , як ви її збираєтесь знімати якщо рік не пройшов?

так знімається все без проблем.

Поширити це повідомлення

1 час назад, nicolay сказал:

Перечитайте ще раз і покажіть пункт, який забороняє знімати з обліку.

Поширити це повідомлення

тоді якщо в мене в техпаспорті написана заборона на 365 днів,  це не правда тому що є  Лист ДФС України від 29.12.2018 №40672/7/99-99-19-01-01-17, і я можу машину зняти з обліку в любий час?

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, nicolay сказал:

тоді якщо в мене в техпаспорті написана заборона на 365 днів,  це не правда тому що є  Лист ДФС України від 29.12.2018 №40672/7/99-99-19-01-01-17, і я можу машину зняти з обліку в любий час?

Вже всі авто можна знімати і ставити на нових власників.

Аби ви тільки нового покупця знайшли.

Поширити це повідомлення

Сьогодні поміняв оригінальне масло, яке купив у Німеччині, а також всі фільтри.
Тому новому власнику нічого не потрібно вкладати в авто. Брати і їздити.
На яму заїжджав і оглядав підвіску. Всі резинки в нормі, жодних підтікань немає.

Поширити це повідомлення

On 30.01.2019 at 14:47, jeger01 сказано:

Сьогодні поміняв оригінальне масло, яке купив у Німеччині, а також всі фільтри.
Тому новому власнику нічого не потрібно вкладати в авто. Брати і їздити.
На яму заїжджав і оглядав підвіску. Всі резинки в нормі, жодних підтікань немає.

Не зі зла але дам вам пораду, або міняйте на щось з доплатою вам, або спустіть ціну на декілька тисяч, в інших областях України і в нас вже за такі гроші, привозять американців бізнес класу, або ось https://auto.ria.com/uk/auto_volkswagen_golf_vii_23594436.html     спускайте всеж таки ціну , бо словесний випендрьож типу "масло з німеччини" , не діє в нас всеж така ринок і конкуренція.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз