Перейти до змісту

Розмитнення "євроблях"


jack74

Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, jack74 сказано:

хм... давно? Бо на Вахтангова, наскільки я розумію, це дільниця №5 "Рівнестандарту", і в Луцьку є ще одна їхня дільниця - на Сосюри... а на Сосюри я дзвонив, назвали теж 2700, то на Вахтангова контактів я вже не шукав, бо вирішив, що якщо одна й та ж фірма, знач і ціна буде така ж...

В кінці січня. Думаю ціна залишилася та сама. в суботу в обід заїхав, мав бути готовий в понеділок, не встигли зробити, забрав в вівторок. Через онлайн кабінет зареєструвався в сервісний центр і поставив на облік.

сертифікат.jpg

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74  Шкода що не встиг. Я два рази проходив сертифікацію на Вахтангова, ціна 2500 а кругом по Луцьку 2700

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще кажуть на Підгаєцькій є за 2200, але їм ніби треба підтвердження відповідності євро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Gendruk сказано:

Через онлайн кабінет зареєструвався в сервісний центр і поставив на облік.

І як, прийшов на той день на ту годину? А як та "жива" черга, шо на вулиці в папірчик записуються? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Талончик був №2 на 8,30 приїхав в 8 там пздц ледве попав в середину, а далі все ок, одним з перших засвітився номерок на табло здав документи пішов оплатив в терміналі (є в середині в сервісному центрі, веставтохаб і банк на касі 50 людей) тоді експерт, година очікування (з'їв пасту з кавою в Ring) і все номера й техпаспорт є.

IMG_20190202_121653330.jpg

Змінено користувачем Gendruk
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Gendruk сказал:

Талончик був №2 на 8,30 приїхав в 8 там пздц ледве попав в середину, а далі все ок, одним з перших засвітився номерок на табло здав документи пішов оплатив в терміналі (є в середині в сервісному центрі, веставтохаб і банк на касі 50 людей) тоді експерт, година очікування (з'їв пасту з кавою в Ring) і все номера й техпаспорт є.

 

Тільки відкривається приміщення в 9

Навіть якщо записуєшся на 8 то ти перший в черзі, але приходити треба на 9! викликають десь в 9:10

 

@jack74 Але раджу оплатити попередньо, бо при подачі документів вимагають квитанції

Змінено користувачем Amor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

@jack74  Шкода що не встиг. Я два рази проходив сертифікацію на Вахтангова, ціна 2500 а кругом по Луцьку 2700

Тільки що додзвонився туди, так, 2500 в них. "Сьогодні на завтра". Але черга, каже, велика.

 

1 година тому, Gendruk сказано:

ще кажуть на Підгаєцькій є за 2200, але їм ніби треба підтвердження відповідності євро

А якусь конкретику знаєш по цій "Підгаєцькій"? Де і шо там шукати? Бо явних реклам тут не наблюдаю...

 

28 хвилин тому, Amor сказано:

 

@jack74Але раджу оплатити попередньо, бо при подачі документів вимагають квитанції

А куди кому і скільки плати - де це взнати?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поофтоплю з дозволу ТС.

@Entis77  я не знаю, чия ти  реінкарнація, чи навіть і не реінкарнація...Розбиратися не буду. Але в купі тем ти серйозний "експерт", особливо в політично-автомобільних. Шкода, що в основному там, де не просять. Усне попередження за офтоп і флуд. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

А куди кому і скільки плати - де це взнати? 

 

Я заїжав на Струмівку, там в інформаційному пункті все порахують. Внесок в пенснійний фонд порахують від митної декларації, і ще вроді 560 грн за техпаспорт і номера і 198 за огляд експерта.

Якщо цікавить як зареєструватись на онлайн чергу можу детально описати в приватні повідомлення

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Amor сказано:

Якщо цікавить як зареєструватись на онлайн чергу можу детально описати в приватні повідомлення

дякую :0011: але я вже зареєструвався :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jack74 сказал:

 

Ще можете надрукувати талончик, бо в мене вимагали надрукований, то я ходив телефон ксерив :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

А якусь конкретику знаєш по цій "Підгаєцькій"? Де і шо там шукати? Бо явних реклам тут не наблюдаю...

 0991446550 телефон знайшов в фейсбуці більше нічого не знаю.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Amor сказано:

Ще можете надрукувати талончик,

я відразу надрукував :) не вперше з дебілізмом стикаюсь :) 

(самий яскравий приклад - український пластиковий паспорт-картка (з ЧІПОМ!), з яким потрібно таскати ПАПЕРОВІ "прописку" і ідентифікаційний)

 

5 годин тому, Gendruk сказано:

 0991446550 телефон знайшов в фейсбуці більше нічого не знаю.

щось не бере трубку цілий день... Ну, бум іскать... Завтра, певно, на Вахтангова з'їжджу

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, jack74 сказал:

(самий яскравий приклад - український пластиковий паспорт-картка (з ЧІПОМ!), з яким потрібно таскати ПАПЕРОВІ "прописку" і ідентифікаційний)

 

Знаю, я поки машину приганяв то задовбався той листок доставати. І це ж постійно вимагають прописку. Як на мене старий формат паспорта поки зручніший

Ще дуже мені цікаво який буде попит на розмитнення автомобілів після пільгового періоду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Amor сказано:

Ще дуже мені цікаво який буде попит на розмитнення автомобілів після пільгового періоду)

маєш на увазі, коли по 70% акциз? Чи взагалі після закінчення южанівського "подарунка"?

 

Коли я вчора зайшов в сервісний розпитати, то на "ресепшині" мені сказав, що ажіотаж вже пішов на спад... А коли я вийшов, то підійшов пацанчик, котрий чув мою "консультацію", і сказав, що "сьогодні вже в 8 ранку записувались вже аж на завтра. І за день чоловік 150 не проходить" (ну отак сказав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

маєш на увазі, коли по 70% акциз? Чи взагалі після закінчення южанівського "подарунка"?

 

Коли я вчора зайшов в сервісний розпитати, то на "ресепшині" мені сказав, що ажіотаж вже пішов на спад... А коли я вийшов, то підійшов пацанчик, котрий чув мою "консультацію", і сказав, що "сьогодні вже в 8 ранку записувались вже аж на завтра. І за день чоловік 150 не проходить" (ну отак сказав)

Не будет по 70, через 2 дня 100%

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, romanc сказано:

Не будет по 70, через 2 дня 100%

не зрозумів? чому? щось змінилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, jack74 сказал:

не зрозумів? чому? щось змінилось?

Бо не мало бути 70%, це одна з чуток які ходили поміж людей. Не буде більше пільгового розмитнення, а якщо й буде то точно не зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, дійсно... нема 0,7 в законі... Я й уваги тоді не звернув, що викинули і це "покращення"... Гарно ж Южаніна (а читай "Порошенко") крутнула всіх бляхарів на ...

Ну, то таке... Хто збирався розмитнювати, той по 0,5 старався. А по 0,7 який вже сенс був би, якщо ти по 0,5 міг... Хіба там хто не встиг

Короче, неважливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Entis77 сказал:

Буде!

 

Ну от як буде тоді й поговоримо. Як на мене в Україні все настільки непередбачувано, що можна очікувати чого завгодно :)

Хоча я сказав би 3 місяці це дуже малий період. Для когось розмитнення за 2-3тис непідйомна сума, тимбільше в такий короткий період часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на 9-ту годину поїхав "сертифікуватись" в Струмівку (зліва, нова будівля-гаражик і площадка висипана щебенем), переді мною вже було машин з 10, але їх вже пофографували (скопом) і тепер вони по-черзі оформляються, так як і фотографував і оформляв один і той же хлопчина. Оформлялись ну дууууже довго - кожен водій заходив і просиджував там хвилин по 20-25. Прочекавши години дві, я згадав, що митні папери забув в офісі, і поїхав за ними, забивши чергу. Але далі вже тут у вас прочитав і про Вахтангова, і про Підгаєцьку, і так як мені не горіло (талончик в мене аж на 26-те), то вирішив завтра (тобто, сьогодні вже) з самого ранечку поїхати на Вахтангова (все ж на 200грн дешевше :)).

Десь пів-восьмого я вже стояв на Вахтангова, переді мною вже було дві машини і одна людина чекала забрати готовий сертифікат. Хлопці відкрились в 9-й, на машину в них уходило хв. 7-10 (один фотографує, інший у водія в "офісі" приймає папери). Швидко. Але коли заїхав я, то взнав про свою машину дивну річ, від котрої з'явилось відчуття, що я попав на дві штуки баксів - я то весь час думав, що в мене авто 97-го року випуску (і в техпаспорті так вказано, і в Регітрі так писало), а в митних паперах (мені тицьнули пальцем, бо я на ті графи і уваги не звернув) мене чекало "просвітління", що виявляється не все так просто з випуском! Виявляється, що в машин не так як в людей - народився і все, маєш День Народження, а в машин є "Календарний рік виготовлення" і "Модельний рік виготовлення"! Так от "модельний" в мене 97-й, а "календарний" - 96! (типу виготовили машину раніше, ніж придумали модель?!). І хлопці мене "обрадували", що "96-й їм сказали не робити"... Відчуття було неприємне, 2к$, як не як, не 2к₴...

Поїхав я знову в Струмівку, туди, де вчора простояв. Відразу пішов, показав папери і запитав, чи роблять - відповідь була така ж, як і на Вахтангова... Відчуття ставали все "приємніші і приємніші"... Запитав, чи може знають, де ще "щастя спробувати", відповів "вроді на Крупі роблять... А ще десь в МВС..."

Під'їхав до Сервісного, запитав де роблять сертифікацію - виявляється прямо там, правіше на території. Зайшов запитав, глянули - "заїжджай". Це вже було 10 годин, перед сервісним купа машин на оформлення, а тут ПОРОЖНЬО! Поки сходив за машиною (бо ж поставив фіг-зна-де-місцебуло), заїхав, вже одна машина оглядалась. хвилинки 3 і заїхав я. Лишив ключі, поніс папери і гроші оформлятись. Поки оформився, машину вже "оглянули". ВСЕ! Без черги і без проблем! Цирк та й годі... А на Вахтангова, на Дубнівській, на "щебні" в Струмівці - ЧЕРГИ!

Єдине, що сертифікат не "на завтра", а аж на понеділок обіцяли.

Телефон до них 0952781919

 

Зайшов ще в сервісний, порахувати платежі. Як зайшов, почув як по гучномовцю запросили "талончик". Переді мною хлопці в "ресепшина" запитували "ну шо база? Ше не працює?" - відповідь "Не працює. Йдуть лише хто по талончиках"; "а коли запрацює?" - "хто зна... може як вчора...

Отаке от почув...

 

Певно, то прокляття "Совка" - оті "вічнонепрацюючі бази" і "вічновідсутні бланки" ;) Хоч яку сучасну і просунуту систему обслуговування не впровадь, а в нас вона все-одно буде "зависати" ;) 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Entis77 повторюсь востаннє - перестань писати то, в чому не ріжеш дупля від слова "зовсім".

Хочеш - відкривай нову тему...Там, при наявності часу, я тебе трошки "повмакаю". А так - зав'язуєм офтопити обоє.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Па майже вичерпала себе тема.  Пільговий період закінчився,  ти своє авто розмитнив. 

Тепер хіба згадувати -  "як то було"...  

))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найцікавіше тільки починається.

Справжніх блях, тобто тих, що ввезені давно, а не з грудня 18,  розмитнено відсотків 5 -10 від їх кількості, ну мінімум в 300 000.

Проблема не зникла, просто  відтягується.

До осені побачимо ще якісьзміни рішучі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Найцікавіше тільки починається.

Справжніх блях, тобто тих, що ввезені давно, а не з грудня 18,  розмитнено відсотків 5 -10 від їх кількості, ну мінімум в 300 000.

Проблема не зникла, просто  відтягується.

До осені побачимо ще якісьзміни рішучі.

 

Думаю зміни якщо й будуть то тобто не на користь власників нерозмитнених авто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...