Перейти до змісту

Розмитнення "євроблях"


jack74

Рекомендовані повідомлення

Давайте тут викладати інформацію суто по розмитненю "євроблях". Різні "я думаю-гадаю" лишаємо при собі, лише факти, 100%-ну інфу, чи копіпаст інфи з посиланням на пруф. Морально-етичних флудерастів прошу залишатись в старій загальній темі і сюди не пхатися, не засирати тему. Всіх інших, якщо такий троль тут з'явиться, прошу не вестися і не відповідати, бо його пост потруть, і ваші "труди" лишаться висіти в порожнині.

 

Отже, насамперед надруковані в Голосі України "закони Южаніної" 8487 і 8488, якими вносяться зміни до Податкового та Митного кодексів

Спойлер

46750703_983957341813365_7777820833979826176_o.png.thumb.jpg.0f2c44918826607214f1d7b1fe28acf4.jpg

 

 Тепер трішки висмикнутої "дєльної" інформації з загаженої теми

On 27.11.2018 at 10:09, natalka) сказано:

Версія ДФСУ озвучена на вчорашньому брифінгу (відео):

Про нові умови ввезення транспортних засобів для громадян-резидентів

Спойлер

 

 

 

On 29.11.2018 at 09:56, Igor_RWR сказано:

Питав я в сервісному центрі чи вони ставлять на облік машини тільки з сертифікатом євро 5, там відповіли що ставлять з любим сертифікатом,  головне щоб він був про постановці на облік

On 29.11.2018 at 10:17, Igor_RWR сказано:

Сертифікат  євро 5,4,3,2 не важливо якій,  головне що без сертифіката на облік не поставлять

 

On 29.11.2018 at 13:14, jack74 сказано:

Он по 112-му вже розповідають, що по данних фіскалів уже АЖ 15 машин розмитнились по "поблажці"! В бюджет вже "влили" 900тис.грн.!

Спойлер

 

 

 

On 29.11.2018 at 13:24, jack74 сказано:

Ось попалось відео, де розповідають, що вартість визначають митні брокери, яким цю вартість видає програма (враховуючи, до речі, пробіг авто - тобто скручувати не варто :))

Спойлер

 

 

 

On 29.11.2018 at 14:33, CEM сказано:

Моя інфа така. Сьогодні вже виставляють ПДГ і можна заїзджати на розмитнення. Ціну беруть зі SCHWACKENET. Купча має бути така як зі SCHWACKENET. Поправте якщо не правий!

 

On 29.11.2018 at 16:53, jack74 сказано:

Я от знайшов якесь "Шваке" в інеті, але чи то та сама база, чи просто назва... Та й там лише за гроші результат покажуть

І в цьому Шваке машини лише не старше 12 років, тобто не раніше 2007-го року випуску. А старіші тоді як?

 

5 годин тому, Wettal сказано:

Для бажаючих розмитнити плюсуйте ще 8500 грн. Це за протермівання транзиту, або  "благодійний внесок"  у тому ж розмірі навіть якщо нема протермівання при тимчасовому ввезенні. П.С. Власники укрблях певно радіють від щастя. Бо нарешті нагнула влада власників євроблях по-повній...

4 годин тому, Wettal сказано:

Треба 100%. Люди в Луцьку вже розмитнювали. Не треба лише коли непротермінований транзит.

 

Ну і декілька "калькуляторів" розмитнення:

Авто-Центр

Авто-Ріа

Авто-консалтинг

Еверест (митний брокер)

Растаможкі.нет

Змінено користувачем jack74
  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для калькуляторів треба вказувати вартість відповідно до schwake щоб визначити вартість, а це, як я розумію, тільки брокер глянути може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як показала практика, митниця не завжди оформляє по ціні, яку видає schwake. Тому, треба розуміти, що митниця може скоригувати вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через пару днів буду везти Alfa romeo 159, перевірю як працює купча))

Відпишусь кому цікаво.

  • Подобається 1
  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ben сказано:

З понеділка теж буд розмитнювати свою бляху і відпишу шо по чім.

А довідку що знята з обліку де брали?? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Davids сказано:

Через пару днів буду везти Alfa romeo 159, перевірю як працює купча))

Відпишусь кому цікаво.

Всім цікаво! 

Машинка на скільки я розумію "бляхою" не була - свіжак? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так процес розмитнення вже більш-меньш відпрацьований: 

1) Машина виїзжає за кордон, знімається з обліку, виставляється ПДГ-шка і далі розмитнення, або

2) Якщо машина залишається в країні, а знімається з обліку тільки по документам, то пишиться заява на митницю про зміну митного режиму, оплачується штраф, і розмитнення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто можна зняти машину з обліку "там" по документах, а тут просто виїхати з України "верблюдом" і заїхати назад самому, щоб не платити 8500 штрафу?

А що таке "ПДГ-шка"?

 

 

21 годин тому, ben сказано:

З понеділка теж буд розмитнювати свою бляху і відпишу шо по чім.

19 годин тому, Igor_RWR сказано:

А довідку що знята з обліку де брали?? 

18 годин тому, ben сказано:

Є контакт з людиною яка приганяла авто.

@ben в скільки обійшлося? Зняття з обліку, довідка і купча

 

 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео від "12-го" за 30.11.2018

Як легалізували авто на єврономерах

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, jack74 сказал:

відео від "12-го" за 30.11.2018

Як легалізували авто на єврономерах

Соррі, не втрималась ))))

Пащенко на своєму ж "дітищі" пропіарив дружину і бізнес :D

 

По вартості вже напишу. Вартість згідно договору реально  митниця бере лише у випадку якщо вона більша за середньостатистичну (по каталогу шваке). У всіх інших випадках, вони завжди беруть з каталогу. Доступ до Шваке платний завжди був (раніше ще такі великі книжки/журнали присилали)  і зараз також платний. А зменшення середньостатистичної ціни в зв'язку з пошкодженнями авто - робиться за додаткову плату митникам...

Хто збирається "пробувати" розмитнювати сам - Вам в Митний Кодекс (Глава 9). Судитись можна по митній вартості, але то довга процедура (спочатку платите так як вони хочуть, а потім оскаржуєте суму, у випадку виграшу справи різницю мають повернути).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, natalka) сказал:

Соррі, не втрималась ))))

Пащенко на своєму ж "дітищі" пропіарив дружину і бізнес :D

 

По вартості вже напишу. Вартість згідно договору реально  митниця бере лише у випадку якщо вона більша за середньостатистичну (по каталогу шваке). У всіх інших випадках, вони завжди беруть з каталогу. Доступ до Шваке платний завжди був (раніше ще такі великі книжки/журнали присилали)  і зараз також платний. А зменшення середньостатистичної ціни в зв'язку з пошкодженнями авто - робиться за додаткову плату митникам...

Хто збирається "пробувати" розмитнювати сам - Вам в Митний Кодекс (Глава 9). Судитись можна по митній вартості, але то довга процедура (спочатку платите так як вони хочуть, а потім оскаржуєте суму, у випадку виграшу справи різницю мають повернути).

Шваке онлайн оценивает до 12 лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

Шваке онлайн оценивает до 12 лет.

Уже кинули фото декларации, где указали, что по mobile.de

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми пробували, Швака видає і старіші авто, і буває що не б'ються 7-8 річні авто. 

В 02.12.2018 в 13:36, jack74 сказал:

А що таке "ПДГ-шка"?

ПДГ - це попередня декларація, для проїзду через кордон на розмитнення.

 

Вартість, як писали вище, якщо  купча нижче Шваки, то беруть по каталогу. Якщо каталог не видає, то тоді по мобіле.де, ну так було вчора, сьогодні можливо буде щось нове - є інформація, що збирається нарада, може щось знову змінеться.

1 час назад, toni сказал:

А які потрібні документи на границі?

Якщо, маєте на увазі, для заїзду в Україну для розмитнення, то, як мінімум,  купча, ПДГ-шка, та документи про зняття авто з обліку.

Змінено користувачем alekspas
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, alekspas сказано:

Ми пробували, Швака видає і старіші авто

де пробували і що значить "видає"? Я он вище дав посилання на schwacke.de, і там на самому початку вводиш рік випуску машини, і якщо старіше 2007-го, то відразу посилає нафік, і пише, що не старіші 12-ти років... Як і шо воно там може видати? Чи то якісь різні Шваки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, alekspas сказано:

Якщо, маєте на увазі, для заїзду в Україну для розмитнення, то, як мінімум,  купча, ПДГ-шка, та документи про зняття авто з обліку.

Так для заїзду в Україну. 

Купча це документ який пише поляк про продажу авто на мене.

ПДГ-шка - це декларація яка береться на кордоні попередньо чи я можу взяти коли вже заїду машиною на кордон.

Документ про зняття авто з обліку - це поляк пише купчу з нею ми їдемо до поліцію і знімаємо її з обліку (це можна зробити за день?)

Якщо я щось не так зрозумів виправте будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, jack74 сказал:

де пробували і що значить "видає"? Я он вище дав посилання на schwacke.de, і там на самому початку вводиш рік випуску машини, і якщо старіше 2007-го, то відразу посилає нафік, і пише, що не старіші 12-ти років... Як і шо воно там може видати? Чи то якісь різні Шваки?

шваки в усіх однакові, бється багато машин, і якщо швак не може дати вартість конкретної машини, він дає середню ринкову вартість, і нікого не посилає...

Безымянный.png

Безымянный1.png

Безымянный2.png

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

де пробували і що значить "видає"? Я он вище дав посилання на schwacke.de, і там на самому початку вводиш рік випуску машини, і якщо старіше 2007-го, то відразу посилає нафік, і пише, що не старіші 12-ти років... Як і шо воно там може видати? Чи то якісь різні Шваки?

 "Пробував" в себе в офісі - займаємось розмитненням (не тільки авто), і так, часто старі авто не видає, але все ж таки не всі. 

 

1 час назад, toni сказал:

Купча це документ який пише поляк про продажу авто на мене.

ПДГ-шка - це декларація яка береться на кордоні попередньо чи я можу взяти коли вже заїду машиною на кордон.

Документ про зняття авто з обліку - це поляк пише купчу з нею ми їдемо до поліцію і знімаємо її з обліку (це можна зробити за день?)

Якщо я щось не так зрозумів виправте будь-ласка

Так, купчу пише поляк, чи інший власник авто, продавцю.

ПДГ-шка робиться до проїзду нашого кордону і саме для цього робиться, і не обов'язково на кордоні, а там, де ви плануєте проводити розмитнення. Тобто, для того, щоб її зробити, треба надати брокеру такі документи: купчу, паспорта (український на власника та закордонний, на того, хто буде їхати через кордон - якщо це різні люди, то ще доручення),  бріф (техпаспорт), квитанція про сплату платежів на митницю.

Документ про зняття авто з обліку - не знаю як на яких митницях, в Луцьку, на даний час, вимагають, якщо з Польщі, транзитні номера і бріф (червоний), карта поязду (karta pojazdu) з відміткою про експорт авто та виписка (decyzja).

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а стан машини грає якусь роль в оцінці, чи лише дані техпаспорта? Тобто машину хтось дивиться взагалі, чи пофіг, яка вона там на вулиці, головне що в папірчику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, alekspas сказано:

Так, купчу пише поляк, чи інший власник авто, продавцю.

ПДГ-шка робиться до проїзду нашого кордону і саме для цього робиться, і не обов'язково на кордоні, а там, де ви плануєте проводити розмитнення. Тобто, для того, щоб її зробити, треба надати брокеру такі документи: купчу, паспорта (український на власника та закордонний, на того, хто буде їхати через кордон - якщо це різні люди, то ще доручення),  бріф (техпаспорт), квитанція про сплату платежів на митницю.

Документ про зняття авто з обліку - не знаю як на яких митницях, в Луцьку, на даний час, вимагають, якщо з Польщі, транзитні номера і бріф (червоний), карта поязду (karta pojazdu) з відміткою про експорт авто та виписка (decyzja).

 

А де в луцьку робиться ПДГ і яка її вартість (від чого залежить її вартість)

Значить в польщі я маю зняти її з обліку і мені мають дати червоні номера.

А відмітку про експорт авто та виписку видають на кордоні. 

Поправте якщо щось. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

а стан машини грає якусь роль в оцінці, чи лише дані техпаспорта? Тобто машину хтось дивиться взагалі, чи пофіг, яка вона там на вулиці, головне що в папірчику?

В Луцьку на стан авто не звертають увагу, хіба що воне зовсім розбите, але тоді окрема процедура, і не факт, що все приймуть до уваги, но часу займе багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...