Перейти до змісту

Вибір пральної машини


Рекомендовані повідомлення

Вибираю пралку. Вимог не багато: вузька (максимум 40 см глибини), відкладений старт, 5 кг і 1000 обертів, але віджим має відключатися. Звернув увагу, що Зануссі і Електролюкс збираються в Україні, хотів підтримати своїх, але в Зануссі не бачу, щоб відключався віджим, лише регулювання обертів 500-700-1000, а в Електролюксах напрягають сенсорні кнопки і якесь дике розміщення індикаторів. Тому сходу маю два запитання:

- в Зануссі дійсно не відключається віджим?

- сенсори в Електролюкса не глючать?

Українська збірка не принципова, але й кацапів годувати не хочеться, якщо є український аналог. А кацапи збирають більшість пралок, що продаються в наших магазинах.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Флуд в темі вітається?))

 

А баки в цих зануссі / електролюкс розбірні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Флуд в темі вітається?))

 

А баки в цих зануссі / електролюкс розбірні?

Я взагалі за анархію без модераторів :)

Консультант в Ельдорадо казав, що ні. Але я одяг через люк, зазвичай дістаю . :)

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

Я взагалі за анархію без модераторів :)

Консультант в Ельдорадо казав, що ні. Але я одяг через люк, зазвичай дістаю . :)

 

Шкода, що підшипник через люк не можна замінити)

Розпилявши бак свого індезиту я вирішив, що з мене досить такого цирку. 

І покуривши профільну тему на IXBT, купив таки гнусмаса з розбірним баком.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, yu2007 сказал:

 

Шкода, що підшипник через люк не можна замінити)

 

От і консультант як мантру повторює "беріть з розбірним барабаном". Що ви з ними робите, що у вас підшипники летять?

Розпиляти, то дурне. Краще скажи як ти його назад зварив?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомобільний герметик і з 50 маленьких болтів з шайбами і гайками по колу.

 

ХЗ, дитина народилась, пралка крутилась через день, а то й щодня. Напевно є моделі з кращими (міцнішими) сальниками, і є з фуфловими. Сальник з роками "розбивається", вода по трохи починає проникати в підшипник, а далі справа часу. 

В батьківській квартирі стоїть індезіт вже років з 10 і підшипник ще не хрустить, але там й перуть не часто.

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказано:

От і консультант як мантру повторює "...................

Консультант - не спеціаліст, його слухати потрібно менше всього

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись теж шукав пралку,тільки цікавився не в консультантів,а в майстрів,що займаються їх ремонтом. З розбірним баком роблять Самсунг,та і то мабуть не всі моделі. На рахунок якості-надійності то сказали,що зараз  техніка лотерея,як пощастить. Від себе можу додати,що дуже практична з цифровим табло,видно що і скільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, wasistdas said:

Колись теж шукав пралку,тільки цікавився не в консультантів,а в майстрів,що займаються їх ремонтом. 

 

І які моделі чи виробників порадили майстри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас Електролюкс, але брали таки не нашинської зборки й не для нас зібрано, тобто на кирилиці написів нема. Ніби пере вже два роки, хоча то не вік в принципі для такого прибору

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

І які моделі чи виробників порадили майстри?

Я цікавився саме розборним баком,отож Самсунг виявився саме тим варіантом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, yu2007 сказал:

Автомобільний герметик і з 50 маленьких болтів з шайбами і гайками по колу.

 

ХЗ, дитина народилась, пралка крутилась через день, а то й щодня. Напевно є моделі з кращими (міцнішими) сальниками, і є з фуфловими. Сальник з роками "розбивається", вода по трохи починає проникати в підшипник, а далі справа часу. 

В батьківській квартирі стоїть індезіт вже років з 10 і підшипник ще не хрустить, але там й перуть не часто.

Та в мене також малий росте і в памперсний період прали щодня, а інколи і по 2 рази в день, але глючити почала електроніка.

11 часов назад, wasistdas сказал:

Колись теж шукав пралку,тільки цікавився не в консультантів,а в майстрів,що займаються їх ремонтом.

Майстри теж порадники погані. Мені один розказував, що виробник А поганий, бо його виробами завалений сервісний центр, а от фірма Б  дуже хороша, бо всього з десяток виробів перебуває на ремонті. Але він не знає що в магазині виробів А продали 1000 штук, у ремонт попало 50, тобто 5% від проданого, а Б продали всього 100 штук і у сервісі стоїть 10, тобто 10% від проданого. Але для майстра якісною буде техніка Б.

Я років 10 тому сам техніку продавав і хоч пралки були не в моєму відділі, але приходилося і продавати і їх і на сервіс возити. Вже у ті часи виробники почали масово відмовлятися від розбірних баків, бо відпала потреба їх розбирати. Підшипники виходили з ладу вкрай рідко, щоб робити кожен бак розбірним. Дешевше було замінити бак в одній машинці на сотню, ніж робити 100 машинок з розбірним баком. Але це для виробника. Для покупця, зрозуміло, що, якщо пралка не гарантійна, то цей ремонт влітав у копієчку. Але скільки я бачив в роботі техніку (не тільки пралки) з заміненими підшипниками, то вже не далеко не та техніка. Тому зараз розбірний бак - це скоріше маркетинговий хід і тому у моєму виборі, він не стоїть в необхідних параметрах. Дружина ще на старій пралці навчена, що краще прати 2 рази, ніж перегрузити пралку (підшипник).

А от сенсорні кнопки на пралці мене лякають. Коли я продавав, то сенсорами називали кнопки сховані під плівкою, такі досі зустрічаються на мікрохвильовках. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, MANJAK11 сказано:

  тобто на кирилиці написів нема. 

В мене "AEG" ,також написи на англійській, кароч не для нас вона зроблена в гейропі, чому саме таку купив то дуже довго писати,як то кажуть: "я собі знаю" ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене розбірний бак теж був не самими першим критерієм при виборі нової пралки, а швидше гіпотетичним бонусом на майбутнє, оскільки довелося самому помахатися з ремонтом попередньої. Щодо "не тієї техніки" після заміни, ну ХЗ, в нас пралка відпахала ще більше року з новими підшипниками, потім здарували кумам, в яких ще десь 2 роки працювала (правда через часті проблеми з напругою почав вимахуватися командоапарат), а потім вони  віддали в село і подальша її доля мені невідома))

 

А зупинив свій вибір на самсунгові через те, що в профільній гілці на форумі один чувачок дуже класно розкладав по полицям всі переваги таких моделей (він собі купив схожу) і прикольно втирав носа опонентам, які радили сіменси з бошами та інших виробників.

Хоча може насправді це був засланий корейцями козачок. Самсунгобот, як зараз би сказали)))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yura-patriot сказал:

В мене "AEG" ,також написи на англійській, кароч не для нас вона зроблена в гейропі, чому саме таку купив то дуже довго писати,як то кажуть: "я собі знаю" ))

Що сказати хотів-то? Що з твоїм постом, що без твого наповнення теми не змінилося.

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Для мене розбірний бак теж був не самими першим критерієм при виборі нової пралки, а швидше гіпотетичним бонусом на майбутнє, оскільки довелося самому помахатися з ремонтом попередньої. Щодо "не тієї техніки" після заміни, ну ХЗ, в нас пралка відпахала ще більше року з новими підшипниками, потім здарували кумам, в яких ще десь 2 роки працювала (правда через часті проблеми з напругою почав вимахуватися командоапарат), а потім вони  віддали в село і подальша її доля мені невідома))

 

А зупинив свій вибір на самсунгові через те, що в профільній гілці на форумі один чувачок дуже класно розкладав по полицям всі переваги таких моделей (він собі купив схожу) і прикольно втирав носа опонентам, які радили сіменси з бошами та інших виробників.

Хоча може насправді це був засланий корейцями козачок. Самсунгобот, як зараз би сказали)))

Пошукай лінк на тему. Не маю нічого проти Самсунга, знайдеться достатньо аргументів значить візьму Самсунга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, nickel said:

Пошукай лінк на тему. Не маю нічого проти Самсунга, знайдеться достатньо аргументів значить візьму Самсунга.

 

То було в 2012-13, модельний ряд дуже змінився з того часу.

Конференція iXBT.com "Выбор стиральной машины". Але там дофіга частин, в кожній з яких більше сотні сторінок. Ну і як завжди, 99% флуду, і лише 1% інформації, яка варта уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Що сказати хотів-то? Що з твоїм постом, що без твого наповнення теми не змінилося.

Пошукай лінк на тему. Не маю нічого проти Самсунга, знайдеться достатньо аргументів значить візьму Самсунга.

 Ну хоча б для разнообразія глянув би в сторону АEG  якщо вже так. 

 

16 годин тому, yu2007 сказано:

Флуд в темі вітається?))

 

 А так би не ляпав))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yura-patriot сказал:

 Ну хоча б для разнообразія глянув би в сторону АEG  якщо вже так. 

Ну ти, для разнообразія, навів би хоч один аргумент за АЕГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, nickel said:

Ну ти, для разнообразія, навів би хоч один аргумент за АЕГ.

 

А це що, не аргумент:

39 minutes ago, yura-patriot said:

написи на англійській

 ???))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

 

А це що, не аргумент:

 ???))

Від чувака з словом "патріот" в нікові? Якийсь слабенький. :)

Колись на семінарі представник виробника розповідав, чому вони взагалі написи не роблять, а лише піктограми, бо це дешевше, ніж робити написи на кожній мові куди вони експортують свої пралки, в Україну також. Гавняна мабуть техніка була без англійських написів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, yura-patriot сказал:

 Ну хоча б для разнообразія глянув би в сторону АEG  якщо вже так. 

Глянув, найвужча 45 см, тобто для мене завелика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, nickel said:

Глянув, найвужча 45 см, тобто для мене завелика.

 

Просто подумалось: може це і є "причина" живучості підшипників?  

Що у вузькій, що у повнорозмірній фронталці підшипники напевно ж +/- однакові (в межах одного цінового сегменту чи модельного ряду виробника), а навантаження на них досить таки "різні"))

 

Ну і ще згадав, що невдовзі перед появою хрусту дружина якось вкинула в індезіт велике покривало, замочене перед тим у воді. Ну і в процесі пралка трішки погуляла по ванній кімнаті, десь півметра "пройшлася" ))) Напевно це й доконало сальник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

 

Просто подумалось: може це і є "причина" живучості підшипників?  

Що у вузькій, що у повнорозмірній фронталці підшипники напевно ж +/- однакові (в межах одного цінового сегменту чи модельного ряду виробника), а навантаження на них досить таки "різні"))

 

Ну і ще згадав, що невдовзі перед появою хрусту дружина якось вкинула в індезіт велике покривало, замочене перед тим у воді. Ну і в процесі пралка трішки погуляла по ванній кімнаті, десь півметра "пройшлася" ))) Напевно це й доконало сальник.

Вузька у мене перша. До цього було дві широких, одна б/у з Німеччини, постійно глючив програматор, друга працює і досі, але там нею рідко користуються, хоча куплена була +- разом з моєю вузькою.

В твоєму випадку 100% винувате покривало (дружина :))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь виробник розказував на семінарі, що інші виробники розробляють повнорозмірні моделі, а тоді тупо вкорочують їх зменшивши глибину, а от ми і бла-бла-бла. Виходячи з цього можна зробити висновок, що підшипники там однакові і у вузькій їх важче зламати, але вони достатньо міцні навіть для повнорозмірної, якщо не перевантажувати машинку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офтоп, згадався анекдот:

Два трактористи обідають в полі під час кропіткої роботи зі збору урожаю. Картопля, огірки, помідори… Пообідали,.. закурили… Один читає статтю в розстеленій замість скатертини газеті: — Чуєш, Петровичу, що пишуть? За 25 літ статевого життя жіноча піхва зношується всього-навсього на одну десятитисячну долю міліметра!.. — М-дааа… От би нам такі підшипники!..
 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...