Перейти до змісту

Вибір пральної машини


Рекомендовані повідомлення

Нечитал то что выше. 

Скажу из практики так же искали маленькую стиралку, купил ZANUSSI.

За 4 года ни одной поломки. Тьфу тьфу тьфу. 

Стирает каждый день, дома маленький ребёнок. 

Очень радует программа быстрой стирки 35 минут.

Учитывая ее не большие габариты в неё много помещается, комплект белья 2-ух спально влазит, шторы тоже. 

Один минус при большой загрузке плохо выполаскивает, приходиться ставить дополнительное полоскание, тогда режим с 35 минут становиться 55  мин. 

По полу не скачет, работает относительно тихо. Противовес кусок бетона.

Так что за 4 года службы покупкой довольны. 

18 часов назад, nickel сказал:

- в Зануссі дійсно не відключається віджим?

Можно отключить любой режим. 

 

Это лично моё мнение и сильно не пинайте.  

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

5 минут назад, Dedakeda сказал:

Можно отключить любой режим. 

А як це відбувається? Бо навіть на твоїй пралці немає індикатора про вимкнення віджиму, є лише 500, 700 і 1000 обертів. Чи при виключенні віджиму гаснуть усі індикатори?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Ну ти, для разнообразія, навів би хоч один аргумент за АЕГ.

 Да які там аргументи,просто знаю точно,що працюють по 10 років і ще далі працюють. Всьо проїхали.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, nickel сказал:

А як це відбувається? Бо навіть на твоїй пралці немає індикатора про вимкнення віджиму, є лише 500, 700 і 1000 обертів. Чи при виключенні віджиму гаснуть усі індикатори?

 

прошу прощения, таки да, отжим постоянный. Отключить невозможно.  

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Dedakeda said:

прошу прощения, таки да, отжим постоянный. Отключить невозможно.  

А в гнусмасів - можна :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

А в гнусмасів - можна :P

Та, мабуть крім Зануссі, у всіх можна. Ця ж функція абсолютно нічого не вартує (на собівартість не впливає). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Профукав пралку з гарною знижкою в Ельдорадо. В Луцьку такі пралки закінчилися, але є ще 3 штуки в Рівному. Хто може привезти пралку з Рівного за вихідні (акція діє протягом цих вихідних) і головне за скільки грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Профукав пралку з гарною знижкою в Ельдорадо. В Луцьку такі пралки закінчилися, але є ще 3 штуки в Рівному. Хто може привезти пралку з Рівного за вихідні (акція діє протягом цих вихідних) і головне за скільки грн?

як варіант, поїхати в Рівне автобусом й відправити Новою поштою самому собі в Луцьк

 

Зі невже там така крута знижка, що в Луцьку немає на пару грн дорожче й воно варте аж того, щоб тарабанити пралку в Луцьк з Рівного й комусьще й за це платити  ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

В Луцьку такі пралки закінчилися, але є ще 3 штуки в Рівному

А з інтернет магазину Ельдорадо пробували замовити з доставкою в луцький магазин? В Фокстроті таке практикується.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

як варіант, поїхати в Рівне автобусом й відправити Новою поштою самому собі в Луцьк

Не самий крутий варіант :)

Цитата

Зі невже там така крута знижка, що в Луцьку немає на пару грн дорожче й воно варте аж того, щоб тарабанити пралку в Луцьк з Рівного й комусьще й за це платити  ?

Ця пралка зазвичай коштує 9000, а по цій акції 6750.

1 час назад, sasha2008lk сказал:

А з інтернет магазину Ельдорадо пробували замовити з доставкою в луцький магазин? В Фокстроті таке практикується.

Не дають замовити з інтернет магазину, лише самовивіз, бо з такою знижкою закінчаться всі ці пралки за годину-другу.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Не самий крутий варіант

не самий, але ж ти розумієш, що їхати тобі прийдется полюбому, бо за тебе ніхто купувати не буде й гарантійний теж на тебе має бути. Ну і за 100 гривень теж навряд чи хто буде їхати спеціально в їхнє Ельдорадо, чекати, поки там все оформится , запакуєтся й так далі. В Луцьку теж тебе треба додому везти, не висадять же посеред міста з пралкою. Короче багато моментів, які відрізняются від простого попутчика, який підьїзджає на посадку куди треба й виходить де висадять

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оплатити я можу на сайті, гарантійка безіменна. Шукаю не хто зможе поїхати в Рівне, а хто і так буде в Рівному і матиме час і натхнення, можливо навіть буде в тому ж ТЦ таритися для себе, колись на Борді навіть говорили, що в Луцьку бариги зажралися і багато хто їздить таритися саме в Рівне. Чи проїздом через Рівне. Луцьк не настільки великий, щоб крутнути на якусь адресу ставало великою проблемою.

Я і сам не особо надіюся на такий варіант, але якщо не купити лотерейний квиток, то виграти не получиться. Я мушу спробувати.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надивився друг пралку в Ельдорадо, прийшов вчора з ним купувати... а ціна на 700грн більша стала!!! ЧорнаТяпниця !!!

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

@nickel Що купив?

Моя АЕГ  в мене 10 років (ой!! 15) відпахала.

І в когось ще відпаше.  Викручувати перестала. Продаю :)

Взяв не нового Сіменса. Довольний. І я і мій майстер. Стару не захотів ремонтувати :) Задовбався, каже.  Та й 15 років у мене...

Із цікавого. Швидке прання 15хв. 1400 об віджим (уже трохи свистить). Купа програм. На всі випадки.

Із того, що майстер  радив, то ще LG. Там типу прямий привід і з ремонтом простіше.

Miele не радив, бо геморні в ремонті. Хоча завод 20 років  дає гарантію на двигун, кажуть. Але вони реально вічні. :)

 

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 30.12.2018 в 00:34, Zheny@ сказал:

@nickel Що купив?

Моя АЕГ  в мене 10 років (ой!! 15) відпахала.

І в когось ще відпаше.  Викручувати перестала. Продаю :)

Взяв не нового Сіменса. Довольний. І я і мій майстер. Стару не захотів ремонтувати :) Задовбався, каже.  Та й 15 років у мене...

Із цікавого. Швидке прання 15хв. 1400 об віджим (уже трохи свистить). Купа програм. На всі випадки.

Із того, що майстер  радив, то ще LG. Там типу прямий привід і з ремонтом простіше.

Miele не радив, бо геморні в ремонті. Хоча завод 20 років  дає гарантію на двигун, кажуть. Але вони реально вічні. :)

Після корпоратива щось і не помітив твій пост. :)

Купив Електролюкс, тільки по акційній ціні - 6749 - 67 грн (дали бонусів) - 135 грн (дали кешбеку). Получилася пралка за ~6550. Сьогоднішня ціна на скріні.

image.thumb.png.0114e16f48f7d3468d2f0e81bd3d25af.png

 

Свою стару Ардо FLS105S також продаю. Фото ще не робив, як зроблю, то виложу в окремій темі. Ціна 2500 грн. Ще комусь може попрацювати.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Купив Електролюкс

Чому саме цю модель?  (Основні її плюси,  які вплинули на вибір) .

 Що за така акція класна була і де? 

Дякую за відповіді. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Unknown сказал:

Чому саме цю модель?  (Основні її плюси,  які вплинули на вибір) .

Виробник - Україна, а не Росія, норм. ціна + акція, нормальне розміщення індикаторів, в дешевших Електролюксах якесь незрозуміле розміщення. 

10 минут назад, Unknown сказал:

 Що за така акція класна була і де? 

Дякую за відповіді. 

Чорна п'ятниця в Комфі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, lord said:

Негативних відгуків не бачив

 

5 років тому і про іншу модель

Quote

Глючит, воняет, не простирывает белье, не прополаскивает белье, шумная, трясется и т. д.

))

 

або

Quote

Эту с/м можно назвать чем угодно (насос, тумбочка, метал. сейф, предмет интерьера в ванной комнате), но только не стиральной машиной! Не выполняет не одной функции которые указаны на панели.

 

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій колишній продавець працював у Ельдорадо.

Мені вистачило його відгуків про пралки Атлант.

Совковий виріб майже по західній ціні.

За тисячу дорожче краще і спокійніше взяти  Електролюкс.

Заодно і підтримати вітчизняного виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
В 30.12.2018 в 00:34, Zheny@ сказал:

@nickel Що купив?

Моя АЕГ  в мене 10 років (ой!! 15) відпахала.

І в когось ще відпаше.  Викручувати перестала. Продаю :)

Взяв не нового Сіменса. Довольний. І я і мій майстер. Стару не захотів ремонтувати :) Задовбався, каже.  Та й 15 років у мене...

Із цікавого. Швидке прання 15хв. 1400 об віджим (уже трохи свистить). Купа програм. На всі випадки.

Із того, що майстер  радив, то ще LG. Там типу прямий привід і з ремонтом простіше.

Miele не радив, бо геморні в ремонті. Хоча завод 20 років  дає гарантію на двигун, кажуть. Але вони реально вічні. :)

 

 

 

 

А контакти майстра можна? Чи ткнути в тему про майстрів, ніби десь бачив, а не знаходжу. Мій майстер щось не відповідає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, sss381 сказано:

А контакти майстра можна? Чи ткнути в тему про майстрів, ніби десь бачив, а не знаходжу. Мій майстер щось не відповідає.

вже зранку відпишу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.11.2020 в 01:04, Zheny@ сказал:

вже зранку відпишу. 

То що там з контактом майстра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sss381 сказано:

То що там з контактом майстра?

0-95-347-75-83 Толік.

Скажеш, що Женя сусід дав номер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...