Перейти до змісту

Український американець, або якого дідька тобі вдома не сиділось ?)


Houston

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь
9 годин тому, Houston сказано:

питали за батьків, за те де я вчився, потім питали чи у мене нема незареестрованих дітей,  також за матеріальний статус питали багато , так як у мене нема машини і по документам я приписаний ще й досі в батьківській хаті хїх це дуже засмутило, хоча я їм показував документи  які підтверджували що я давно живу окремо, просто приписка на старому місці.

Тобто якщо я правильно зрозумів: власної квартири і машини в тебе немає, офіційної високооплачуваної роботи теж, і ти неодружений? Відповідно, на батьківщині тебе абсолютно нічого не тримає і в очах консула ти 100% емігрант. І було 2 відмови по турвізі. І незважаючи на все, тобі таки схвалили візу! :blink:  Тут на думку спадають тільки 2 варіанти: або ти епічний везунчик, або вимоги до R1 візи набагато менш суворі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Serpent сказал:

І незважаючи на все, тобі таки схвалили візу!

Ну так написав-же: "шо можу сказати , тільки те шо мені дуже допомагали мої друзі американці і вони напрягали тут людей в штатах щоб виробити потрібні документи і все таке, по факту я прийшов в посольство вже з готовою пасчкою документів і просто відповідав на питання".

Там вже все зхоплено було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, igorgame сказано:

Ну так написав-же: "шо можу сказати , тільки те шо мені дуже допомагали мої друзі американці і вони напрягали тут людей в штатах щоб виробити потрібні документи і все таке, по факту я прийшов в посольство вже з готовою пасчкою документів і просто відповідав на питання".

Там вже все зхоплено було :)

А без друзів американців цю візу є шанси отримати, якщо ти не віруючий? То то самому)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, на сьогоднішній день отримати туристичну візу в США дуже легко, але консул повинен в вас бачити дійсно ТУРИСТА а не заробітчанина чи потенційного емігранта. Мій кращій друг вже приїжав в гості, знайомі, купа родичів, навіть тиждень назад по такій візі приїжала моя двоюрідня сестра, яка взагалі не замужня, не має великих доходів (в неї зарплата близько 400-500 зелених в місяць) і живе з мамою в маминій квартирі...

Головне - показати що ти ТУРИСТ, тобто любиш та маєш фінансову можливість подорожувати і до подачі на туристичну візу в США вже побував в багатьох країнах світу, повернувся назад та ніде не отримав депортації. Тобто, як доказ, в паспорті маєш близько десятка а то й більше віз та штампів про перетини кородонів (одна польска віза по якій ви подорожували по всьому Євросоюзу не рахується)... тоді спокійно можете отримати і туристичну візу в США. 

Для прикладу, за останніх 10 років мій друг уже по кілька разів побував в тому ж Єгипті, Турції, на Шрі-Ланці, в країнах Азії та Європи, мав декілька окремих європейских віз Німеччини, Італії та Польши... а в консульстві просто сказав що вже багато де були всією родиною та ще хоче показати дітям США та відвідати Діснейленд... - туристичну візу відкрили усій сім'ї одразу на 10 років.

Сестра взагалі, хоч і багато не заробляє, але працює менеджером в туристичному агенстві, і по роботі (відвідування готелів куди відправляє людей) уже побувала більше ніж в 20 країнах світу... їй туристичну візу дали всього на два роки, але вона уже два рази по 5 днів була в США, тепер подає на нову візу, яку скоріш всього відкриють уже на 10 років... так само отримали візи й інші мої родичі та знайомі.

Тобто, консул в першу чергу повинен бачити в вас ТУРИСТА а не нелегального заробітчанина чи потенційного емігранта, і якщо ви подаєте на туристичну візу в США але ще навіть ніде не були чи не подорожували, або в паспорті у вас стоїть максимум одна Польска віза (всі добре знають навіщо Українці туди їздять) чи Турецька - в консульстві США в 99% випадків вам відмовлять бо на ТУРИСТА ви їм зовсім не схожі і, всі розуміють що ви маєте намір виїхати в США на роботу (працювати і не платити податки) або взагалі залишитись нелегально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я зрозумів: там зв'зки як і в нас багато чого вирішують (якщо я правильно зрозумів). 

На заробітки туди мабуть не реально потрапити. 

Я думаю, якби в автора не було там друзів, якби в нього не було там місця роботи (тобто що він туди може влаштуватись) то не було би сенсу туди їхати. 

Думаю не гірше ніж десь в Європі. 

Але це таке - як для кого. 

Давно ти вже там? Якщо не секрет яка зп. В місяць виходить? Скільки коштує винаймати житло? Прошу вибачення, якщо ставлю багато питань, але просто цікавість розпирає. 

Я знаю, що там дорога медицина. Зокрема стоматологія дуже дорога. 

В мене є мрія туди потрапити. 

Не думаю що тут автору теми було би краще залишитись. Тому що тут перспективи дууууужжжеее мізерні. Хоть і важкою працею, але там заробити можна більше як тут. Якщо вести мову про заробітки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Waver сказано:

До речі, на сьогоднішній день отримати туристичну візу в США дуже легко, але консул повинен в вас бачити дійсно ТУРИСТА а не заробітчанина чи потенційного емігранта. Мій кращій друг вже приїжав в гості, знайомі, купа родичів, навіть тиждень назад по такій візі приїжала моя двоюрідня сестра, яка взагалі не замужня, не має великих доходів (в неї зарплата близько 400-500 зелених в місяць) і живе з мамою в маминій квартирі...

Головне - показати що ти ТУРИСТ, тобто любиш та маєш фінансову можливість подорожувати і до подачі на туристичну візу в США вже побував в багатьох країнах світу, повернувся назад та ніде не отримав депортації. Тобто, як доказ, в паспорті маєш близько десятка а то й більше віз та штампів про перетини кородонів (одна польска віза по якій ви подорожували по всьому Євросоюзу не рахується)... тоді спокійно можете отримати і туристичну візу в США. 

Для прикладу, за останніх 10 років мій друг уже по кілька разів побував в тому ж Єгипті, Турції, на Шрі-Ланці, в країнах Азії та Європи, мав декілька окремих європейских віз Німеччини, Італії та Польши... а в консульстві просто сказав що вже багато де були всією родиною та ще хоче показати дітям США та відвідати Діснейленд... - туристичну візу відкрили усій сім'ї одразу на 10 років.

Сестра взагалі, хоч і багато не заробляє, але працює менеджером в туристичному агенстві, і по роботі (відвідування готелів куди відправляє людей) уже побувала більше ніж в 20 країнах світу... їй туристичну візу дали всього на два роки, але вона уже два рази по 5 днів була в США, тепер подає на нову візу, яку скоріш всього відкриють уже на 10 років... так само отримали візи й інші мої родичі та знайомі.

Тобто, консул в першу чергу повинен бачити в вас ТУРИСТА а не нелегального заробітчанина чи потенційного емігранта, і якщо ви подаєте на туристичну візу в США але ще навіть ніде не були чи не подорожували, або в паспорті у вас стоїть максимум одна Польска віза (всі добре знають навіщо Українці туди їздять) чи Турецька - в консульстві США в 99% випадків вам відмовлять бо на ТУРИСТА ви їм зовсім не схожі і, всі розуміють що ви маєте намір виїхати в США на роботу (працювати і не платити податки) або взагалі залишитись нелегально...

В мене немає жодної візи. Значить мені ниц не світить. 

Мого друга брат поїхав туди програмі ворк енд тревел. Там залишився не легально. Як я раніше писав, купив машину джету 5. В нас таку не купиш мабуть за все життя, якщо ти отримуєш 6-7 тисяч гривень в місяць. 

Те що для нас розкіш, для американця є легко доступним.

Якось так)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Saniko said:

В мене немає жодної візи. Значить мені ниц не світить. 

Мого друга брат поїхав туди програмі ворк енд тревел. Там залишився не легально. Як я раніше писав, купив машину джету 5. В нас таку не купиш мабуть за все життя

По "ворк енд травел" теж багато людей сюди приїжає ... також, найбільше молоді сюди приїжає по візі студента, по цій візі взагалі за багато хто їде за кордон перший раз і одразу в США... 

Гугліть що це за візи і чи ви підходите під їхні вимоги до тих віз.

Взагалі, хто дуже хоче - той знаходить спосіб.

Лежачому на дивані візи не дають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Waver сказано:

По "ворк енд травел" теж багато людей сюди приїжає ... також, найбільше молоді сюди приїжає по візі студента, по цій візі взагалі за багато хто їде за кордон перший раз і одразу в США... 

Той хто дуже хоче - той знаходить спосіб.

То є так... Знати би куди... І для чого. Всліпу ніхто не їде я думаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Saniko said:

То є так... Знати би куди... І для чого. Всліпу ніхто не їде я думаю

Взнавайте, гугліть, пробуйте, подавайте папери... за вас цього ніхто робити не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Waver сказано:

Взнавайте, гугліть, пробуйте, подавайте папери... за вас цього ніхто робити не буде.

Звичайно. Я з цим згідний... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Saniko сказано:

В мене немає жодної візи. Значить мені ниц не світить. 

Мого друга брат поїхав туди програмі ворк енд тревел. Там залишився не легально. Як я раніше писав, купив машину джету 5. В нас таку не купиш мабуть за все життя, якщо ти отримуєш 6-7 тисяч гривень в місяць. 

Те що для нас розкіш, для американця є легко доступним.

Якось так)))

От все , що  ти сказав- це лише твоє бачення  ситуації.

І  твоє уявлення ти можеш змінити за одну секунду. А з ним і своє життя, цей унікальний дар, якого ніхто двічі не дасть.

Якщо ти живеш на 6 тисяч гривень  в місяць- то тебе це повністю влаштовує.

І  ти ніколи не дібєшся більшого , поки не вийдеш з цієї Зони Комфорту.

А від природи ти легко можеш заробляти 6-7 тисяч доларів  на місяць.

Лише забудь слова ,,Ніц не світить,,

Американці здаються аж після шостої спроби-тому вони найсльніші в світі.

Найлегше дається ,сказати ,.Ніц не світитЬ,, Це дійсно дуже легко , просто сказав і все.

А візьми подивись  на себе з іншого боку, повір в себе, встань і заробляй.

Методик є купа.

За рік себе не впізнаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

Найлегше дається ,сказати ,.Ніц не світитЬ,, Це дійсно дуже легко , просто сказав і все.

А візьми подивись  на себе з іншого боку, повір в себе, встань і заробляй.

Методик є купа.

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, ну значить везунчик)))А так то всі бояться в сліпу їхати, особисто я з своїми тутешніми друзями познайомився через World of Tanks NA сервер, ще у далекому 2013 році, ми просто катали роки так 3 разом  і потім вони різко мене почали звати до себе  з усіма витікаючими обставинами ))) Онлайн там невеличкий потолок 20 к і то не завжди.

А Waver говорит все вірно, всі хочуть в Америку але ніхто не хоче гепу підірвати і шукати , так мені багато допомогли з звідти , але і я не сидів склавши руки.

Можна довго розсусолювати тему візи , дадуть не дадуть , будувати теорії і графіки , але як показує практика то в кожного ситуація абсолютно різна на цей рахунок.

Загальна порада яка зможе допомогти і точно не нашкодить це подорожі , і не обов"язково літаком літати , можна і на автобусах в тур їздити і тд і тп. Головне не лізти в так званий Грей Ліст, це країни з мусульманською релігією, тому як відомо всім США має дуже натягнуті відносини з цією релігією і людьми цього віросповідання. Ну і на такі штампи в паспорті як турція туніс египет вже давно ніхто не звертає уваги в посольстві, більше цікавить їх европа і інші країни цивілізрваного світу.

А я сьогодні доречі перший раз покермував траком, таке враження що за кермом зіла сидів) ТАк на кожен день їздити то ні не для мене, я трошки шось менше хотів би )

Сьогодні день подяки а потім чорна п"ятниця, думаю зроблю пару фоток з товарами і з магазинами, може вам цікаво буде шо люди тут  купують і шо їх цікавить.

 

Доречі на рахунок новорічних інсталяцій, акурат на ці вихідні всі повально мають свої будинки прикрашати, то така традиція після чорної п"ятниці в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Houston сказал:

Привіт, ну значить везунчик)))А так то всі бояться в сліпу їхати, особисто я з своїми тутешніми друзями познайомився через World of Tanks NA сервер, ще у далекому 2013 році, ми просто катали роки так 3 разом  і потім вони різко мене почали звати до себе  з усіма витікаючими обставинами ))) Онлайн там невеличкий потолок 20 к і то не завжди.

А Waver говорит все вірно, всі хочуть в Америку але ніхто не хоче гепу підірвати і шукати , так мені багато допомогли з звідти , але і я не сидів склавши руки.

Можна довго розсусолювати тему візи , дадуть не дадуть , будувати теорії і графіки , але як показує практика то в кожного ситуація абсолютно різна на цей рахунок.

Загальна порада яка зможе допомогти і точно не нашкодить це подорожі , і не обов"язково літаком літати , можна і на автобусах в тур їздити і тд і тп. Головне не лізти в так званий Грей Ліст, це країни з мусульманською релігією, тому як відомо всім США має дуже натягнуті відносини з цією релігією і людьми цього віросповідання. Ну і на такі штампи в паспорті як турція туніс египет вже давно ніхто не звертає уваги в посольстві, більше цікавить їх европа і інші країни цивілізрваного світу.

А я сьогодні доречі перший раз покермував траком, таке враження що за кермом зіла сидів) ТАк на кожен день їздити то ні не для мене, я трошки шось менше хотів би )

Сьогодні день подяки а потім чорна п"ятниця, думаю зроблю пару фоток з товарами і з магазинами, може вам цікаво буде шо люди тут  купують і шо їх цікавить.

 

Доречі на рахунок новорічних інсталяцій, акурат на ці вихідні всі повально мають свої будинки прикрашати, то така традиція після чорної п"ятниці в них.

мені дуже цікаво і про день подяки,і про чорну п'ятницю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, paksivatova сказано:

мені дуже цікаво і про день подяки,і про чорну п'ятницю

і мені.

ну мабуть там дійсно "чорна п'ятниця" це  "чорна п'ятниця"  (реальні знижки), а не так як в нас під**обка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Saniko сказал:

і мені.

ну мабуть там дійсно "чорна п'ятниця" це  "чорна п'ятниця"  (реальні знижки), а не так як в нас під**обка)))

 

Знижки там дійсно жирні. Ми закупились так що на рік вперід вистачить напевне :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім, сьогодні вихідний, буду робити доставку їжї з сестрою мого друга і роботодавця, мали працювати сьогодні як в звичайний день , але попали в аварію і наш трак тепер не придатний до роботи.

На фото видно шо замовляють і в яких дозах вживають їжу американці... Часом так багато гамбургерів замовляють що треба брати сумку-кравчучку і набивати нею замовлення... А потім по ТВ шоу плачуться як їм важко бути товстими, гурмани йолкі палкі )

Я з ранку взяв собі за правило пити овочевий сок, шкода тільки що чисто томатного у них майже нема, постійно мікси якісь , ну то я вибрав той який мені хоч трохи смакує) А взагалі я фанат томатного соку, не всі його люблять , а мені він найкращий.

Вчора вечором знову їздив в Волмарт , і шо я помітив то поліцейські патрулювали всі виходи входи, люди на чорну п"ятницю просто перетворюються на тварин, змітають все з полок, кидають на землю і ведуть себе як хамло , штовхаються пхаються... Я ще й досі під враженням чесно сказати.

От такі вони ласі до халяви, хоча бути чесним то я не помітив аж там якоїсь такої неймовірної знижки, на 3-5 долларів менше і все, може то сьогодні вже будуть ті хвалені знижки, у всякому випадку спробую вам показати той бардак який роблять "покупці" в Волмарті.

Зранку спіймав себе на думці шо я б зараз червного борщу з сметною і чорним хлібом як навернув би)) але то можна тільки помріяти...

Також можливий сценарій що мені доведеться знову летіти в Нью Йорк, мій друг котрий дає мені роботу він будучи американцем, жодного разу не був біля  Граунд Зеро і Статуї Свободи, і сказав якшо хочеш то давай з нами, а я шо, я хоч в собаки на хвості, але поїду)

От такі справи, ну все мені пора, буду пізніше)

IMG_20181108_164006.jpg

IMG_20181112_114839.jpg

IMG_20181115_125643.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Houston сказано:

Зранку спіймав себе на думці шо я б зараз червного борщу з сметною і чорним хлібом як навернув би)) але то можна тільки помріяти...

 

Також можливий сценарій що мені доведеться знову летіти в Нью Йорк

 

У Нью-Йорку є український ресторан Веселка. Там є борщ

https://www.facebook.com/veselkaNYC/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А законно в Америці таку інформацію фоткати та показувати? Щось мене сумніви беруть - дивись не влети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

У Нью-Йорку є український ресторан Веселка. Там є борщ

нагадало, правда Канаду...:)

images?q=tbn:ANd9GcSrkNVvJXLhQHBEjwacJnI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Houston said:

 

Я з ранку взяв собі за правило пити овочевий сок, шкода тільки що чисто томатного у них майже нема, постійно мікси якісь , ну то я вибрав той який мені хоч трохи смакує) А взагалі я фанат томатного соку, не всі його люблять , а мені він найкращий.

IMG_20181108_164006.jpg

Чувак, дивись уважніше, майже у всіх магазинах, навіть в Волмарті,  разом з цим овочевим продають і томатний сік в таких же баночках цієї ж фірми...  його просто швидше розбирають з полиць, бо наприклад ми теж і не тільки ми, п'ємо тільки томатний і дуже часто робітники не встигають оновлювати полиці, і там залишається тільки цей овочевий.

А на рахунок борща... хіба в Україні не навчився його варити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Waver сказал:

Чувак, дивись уважніше, майже у всіх магазинах, навіть в Волмарті,  разом з цим овочевим продають і томатний сік в таких же баночках цієї ж фірми...  його просто швидше розбирають з полиць, бо наприклад ми теж і не тільки ми, п'ємо тільки томатний і дуже часто робітники не встигають оновлювати полиці, і там залишається тільки цей овочевий.

А на рахунок борща... хіба в Україні не навчився його варити?

Розбирають значитьтоматний сок , бо коли я прихожу то тільки цей і ще там якийсь інший є, але не томатний , а на рахунок борщу то я собі не зготую сам такого , я не на стільки хороший кулінар) та й звик щоб мені готували))) лежень блін)

Що до чеків і інформацією яка в них , то там імя і номер телефону , хочеш то телефонуй хто там питав, американці в своїй переважній більшості не піднімуть трубку , а то й взагалі номер в чорний список закинуть. а більше нічого ти і не зробиш з тим номером., якось отак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...