Перейти до змісту

Український американець, або якого дідька тобі вдома не сиділось ?)


Houston

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Serpent сказано:

Але як показує практика, повертаються одиниці.

дивлячись як це рахувати :) Тих, що просто вже не мають можливості повернутиись, враховуєм до яких? ;) а тих, що не повертаються, бо їм однаково, де байдикувати? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

Мого друга брат теж поїхав в Америку. Приблизно чотири роки назад (точно не пам'ятаю). Правда говорить, що там дуже дорога медицина. Зі всім остальним можна миритись. Думаю, якби йому там було погано, то втікав би назад. Там просто перспективи більші ніж в Украіні.  І не жаліється. купив там собі автомобіль, який тут він собі навіть за років десять не зміг би придбати .

просто там Ху@ЛА нема по сусідству і всяке шобло, яке рахує людей за рабів не лізе у владу. Там більше справедливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Так от питання - то нах...іба воно те все? Ото пертися на ту чужину, якщо життя, як такого, там не буде? Я серйозно, цікаво

Знайомі змогли порівняти життя та роботу в Європі та Америці. В штатах заробітки більші, але мало часу для себе. В старому світі значно краще соціальне забезпечення, але менше платять. Якщо спочатку ще розглядали варіант заробітків у штатах, то після детального ознайомлення відмовились. Кажуть, що в Європі краще жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, sergkots сказано:

Знайомі змогли порівняти життя та роботу в Європі та Америці. В штатах заробітки більші, але мало часу для себе. В старому світі значно краще соціальне забезпечення, але менше платять. Якщо спочатку ще розглядали варіант заробітків у штатах, то після детального ознайомлення відмовились. Кажуть, що в Європі краще жити.

Фізично важко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

моя сестра півтора роки живе в США

дуже щаслива і хоче там жити надалі

тому я з вами повністю погоджуюся,кожен дивиться і бачить все через свій фільтр

я завжди кажу так : якщо так погано в одній із самих цивілізованих краін світу,то де добре?

 

Десь в Швейцарії, в доміку в долині Альп :rolleyes:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

Десь в Швейцарії, в доміку в долині Альп :rolleyes:.

то наші шановні депутати тільки можуть собі таке дозволити!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Saniko сказано:

Фізично важко?

Інша філософія життя. Знайома в штатах в магістратурі вчилась рік. Повернулась в Європу. Знайомий після ознайомленням із Америкою теж повернувся у Відень. 

Але у них європейська освіта - відповідно і зарплати іншого порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

Інша філософія життя. Знайома в штатах в магістратурі вчилась рік. Повернулась в Європу. Знайомий після ознайомленням із Америкою теж повернувся у Відень. 

Але у них європейська освіта - відповідно і зарплати іншого порядку.

кому що блище до душі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saniko сказал:

то наші шановні депутати тільки можуть собі таке дозволити!!! :rolleyes:

Та чого ж це раптом?))

Я колись зустрічався з дівчиною, ну як з дівчиною, мамочка на 5 років старша мене, на той час мала сина 4 роки. Поїхала в Чехію на заробітки, познайомилась там з швейцарцем, побралися вони і живуть щасливою сім'єю в будиночку між горами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Saniko сказано:

Все ж таки як автора теми туди занесло?

Читай уважно тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Saniko сказал:

Все ж таки як автора теми туди занесло?

мені цікавіше,як проходив процес отримання візи :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім , вчора так як  я і боявся так і сталось, влупив дощ і робота накрилась медним тазом... Тому майже весь день робив DoorDash доставку їжі з своїм знайомим, всього 40 долларів заробив, ну бо в принципі ти нічого і не робиш , просто заходиш в кафе чи фастфуд забираєш вже готовий заказ і везеш його по GPS до кліента під двері. А ні набрехав , не 40, а 50 долларів, мені ще 10 по доллару чайовими дали.

На рахунок візи то нічого особливого все приблизно як тут , схоже до туристичної дуже , але більше документів треба.

https://selfmadetrip.com/emigratsiya-v-ssha-po-religioznoy-linii/

В США вже повним ходом йде передноворічна інсталяція і програма , але в мене новорічного настрою нуль, тому як дивлюсь часом на того хто свій гараж і пальму гірляндами обтягує а він в шортах і майці а на вулиці +25 і сонце шкварить)))

В такі моменти додому тягне найбільше.

Доречі дивна справа, мексиканці більша половина тут нелегально , ось на приклад вулиця де я живу, я знаю точно 3 будинки в якиї живуть вони і точно нелегали, і це не те щоб вони як квартирани, ні , вони винаймують цілий будинок і перед будинком стойїть завжди 3-5 машин, на які в них прав в більшості випадків нема, що саме головне машини далеко не старі, 2014-2017 років і переважно траки такі як Dodge, Ford, GMC...  Нижче прикріплю фото.

Я питав в свого друга він теж говорить що не має поняття, але швидше за все вони носять котлету місцевим копам і таким чином залишаються на мазі. 

Декілька днів тому сталась прикра ситуація з жінкою мого напарника, вона їхала по хайвею і вистрелило колесо на високій швидкості, дівчина залишилась жива, покоцало  звичайно трохи ,але машина майже одразу прижалась до бетонного борту і так і сунулась з іскрами і димом поки не зупинилась, але я хотів сказати за інше,  страхова компанія за 5 днів виявила що то була не вина водія а технічний брак і відшкодувала лікування плюс до всього дала нову машину на заміну 2017 року. От напевно таких ситуаціях і криється різниця між нами. Бо коли в мене сусід попав в аварію то страхова компанія одразу задню включила...

Вчора вечором отримав повідомлення що мені присвоєно SSN сошиал секюріті намбер, тут тепер напевно відкривається більше можливостей для роботи, але я ще й сам толком не знаю, треба питати і гуглити, часом чую себе як сліпе щеня ))

Добренько , я пішов на роботу , а ви пишіть що ви думаєте на данний рахунок , до зустрічі.)

 

IMG_20181106_164904.jpg

IMG_20181112_123121.jpg

IMG_20181112_201131.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Houston сказано:

На рахунок візи то нічого особливого все приблизно як тут , схоже до туристичної дуже , але більше документів треба.

Але при поданні на цей тип візи (як на туристичну) на співбесіді консулу потрібно довести свій зв'язок із Україною і надати свого роду гарантії, що ти повернешся додому після закінчення терміну дії візи. І це найскладніше. Зараз дуже багато відмов по візам саме через цей момент. @Houston , розкажи, якщо маєш бажання, як проходила співбесіда в посольстві. Що питав консул, що ти йому відповідав, ітд. Дуже цікавить, як проходив цей процес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Houston сказал:

Привіт усім , вчора так як  я і боявся так і сталось, влупив дощ і робота накрилась медним тазом... Тому майже весь день робив DoorDash доставку їжі з своїм знайомим, всього 40 долларів заробив, ну бо в принципі ти нічого і не робиш , просто заходиш в кафе чи фастфуд забираєш вже готовий заказ і везеш його по GPS до кліента під двері. А ні набрехав , не 40, а 50 долларів, мені ще 10 по доллару чайовими дали.

На рахунок візи то нічого особливого все приблизно як тут , схоже до туристичної дуже , але більше документів треба.

https://selfmadetrip.com/emigratsiya-v-ssha-po-religioznoy-linii/

В США вже повним ходом йде передноворічна інсталяція і програма , але в мене новорічного настрою нуль, тому як дивлюсь часом на того хто свій гараж і пальму гірляндами обтягує а він в шортах і майці а на вулиці +25 і сонце шкварить)))

В такі моменти додому тягне найбільше.

Доречі дивна справа, мексиканці більша половина тут нелегально , ось на приклад вулиця де я живу, я знаю точно 3 будинки в якиї живуть вони і точно нелегали, і це не те щоб вони як квартирани, ні , вони винаймують цілий будинок і перед будинком стойїть завжди 3-5 машин, на які в них прав в більшості випадків нема, що саме головне машини далеко не старі, 2014-2017 років і переважно траки такі як Dodge, Ford, GMC...  Нижче прикріплю фото.

Я питав в свого друга він теж говорить що не має поняття, але швидше за все вони носять котлету місцевим копам і таким чином залишаються на мазі. 

Декілька днів тому сталась прикра ситуація з жінкою мого напарника, вона їхала по хайвею і вистрелило колесо на високій швидкості, дівчина залишилась жива, покоцало  звичайно трохи ,але машина майже одразу прижалась до бетонного борту і так і сунулась з іскрами і димом поки не зупинилась, але я хотів сказати за інше,  страхова компанія за 5 днів виявила що то була не вина водія а технічний брак і відшкодувала лікування плюс до всього дала нову машину на заміну 2017 року. От напевно таких ситуаціях і криється різниця між нами. Бо коли в мене сусід попав в аварію то страхова компанія одразу задню включила...

Вчора вечором отримав повідомлення що мені присвоєно SSN сошиал секюріті намбер, тут тепер напевно відкривається більше можливостей для роботи, але я ще й сам толком не знаю, треба питати і гуглити, часом чую себе як сліпе щеня ))

Добренько , я пішов на роботу , а ви пишіть що ви думаєте на данний рахунок , до зустрічі.)

 

IMG_20181106_164904.jpg

IMG_20181112_123121.jpg

IMG_20181112_201131.jpg

я чекаю багато-багато фото новорічних інсталяцій

можна в приват)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, paksivatova сказано:

я чекаю багато-багато фото новорічних інсталяцій

Точніше різдвяних інсталяцій. Новий Рік американці не святкують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, paksivatova сказал:

я чекаю багато-багато фото новорічних інсталяцій

можна в приват)

А по попі? Всім цікаво, який "приват". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт, на рахунок візи то мало шо можу сказати , тільки те шо мені дуже допомагали мої друзі американці і вони напрягали тут людей в штатах щоб виробити потрібні документи і все таке, по факту я прийшов в посольство вже з готовою пасчкою документів і просто відповідав на питання, до цього в мене було дві відмови в тур візі і вони мені не одноразово вказували на це. Ну я включив всю свою смекалку і винахідливість і крутився як вош на гребінці намагаючись не сказати нічого лишнього, питали за батьків, за те де я вчився, потім питали чи у мене нема незареестрованих дітей,  також за матеріальний статус питали багато , так як у мене нема машини і по документам я приписаний ще й досі в батьківській хаті хїх це дуже засмутило, хоча я їм показував документи  які підтверджували що я давно живу окремо, просто приписка на старому місці.

НУ і в кінці співбесіди консул жінка афроамериканка глибоко видихнула  і сказала що моя віза одобрена , чекайте паспорт на протязі 7 робочих днів, я отримав паспорт вже на слідуючий день коли повернувся з Києва потягом. Все по візі, менших деталей не згадаю напевно, ну ще хіба шо згадується мені та величезна купа народу на турвізу,9 з 10 не отримують і ховаючи білий лист позору ( біла бумажка при відмові ) біжать швидше на вихід, але ті в кого голуба то ледве не на лобі її несуть щоб всі тільки побачили що їх турвіза одобрена, саме мені добре запамяталась дівчина років так 19-20 котра йшла по коридору і підпригувала в прямому сенсі цього значення, точно туристка і точно назад додому повернеться я просебе подумав ))) Це лишній раз доказує всю рандомність того як візові офіцери одобрюють візи, просто штампують гроші і все...

На рахунок новорічних інсталяцій, не кругом вони є ще , вже після дня подяки будуть більш масово з"являтись , та і вдень я не ходжу майже по таким місцям, хоча на наступний раз обітцяю скинути фото якшо знайду таке місце.

Гризнула мене ядовита гусениця сьогодні , рівно між лопатками, так спина горіла шо думав не витримаю, але якось перетерпів , зараз майже не відчуваю вже нічго , тільки трошки припікає на тому місці, змивав водою , наче помогло а потім сотч приклеював і віддирав різко, бо та гусениця залишаю ядовиті волокна вусика і обпікає шкіру, от така скотиняка)

Нижче фото як починається мій робочий день , і шо ми робимо саме коли працюємо , зранку ми відвозимо всі дрова, гілки і листя на дампінг, де їх перемелюють і роблять моуч, він може бути коричневий  або чорний , є ще червноий але його майже ніхто не купує, а на роботі ми стрижемо гахони , підрізаємо дерева, викладаємо доріжки, ну або ремонтуємо їх. Сьогодні працювали в районі лікарів і медсестер, ну будиночки там охайні , але фронт ярди і бек ярди запущені, але нам тільки краще від цього, бо то наші гроші)

Після роботи  вирішив поїхати в Волмарт і купити рукавиці бо так як багато працюю руками то мої старі тряпчані стерлись до дірок,  ну і купив собі шкіряні за 9 долларів, я зпочатку посумнівався шо шкіряні , але продавець з волмарту вказав мені  на етикетку і там справді пише Leather, як на мене то не дорого )

Ну і вирішив капелюх ковбоя приміряти , може як буду вертатись додому то куплю собі , так щоб ностальгію приглушити )

Ну все , я спати, дякую що читаєте мене і цікавитесь )

До зустрічі )

 

IMG_20181120_094929.jpg

IMG_20181120_153002.jpg

IMG_20181120_205918.jpg

IMG_20181120_210539.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Houston сказал:

Всім привіт, на рахунок візи то мало шо можу сказати , тільки те шо мені дуже допомагали мої друзі американці і вони напрягали тут людей в штатах щоб виробити потрібні документи і все таке, по факту я прийшов в посольство вже з готовою пасчкою документів і просто відповідав на питання, до цього в мене було дві відмови в тур візі і вони мені не одноразово вказували на це. Ну я включив всю свою смекалку і винахідливість і крутився як вош на гребінці намагаючись не сказати нічого лишнього, питали за батьків, за те де я вчився, потім питали чи у мене нема незареестрованих дітей,  також за матеріальний статус питали багато , так як у мене нема машини і по документам я приписаний ще й досі в батьківській хаті хїх це дуже засмутило, хоча я їм показував документи  які підтверджували що я давно живу окремо, просто приписка на старому місці.

НУ і в кінці співбесіди консул жінка афроамериканка глибоко видихнула  і сказала що моя віза одобрена , чекайте паспорт на протязі 7 робочих днів, я отримав паспорт вже на слідуючий день коли повернувся з Києва потягом. Все по візі, менших деталей не згадаю напевно, ну ще хіба шо згадується мені та величезна купа народу на турвізу,9 з 10 не отримують і ховаючи білий лист позору ( біла бумажка при відмові ) біжать швидше на вихід, але ті в кого голуба то ледве не на лобі її несуть щоб всі тільки побачили що їх турвіза одобрена, саме мені добре запамяталась дівчина років так 19-20 котра йшла по коридору і підпригувала в прямому сенсі цього значення, точно туристка і точно назад додому повернеться я просебе подумав ))) Це лишній раз доказує всю рандомність того як візові офіцери одобрюють візи, просто штампують гроші і все...

На рахунок новорічних інсталяцій, не кругом вони є ще , вже після дня подяки будуть більш масово з"являтись , та і вдень я не ходжу майже по таким місцям, хоча на наступний раз обітцяю скинути фото якшо знайду таке місце.

Гризнула мене ядовита гусениця сьогодні , рівно між лопатками, так спина горіла шо думав не витримаю, але якось перетерпів , зараз майже не відчуваю вже нічго , тільки трошки припікає на тому місці, змивав водою , наче помогло а потім сотч приклеював і віддирав різко, бо та гусениця залишаю ядовиті волокна вусика і обпікає шкіру, от така скотиняка)

Нижче фото як починається мій робочий день , і шо ми робимо саме коли працюємо , зранку ми відвозимо всі дрова, гілки і листя на дампінг, де їх перемелюють і роблять моуч, він може бути коричневий  або чорний , є ще червноий але його майже ніхто не купує, а на роботі ми стрижемо гахони , підрізаємо дерева, викладаємо доріжки, ну або ремонтуємо їх. Сьогодні працювали в районі лікарів і медсестер, ну будиночки там охайні , але фронт ярди і бек ярди запущені, але нам тільки краще від цього, бо то наші гроші)

Після роботи  вирішив поїхати в Волмарт і купити рукавиці бо так як багато працюю руками то мої старі тряпчані стерлись до дірок,  ну і купив собі шкіряні за 9 долларів, я зпочатку посумнівався шо шкіряні , але продавець з волмарту вказав мені  на етикетку і там справді пише Leather, як на мене то не дорого )

Ну і вирішив капелюх ковбоя приміряти , може як буду вертатись додому то куплю собі , так щоб ностальгію приглушити )

Ну все , я спати, дякую що читаєте мене і цікавитесь )

До зустрічі )

 

IMG_20181120_094929.jpg

IMG_20181120_153002.jpg

IMG_20181120_205918.jpg

IMG_20181120_210539.jpg

такий красень

зараз вам завалять особисті повідомлення потенційні наречені)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж так  мілко.

В тому й суть ,одружитися, а потім половина капіталу після розлучення.

Бо своїм горбом міліонерш доларів заробляти довго.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання,

а як тобі там сходи в будинках? такі самі я в нас по глибині і висоті сходинки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх , маю пару хвилин перед роботою, то можу написати трохи. На рахунок сходів то не можу сказати що більші  чи менші, все життя по сходам бігаю ( живу на 5 поверсі ), ту в принципі такі самі, ну або якщо попадуть мені нестандартні то зроблю знімок)

Дайте спокій який там красень, після роботи вижатий як лимон, ще й не бритий)

Скучив за червноим борщем зі сметаною і пирожкам з гречкою і капустою, ніколи б не подумав шо так може бути)

Сьогодні будемо в цікаврму районі то може найду новорічні інсталяції і прикрашені будинки, доречі помітив таку тенденцію, чим прочтіше будинок тим його швидше прикрашають на свято, чим багатше то його не чіпають до останнього моменту.

Ну ок я піду жувати тако з картоплею яйцем і беконом бо ж голодним на роботі ніяк) Хоча чесно то вже приїлись вони мені.

Шкода шо вчені не винайшли телепорт, так би вдома поїв і нащад на роботу, та і рідні не так сумували б)

Ок до вечора!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Houston сказано:

Шкода шо вчені не винайшли телепорт

Тоді треба було б ще візу на телепорт виробляти.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...