Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

ні, вето то вето, то зрозуміло. Він же каже про випадок, коли взагалі проігнорує, нічого не зробить, не підпише типу просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
35 хвилин тому, jack74 сказано:

Він же каже про випадок, коли взагалі проігнорує, нічого не зробить, не підпише типу просто.

Президент України протягом п’ятнадцяти днів після отримання ним закону підписує його, беручи до виконання, та офіційно опри­люднює його, або повертає закон разом із своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної ради України для по­вторного розгляду. У разі, якщо президент України протягом вста­новленого строку не повернув закон для повторного розгляду, закон вважається схваленим президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений.

Згідно статті 94 Конституції України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, jack74 сказано:

ні, вето то вето, то зрозуміло. Він же каже про випадок, коли взагалі проігнорує, нічого не зробить, не підпише типу просто.

Тоді , що Порох  заветує  цей закон.

Але моя ставка грає лише коли хтось поставить проти.

Ну і якщо не заветує- не буду голосувати за Пороха. ВПТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну і якщо не заветує- не буду голосувати за Пороха. ВПТ.

а це теж лише при умові "якщо хтось..."? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, ig_rok сказано:

Згідно статті 94 Конституції України

Цитувати

Закон підписує Голова Верховної Ради України і невідкладно направляє його Президентові України.

А Паууубій підписав? А то там написано "Стан проходження: Готується на підпис",  а ким?... кому?... не пише...

Бо вони там вміють різні мульки видумувати, аби протягувати , коли їм треба (всякі там фішки "рейтингові голосування" - винахідника і раціоналізатора Паууубія :)), і затягувати, коли теж їм треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

А Паууубій підписав?

Він змушений підписати,в нього не має права-*хочу*-*не хочу*,а дальше мулькі почнуться,ви праві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, jack74 сказал:

Ні, не зовсім від того!

Тобто, Закон опубліковують, часікі починають тікати, відлік "не пізніше 60 календарних днів" вже пішов, але що робити практично - ніхто не знає, бо самого механізму ще не існує! Бо Кабмін лише з цього моменту тільки ПОЧИНАЄ "приймати нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону" та "приводити свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом"! При чому, робити це Кабмін може аж до під закінчення отого пільгового періоду! Їм же "двомісячний термін" вділили!

Як гарно виходить, да!

 

Чи то я - невіглас і не вмію "читати" Закони? Волкс, роз'ясни-но мені оцей фінт Южаніної, а? 

 

 

З 8488

Кабінету Міністрів України протягом 30 календарних днів з дня набрання чинності цим Законом:

прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, ig_rok сказано:

Він змушений підписати,в нього не має права-*хочу*-*не хочу*

"змушений підписати" і "підписав" - різні речі :) Тож буває деколи, коли депутати підтримають якийсь законопроект, який він пропихав, і він аж виголошує "От я прямо вже його підписую!", типу подвиг робить! А якби він всі автоматом "змушений", то не озвучував би цей "подвиг"... Знач і там є якісь "змушений, АЛЕ... можу й є але..."

 

 

Волкс, по-перше, для чого просто повторно цитувати фрази закону, а по-друге, я тобі процитував з 8487, а не з 8488

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, jack74 сказано:

Знач і там є якісь "змушений, АЛЕ... можу й є але...

Все,там тягни з підписом,не тягни-Верховна рада і ії голова вже нічого не змінить.Тільки Президент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, jack74 сказано:

А якби він всі автоматом "змушений", то не озвучував би цей "подвиг"... Знач і там є якісь "змушений, АЛЕ... можу й є але..."

 

В нас республіка парламентсько- президентська.

І в нас президент, а не канцлер.

Тому він МОЖЕ дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jack74 сказал:

Волкс, по-перше, для чого просто повторно цитувати фрази закону, а по-друге, я тобі процитував з 8487, а не з 8488

Я повторно не цитув. Це цитата з іншого закону, бо саме в ньому прописано про тимчасовий порядок.

 

13. У розділі ХХІ “Прикінцеві та перехідні положення”:

доповнити пунктами 92 та 93такого змісту:

“92 ) Тимчасово, протягом 180 днів з дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України", митне оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, що класифікуються за кодом товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД та ввезені на митну територію України в період з 1 січня 2015 року до дня набрання чинності цим Законом і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту, здійснюється з виконанням митних формальностей відповідно до тимчасового порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

До набрання чинності тимчасовим порядком, визначеним абзацом першим цього пункту, митне оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, що класифікуються за кодом товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, здійснюється в порядку, передбаченому законодавством.

 

Тобто, якщо КМУ приймає постанову до або на наступний день після набрання чинності 8487, то пільга 0.5 діє 30днів, а 0.75 - 60. Якщо через день, то відповідно 31 і 59. І т.д до 60 і 30

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, volks сказано:

Тобто, якщо КМУ приймає постанову до або на наступний день після набрання чинності 8487, то пільга 0.5 діє 30днів, а 0.75 - 60. Якщо через день, то відповідно 31 і 59. І т.д до 60 і 30

КМУ приймає постанову ДО?! :) Ти серйозно? :) На наступний день?! і це ти серйозно? :) 

А якщо приймає на 59-й день?

а пільга 0,5 діє, як я вже процитував і як чітко і недвозначно прописано в 8487

14 годин тому, jack74 сказано:

, але не пізніше 60 календарних днів з дня набрання чинності Законом України “Про внесення змін до Податкового кодекс України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів

Чи ти так і не зрозумів запитання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Nokian сказал:

В нас республіка парламентсько- президентська.

І в нас президент, а не канцлер.

Тому він МОЖЕ дуже багато.

а твої брати по безумству розуму, кажуть, що навпаки й президент в нас, особливо що стосуєтся внутрішніх питань, ваапщє ніхто, тобто номінальна фігура :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але і це не основне. Люди то боролись за ПОВНУ і постійну відміну обмежень "Євро-5" і ПОВНЕ і постійне  скасування драконівських ставок акцизу! Щоб не було прив'язки до віку авта! Щоб загальна вартість розмитнення ДЛЯ ВСІХ І НАЗАВЖДИ була не більше 40% вартості того автомобіля.

А вони прийняли типу "амністію", лише для ВЖЕ ВВЕЗЕНИХ

Цитувати

Тимчасово, протягом 180 днів з дня набрання чинності Законом ... ввезені на митну територію України в період з 1 січня 2015 року до дня набрання чинності цим Законом ...

типу бляхарі лише цього добивались...

 

Та вони й по проплачених ЗМІ те ж саме людям подавали, в такому світлі, що начеб-то бляхарі лише для себе вимагають, лише для себе відміну закону, який типу ви всі то виконуєте! Щоб цим підтекстом розвивати в народу ненависть до "бляхарів"...

В нас в Україні як звикли роз'єднувати народ, вишукувати камені розбрату і розвивати їх, так і далі ця технологія використовується і, головне, діє... бо хохли, то хохли, їм аби з сусідом почубитись, на сусідку гівна побільше вилити, і пофіг тоді стає, що то все з-за пана...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і є 

Найкраще в нас працює  технології роз'єднання.

Гидко дивитися,як журнашлюхи підджугують власників автопром бляхарів, дивіться типу які вони хитрі,це ж нечесно.

А чесно платити  за газ по 8500?

Коли вже в нас з'явиться партія,яка не буде ділити українців на багатих і бідних, східних і західних,простих і не простих.

Є вже запит на таку партію в нас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Nokian said:

Так і є 

Найкраще в нас працює  технології роз'єднання.

Гидко дивитися,як журнашлюхи підджугують власників автопром бляхарів, дивіться типу які вони хитрі,це ж нечесно.

А чесно платити  за газ по 8500?

Коли вже в нас з'явиться партія,яка не буде ділити українців на багатих і бідних, східних і західних,простих і не простих.

Є вже запит на таку партію в нас?

Коли на неї буде попит серед людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, jack74 сказал:

КМУ приймає постанову ДО?! :) Ти серйозно? 

Серйозно. Першим має вступити в силу 8488. І якщо кму приймає постанову в проміжку між набранням чинності 8488 і 8487, то виходить, що ДО.

1 час назад, jack74 сказал:

 

А якщо приймає на 59-й день?

Може максимум на 30-й

 

51 минуту назад, jack74 сказал:

 

А вони прийняли типу "амністію", лише для ВЖЕ ВВЕЗЕНИХ

Для всіх і назавжди. А 180 днів - це лише для вже ввезених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про терміни набрання чинності, найцікавіше читати в зауваженнях Головного юридичного управління ВРУ http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=64235

Цитата

 

Пункт 1 Прикінцевих положень законопроекту щодо набрання ним чинності з дня наступного за днем його опублікування, не узгоджується з вимогами підпункту 4.1.9 пункту 4.1. статті 4 Податкового кодексу України, яким визначено принцип стабільності податкового законодавства України. За його змістом зміни до будь-яких елементів податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року.

Пункт 2 Прикінцевих положень проекту щодо приведення Кабінетом Міністрів України своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом та прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону (у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом) є юридично некоректним, оскільки реалізація норм цього Закону ставиться в залежність від прийняття Урядом у майбутньому підзаконних актів. Крім того, у законопроекті № 8488, що безпосередньо пов'язаний з цим законопроектом, передбачено тридцятиденний строк для приведення  Кабінетом Міністрів України своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом, що є алогічним.

 

Аналогічно по іншому законопроекту №8488 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=64236

 

Про ветування. Ці проекти взагалі можуть не дійти до підписання і ветування президентом. Вже є зареєстровані  2 постанови про скасування голосування, які в ВРУ зобов'язані розглянути. Розгляд вроді має бути 20.11.2018.  В одній постанові йдеться про порушення регламенту в зв'язку з тим що депутатів ознайомили з таблицями і проектом за 1 день до голосування, а не за 10 як потрібно. А в іншій - про порушення регламенту в зв'язку з "кнопкодавством". 

Так що продовження - на наступній неділі ;)

 

Про вигоду Петра )

Його цей Закон влаштовує. Про це свідчить той факт, що автором є Южаніна (його "подружка"), законопроект "урядовий" і за нього проголосувало майже все БПП і Народний фронт. А найбільше його, напевно, влаштовує норма про скасування акцизу на кузова, що дасть змогу відновити давню схему на його заводах по зборці авто.

 

Реально думаю що до 2019 року нічого не зміниться/не введеться в дію. В проектах є норми, але немає ніяких механізмів впровадження що знову таки призведе до хаосу. А от з 01.01.2019 припиняє діяти норма про ввіз "5-річних" (умовно) авто по знижених акцизах і якщо не приймуть нічого нового то буде колапс, бо ніхто. нічого крім "блях" ввозити не зможе і не захоче.... 

Тому мій прогноз, що щось таки набере чинності (це чи щось новіше), але не раніше 01.01.2019 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, natalka) сказано:

Про це свідчить той факт, що автором є Южаніна (його "подружка")

"чорний бухгалтер Порошенка", так на неї кажуть, а не "подружка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 було вже на 5-й сторінці гілки

Крім того, прийнято ховати під спойлер такі великі блоки

 

10 годин тому, risenseven сказано:

Класно і доходчіво про законопроекти і "лідерів" АЄС

і шо ж там про "лідерів"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"після цього кроку влади, після того, як вони створили такі умови..." - якого кроку влади? які умови хто створив??? вон десь вдарилось? Чи "радіво на базарі слухає"?...

"я обіцяв, шо машини так чи інакше будуть розтаможені..." - ні один гонщик блях такої дурні не обіцяв і не пообіцяв би. А якщо б мені зустрівся отакий "продаван", я б після таких слів зрозумів би відразу, шо воно дурне

 

@Kiolan  і нашо сюди тягнути оце сміття? Оцей типу стьоб від якогось барана... убога пародія на шось...  Воно навіть меле на зна про шо... Це ж навіть не смішно

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чьо то в нас тут тишина? Я особисто дякуючи бляхуям вже 40 хв об'їжджаю якимись дєбрями зі швидкістю 10 км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...