Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, ig_rok сказал:

Я як би згоден,я теж хотів не дороге авто.Купив в салоні,в кредит,заплатив всі платежі в бюджет--то хай мені трохи вернуть грошей,перерахують вартість мого авто по формулі яку ви пропонуєте..В Україні( по Конституції)всі рівні?

недороге авто і в салоні В КРЕДИТ - то абсолютно різні речі

ви правильно показуєте напрямок - при покупці автомобіля нового треба заплатити ще зверху море різних платежів

у нас взагалі багато платежів є і буде  неадекватних щодо рівня доходів

ну але нічого не поробиш

ми самі собі то вибираємо

 

p.s хоча недороге у кожного своє поняття

ясно,якщо хтось іздить на бентлі - то тойота камрі недороге дешеве авто

а якщо іздиш на ланосі - то кемрі буде дорогим автомобілем

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
7 часов назад, Serpent сказал:

Не здивуюся, якщо згодом побачу його серед наших 450 народних обранців

+ Якщо він ще не під чиїмось крилом, то обов'язково буде! Самостійно в нас комусь йти у політику не дають і не дадуть, там своя клоака для обраних, ось в цьому і вся біда України :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Серега89 сказано:

Чому Петя, Вася,Жора...., брали бакс по 8, а я маю по 30 купувати,

Ви теж мали можливівсть по 8 брати,а я не мав можливості по формулі яку хочуть власники євроблях придбати авто.Невже різниці не бачите?Як би закон був прийнятий і після загнали авто в Україну,то не має питань.А так загнали авто і хочуть під нього закон,то я теж хочу компенсації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ig_rok сказал:

Ви теж мали можливівсть по 8 брати,а я не мав можливості по формулі яку хочуть власники євроблях придбати авто.Невже різниці не бачите?Як би закон був прийнятий і після загнали авто в Україну,то не має питань.А так загнали авто і хочуть під нього закон,то я теж хочу компенсації.

хотіть

таку розкіш можете собі дозволити

збирайте однодумців, якщо вас буде така кількість як +- євроблях - то є всі шанси на перемогу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, paksivatova сказал:

недороге авто і в салоні В КРЕДИТ

Ланос чи Авео - це дороге авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, paksivatova сказано:

хотіть

таку розкіш можете собі дозволити

збирайте однодумців,

Та для чого?Може зовсім зупинемо функціювання країни?Я просто спитав,чого хтось рівніший над рівними?Дайте адекватну відповідь.*Мордой не вишел*-теж проходить:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, ig_rok сказано:

Я як би згоден,я теж хотів не дороге авто.Купив в салоні,в кредит,заплатив всі платежі в бюджет--то хай мені трохи вернуть грошей,перерахують вартість мого авто по формулі яку ви пропонуєте..В Україні( по Конституції)всі рівні?

Анекдота розкажу

«До автобуса з туристами заходить вуйко з кулеметом і питає:

– А хто мені скаже, котра зараз година.

З останього місця піднімається чорношкірий хлопець і каже:

– Опів на восьму, батьку.

– Та сиди, сиди синку. Бачу, що ти не москаль».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, volks сказано:

Щоб сунули новіші авто.

ще раз - для чого?

А правильніше - для КОГО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, ig_rok сказал:

Я як би згоден,я теж хотів не дороге авто.Купив в салоні,в кредит,заплатив всі платежі в бюджет--то хай мені трохи вернуть грошей,перерахують вартість мого авто по формулі яку ви пропонуєте..В Україні( по Конституції)всі рівні?

А я телевізора купив 3 роки назад який зараз (такий самий з магазину новий) коштує в 3 рази дешевше. Мені тоже хай шось вернуть, бо ж зараз люди купляють його дешевше набагато...

Авто ж не вічне. Наступне авто буде можливість купити дешевше.

Чому ж наш народ вічно жаба давить)))) Я не зекономив, значить ніхто нехай не економить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трохи не втеме, може кто знае, закон прийняли,а коли він можевступити в дію , завтра, через місяць,піврокУ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, ig_rok сказано:

Я як би згоден,я теж хотів не дороге авто.Купив в салоні,в кредит,заплатив всі платежі в бюджет--то хай мені трохи вернуть грошей,перерахують вартість мого авто по формулі яку ви пропонуєте..В Україні( по Конституції)всі рівні?

молодець. Мав гроші, щоб взяти кредит (да, в нас саме такий дебільний парадокс), тобто мав відповідні "вільні" гроші, надлишок в сімейному бюджеті, так би мовити. За це все в тебе є НОВЕ авто, в яке ти на протязі найближчих 5 років не вкладаєш в ремонт (а лише ТО)

Я ж не маю такої змоги (в кредитах вже давно по шию живу), і я йду на те, щоб купити СТАРОГО ЛАХА, на який (і свідомо на це йду) буду витрачати гроші на ремонт. Я теж згоден заплатити 40% його вартості (але ж не 100-200%!) в той твій "бюджет" (котрий безперервно дерибанять на різні дотації Ахмєткам і Ко). Чому держава цьому противиться? А тому, що лобіює інтереси автодилерів, а не печеться за твої чи мої інтереси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А я телевізора купив 3 роки назад який зараз (такий самий з магазину новий) коштує в 3 рази дешевше

Так і моє авто коштує дешевше.Я ж зовсім про інше,про податки.Але ви цього не хочите зрозуміти.І ніякої *жаби*.В мене знайомі теж мають авто на *бляхах* і я бажаю їм як найдешевше його лігалізувати.Я вже трохи пожив і знаю,що *жаба* вернеться бумерангом,завжди.А питання задав,бо тут дискусія і може хтось адекватну відповідь дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, для чого знову засирати тему отими порожніміи балачками про притягнуті за вуха "морально-економічні" аспекти! Ну вже в минулій темі це все обхоліварили-перехоліварили, може досить одне й теж строчити? Давайте тут суто по суті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ig_rok сказал:

Так і моє авто коштує дешевше.Я ж зовсім про інше,про податки.Але ви цього не хочите зрозуміти.І ніякої *жаби*.В мене знайомі теж мають авто на *бляхах* і я бажаю їм як найдешевше його лігалізувати.Я вже трохи пожив і знаю,що *жаба* вернеться бумерангом,завжди.А питання задав,бо тут дискусія і може хтось адекватну відповідь дасть.

Я теж купував нове недешеве авто з салону. Платив всі податки.

Але не маю нічого проти, що люди матимуть зараз змогу купити набагато дешевше.

І як буде нормальний закон, то наступне авто моє буде б/у з Європи

Тим більше всім відомо куди йде більшість цих податків

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, jack74 said:

ще раз - для чого?

А правильніше - для КОГО

Ну от вирішив, припустим, ти купити туарега з париж-дакарським 5-літровим двигуном, щоб трішки поганяти навипередки з пріусами. І зараз за 2-річну таку дуповозку ти самого лише акцизу заплатиш 10-11 тис. євробаксів. А по новому закону - лише 500, або навіть 250, якщо з 50% знижкою.

А ти питаєш "для чого/кого" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, volks сказал:

Ланос чи Авео - це дороге авто?

 

я вже писала

у кожного своі поняття дорого/дешево

 

для одного так,дороге

для іншого ні,дешеве

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже все розмито, як мінімум те, коли починається пільговий період. Різні джерела пишуть по різному. На одному джерелі зустрів таку інформацію що перед розмитненням авто треба зняти з реєстрації (це зрозуміло і так), і ця вся процедура буде коштувати біля 1000євро (не враховуючи самого розмитнення), якщо це дійсно так, то в більшості випадків буде вигідніше лишити тут машину на собі запчастини і привезти ще одну таку саму.

Я так чекав цього розмитнення, дійсно хочу нормально розмитнити, але відчуття що створили ще одну схему для того щоб змогли заробити власники брокерських фірм і всі хто будуть в цьому замішані. Це мені нагадує ситуацію як в нас в місті, останнім часом просто шаленими темпами кругом стелять бруківку, і навіть там де її нафіг не треба. А для мене виглядає так ніби депутат придумав схему як заробити бабла: відкрив фірму по виготовленню бруківки і потім місту терміново треба кругом міняти дорожнє покриття. Так само й тут, створили фірму яка заробляє гроші і потім собі підсунули заробіток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, jack74 сказано:

Я теж згоден заплатити 40% його вартості (але ж не 100-200%!) в той твій "бюджет" (котрий безперервно дерибанять на різні дотації Ахмєткам і Ко). Чому держава цьому противиться? А тому, що лобіює інтереси автодилерів, а не печеться за твої чи мої інтереси.

Не впевнений, що авто за які треба заплатити ще 100-200% податку конкурують з тими, які продають автодилери. Тут щось трохи інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

14 минут назад, Amor сказал:

Різні джерела пишуть по різному

То може прочитати сам закон, а не те що кожен сам собі придумує?

15 минут назад, Amor сказал:

Це мені нагадує ситуацію як в нас в місті, останнім часом просто шаленими темпами кругом стелять бруківку, і навіть там де її нафіг не треба.

Аж цікаво де. Бо в місті ще купа місць, де ту бруківку треба постелити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, volks сказано:

То може прочитати сам закон, а не те що кожен сам собі придумує?

тут же ш справа не лише в тексті самого закону, а в юридичних нюансах проходження його "по інстанціях" для початку його реальної дії, а це знають (і розбираються в цьому) далеко не всі. Навіть далеко не всі ті, хто думають, що розбираються. А тому почекаємо аналізів дійсно експертів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, jack74 сказал:

тут же ш справа не лише в тексті самого закону, а в юридичних нюансах проходження його "по інстанціях" для початку його реальної дії,

Ну так формула від цього не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ig_rok сказано:

Я ж зовсім про інше,про податки.

Як податки можуть бути 100-200-300%? Великий відсоток громадян отримують чорну зарплату і не платять податки, отримують субсидію і т.д. і т.п..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, volks сказано:

Ну так формула від цього не зміниться.

Бачиш, ти як просто флудер в цій темі, навіть не вникаєш в нюанси. Крім лише вартості є ще часові рамки, терміни, можливі "підводні камені" і приховані перешкоди. 

Ти ж трішки вчитуйся, про що запитують, якщо вже відповідаєш

1 година тому, Amor сказано:

Дуже все розмито, як мінімум те, коли починається пільговий період. Різні джерела пишуть по різному. На одному джерелі зустрів таку інформацію що перед розмитненням авто треба зняти з реєстрації (це зрозуміло і так), і ця вся процедура буде ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

не так те, що оцю подачку зробили лише для дійсно "узаконення вже ввезених", щоб "зняти соціальну напругу", щоб типу "оті бляхарі швиденько побігли користуватись пільговим терміном" "щоб розсосались" і все. І це зовсім не для народу.

Чому лише три місяці діє "подачка"?! А далі? А всім іншим людям, котрі хтіли б теж недороге авто, але в дані "три місяці" ще не мають змоги?

Чому дійсно не прибрали зовсім віковий коефіцієнт? - тому що лобісти далі тиснуть! Тому що оті "автодилери", котрі тут тулять народу "нові Ануси", не можуть вони випустити з рук надприбутки. І ніяке тут не переймання екологією чи дитячими садками.

Мало цього, що це подачка, тимчасова "кинута кістка, щоб гавкати перестали", далі вони плануюють все-одно "наказати" - в найближчому майбутньому планують ввести обов'язковий техогляд (тут я тільки "за", але за чесний і реальний, а не як було),  і при цьому ввести "екологічні" норми, котрі оті машини, котрі вони зара типу дозволили розмитнити ("старі лахи", неЄвро-5), не зможуть пройти, і за це на них накладуть "мзду" у вигляді якогось екологічного податку. Це вчора не раз проскакувало в Южаніної у відповідях нардепам по поправках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...