Перейти до змісту
Ha3aP

Все про бляхи

Recommended Posts

4 минуты назад, Unknown сказал:

Як можна так поверхнево оцінювати ситуацію? 

Максимальний коефіцієнт віку = 15 а не 18. Але це розрахунок лише акцизу! 

Далі акциз потрібно помножити на 1.2 (пдв накрутити).  Крім Того добавити суму,  яка = 0.33*"митна вартість авто"

Оцінять тисячі у дві авто,  то + 660євро. 

Я рахував коефіцієнт 15 а в повідомленні написав 18

а по калькуляторі видало 1288 євро по пільговій ставці, якщо я правильно розумію. На таку суму я теж згоден

Поширити це повідомлення

Ніякий калькулятор не дасть точної повної вартості бо є одне невідоме - за митну вартість митники не беруть реальну суму угоди (купівлі авто),  а по своїх базах якусь циферку. І та циферка може бути вищою помітно від ціни авто... 

Крім того ще послуги брокера варто добавити,  постановку на облік. Може іще якісь помітні платежі є. 

Поширити це повідомлення

4 хвилин тому, Amor сказано:

калькуляторі видало 1288 євро

Це суто акциз?  Тоді дораховуй мито і пдв по схемі,  що я написав,  це буде значно ближче до реальності. 

Поширити це повідомлення

24 минуты назад, Unknown сказал:

Це суто акциз?  Тоді дораховуй мито і пдв по схемі,  що я написав,  це буде значно ближче до реальності. 

Треба напевне питати в спеціалістів)))

Поширити це повідомлення

Та нема там що питати,  окрім орієнтовної каталожної вартості твого авто,  яку митники врахують як митну.  Решта цифр легко рахується. 

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Deemon сказано:

@igorgame якраз думав запостити, а вождь дійсно єбобо, міг би ліпше себе спалити, був би євромучеником :D

Він далеко не дурний. Машина - то залізяка, і йому її абсолютно не шкода (тим більше дорогий в ремонті і ломучий Рейндж). Але ви послухайте, як він далі говорить, що потрібні зміни, нормальні закони, чесні чиновники, олігархи бісяться з жиру, а до людей не прислухаються і не залишають їм надії. Чоловік явно готує грунт для своєї політичної кар'єри. Не здивуюся, якщо згодом побачу його серед наших 450 народних обранців.

Поширити це повідомлення

7 часов назад, Serpent сказал:

Вроді тут є калькулятор за новим законом https://www.autocentre.ua/ua/rastamozhka-auto

За мою машину 2000г, которую брал за 1000 в Словакии надо отдать 2300 растаможки)) минус 650 возможной скидки.

И не факт, что таможня оценит машину в 1000, а не в 2000

Редаговано romanc

Поширити це повідомлення

7 часов назад, Amor сказал:

Я рахував коефіцієнт 15 а в повідомленні написав 18

а по калькуляторі видало 1288 євро по пільговій ставці, якщо я правильно розумію. На таку суму я теж згоден

В итоге выйдет не  меньше 3000 юсд

Поширити це повідомлення

5 годин тому, Serpent сказано:

Він далеко не дурний. Машина - то залізяка, і йому її абсолютно не шкода (тим більше дорогий в ремонті і ломучий Рейндж). Але ви послухайте, як він далі говорить, що потрібні зміни, нормальні закони, чесні чиновники, олігархи бісяться з жиру, а до людей не прислухаються і не залишають їм надії. Чоловік явно готує грунт для своєї політичної кар'єри. Не здивуюся, якщо згодом побачу його серед наших 450 народних обранців.

100%. Вже один є з гаслом "продав Ролс Ройс".

А цей буде "спалив Ленд Ровер". Цікаво хто за ним стоїть...

Поширити це повідомлення

Візьмемо для прикладу Гольф 4 1.6 бенз за 2000. Рвхуємо. Акциз - 1200, зі знижкою - 600(майже як хотіли бляхарі). Мито - 200. Пдв - 560. ПФ - 168. Ітого - 3528. Ціна на укробляхах 5500-6000. Що знов не так?

Поширити це повідомлення

22 минуты назад, volks сказал:

Візьмемо для прикладу Гольф 4 1.6 бенз за 2000. Рвхуємо. Акциз - 1200, зі знижкою - 600(майже як хотіли бляхарі). Мито - 200. Пдв - 560. ПФ - 168. Ітого - 3528. Ціна на укробляхах 5500-6000. Що знов не так?

Нехай відмінять пенсійний, це найоб і обдиралово !!! Навіщо платити пенсійний, якщо твоя пенсія від того більшою не буде.

Поширити це повідомлення

10 минут назад, halcogen сказал:

Нехай відмінять пенсійний, це найоб і обдиралово !!! Навіщо платити пенсійний, якщо твоя пенсія від того більшою не буде.

Може тому що в нас солідарна система, а не накопичувальна.

Редаговано volks

Поширити це повідомлення

23 минуты назад, volks сказал:

Може тому що в нас солідарна система, а не накопичувальна.

Згідний. Покищо в нас солідарна система, поки що. Але як каже Рева, розмір пенсії залежить від ''того і того'' і при розтаможці ваша сплата в пенсійний не враховується. Так що ті що розтаможують в прольоті. Так само як і з мобільним, 7,5% в пенсійний просто так. 

Редаговано halcogen

Поширити це повідомлення

57 хвилин тому, volks сказано:

Що знов не так?

не так те, що оцю подачку зробили лише для дійсно "узаконення вже ввезених", щоб "зняти соціальну напругу", щоб типу "оті бляхарі швиденько побігли користуватись пільговим терміном" "щоб розсосались" і все. І це зовсім не для народу.

Чому лише три місяці діє "подачка"?! А далі? А всім іншим людям, котрі хтіли б теж недороге авто, але в дані "три місяці" ще не мають змоги?

Чому дійсно не прибрали зовсім віковий коефіцієнт? - тому що лобісти далі тиснуть! Тому що оті "автодилери", котрі тут тулять народу "нові Ануси", не можуть вони випустити з рук надприбутки. І ніяке тут не переймання екологією чи дитячими садками.

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, jack74 сказано:

А всім іншим людям, котрі хтіли б теж недороге авто,

Я як би згоден,я теж хотів не дороге авто.Купив в салоні,в кредит,заплатив всі платежі в бюджет--то хай мені трохи вернуть грошей,перерахують вартість мого авто по формулі яку ви пропонуєте..В Україні( по Конституції)всі рівні?

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз