Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

Так як стара тема пропала, давайте питання блях будимо обговорювати в цій темі.

Нема чого бляхами засирати розділ питань що стосуються робофоруму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь

пєрвий

 

 

p.s.

в мене питання не по тарифах і розмитненню

 

в мене більше філософське питання:

водій бикує бо в нього авто на бляхаха?

чи він завжди так їздить тому купив авто на бляхах?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, sergkots said:

Так що кажуть специ по новій розтаможці? 

От я не спец, але мушу визнати: це перемога.

Те, за що так довго боролися евробляхєри, нарешті здійснилося! Вже незабаром всі ці володарі перснів, поціновувачі баварських моторен веркен, і навіть власники фордівських галактик ))) зможуть за невеличкий прайс стати законослухняними громадянами і спати спокійно.

Переживаю лишень за пенсійний фонд. Аби не луснув від такого величезного надходження коштів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, yu2007 сказал:

От я не спец, але мушу визнати: це перемога.

Те, за що так довго боролися евробляхєри, нарешті здійснилося! Вже незабаром всі ці володарі перснів, поціновувачі баварських моторен веркен, і навіть власники фордівських галактик ))) зможуть за невеличкий прайс стати законослухняними громадянами і спати спокійно.

Переживаю лишень за пенсійний фонд. Аби не луснув від такого величезного надходження коштів)))

 

Александр Чернявский говорит, что им (АвтоЕвроСиле) такой закон не нужен. "Наше главное требование - убрать коэффициент возраста из формулы акциза. То есть, чтобы новые и б/у авто растамаживались по одинаковым ставкам. Сейчас для нового авто стоимость растаможки - 30% от цены машины, а для подержанных - до 250%. Мы объявляем всеукраинский бойкот этому закону и будем требовать, чтобы президент его ветировал", - пояснил "Стране" Чернявский.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Zevs_Isver сказал:

пєрвий

 

 

p.s.

в мене питання не по тарифах і розмитненню

 

в мене більше філософське питання:

водій бикує бо в нього авто на бляхаха?

чи він завжди так їздить тому купив авто на бляхах?

 

 

я іжджу абсолютно однаково не зважаючи на номера

украінські, європейські,американські

7777 та 0330

бляхи мають величезну перевагу : вона тримає ціну на себе,в той час як машина на наших номерах дуже суттєво втрачає

на бляхах поіздиш і втратиш кілька сотень $  або й не втратиш

на наших номерах втратиш кілька тисяч

елементарно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

чи він завжди так їздить тому купив авто на бляхах?

Бо бляхи в першу чергу купують люди, схильні до порушення закону(всяка гопота та інші ризикові пацани) То про яку повагу  на дорозі і пдр може бути мова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що народ на бляхах чекає не на пільговий акциз, а на пільгу по розмитненню хоча б однієї автівки на сім'ю, хоча б на 10 років. Якось тупо отримуючи ЗП в рази меншу від європейців платити щоразу на 35-50% більше за авто. І мене дивує думка тих, хто каже я заплатив і вони нехай платять податки в державу, бо нема чим пенсійний фонд наповнити. Ці податки знову ж таки потрібно заробити у країні, де оплата праці в рази менша від європейської. А наповнювати пенсійний фонд можна і іншими способами: ніхто ж не береться легалізувати доходи з яких податки роками не платились. Купив автівку - легалізуй, вкрав мільярд - ну це ж ще довести потрібно, а може це бабусина спадщина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, Kiolan said:

Щось ті новинарі, в т.ч. автоцентр, трохи криво читають нову  редакцію законопроекту. 

В їхній інтерпретації:

Quote

Крім того, комітет додав ще кiлька правок. Для заохочення власників «євроблях» провести митне оформлення авто передбачено, що протягом 90 днів з моменту початку дії нового закону (а точніше – розробленого Кабміном тимчасового порядку митного оформлення таких авто) до ставок податку буде застосований знижувальний коефіцієнт 0,5, тобто знижка 50%!

 

Читаю табличку правок на сайті верховної зради:

Quote

доповнити  пунктом 20 такого змісту:

“20. Тимчасово, з першого дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодекс України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» по тридцятий календарний день (включно) з дня набрання чинності тимчасовим порядком, затвердженим на виконання пункту 92 розділу XXI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України, але не пізніше 60 календарних днів з дня набрання чинності Законом України “Про внесення змін до Податкового кодекс України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів”, ставки податку для транспортних засобів, зазначених у підпункті 215.3.51 пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу (крім транспортних засобів, зазначених у товарних підкатегоріях  8703 10 18 00, 8703 90 10 10, 8703 90 10 90, 8703 90 90 00 згідно з УКТ ЗЕД), визначаються із застосуванням коефіцієнта 0,5;

 

з тридцять першого дня набрання чинності тимчасовим порядком, затвердженим на виконання пункту 92 розділу XXI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України, але не пізніше 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом України “Про внесення змін до Податкового кодекс України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів” ставки податку для транспортних засобів, зазначених у підпункті 215.3.51 пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу (крім транспортних засобів, зазначених у товарних підкатегоріях  8703 10 18 00, 8703 90 10 10, 8703 90 10 90, 8703 90 90 00 згідно з УКТ ЗЕД), визначаються із застосуванням коефіцієнта 0,75.

 

Встановлені цим пунктом коефіцієнти застосовуються для легкових транспортних засобів, що використовувалися, які ввозяться на митну територію України особою для власного використання в кількості один легковий транспортний засіб на таку особу”;

 

Ну або я чогось не розумію :) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, paksivatova said:

 

Александр Чернявский говорит

Мо то якийсь агент кремля?

Найдостойніші люди України (один лише пан Пашинський чого вартий) не їли і не спали, а днями й ночами працювали над цим законом. А він, бачиш но, хоче його ветувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, yu2007 сказал:

Щось ті новинарі, в т.ч. автоцентр, трохи криво читають нову  редакцію законопроекту. 

В їхній інтерпретації:

 

Читаю табличку правок на сайті верховної зради:

 

Ну або я чогось не розумію :) 

 

 

2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону;
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

То есть 2 месяца закон точно работать не будет, а часики  скидки будут тикать)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самый смак закона, что кузова можно ввозить без акциза. Снимаешь двиг и колеса и завозишь машину без растаможки, ставишь двиг и номер с разбитой машины и делаешь смену кузова после дтп.

Или регистрация вновь собраннтй машины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romanc said:

То есть 2 месяца закон точно работать не будет, а часики  скидки будут тикать)))

Тобто знижку мінус 50% ніяк не отримати? :( 

І що там крутого в 8488? Пересічників хочуть  ліквідувати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Cherman сказал:

Поясніть мені коротко - це перемога, чи зрада?

Та, мабуть, перемога. Євро 5 відмінили, акцизи зменшили, ще й знижку дали. А бляхарі вважають, що зрада.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Cherman сказано:

Поясніть мені коротко - це перемога, чи зрада?

Доступного дешевого авта для нашого збіднілого народу як не було доступно, так і нема - от сам і вирішуй, перемога це чи зрада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Selbeor сказал:

Невже скоро на дорогах не буде цих зламків на бляхах))))

Зате жигулі будуть 30-ти річні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Зате жигулі будуть 30-ти річні

Він трохи тихіше за БМВ їде і є хоч який шанс *увернутися*А з БМВ(умовно) шансів-0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я правильно зрозумів, то в перших 90 днів акцизна ставка буде -50%, а для моєї машини (дизель 2,0 18років) це буде не 75 євро а 37,5євро

Тоді розмитнення буде коштувати 2,0*37,5*18 = 1125 євро? якщо так то я вже завтра готовий розмитнювати машину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Поясніть мені коротко - це перемога, чи зрада?

Це зрадомога однозначно.

Он бляхарі вже почали свої Ленд Ровери палити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Amor сказано:

розмитнення буде коштувати 2,0*37,5*18 = 1125 євро?

Як можна так поверхнево оцінювати ситуацію? 

Максимальний коефіцієнт віку = 15 а не 18. Але це розрахунок лише акцизу! 

Далі акциз потрібно помножити на 1.2 (пдв накрутити).  Крім Того добавити суму,  яка = 0.33*"митна вартість авто"

Оцінять тисячі у дві авто,  то + 660євро. 

 

p.s.  Трохи промахнувся,  не на 0,33, а 0,32 потрібно митну вартість множити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді тут є калькулятор за новим законом https://www.autocentre.ua/ua/rastamozhka-auto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...