Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

якщо щось важливе - людей на площі не збереш

а як бляхи - то дорогу перекрили

ось так і живем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
52 хвилин тому, flashmax сказано:

якщо щось важливе - людей на площі не збереш

а як бляхи - то дорогу перекрили

ось так і живем

якщо тобі це не важливо- не означає що всім це не важливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:

якщо тобі це не важливо- не означає що всім це не важливо

 

ну є речі важливіше за авто

 

вартість палива

вартість проїзду маршутках

вартість газу

 

але всім норм ...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, flashmax сказано:

 

ну є речі важливіше за авто

 

вартість палива

вартість проїзду маршутках

вартість газу

 

але всім норм ...

 

Ми йдемо по другому  колу...
Важливіше для кого?

а про газ, паливо, проїзд
думаю межа трохи не там.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, flashmax сказал:

якщо щось важливе - людей на площі не збереш

а як бляхи - то дорогу перекрили

ось так і живем

Бо з'явилась реальна можливість втратити 2000-3000 баків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як Южаніна завернула- якщо нема грошей на розмитнення,то купуйте продукцію ЗАЗа в КРЕДИТ.

Ну не сука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Бо з'явилась реальна можливість втратити 2000-3000 баків.

 

а раніше, коли купували не розмитнене авто чим думали ?

хотіли схитрити,  але влада їх перевершила

 

3 годин тому, Dima4s сказано:

Ми йдемо по другому  колу...
Важливіше для кого?

а про газ, паливо, проїзд
думаю межа трохи не там.
 

 

тобто для вас норм платити втридорога за газ, проїзд?

за рік-два це чимала витрата, яку можна прирівняти до розмитнення авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flashmax сказано:

а раніше, коли купували не розмитнене авто чим думали ?

хотіли схитрити,  але влада їх перевершила

Я вже десь тут писав, що гратися із державою в такі ігри - це все одно що грати в покер із професійним шулером, причому його ж міченою колодою. Спочатку шулер дає тобі трохи виграти, але кінець один - він оббирає тебе до нитки. Проте є багато "розумніших за інших", які думали, що "нагнуть систему", і їм за це нічого не буде. Наївні. Welcome back to reality!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не так.

Тебе оберуть до нитки, якщо будеш мовчати.

На початку правління Януковича був податковий майдан,коли хотіли відмінити  спрощенців.

Навіть Янукович відступив- відступлять і ці.

Просто думають,як би це ефективніше пропіаритися.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Nokian сказано:

Просто думають,як би це ефективніше пропіаритися.

і як виторгувати собі побільше

 

15 годин тому, volks сказано:

А чьо то в нас тут тишина? Я особисто дякуючи бляхуям вже 40 хв об'їжджаю якимись дєбрями зі швидкістю 10 км/год.

йопт! Ну так бо всі ж на трасі, тобі життя ускладнюють! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, jack74 сказано:

і як виторгувати собі побільше

 

як дадуть вам прийнятну якусь суму розмитнення, то ви вирішите "нас дослухаються, доб"ємся іще більшого" і будуете далі протестувати, надіючись на повну халяву, бо платити за розмитнення більшість євробляхарів не хоче взагалі (ну або чисто символічну суму у якихось 100 баксів)

а на такі умови які хочете ви - держава не пристане, бо тоді почнуться мітинги за газ, акциз алкоголь, бензин і ще 100500 причин що люди не хочуть платити, бо вирішать "якщо тим дозволили не платити то і нам може повезе"

тупикова ситуація.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, jack74 сказал:

! Ну так бо всі ж на трасі, тобі життя ускладнюють! 

Ускладнюють. Хай Гройсману чи Южаніній перекривають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб влада дослухалась до вимог євробляхерів потрібно:

1) щоб їх вимоги були спрямовані не тільки на власні потреби, а на потреби більшості українців з врахуванням інтересів екології;

(типу - доступне розмитнення для кожного на авто не нижче євро 5  плюс компроміс по розмитненню євроблях

або пільгове розмитнення одного авто на сім'ю на 5 років (300-500євро));

2) щоб до бляхарів приєдналась значна частина населення (все таки ми ж хочемо жити по європейськи, і при цих нікчемних зарплатах нефіг переплачувати вдвічі за авто)

3) потрібно не траси перекривати, а в'їзди і виїзди на заводи депутатів і президента ( ми і без рошенівських цукерок новий рік якось зустрінемо...)

4) позбутись популізму у своїх вимогах (ніхто не легалізує євробляхи за безцінь і ніхто не знизить комуналку, це утопія)

     Як на мене то, поки що АЄС  є чиїмось політичним проектом, можливо  навіть порошенківським, адже загнавши ситуацію в тупік він має можливість ефектно її розрулити,

отримавши зайві % до свого рейтингу. Поживемо - побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, vampirich сказал:

як дадуть вам прийнятну якусь суму розмитнення, то ви вирішите "нас дослухаються, доб"ємся іще більшого" і будуете далі протестувати,

Як мінімум проти закону про паркування. Бо ж блях понаганяли, а ставити немає де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, frv сказано:

потрібно не траси перекривати, а в'їзди і виїзди на заводи депутатів і президента ( ми і без рошенівських цукерок новий рік якось зустрінемо...)

Частково так, але втрачається суспільний резонанс. Плюс перекриття доріг по пішохідним переходам не є злочином, а блокування заводів певно кримінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, vampirich сказано:

як дадуть вам прийнятну якусь суму розмитнення, то ви вирішите "нас дослухаються, доб"ємся іще більшого" і будуете далі протестувати, надіючись на повну халяву, бо платити за розмитнення більшість євробляхарів не хоче взагалі (ну або чисто символічну суму у якихось 100 баксів)

давай ти не будеш видавати своє бажане за дійсне і нести якусь відсєбятіну, бо те, що ти написав, абсолютно не відповідає дійсності.

 

43 хвилин тому, vampirich сказано:

а на такі умови які хочете ви - держава не пристане, бо тоді почнуться мітинги за газ, акциз алкоголь, бензин і ще 100500 причин що люди не хочуть платити, бо вирішать "якщо тим дозволили не платити то і нам може повезе"

тупикова ситуація.

впевнений, що почнуться? Ну і на який з цих мітингів вийдеш ти? 

Крім того, за бензин і так час-від-часу народ мітингує, ну але ж таким як Волкс (і, певно, як і ти) це заважає

 

43 хвилин тому, vampirich сказано:

..., бо вирішать "якщо тим дозволили не платити то і нам може повезе"

а кому це "тим" і "нам"? Якщо бляхарі доб'ються реального (а не лише "амністії", як тулить це Южаніна, що начебто є бажанням бляхарів) зниження розтаможки, то це буде для всіх, і для "вам" теж. І для "вам", і для ваших-наших дітей, для всіх. А ні - то і далі будемо їздити на ТАЗах і Анусах "від Южаніної"

 

 

35 хвилин тому, frv сказано:

Щоб влада дослухалась до вимог євробляхерів потрібно:

1) щоб їх вимоги були спрямовані не тільки на власні потреби, а на потреби більшості українців з врахуванням інтересів екології; (типу - доступне розмитнення для кожного на авто не нижче євро 5  плюс компроміс по розмитненню євроблях, або пільгове розмитнення одного авто на сім'ю на 5 років (300-500євро));

саме так і є - їх вимоги спрямовані на для всіх. А ви менше слухайте брехню Южаніної з її інтерпритацією по всіх ЗМІ, що начебто бляхарі хочуть лише "амністії"

А про екологію - ну давай зав'язуй, не сміши. Подивись на дороги, які "пердячі пари" і "кірогази" там їздять - і це саме завдякі забороні на ввезення доступного автопарку.

 

35 хвилин тому, frv сказано:

Щоб влада дослухалась до вимог євробляхерів потрібно:

...

2) щоб до бляхарів приєдналась значна частина населення (все таки ми ж хочемо жити по європейськи, і при цих нікчемних зарплатах нефіг переплачувати вдвічі за авто)

ну?! То чому ж ми навіть тут на Борді не "приєднуємось"? Бо таке стадо, такі хохли по натурі своїй. Частина "моя хата скраю", частина "аби в сусіда корова здохла", а частині насрать, "проблєми індєйцев шеріфа нє єбут". Отак і живемо.

 

35 хвилин тому, frv сказано:

     Як на мене то, поки що АЄС  є чиїмось політичним проектом, можливо  навіть порошенківським, а...

я вже писав, давайте не шукати складних пояснень, аби не сприймати зрозумілих природніх. Нема тут "путінскіх многохадовок". Інакше з таким сприйняттям будь-яке збурення народу можна трактувати як "чийсь політичний проект".

Тим більше, в українців, в оцих хохлів, все ж є одна риса, котра вселяє надію - ми на "проплачені мітинги" все ж ходим меншістю і недовго, а реальне збурення народу все ж таки піднімає маси і надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, jack74 сказал:

для "вам"

Моє авто від цього ще більше подешевшає.

5 минут назад, jack74 сказал:

для ваших-наших дітей

Хочеться, щоб мої діти їздили на новому авто. А не на 20-річному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли Южаніна розказує, як вона розмитнила своє авто вбілу, то це нагадує як королева Антуанета радила своїм підданим їсти тістечка,як ті казали, що в них нема хліба.

Закінчила гільотиною.

Пора нашій владі задуматись про справедливість, міцно задуматись.

Бо кожне їх фальшиве слово коштуватиме їм все дорожче.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Моє авто від цього ще більше подешевшає.

воно в будь-якому випадку подешевшає. Така властивість авт.

От є в нас, в хохлів риса така - купити машину, потаскати її, а потім ще й хтіти продати її якщо не дорожче, ну то вже точно не дешевше, ніж купив!

 

4 хвилин тому, volks сказано:

Хочеться, щоб мої діти їздили на новому авто. А не на 20-річному.

а це вже повінстю залежить від рівня нашого життя, він рівня наших доходів. І доступні дешеві авто - це один з кроків його підняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

Коли Южаніна розказує, як вона розмитнила своє авто вбілу, то це нагадує як королева Антуанета радила своїм підданим їсти тістечка,як ті казали, що в них нема хліба.

Закінчила гільотиною.

Пора нашій владі задуматись про справедливість, міцно задуматись.

Бо кожне їх фальшиве слово коштуватиме їм все дорожче.

 

ці ребята живуть в своєму світі

їх не цікавить доля біомаси - головне щоб біомаса виконувала своє призначення

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, volks сказано:

Моє авто від цього ще більше подешевшає.

Хочеться, щоб мої діти їздили на новому авто. А не на 20-річному.

І моє подешевшає, але я хочу адекватне розмитнення.

Європа, Америка купують авто в кредит чи лізинг. Що заважає нашим банкірам зменшити відсотки по кредитам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, jack74 сказал:

воно в будь-якому випадку подешевшає. Така властивість авт.

От є в нас, в хохлів риса така - купити машину, потаскати її, а потім ще й хтіти продати її якщо не дорожче, ну то вже точно не дешевше, ніж купив!

Подешевшає, але не вдвічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому має не вдвічі? В цивілізованій Європі машина виїхала з салону і вже її ціна "мінус 50%"

Я, напр., купував свого ТАЗа за 2300, а продав за 800, і не помер від жаби. Хоча і вкладав в нього, і варив і т.д. Так і має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, jack74 сказано:

А про екологію - ну давай зав'язуй, не сміши.

Я не смішу, все те барахло миттю пропаде з доріг, коли у людей буде альтернатива:  гольф чи пасат по ціні жигуля.

З'явиться нова проблема - утилізація. Я особисто проти ввезення авто стандарту нижче евро5, але в ситуації що склалась потрібно

легалізувати те, що вже й так їздить і дати адекватні умови на нові (під адекватними я розумію не тільки зниження акцизу, а зниження

загальної суми розмитнення і пдв до 10% вартості авто). Зрозуміло що не всім нині доступно купити авто евро5 і розмитнити навіть за 10%

його вартості, але це автоматично знизить ціни на вже існуючий хлам і на те що в майбутньому вважатиметься хламом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...