Перейти до змісту

Як розшарити нет на другий комп по LAN?


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

 Народ, підкажіть будь ласка в такій ситуації.

В гуглі дивився, робив але щось не получаеться. Роутер хуавей ec5321 -Інтертелеком, Асус p8z77, Асус h270 (мережева їхня).

Читав що кабель має бути обжатий як кроссовер, або щоб мамки підтримували mdi-x. Мамки не самі бюджетні, а чи це підтримують, не можу знайти інфу. Ось кабель, не знаю  це кроссовер чи ні.

Може хтось на пальцях розказати?

А то кого не запитаю, всі знають, але не точно)

IMG_20181104_085847.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Детальніше можна проблему описати?

Щоб зробити вдома локальну мережу, потрібний звичайний роутер (маршрутизатор).

https://google.gik-team.com/?q=як+зробити+локальну+мережу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це кросовий кабель на 100 mb. P8Z77 - (якщо там intel 82579) підтримує автоматичне визначення кабелю (кросовий чи прямий), H270- (якщо там rtl8111h) також автоматично. Але справді не зрозуміло, що Ви хочете зробити і що не виходить. (що за мережева "їхня"?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось майже перше посилання в гуглі https://geekteam.pro/kak-razdat-internet-cherez-setevuyu-kartu-chast-1-na-windows-10-8-1-8-7/ 

Мережеві карти налаштовуєте тільки ті, які з'єднують компи між собою (не роутер).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз більшість мережевих карт підтримує автовизначення кабелю, головне правильно його обжати.

Далі діло за налаштуванням. Спочатку треба добитись щоб комп'ютери бачили один одного (ходив PING), треба налаштувати IP адреси і брандмауер.

Коли це запрацює, тоді вже розбиратись з розшарюванням самого інтернету.

 

На всяк випадок нагадаю про вибір ІР адрес, при налаштуванні мережі, щоб потім не було проблем.

Для приватних мереж виділено три підмережі 192.168.0.0/16, 172.16.0.0/12, 10.0.0.0/8

У вашому випадку щоб не розбиратись що до чого, краще взяти адреси з першої підмережі, наприклад 192.168.0.1 і 192.168.0.2 і маску 255.255.255.0

 

І ще нюанс, шлюз треба прописувати лише на тому комп'ютері на який будете передавати інтернет, і як шлюз вказуєте ІР адресу комп'ютера в який підключений модем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все просто, по сільському)))

Інтернет кабель від провайдера в роутер, а два патч-корда до двох компів)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як пише xforester  (як мінімум не потребує постійної роботи 1 компа, щоб на іншому був інет).

Але якщо будете робити по-нашому:rolleyes:, не забудьте поставити галочку в налаштуваннях мережевої, котра підключена до роутера: 11042018103714.thumb.png.7270ff43c02cd3f2907bf076b3c87b2f.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, YVitaliy сказал:

(що за мережева "їхня"?)

Мав на увазі вбудована, материнська)

З роутера через юсб інтернет в перший комп, з цього компа я хочу через лан роздати інтернет на другий комп. В наявності тільки кабель що на фото.

Роутер 3ж Інтертелеком.

Перший комп може бути увімкнений завжди.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

@Lisovic - не вводь людей в оману а то нароблять на свою голову: 172.16.0.0/12 а не 176.16.0.0/16 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даний момент є тільки таке підключення. це з 3ж модема.

пс. він 10

2018-11-04_115109.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@serega такі да, очапятився малость, не проснувся ще. Дякую що поправив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, YVitaliy сказал:

Ось майже перше посилання в гуглі

коли я так роблю. нет пропадає взагалі. і в десятці, немає вкладкі "доступ"

давайте якось  покроково може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Поставте драйвера на мережеву (ту, що LAN)

2. Він 10 і 7 відрізняються тільки тим, що потрібно клацати, щоб добратися до налаштувань.

 

1. Налаштовуєте мережеву на першому (з інетом) комп'ютері: в налаштуваннях мережевої IPv4 прописуєте: IP адреса 192.168.1.2; маска 255.255.255.0. Все інше не чіпайте (нехай буде як по-дефолту)

2. Налаштовуєте мережеву на другому (без інету) комп'ютері: в налаштуваннях мережевої IPv4 прописуєте: IP адреса 192.168.1.3; маска 255.255.255.0. Шлюз 192.168.1.2. DNS сервери: 192.168.1.2; 8.8.8.8; 8.8.4.4 

3. На обох компах проводите мережеву ідентифікацію (правою кнопкою по мій комп'ютер - властивості - ім'я компютера - ідентифікатор мережі (мережа без доменів, робоча група на обох однакова)

3. Дивитесь чи комп'ютери бачать кабель і один одного (кабель - достатньо глянути чи не стоїть хрест на значку мережевої в треї). Один одного - через PING. Натискаємо  (з другого комп'ютера)  win+R, набираємо CMD, набираємо ping 192.168.1.2. Мусять пройти 4 пакети (100% отриманих). Значить комп'ютери бачать один одного.

4. Раз модем під'єднано до комп'ютера і там є інтернет, значить у Вас уже є створене мережеве підключення модему інтертелеком, ось в його налаштуваннях і ставите ту галочку як вище на скріншоті, чучуть нижче вибираєте локальну мережу (в якій мережева карта). Ще нижче ставите галочку "дозволити іншим користувачам керувати спільним доступом...".

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, YVitaliy сказал:

1. Налаштовуєте мережеву на першому (з інетом) комп'ютері:

відключається інтернет. але драйвера для лан не ставив ще, зараз пошукаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Shipshinka сказано:

Після прописування іп, мережа стає недоступною.

2018-11-04_122817.png

Тут нічого не налаштовуєте (писав вище), спочатку "знайдіть" іншу мережеву (поставте драйвера/увімкніть у диспетчері пристроїв/втикніть в слот/перевірте чи вона робоча). IP прописуєте тільки для тих мережевих, куди "тикаєте" мережевий кабель (з'єднуєте 2 компи). На першому комп'ютері, коли підключите другу мережеву, у налаштуваннях першої (та що модем) з'явиться вкладка "спільний доступ/sharing". Ось там тільки і ставите галочки, більше в цій мережевій нічого не налаштовуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в мене немає дискретної мережевої карти. Я думав що можна через вбудовану роздавати по локальній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Shipshinka сказано:

Так в мене немає дискретної мережевої карти. Я думав що можна через вбудовану роздавати по локальній.

Та немає різниці. Факт того, що ваш Віндовс її "не бачить". Отож, або вона "згоріла" і не працює, або її відключено в диспетчері пристроїв, або просто на неї не стоять драйвери. Коли вона буде підключена, в налаштуваннях (на Вашому скріншоті вище) має бути 2 підключення (одне для модема, інше для мережевої LAN). Ось тоді і потрібно починати налаштування (IP -адреси - для тієї що LAN, котрої зараз не видно, галочки - для тієї що модем, котра зараз присутня).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Shipshinka сказано:

Так в мене немає дискретної мережевої карти. Я думав що можна через вбудовану роздавати по локальній.

різниці немає чи вбудована чи зовнішня  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там вище в списку немає жовтих трикутників з написом "Неизвестное устройство" або ethernet устройство чи щось подібного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Lisovic сказал:

Там вище в списку немає жовтих трикутників з написом "Неизвестное устройство" або ethernet устройство чи щось подібного?

Ні, окрім юсб

2018-11-04_131826.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Lisovic сказал:

Ну тоді варіанта два, або карта вимкнута в bios, або вона несправна.

в біосі щось знайшов "нетворк" "IPv4" було вимкнуте, увімкнув. Але нічого не змінилось, підключення одне. І чому підключення з юсб показується як LAN?

2018-11-04_133648.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в біосі карта була вимкнута, то після увімкнення вона має з'явитись в диспетчері пристроїв, і скоріш за все з жовтим трикутником, тому як не встановлений драйвер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...