Перейти до змісту
difoto

Кіностудія "Волинь". Відродження.

Recommended Posts

Друзі Лучани, маю до вас прохання!
https://lutsk-budget.e-dem.in.ua/#/project/4318?compid=65
Це проект "Бюджет Участі" щодо відновлення Аматорська кіностудія "Волинь"
Без належних умов зберігання можуть зникнути сотні кінострічок та тисячі архівних фотографій. А це все - Історія Луцька. 
Добре, що є наслідувач Бориса Ревенка - Олександр Савчук , також відомий за позивним Баба Люба, який, повернувшись з війни не дає кіностудії "потонути". Але без нашої з вами допомоги цей корабель таки може піти на дно. Голосування займе хвилину-дві вашого часу, а ви і ваші діти зможуть подивитись світлини та кінокадри, зняті півстоліття тому.
Підтримайте цей проект, адже це справді Історія Луцька з великої літери!

Друзі, знаю, що на борді тусуються люди, які знають, що таке BankID або ЕЦП. Або ж просто користуються приват24.

Проголосувати для вас - це хвилина, а для мене - це відновлення фото-кіноспадщини Луцька. 

Я живу в кіностудії останні півроку і знаю, що там зробилось вже і що планується. Сьогодні ввечері скину вам масив кіноплівок, які зняті з 70-х років, які потрібно оцифрувати. А для цього їх потрібно зберегти.

Менше слів - перейдіть по лінку і проголосуйте, якщо хочете, щоб ви, або ваші діти побачили історію Луцька в цифрі, або подивились на оригінали фоток Левчанівської.

Поширити це повідомлення

Це все призводить до пошкодження апаратури, а головне - знищення цінних архівів та матеріалів ще з 60-70-х років Проект передбачає комплекс заходів, ремонт, технічну реконструкцію та модернізацію приміщення кіностудії з метою збереження її архівів та створення сприятливих умов для подальшого розвитку установи.

А особо свідомі не будуть проти? 60-70-ті роки, знов скажуть «ностальгічний шабаш»:)

Редаговано iiron

Поширити це повідомлення

17 годин тому, iiron сказано:

Це все призводить до пошкодження апаратури, а головне - знищення цінних архівів та матеріалів ще з 60-70-х років Проект передбачає комплекс заходів, ремонт, технічну реконструкцію та модернізацію приміщення кіностудії з метою збереження її архівів та створення сприятливих умов для подальшого розвитку установи.

А особо свідомі не будуть проти? 60-70-ті роки, знов скажуть «ностальгічний шабаш»:)

Ти хтів щось перднути, але в тебе не вийшло. 

Ви, зоофіли, веганоботи, порохолюби завжди шукаєте якусь хєротєнь типу гімна на дорозі, і це гівно Яценюка. 

Я рік живу на кіностудії, "живу" її присутністю у серці, а ти висрав отут чергову хєрню "Порох - мудак, Гройсман - гавно!" 

Нафіг ти сюда приніс оце політичне лайно?

Поширити це повідомлення

2 годин тому, m-a-x сказано:

Тільки що по ТБ бачив - У Кіностудії проблеми, прорвало нечистоти.

difoto каже - Ти хтів щось перднути, але в тебе не вийшло. 

Ви, зоофіли, веганоботи, порохолюби завжди шукаєте якусь хєротєнь типу гімна на дорозі, і це гівно Яценюка. 

Я рік живу на кіностудії, "живу" її присутністю у серці, а ти висрав отут чергову хєрню "Порох - мудак, Гройсман - гавно!" 

Нафіг ти сюда приніс оце політичне лайно?

Совпадєніє?

Поширити це повідомлення