Перейти до змісту

Чи є тут толкові 1с-ники без роботи?


WebTraveller

Рекомендовані повідомлення

Потрібен толковий програміст 1с

Озвучте свої знання, резюме можна в лічку і бажаний рівень оплати в міс

Задач є дуже багато. Задачи різні по всім можливим конфігураціям

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

On 30.10.2018 at 11:01, WebTraveller сказано:

Потрібен толковий програміст 1с

 

Походу біда з цим :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, LSD said:

 

 

Походу біда з цим :ninja:

Що ж тут дивного, це ж санкційний продукт. Лише агенти кремля і вороги користуються ним))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yu2007 сказано:

Що ж тут дивного, це ж санкційний продукт. Лише агенти кремля і вороги користуються ним))))))

 

Це точно. Вон скільки роботи для СБУ https://www.work.ua/ua/jobs-програміст+1c/?page=1

 

А якщо серйозно то якщо багато різнопланової роботи чому не звернутися до франчайзера? 

Чи наприклад не оформити це через біржу фрілансу?

 

Так на око толковий програміст на ставку обійдеться  20тис/міс   при постійній  зміні задач ефективність його буде так собі ... 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, LSD сказал:

А якщо серйозно то якщо багато різнопланової роботи чому не звернутися до франчайзера

 

 

Франчайзер таку суму виставить за звичайну нескладну задачу, шо ніхто стільки платити не буде) А в франчайзерів працюють ті самі студенти, мало толкових спеціалістів. А деруть шалені гроші

Я сам 1с-ник, але задач зараз стільки, шо не справляюсь я і колега.

Знайти толкову людину до цього часу не вийшло. Всі хочуть від тищі баксів, а робити нічого толком не вміють.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Що ж тут дивного, це ж санкційний продукт. Лише агенти кремля і вороги користуються ним))))))

Пора Луцьк зачищати. та й Україну напевно.

Весь Луцьк працює на 1с.

Висновок: всі луцькі фірми - агенти кремля. Куди дивиться СБУ...

Напиши свій продукт і пересади всіх на нього)) мільярдером станеш))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, WebTraveller сказано:

Напиши свій продукт і пересади всіх на нього)) мільярдером станеш))

 

Звучить гордо пафосно і патріотично! Шкода немає звязку з реальністю :)

 

14 годин тому, WebTraveller сказано:

Весь Луцьк працює на 1с.

Висновок: всі луцькі фірми - агенти кремля. Куди дивиться СБУ...

 

Ну тут питання я думаю більше в фінансуванні ... скільки з тих фірм заплатили за  свою 1С ? 

 

14 годин тому, WebTraveller сказано:

Франчайзер таку суму виставить за звичайну нескладну задачу, шо ніхто стільки платити не буде) А в франчайзерів працюють ті самі студенти, мало толкових спеціалістів. А деруть шалені гроші

 

Тут вірю, ну а фріланcери? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, LSD сказал:

Звучить гордо пафосно і патріотично! Шкода немає звязку з реальністю :)

Звичайно пафосно)) Тому, що ніхто не буде виділяти кошти на розробку продукту рівня 1с

А це треба команда крутих програмістів і пару мільйонів баксів

+ потім треба довести всім, шо цей продукт кращий, + треба навчити армію програмістів, які зможуть доробляти цей продукт під кожну конкретну організацію

 

48 минут назад, LSD сказал:

Тут вірю, ну а фріланcери? 

Толкові мають свій об"єм клієнтів, а тут треба саме на повну зайнятість.

Фрілансер зробить одну задачку, потім переключиться на іншого клієнта і всьо

Пробував я там шукати

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну й шоб фізично з людиною можна було спілкуватись, дриндюлєй виписати при необхідності))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, WebTraveller сказано:

дриндюлєй виписати при необхідності))

Хороша перспектива))) Може краще бухнути після роботи чи на роботі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, sasha2008lk сказал:

Хороша перспектива))) Може краще бухнути після роботи чи на роботі)))

Все від успішності роботи залежить))

Можна й бухнути. На роботів вряд лі а от після роботи чого б і ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 02.11.2018 в 10:35, LSD сказал:

Ну тут питання я думаю більше в фінансуванні ... скільки з тих фірм заплатили за  свою 1С ?

В світлі реалій, що склалися - то не "аяяй, пірат", а ПРАВИЛЬНО ЗРОБИЛИ.... :D

1С то ще таке, є люди, які і після Петі, за МЕДОК платять.... прога для відправки звітів... майже 2 Гб ГОЛА, 2-3+ Гб "в бойовому стані"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.11.2018 at 22:42, AgentSmith13 сказано:

за МЕДОК платять.... прога для відправки звітів... майже 2 Гб ГОЛА, 2-3+ Гб "в бойовому стані"...

всі за нього платять, а як інакше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, case_l сказал:

всі за нього платять, а як інакше?

Не користуватися цим лайном! Є і інші програми для відправки звітів, які не корчать з себе велику цяцю, займаючи пару Гб на жорсткому диску, завантажуючись пару хвилин, як добрий Фотошоп, і техпідтримка яких не розказує, як сталу мантру "у вас порти заблоковані". Курва, не вміє те лайно навіть через проксі коректно працювати - оновлення працює, а звіти - фіг, поки внутрішню корпоративну пошту не пропишеш (чи розумно давати невідомо ким писаный програмі, яка до того ж, засвітилася в скандалі з Петриком, логін і пароль до діючої скриньки, і що з ними потім буде - цікаве питання).

Для звітів є Соната - інсталяха менше 50 Мб, автоматом підтягує проксі з системних налаштувань. Ну і всі "а мені в медку УДОБНА" - йдуть лісом. Ціна ліцензії на рік за рік - для ФОП - 280 грн, для юросіб - 650. В Медка - за мережеву версію - 1800 грн., і не колише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Не користуватися цим лайном! Є і інші програми для відправки звітів, які не корчать з себе велику цяцю

Не знаю наскільки воно інтегровані із 1с

15 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

займаючи пару Гб на жорсткому диску

Якщо підприємство має дуже багато документів (десятки тисяч на місяць), то займає десятки гіг, розмір проги не суттєвий

16 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

а звіти - фіг, поки внутрішню корпоративну пошту не пропишеш (чи розумно давати невідомо ким писаный програмі, яка до того ж, засвітилася в скандалі з Петриком, логін і пароль до діючої скриньки, і що з ними потім буде - цікаве питання).

В мене працює звичайна пошта gmail, спеціально створена для звітності

18 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

В Медка - за мережеву версію - 1800 грн., і не колише.

Для великих підприємств це копійки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

В мене працює звичайна пошта gmail, спеціально створена для звітності

Проксі є? Чи інет "прямий"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AgentSmith13 сказано:

Проксі є? Чи інет "прямий"?

 без проксі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так отож. А там, де проксі, як в мене, їхня ТП (техпідтримка, ну і друге значення одночасно) розповідає бухгалтерам структурних підрозділів "це у вас мережа неправильно налаштована". І тоді вони ї.... кохають мозок МЕНІ, посилаючись на мегаспеців, які про проксі навіть не згадали - типу "настройте в себе, так, як треба, нам ПРОГРАМА не робить". А як треба в мережі з 15+ VLAN і 400+ компів? Всім прямий нат дати? Навіть БЕЗКОШТОВНИЙ Thunderbird вміє пошту через проксі приймати-пересилати, а цей кусок коду, так на хвилинку, орієнтований на БІЗНЕС, тобто ПОВИНЕН передбачати роболту в нормальних корпоративних мережах - ні. Зате воно платне.

Після Петі взагалі повинна була ця муть припинити існування з поміщенням парочки причетних персонажів за грати, і компенсацією всіх нанесених збитків... Нас Петя не зачепив - адреса сервака оновлення Медка - заблокована на проксі, апдейт тільки вручну, не встигли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась дивна ітерика. Звіти ж відправляють не всі 400+ компів. В чому проблема 2-3 дати нат? Та і якщо є аналоги, то кожен сам собі злобний буратіно.

Щодо систем обліку вцілому то 1С лиш одне з цілої купи лайна. Зі своїми плюсами і недоліками. Так само як і топ в корпоративному секторі SAP.

Заставитиги Postgre вести себе як MS проігнорувавши всі його плюси - рішення з розряду феєричного довбо**бізму, але і в визнаних лідерів ринку рішення такі що на голову не налазять. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Zeuss сказал:

Якась дивна ітерика. Звіти ж відправляють не всі 400+ компів. В чому проблема 2-3 дати нат? Та і якщо є аналоги, то кожен сам собі злобний буратіно.

Щодо систем обліку вцілому то 1С лиш одне з цілої купи лайна. Зі своїми плюсами і недоліками. Так само як і топ в корпоративному секторі SAP.

Заставитиги Postgre вести себе як MS проігнорувавши всі його плюси - рішення з розряду феєричного довбо**бізму, але і в визнаних лідерів ринку рішення такі що на голову не налазять. 

Істерика тут не в мене.

Чи до Медка і іже з ним відношення маєш і ломить написати нормальну підтримку проксі?

Проблема дати нат? Проблема, буль-кому крім власне відділу ІТ! Кібербезпека? Не чув? То не страшно...

Через ОДИН такий комп, який заразиться вірусом чи потрапить в ботнет, можна відгребти в результаті купу геморою - здогадуєшся, хто після листа від СБУ на тему "з вашого ІР атакують, наприклад, закордонний сайт якийсь" буде пояснення писати?

З недавнього - я не знаю, куди вписували крім Thunderbird логін/пароль на пошту, і що їх там (територіально не в мене) вкрало, але 84000!!! листів на всякі спамні адреси із однієї скриньки за 2 вихідні, з попаданням у 2 блеклиста всієї пошти (так, так, у 2018 дехто альтернативно обдарований ще юзає RBL), тупо по ІР і подальшим вилученням з них з матюками...

І досить ОДНОГО такого "привілейованого юзера", щоб почався повний бардак - вони на словах усі "святі та божі", а на ділі - одна із САМИХ поширених причин відсутності інету (і вмотивованих піз*юлєй при виявленні :mdr:), при якій особливо обдаровані йдуть до керівництва наскаржитися на "галімих ІТ-шників" (які ЗАЙНЯТІ, і ВЖЕ ЗАРАЗ часу на поклон бігти НЕ мають) - встановлений ВПН-плагін для ВК і інших "однокласників"... А потім "я не я, воно САМО".

І от якось давати повну волю при таких розкладах - неохота. Вищеописане, з спамом  чи тупо ДДОСом - квіточки, а як реального шифратора розкине, і наробить людям біди , і не з "укрента", а з корпоративної адреси?

Такий софт має взагалі бути впроваджений єдиний, скачуватися виключно з сайту ДФС...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої співчуття. Я зараз без жартів, але може нах таку нервну роботу?)

Щодо чув чи не чув. Вся моя інфраструктура давно на лінуксі. Враховуючи нашу маразматичну систему для бухгалтерши був куплений окремий модем і встановлена win. Від загальної мережі вона відрізана і хоч фізично знаходиться в офісі споживає продукти лише через хмару. Токен входу на 15 хвилин для неї генериться кожен раз при вході і надсилається на телефон, далі все через рефреш токен.

І хай там в неї ботнет разом з скриптами і вірусами влащтує вакханалію і родять сотону)

 

P.S видихай, Бобер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба Соната має мережеву версію? У нас на підприємстві в Медку працює одночасно до 20 бухгалтерів, все налаштовано через проксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

медок пишуть спеціально найняті криворукі програмісти, це факт 

 

медок обходиться дорого, не рахують програмісти чи там може архітектори є там в тій криворукій команді, що віндовс гроші коштує, якщо серверне рішення то воно коштує ого бабок. Тому ціна самого медка мережевого це пєрхоть з ціною заліза та ліцензіями на ОС.

 

а що просто відкрити поштові порти на відправку одній машині і все, можна облако купити з віндою за 15 євро в місяць, туди засунути медка й горя не знати.

 

взагалі дивує що в Україні є круті програмісти, а таку елементарну прогоаму до пуття довести не можуть.

 

петю не зацепив той, хто "друшляв" з оновленнями й не тримав медка в домені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...