Перейти до змісту

Вибір сімейного авто в районі 4тис.$


Unknown

Рекомендовані повідомлення

30 хвилин тому, volks сказано:

Сорі за офтоп, але це що?

Щєтаю, аффтар хотів так означити автодорогу сполученням Київ-Чоп. :0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь
8 годин тому, nicolay сказано:

траса 3.3л. по місту 4 

Це те що комп показує чи реальний розхід.

П.с. в мене реальний на 0.5-0.7 більше ніж показує комп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Gendruk сказано:

Це те що комп показує чи реальний розхід.

П.с. в мене реальний на 0.5-0.7 більше ніж показує комп

мені здається циферкі в які вірять люди.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, yu2007 сказал:

На світлофорі зупиняються рено логан і ламборгіні. Водій логана крутить ручку, опускає скло і питає водія ламби. 

- Як тачка взагалі? Не ламається?

- Ну ніби нормальна тачка. А чому запитуєш?

- Та дивлюся, народ щось їх дуже купує.

Здаєш позиції

11 часов назад, St@S_ сказал:

:D

прямо нагадало 

Цитувати

Перед светофором останавливаются два авто - Рено Меган и Ламборджини. Водитель Мегана крутя ручку, опускает стекло и спрашивает водителя Ламборджини: 
- Ну как тачка вообще? Не ломается? 

- Да, вроде нормальная тачка, а почему спрашиваешь? 

- Да смотрю, что-то не очень их народ берет...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, volks said:

Здаєш позиції

 

Двічі розказаний анекдот вдвічі смішніший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

Двічі розказаний анекдот вдвічі смішніший

кінець зовсім інший:closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повеселились, а тепер давайте трішки ближче до теми. 

Хто,  що про нісасан знає?

Естетику не обговорюємо,  то надто суб'єктивно  :)

Сильні слабкі сторони?

Схильність до корозії кузова? 

Надійність двигунів? 

Ремонтопридатність авто? 

Практичність в експлуатації? 

Паливна економніть? 

 

 В принципі ті ж питання цікавлять щодо фабії,  сандеро,  логана... 

Авто буде купуватись для тривалої експлуатації 5-10 років,  тому питання втрат при перепродажу мало цікавить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Unknown сказал:

Якщо щось дуже цікаве,  то до 6.5 кіло$ можна розширити бюджет.  Сандеро і логан гляну детальніше,  що з себе нісан представляє?  Стикався хтось з тими "нотами"? 

 На Ноут стоїть мотор Рено кенго-меган  1.5 дці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про дизель я здогадався,  але мене більше цікавить бензин наразі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За такі кошти купити не вбите авто прийдеться пошукати. Можна купити Опель  Корсу, Фабію і ще з десяток авто 2003-2007 року з пробігом 150К і вище, а бо того ж Ланоса 1.5 чи 1.6, якщо повезе, то з мінімальним пробігом (приїжджав до нас 2011 року з пробігом 5700 км, там все нове, ставили ГБО-4).

Щодо останнього, то треба вміти порівнювати вбитий і пустишку з нормально доглянутим та з повною комплектацією (ГУР, АБС, кондиціонер, ЕСП, подушка (буває дві)), однозначно з ГБО-4.

Не рекомендую китайців, дуже погані в обслуговуванні та ремонті, практично всі болти неможливо відкрутити, іржаві, запчастини неякісні, кузов бистро гниє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, foma144 сказано:

За такі кошти

За які саме?,  бо по ходу бесіди озвучене досить широка вилка. 

 

Ланос не підходить.

За інформацію про китайців дякую,  хоча в їх сторону і не дивився особливо. 

 

На скільки я зрозумів,  за 4 купити щось адекватне не вийде,  краще добавити 2-2,5 і пригнати з Європи, хоч і буджет в півтора рази вищий. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Unknown сказано:

За які саме?,  бо по ходу бесіди озвучене досить широка вилка. 

 

Ланос не підходить.

За інформацію про китайців дякую,  хоча в їх сторону і не дивився особливо. 

 

На скільки я зрозумів,  за 4 купити щось адекватне не вийде,  краще добавити 2-2,5 і пригнати з Європи, хоч і буджет в півтора рази вищий. 

 

Від $3700, знайомий купив Корсу в доволі хорошому стані, але 2003 рік, головне не спішити. Якщо стоїть ГБО, то витрати газу 10-12 літрів в змішаному режимі прирівнюється до 5-6 літрів дизеля по вартості, але обслуговування менш затратне, плюс зимою дизель можна не завести.

Все залежить від суми, року і наворотів та ще багатьох факторів.

З іншого боку, як не крути, собівартість кілометра на газу зараз не менше 3 грн., бензин-дизель 4 грн., якщо рахувати всі витрати на авто, можливо по місту простіше на таксі? А суму в банк положити на проценти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, foma144 сказано:

як не крути, собівартість кілометра на газу зараз не нше 3 грн., бензин-дизель 4 грн., якщо рахувати всі витрати на авто

Мабуть пора на ліфа збирати :)

Але то спочатку потрібен будино,  щоб було де заряджати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Unknown сказано:

Мабуть пора на ліфа збирати :)

Але то спочатку потрібен будино,  щоб було де заряджати. 

Теж не дешево, тут відео Подорож на Nissan Leaf з Києва до Луцька, ціна питання 200 грн. та 9 годин часу. А якщо додати витрати на авто, теж не дешево.

Спойлер

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, foma144 сказал:

Теж не дешево, тут відео Подорож на Nissan Leaf з Києва до Луцька, ціна питання 200 грн

200 грн - це не дешево?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nissan Leaf, як на мене, то авто для міста і околиць.  На дальняк таким зрідка в якості вийнятку їздити хіба. 

При домашній зарядці вартість електроенергії потягне гривень 20-50 залежно від манери керування і дорожніх умов. Тех обслуговування електромобіля теоретично теж простіше від ДВЗ. 

 

Для більшої комфортності дальніх поїздок потрібна жирніша батарейка і вміння від трьох фаз заряджатися.  На оковських заправках є такі розетки,  дають часто більшу потужність ніж чадемо. А три фази хаває ніби як два відносно поширених авто - тесла  і рено зоя. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

200 грн - це не дешево?

Це 50 коп. км., а в мене ланос 1.6 на газу, літом вийшло 1.23 грн./км. . І зі столиці я заїхав менш ніж за 5 годин, а не за 9 годин.

2 годин тому, Unknown сказано:

Nissan Leaf, як на мене, то авто для міста і околиць.  На дальняк таким зрідка в якості вийнятку їздити хіба. 

При домашній зарядці вартість електроенергії потягне гривень 20-50 залежно від манери керування і дорожніх умов. Тех обслуговування електромобіля теоретично теж простіше від ДВЗ. 

 

Для більшої комфортності дальніх поїздок потрібна жирніша батарейка і вміння від трьох фаз заряджатися.  На оковських заправках є такі розетки,  дають часто більшу потужність ніж чадемо. А три фази хаває ніби як два відносно поширених авто - тесла  і рено зоя. 

Дивився канал про теслу, заправка в нас видає максимум 21 кВт, а за кордоном фірмова заправка Тесли 120 кВт, різниця в 6 разів, там тесла заряджалась максимум 80 хвилин до повного, а це більше 300 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, foma144 сказал:

Це 50 коп. км., а в мене ланос 1.6 на газу, літом вийшло 1.23 грн./км. .

 

19 часов назад, foma144 сказал:

З іншого боку, як не крути, собівартість кілометра на газу зараз не менше 3 грн.,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все просто, чуть вище витрати на паливо, а раніше повні витрати і повні витрати будуть приблизно однакові (без палива), розписувати чи самі порахуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електромобіль не на часі. 

Давайте краще конкретну інфу про бензинки і дизелі. 

Нісан ноут не часто мені попадається на очі в Луцьку.  Який стан справ з обслуговуванням такого авто у нас? З рено і шкодою приблизно ясно - є офіційні сервіси,  та й в цілому авто популярні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Unknown сказал:

Електромобіль не на часі. 

Давайте краще конкретну інфу про бензинки і дизелі. 

Нісан ноут не часто мені попадається на очі в Луцьку.  Який стан справ з обслуговуванням такого авто у нас? З рено і шкодою приблизно ясно - є офіційні сервіси,  та й в цілому авто популярні. 

є таке авто в сімї

розхід по трасі при швидкості 100 км 3,5-4 л.

місто 5-6,5 л

коробка від рено, двигун рено - і як показує практика воно таке собі нерозумію чого люди їх так люблять

брати машину з пробігом під 200 000 км не раджу вони вбиті

я брав з пробігом 185 000 то передя підвіска була вся замінена, потім вижимний целінд щеплення пішов по транді

зараз пробіг 210 000 проблем нема, заміна масла з усіма фільтрами кожні 10 тис., дизель тількі ОККО

якщо цікавить можу все показати в живу. доречі дизелів в місті хватає

а і при швидкості більше 140 км почитає невпевнено стояти на дорозі)))

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логан 10років (2008р, румун), бензин 1,6 (рено), брав із салону сам власник тому знаю про що кажу.

розхід фактичний перевірений середній літо - 6,8-7,1л/100км, зима 7,2-7,8л/100км (без гонок, спокійно їжджу)

ремонтопридатність (тьху-тьху) поки тільки підвіску робив (якщо що то краще в офіціалів, не рекламую перевірив, так дорожче - але гарантія і якість запчастин), на 170тис. поміняв амортизатори.

заміна масла (Ельф 3л) -кожні 15тис, свічки кожні 30тис, ремінь,ролики 60тис.

місця в салоні багато, багажник більше 500л.

комфорт - таки так, пластмаска могла би бути краща, але це бюджетне авто, клірінс+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меган новий в бюджет не влізе.  Комфортна підвіска - то плюс,  не спорткар же вибираю ))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Unknown сказал:

Меган новий в бюджет не влізе.  Комфортна підвіска - то плюс,  не спорткар же вибираю ))) 

 

https://auto.ria.com/uk/auto_renault_megane_22844191.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...