Перейти до змісту

Потрібна фахова допомога у виборі авто


Такер

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

Коли будеш в мене?

-Виїбу о десятій.

Ого, але ж ми лише день знайомі.

- ВиїДу,виїДу.  Клятий т9

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, MANJAK11 сказал:

в мене теж, при виборі авто, була вимога, будь який колір, крім сріблястого :)  , але якби попалась машина в ідеальному стані, то взяв би і сріблястий )))

 

Вадім, взагалі то це сарказм був)).

Але білий колір в авто дійсно мій улюблений і практичний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добридень!

За 15 тис. у ваші вимоги радив би дивитися у бік Фольксваген Туран.

Можемо і подібні інші свіжі авто підібрати.

Привозив уже такі людям.

Якщо є бажання, то можемо разом поїхати в Європу і підібрати.

Допоможу розмитнити і оформити.

Багато кому поміг, досвід величезний.

Звертайтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jeger01 сказал:

Добридень!

За 15 тис. у ваші вимоги радив би дивитися у бік Фольксваген Туран.

Можемо і подібні інші свіжі авто підібрати.

Привозив уже такі людям.

Якщо є бажання, то можемо разом поїхати в Європу і підібрати.

Допоможу розмитнити і оформити.

Багато кому поміг, досвід величезний.

Звертайтеся.

Ок, дякую. Матиму на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Nokian сказал:

Якщо розбити питання на дві частини,то треба два авто.

Одне їздити кожного дня на роботу-має бути компактний та економно.

Друге для щось велике перевезти- в любому випадку має бути міське.

Економним воне не може бути апріорі.

Питання- як часто Оте велике дійсно потрібно.

То ж я так і хотів і, ніби, виклав як позицію. Своє легкове я маю, а інше, яке при потребі братиму, зараз розглядаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10/26/2018 at 1:16 AM, MANJAK11 said:

смішно читати, чесно :)

Певно, це коли ти завжди їздиш на інших, але зовсім не німецьких авто, а нові або свіжі німецькі авто навіть  і не пробував...

Після простих народних авто різниця по управлінню на трошки кращих авто, особливо по керуванню,  майже не відчувається, а от коли після багатьох років користування з хороших авто пересідаєш на простіші - тоді це все відчуваєш одразу.

В Україні (коли в відпустці) на легкових авто (хоч і орендованих) їзжу від 5 до 7 тис. км в місяць, за звичай це Фольци або Шкоди.  В США, в батьків, коли в гостях, іноді беру або татового Хюндая Сонату 2017 року або маминого  Рав4 2016. Коли подорожуємо в штатах то теж беремо в оренду інші марки, але теж нові авто... тому знаю що пишу і тому їзжу (коли потрібно багато накручувати за кермом) - тільки на німецьких або Шкодах, хоча згоден що свої думки можу просто неправильно висловити, але...

в однаковому класі всі інші "народні" авто по керуванню до німців (якщо потрібно дійсно багато їздити), динаміки і одночасно до витрат на пальне , навіть до новіших Шкод - поки не доходять... хоча різних "плюшок" вони мають більше... Хоча також признаюсь, свіжа Хонда Аккорд ще краще любої Шкоди, але вона й дорожча бо це вже зовсім не "народний" автомобіль.

Щоб було все зрозуміло, просто назви автомобілі на яких ти їздиш останні 10 років... бо останній раз як я їздив на "танку" Тойота Секвоя мені здавалося що я більш їзжу на автобусі ніж на легковому авто  і управління там вже ні до чого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу тобі одне, якби ти сів і їздив на одній машині, ти б такої фігні не писав би, бо всі машини різні й під кожну своя манера їзди має бути, а як скакати з одної на другу, третю, десяту, то й виникають байки, те луччіше в керуванні, те хужіше. Не спорю, є відверте лайно, яке не їде, по комфорту, то взагалі прірва між деякими машинами, а от про керованість тіпа там якусь особливу, в основному пишуть лише ті, в кого в дупі ше дитинство й в них основна задача не доїхати з точки А в точку Б спокійно й з максимальною безпекою та комфортом, а дай *погонзалити* (гонзалити - гонзалєс - гонщик) й повимахуватись на дорозі, що й підтверджує твій меседж про секвойю

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто враховувати, що поїздити місяць на авто і утримувати автомобіль кілька років геть різні речі. Бо на нових фольцах і шкодах проблеми із їх автоматами та дизелями. Цю проблему за місяць не відчуєш.

Сам їжджу на різних авто саме Фольксваген з 2000 року. Тому можу не по слухам оцінити що було і що стало із фольцами. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, MANJAK11 said:

скажу тобі одне, якби ти сів і їздив на одній машині, ти б такої фігні не писав би, бо всі машини різні й під кожну своя манера їзди має бути, а як скакати з одної на другу, третю, десяту, то й виникають байки, те луччіше в керуванні, те хужіше. Не спорю, є відверте лайно, яке не їде, по комфорту, то взагалі прірва між деякими машинами, а от про керованість тіпа там якусь особливу, в основному пишуть лише ті, в кого в дупі ше дитинство й в них основна задача не доїхати з точки А в точку Б спокійно й з максимальною безпекою та комфортом, а дай *погонзалити* (гонзалити - гонзалєс - гонщик) й повимахуватись на дорозі, що й підтверджує твій меседж про секвойю

 

Два роки в Україні усі мої знайомі з мене сміялися що я на майже новому Х5-тому зі спорт-пакетом завжди їздив по трасі 100-120 км/год і завжди пристебнутий ремнем безпеки і завжди вимагав цього від усіх своїх пасажирів...
Але, я вас почув...

Коли я буду себе теж відчувати пенсіонером - я обовязково придбаю секвою чи ленд крузер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.10.2018 at 10:46, sergkots сказано:

на нових фольцах і шкодах проблеми із їх автоматами та дизелями

а з бензиновими двигунами у них яка ситуація?, конкретніше шкода фабія цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Unknown сказано:

а з бензиновими двигунами у них яка ситуація?, конкретніше шкода фабія цікавить.

Десь тут на форумі я вже давав посилання на сайт рейтингу моторів. Особистий досвід із мотором 1,6 позитивний. Але це простий атмосферник без турбіни. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бензин, то я теж за атмосферник.

Як би те повідомлення з рейтингом знайти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Unknown сказано:

Якщо бензин, то я теж за атмосферник.

Як би те повідомлення з рейтингом знайти ?

http://www.motorreviewer.com

https://allaboutdieselz.blogspot.com/?m=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...