Перейти до змісту

Потрібна фахова допомога у виборі авто


Такер

Рекомендовані повідомлення

Недавно продали батькового пасажирського буса і постало питання вибору іншого, моодшого і трохи меншого авто, щоб у разі відсутності жіноча половина сім"ї таж могла їхати))) . Цікавлять більше сімейні автомобіл чи і мінівени. Якщо зовнішній вигляд авто та салон, приблизні ціни можна побачити на автосайтах то з якісними характеристиками та "слабкими" місцями окремих моделей значно складніше. Прошу вашої поради у виборі такого автомобіля. Вимоги як і у звичайних людей: надійність авто та окремих елементів, економність пального, обслуговування та ремонту, комфорт та безпека іт.д.

орієнтовно рік-2014, орієнтовно ціна-15000 дол.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

Зараз кожен другий,хто купив в китаї тавщиномір то автопідборщик!!!! Добре вибирайте підборщика!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Barkas сказал:

Зараз кожен другий,хто купив в китаї тавщиномір то автопідборщик!!!! Добре вибирайте підборщика!!! 

Мені така людина не потрібна. треба інформація про марку авто з якою буде в майбутньому менше мороки, витраченого часу і грошей. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода Октавія або,  якщо ще щось простіше, дешевше та таке ж надійне - Шкода Фабіа комбі... той же фольц за менші гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толку з того, що тут зараз накидають моделей рызних авто, кому що подобаєтся, почнется звичайний автосрач з доказуваннями неоспоримих переваг того чи іншого авто. Хочеш вибрати авто, оприділись хоч з приблизним колом претендентів й го читати профільні форуми чи щось типу http://forum.autoua.net/postlist.php?Cat=0&Board=carchoice, там теж немало срачів, але серед них й крупиці корисної інформації можна виловити . За тебе цієї всієї роботи ніхто робити не буде, а нє, то прийди на автобазар, тицьни пальцем в те що ззовні сподобалось, мол купую, та й все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще - спробуй прокататися на авто яке вибираєш щоб зрозуміти що тобі потрібно...бо ми з дружиною попередньо начитавшись відгуків і по тих відгуках поїхали купувати для неї (після того як побили попередню машину під час навчання))) якусь іншу надійну, безпечну але недорогу машинку щоб вона далі вчилася їздити, цілились на свіжу (однорічну) тойоту короллу останньої моделі, бо а коли сіли та проїхались - зрозуміли що на такій машині будеш просто нудитись на дорозі а не їздити... на тій же тойота диллерській був півторарічний фольц джета 1.8 TSI з коробкою DSG за ті ж гроші... 

 сіли прїхались на ньому, то відчуття за кермом - небо і земля в порівнянні з королою і вже два роки розуміємо яку могли зробити помилку купивши «найнадійнішу» короллу... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій досвід по автомобілям каже головне щоб авто не було труп! Тобто якщо авто в доброму стані то воно любе варто увагі! А от якщо це корч то не має різниці чи Мерс чи Бмв чи Лексус....то це корч навіки.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще треба дивитись чи зможеш обслуговувати вибране авто,всі вони ламаються. А ціни на запчастини дуже різняться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або, начитавшись відгуків, якось в Україні взяли в оренду на півтора місяці новенький (автомобілю тільки 6 місяців) Вольцваген Поло Седан... півтора місяці плювався та сміявся з тієї машини, бо навіть на звичайній Шкода Фабія TSI їздитити приємніше та комфортніше ніж на тому авто де від волцвагена тільки шильдик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

....оприділись хоч з приблизним колом претендентів й го читати профільні форуми чи щось типу

За тебе цієї всієї роботи ніхто робити

Я й не надіявся на те, що хтось шукатиме  за мене якісь дані, просто люба інформація завжди корисна. Розраховував, що люди поділяться тим, що знають з власного досвіду, досвіду знайомих, які певний час катаються на якійсь машині і т.д.

 

Приблизний круг авто.

Форди: Tourneo Connect/C-max/ S-max/ Galaxy

Пежо: 5008, 807

Сітроен С8, 

Volkswagen Sharan але трохи дорого, Touran, SEAT Alhambra, Grand Scenic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Такер said:

Я й не надіявся на те, що хтось шукатиме  за мене якісь дані, просто люба інформація завжди корисна. Розраховував, що люди поділяться тим, що знають з власного досвіду, досвіду знайомих, які певний час катаються на якійсь машині і т.д.

 

Приблизний круг авто.

Форди: Tourneo Connect/C-max/ S-max/ Galaxy

Пежо: 5008, 807

Сітроен С8, 

Volkswagen Sharan але трохи дорого, Touran, SEAT Alhambra, Grand Scenic

з цього списку я б вибрав SEAT Alhambra

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юр, наврядчи хто з дописувачів борди має автівку з твого списку 2014-го року... Навіть якщо і знайдеться такий, то по одному авто, тим паче майже новому і досконало не вивченому, зробити висновки практично нереально. 

https://auto.ria.com/uk/auto_opel_zafira_22831917.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Такер said:

Я й не надіявся на те, що хтось шукатиме  за мене якісь дані, просто люба інформація завжди корисна. Розраховував, що люди поділяться тим, що знають з власного досвіду, досвіду знайомих, які певний час катаються на якійсь машині і т.д.

 

Приблизний круг авто.

Форди: Tourneo Connect/C-max/ S-max/ Galaxy

Пежо: 5008, 807

Сітроен С8, 

Volkswagen Sharan але трохи дорого, Touran, SEAT Alhambra, Grand Scenic

З вашого списку...

Форд - взагалі не рекомендую, бо Форд - хороша машина тільки поки нова, після 4-5 років починаються проблеми... і, в США 10-ти річних фордів на дорозі майже не зустріниш бо вони майже всі уже давно на свалках...

Пежо та Сітроен... майже теж саме що Форд тільки європейске... 

За таку суму дивіться краще на один-два роки старший автомобіль але Фольц чи Шкоду з оригінальним пробігом, не вбитий та без великих аварій і радості буде набагато більше. Будете получати моральне задоволення як і від самого автомобіля, а це надійність, розхід палива та витрати на розхідники... так і від керування та комфорту цього авто. 

До речі, з усього вашого списку, Seat - краща марка буде... колись катався місяць на Seat Altea - доволі непогане авто,  але на мій погляд, Шкода Фабія все одно краще Алтеа буде...

Щоб ви розуміли про що я...

 Шкода Фабія - так, смішна маленька машина, причому смішна своїми розмірами та формою. Але, спробуйте хоч один день, але цілий день (можете навіть взяти в оренду) покататись на цій машинці (від 2014 року з двигуном TSI) - і вона вас здивує своїми розмірами всередині,  своєю енергономікою за кермом, своїм управлінням та відчуттям дороги... і ви зрозумієте що інженери Шкоди (Фольца) добряче постарались навіть над таким дешевим, маленьким та страшненьким на вигляд авто... а Октавія ще в рази краща бо зовсім іншим класом буде. 

І я не шуткую... колись, мені пришлось на три місяці взяти в оренду в Україні маленький автомобіль (перед цим брав різні інші але великі авто), ну і звісно, на такий великий термін я вибрав щось найдешевше... і мені під офіс підігнали майже нову Шкоду Фабію 2012 року (це було десь в 2013)... спочатку я просто ходив навкруги машини і сміявся та разом майже плакав що мені якось прийдеться їздити на такому авто (після власного трьох-літнього Х5 та перед цим двох-літнього ML350 а перед цим чотирьох-літрового восьми-циліндрового Лексуса...) але, уже по дорозі зі Львова до Луцька мій настрій про авто змінився в кращу сторону і навіть отримував задоволення маневрувати між тими жахливими ямами на дорозі...

Власне мені, після сотень тис. км. на Вольцвагенах та Шкодах (умовно дешеві народні авто які останні роки я за звичай купую або беру в оренду, а це після своєї бурхливої молодості на майже нових бмв, мерсах та лексусах) - в пежо, сітроенах, нісанах та тойотах - просто хочеться по скоріше доїхати куди їхав та вилізти з того авто.

В общім, Німці хороші навіть народні авто роблять (не кажучи про ауді, бмв та мерси), а Шкода - майже той самий німець бо все взято від Фольца... 

Ті дешевші марки вас можуть здивувати своїми фішками та оснащенням автомобіля (як наприклад корейці), але управлінню та по відчуттям за кермом вони і близько не стоять поряд з німцями чи хоча би Шкодою, не кажучи вже про надійність... хоча, з надійністю в Японців ще краще, але відчуття за кермом зовсім не ті що в німців...

До речі, зараз, тобто останні роки, моє найкраще авто (ціна-якість) яке я завжди беру в оренду в Україні та багато катаюсь по всій Україні - Шкода Октавія tsi з коробкою dsg від 2014 року... інші авто цієї цінової категорії, по динаміці, кермуванню, відчуттям дороги та розходу пального - і поряд не стоять. 

Ще, якщо не буде можливості взяти Октавію, хочу спробувати Шкоду Рапід... кажуть вийшло доволі непогане економне авто для свого класу... не дарма воно дорожче того ж Поло Седана... чомусь впевнений що це авто буде краще Фабії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як написав вище  vagusсаме головне, щоб машина не була вбита. Якщо авто в хорошому стані і попаде в толкові руки, то буде їздити і радувати власника. Вибір моделі це вже особисті вподобання кожного, із наведеного списку Пежо 5008:ok2:. На фольци неоправдано завищена ціна, але це моє імхо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Waver сказал:

але відчуття за кермом зовсім не ті 

100500 міліонів раз читав цю фразу,на різних форумах, від різних людей, але досі не знаю що воно таке, якщо не опиратись на комфорт 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Є ще Пежо 508.

 

в універсалі вони великі але цікавить щось більше до мінівену, бажано 5+2 місця з можвивістю складання чи зняття задніх рядів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Marshall сказал:

з цього списку я б вибрав SEAT Alhambra

 

6 часов назад, Waver сказал:

 

До речі, з усього вашого списку, Seat - краща марка буде...

SEAT Alhambra це той самий шаран фоцфагена і по ціні схоже і знайти його важкувато, всмислі, що вибір не великий.

щодо відчуттів за кермом то я з фольців у мене були нинішній пасат б5 і раніше пару кадді., машинами був задоволений повністю. Але ще  мав берлінго, трафік, добло і конект, всі переобладнані з вантажівок і особливого дискомфорту не відчував.  Тут же хочеться вибрати авто для користування на років 5, в щадящому  режимі 10-15 тищ в рік, в гаражному зберіганні, містке, економне і щоб їхало, а не пхати, без великие мінусів і слабких місць, які потім влетять у копійку.

Як не крути але значок VW тягне за собою +30 % будь якої вартості робіт і деталей машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.10.2018 at 17:01, Такер сказано:

орієнтовно рік-2014, орієнтовно ціна-15000 дол.

 

 

А як на рахунок пежо 3008 або тойоти рав 4. Теж стою перед вибором. Цікава думка тих, хто користується цими авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Cherman сказано:

Просто ви берете авто в оренду на місяць-два. Якби ви були б щасливим власником продукції VAG, та попали на ремонт DSG - заспівали би зовсім інші пісні.

Плюс в нових авто проблемний клапан EGR - він вже не розборний.

 

У мене Seat, але 2006 року, 1,9 дизель, автомат. Авто задоволений, але їзджу зараз в рік 10-15 тисяч. Від DSG (і нових дизелів) відмовився свідомо - ці коробки не надійні.

З новішого я би подивився на Toyota Prius Plus. Економне та надійне авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За такий бюджет є куди розгулятись)

Як оприділишся з марка-модель, можеш звертатись, буваю дуже цікаві варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, frv сказал:

А як на рахунок пежо 3008 або тойоти рав 4. Теж стою перед вибором. Цікава думка тих, хто користується цими авто.

На рахунок Пежо3008 теж хотів би почути думку власників даної моделі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...