Перейти до змісту

Продам тюнери DVB-T2 нові опт та роздріб


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, SERGAN сказал:

китайці недопаяли

Та робили ті Стронги як швидше, взяли свої ходові тюнера і зробили, щоб скоріше на наш ринок вскочити, головне щоб Т2 робило, а інші функції урізали. Для більш дорожчих моделей робили як треба, плати-то штампували на декілька пристроїв і потім для одних робили так, а для інших урізану модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

то нех коменти про хдмі писати

Чуєш ти "розумник" по всіх темах - якщо макітра варить, то по наявності роз'ємів можна багато чого про пристрій взнати, а якщо не петриш, то задаєш ХЗ які питання, головне в тему носа всунути і повумнічати, а головне когось повчити... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, igorgame сказано:

Чуєш ти "розумник" по всіх темах - якщо макітра варить, то по наявності роз'ємів можна багато чого про пристрій взнати, а якщо не петриш, то задаєш ХЗ які питання, головне в тему носа всунути і повумнічати, а головне когось повчити... :)

 

я бачу тобі лаври петросяна спокою не дають?

те, що там є хдмі я й без тебе бачив

розкажи но мені по роз'ємах чи є там можливість перегляду відео? аудіо? які формати програють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, rl72 сказал:

 

я бачу тобі лаври петросяна спокою не дають?

те, що там є хдмі я й без тебе бачив

розкажи но мені по роз'ємах чи є там можливість перегляду відео? аудіо? які формати програють?

Медіа:div, .mov, .mkv, .jpeg avi. mpg, .dat, .vob

Аудіо:wma,mp3,aac

Фото:jpeg,bmp,png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

до відключення аналогового на кухні в якості антени використовував просто 4 м шматок провода, який був по шафі максимально наближений до вікна (7 поверх).

при цьому досить пристойно він ловив 5 каналів - м1, новий, інтер, волинь, 5канал.

на тюнер т2 і цей самий шмат дроту я щось зможу зловити?

Ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SERGAN сказано:

Серйозно? Якщо не дійшло то це зробленно для того щоб після встановлення т2 тюнера не втратити можливість дивитись ефірні аналогові канали використовуючи туж саму антенну, а не робити велосипед з 2-ма антеннами (т2+телевізор)

 

Ти дурний?

 

Вихід там щоб можна було ще один тюнер підключити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SERGAN сказано:

Хз в мене стронг 8500 ,хдмі є а ас3 нема , так само як і езернета , китайці недопаяли хоча на платі все розведено

 

В мене теж 8500...  а чого там бути ас3 чи езернета? операційна система там eCos

Думаєш процесор там вміє wifi ?  не вміє!!!    а  ось вже модель 8502 більш цікава і процесор там вже STi H251

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...