Перейти до змісту

ПОРТ-СІТІ і їхні надокучливі "продавці квиточків"...


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

Якщо тут хто сидить, що має відношення до ПОРТ-СІТІ, передайте, будь-ласка, керівництву - ваші "впарювальники всякої хні" уже реально ЗАМАНАЛИ! Ситуація - робочий кабінет, робочий же день, біля вуха - телефон, РОЗМОВЛЯЮ ПО РОБОТІ, РОБОТИ - ВАЛОМ, вламується, даруйте, м@ндося (то написано дуже ніжно), і починає сеанс обробки мозку, їй по...фіг все, пофіг моя розмова, треба ВПАРИТИ ХЕРНЮ, потім НАХАБНО мостить дупу на стільця в протилежному від дверей кінці кабінету, де якраз ДУЖЕ безпечно - паяльники, компи розібрані, і ПРОДОВЖУЄ ЗУД, не зважаючи на те, що явно ЗАВАЖАЄ працювати... КУЛЬТУРНО попросили ТРИ РАЗИ, притому ВТРЬОХ, йти собі своєю дорогою - нуль емоцій, попросили культурно, але вже голосніше - РІЗКИЙ ПЕРЕХІД НА КАЦАПСКОЄ НАРЄЧІЄ - "с такім атнашенієм к людям ви тут работать нє будєтє, я іду к вашему начальству!"" (задовбеться пилюку ковтати)... Довелося ВИСТАВИТИ (без рук, просто голосно вказавши на двері). Вони в вас в ПОРТ-СІТІ там що, посилені курси ох*їння проходять?  Наступного разу полетить мухою під ручки з охороною з приміщення, і після перевірки кабінету на предмет зниклого чогось (і то ще в м'якшому варіанті).

Якого милого вони катаються з інших міст і діють людям на роботі на нерви - незрозуміло... Після такої надокучливої "реклами" відсотків 80 ПРИНЦИПОВО туди не піде, включати мозок треба.

P.S. Колись пару фільмів подивився в Порт-Сіті, тепер туди - ні ногою! З таким "маркетингом" - ЛІСОМ ПІШКИ! Краще дочекатися якості в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, роботодавці "впарювачів" підтягнулися. Чи то всім має подобатися , даруйте, г@мно? Мені - не подобається, нюхати його - не збираюся, позиція - зверху викладена. А якщо комусь щось не подобається - то "плач Ярославни", то вам, шановний, даруйте, до лікаря за окулярами, чи то вчитися читати пора. Позиція проста - якщо вас не кликали - йдіть, ну, скажімо, лісом. Якщо описана мною ситуація (особливо при відмові купувати всяку фігню погрози з переходом на язЫк "начальству пажалуюсь") - то нормально, і більше того, добре, а то я такий, даруйте, дебіл - чекаю на чіткі аргументи... Як на мене така "працівниця місяця" після вищеописаної поведінки має вилітати з роботи, як корок з шампанського - їй з людьми працювати протипоказано. І взагалі за нав'язливу рекламу має бути величезний штраф її замовнику, аж до мільйонних сум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче,я взагалі іншим ремеслом на хліб заробляю.Але заробляю так само як і ти,руцями.Тільки не слиню і не соплю в Інтернетах,коли щось пішло не так))

 Зю.Peace

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, тут здається тема про їх кінотеатр була, мо прочитають і зроблять висновки... Бо по три заходи на тиждень їх терпіти важкувато трошки... Причому нізвідки більше не ходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Наступного разу полетить мухою під ручки з охороною з приміщення

То куди охорона дивиться?)))) Чи вони , це дідок-пенсіонер, і отримує хабарі від   розповсюджувачів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходять, скотиняки, в кінці обіду, як народ організовано йде на роботу, зробивши пику цеглинкою. ТІЛЬКИ в 14-10 приблизно їх і видно. Пора починати ловити, ставити до стіни, фоткати, і фото - охороні видавати. І весь час - "ми до вас приїхали з (вставити місто)"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, AgentSmith13 сказано:

Проходять, скотиняки, в кінці обіду, як народ організовано йде на роботу, зробивши пику цеглинкою. ТІЛЬКИ в 14-10 приблизно їх і видно. Пора починати ловити, ставити до стіни, фоткати, і фото - охороні видавати.

Але то ж чужі, охорона ж має якось відрізняти)))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йде собі дівчина з просто сумочкою чи хлопець з портфельчиком тихенько за групою працівників, і все. Приміщення - немаленьке. От була б вона з ПАКЕТИЩЕМ яким - може б і зловили, по тій же причині вранці, коли народ ключі на охороні від кабінетів бере, і поодинці в робочий час - не лізуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І у мене прикол був влітку. Дві дівчинини (хоча ні, спершу підійшла одна) на пр. Волі ошелешили фразою "чи не цікавить мене відпочинок" (нажаль дослівно не пам"ятаю, але суть фрази на межі пікантної пропозиції познайомитися). Потім з"ясувалося, що вони пропонували якісь сертифікати у Порт Сіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці карточки друкує якась фірма не з Луцька, а ті що впарюють їх просто сидять на процента з від продажу. Відношення до Порт сіті вони взагалі немає то бо процюють в іншій фірмі і в основному вони не з Луцька.

А кінотеатр взагалі там ніяким боком, квитки на боулінг, ролики, фіглі міглі і здається Браму.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь із AgentSmith13. До нас теж регулярно, як по графіку, кілька разів на місяць заходять і не тільки від ПСіті.

Реально, нереально захарили вже:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, люди, чого ви такі злі? Прикольні дівчата ходять, якщо ставитись до них із позитивом. До мене теж минулого тижня заходили - одна чорнява, інша білява з різнокольоровими очима. Пропонували сертифікати в Хінкальню. Хвилин з 20 намагались мені іх "впарити", було весело зі сміхом аж до сліз. В результаті дав їм 50 грн. на каву за те, що розбавили позитивом тяжкий робочий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Litovets сказано:

Погоджуюсь із AgentSmith13. До нас теж регулярно, як по графіку, кілька разів на місяць заходять і не тільки від ПСіті.

Реально, нереально захарили вже:)

ключі підбирають чи двері виламують?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

ключі підбирають чи двері виламують?

А це ще для чого коли в робочий час всі на робочих місцях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Litovets сказал:

А це ще для чого коли в робочий час всі на робочих місцях?

Не завжди. Працюю в с.Великий Омеляник. Вони і в нас побували, двічі.
Всі працівники звикли що ніхто із посторонніх не заходить, і частенько кабінети пустують незачинені.

По темі: Це працівники компанії Save Max. І вони не мають ніякого відношення до ПортСіті, мало того, їм ще й забороняєтсья розповсюджувати їх на території ТРЦ. 

P.S. Не бажаєте бачити торгових у своєму офісі, поставте табличку "Торговим агентам вхід заборонений", попередьте охорону, щоб не впускали, чи виганяли таких.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно народ каже, ці "агенти" до ПортСіті мають таке ж відношення, як і до будь-якого іншого супермаркета, ресторана, сауни і т.д., тобто майже ніякого.

До мене теж регулярно ходять гарні дівчата, і негарні, і не тільки дівчата :), пропонують, і не тільки в Порт-Сіті (куди тільки вже не пропонували), і І нічого страшного, розмова коротка, але з посмішкою. Певно, по мені відразу видно, що зараз не куплю, але без хамства і без нервів. І в мене теж телефон завжди гарячий на плечі... @AgentSmith13, можливо, потрібно розслаблятись трішки? Нервові клітини, кажуть, не відновлюються...

 

До речі, один раз в ПортСіті я купив і гарно все використав з дітьми за літо. З вигодою, звісно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Litovets сказано:

А це ще для чого коли в робочий час всі на робочих місцях?

ну значить пропускний режим не дотримується

охорона друшляє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От, наприклад, сьогодні в післяобідню пору до мене зайшла дівчинка з наміром напарити якісь квиточки в премєрсіті.

Як не старалась, як не вмовляла (навіть в руки тицяла ті квитки) все даремно і безуспішно для неї.

Аж шкода її стало. Пригостив за старання пиріжками з яблуками:D а то (з її слів) з самісінького ранку і крихти в роті не мала.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене, на жаль, була "активістка" такого гатунку, що після її ж відповіді ПОГРОЗАМИ на ввічливу відмову, притому ще й прямо сказав - грошей НЕМАЄ, можна НЕ продовжувати, і прохання припинити ЗАВАЖАТИ роботі - захотілося пригостити лящем... І її ПОДВІЙНЕ щастя, що вона а) не чоловічої статі (можливо і втащив би) і б) як раз через місце роботи - не можу (буде тоді бігати, писати заяви в поліцію і галасувати журналістам, як її державні посіпаки "ізбілі").

На попередній роботі вирішувалося просто - яскрава така розміром з А4 табличка на дверях "СЕРВЕРНА, стороннім вхід СУВОРО заборонений". Тут так не вийде, на жаль.

То НЛП якесь 100%, в здоровому глузді чи не на "речовинах" люди на таку роботу не йдуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, AgentSmith13 сказано:

То НЛП якесь 100%, в здоровому глузді чи не на "речовинах" люди на таку роботу не йдуть...

Блін, а вони мені казали, що їм коксом платять за роботу, а я не повірив.:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, AgentSmith13 сказано:

В мене, на жаль, була "активістка" такого гатунку

Тобто всього лиш ОДНА, а ти вже так рознервувався? Певно, ну дуже в непідходящий момент вона до тебе підлинювала ;)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) В ДУЖЕ непідходящий, воно ще й полізло в технічну зону, так би мовити, де гарячий паяльник буває, а наразі було 2 ПК напіврозібрані ввімкнені і пару витух на землі (на дверях же, куррва, написано - відділ ІТ...); 2) Такої наглоти ще не бачив зроду - ну НЕМА в людини грошей, про що прямо сказав (змагання витягли все) - х*лі втирати далі, тим паче, ПОГРОЖУВАТИ; 3) Третій раз за тиждень; 4) Всілякі "купи-купи", як і впарювальщики рекламних буклетиків, як правило МОВЧКИ від мене відходять на вулиці після одного погляду і КУЛЬТУРНОГО жесту з приблизним значенням "киш"...

P.S. ДО її появи настрій був якраз ГУТ - напередодні виграв в Рівному BigFish на змаганнях з поплавкової риболовлі (Кубок Рівненської області), от роботи було таки багато... Ну і плюс ДИКА втома і крепатура після поїздки на 2 дні змагання без машини, зате з 35+ кг на спині. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчата гарні приходять самі, а ви тут скіглітє :D. От би до нас в бокс (гараж) приходили та розбавляли нашу буденність... Ми б їх і накормили, і напоїли, і крихту дали б, якої з самого ранку в роті не було :). А то одні мужики зі своїми битими машинами шастають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...