Перейти до змісту

Де краще замовити вікна?


Рекомендовані повідомлення

Планую замінити вікно в квартирі. Ставити Rehau, чи ще щось дороге немає сенсу, тому шукаю більш економічний варіант з нормальною якістю.

Також важливо, щоб фірма притримувалась строків виконання замовлення та робила якісний монтаж.

Поки думаю обирати між Віксіс, ДахФасад, Рідні Вікна. Також цікавить, чи працює ще фірма Алювіжен.

 

Хто замовляв, чи мав справу з даними фірмами - прошу відгукнутись. Або порадьте альтернативний варіант.

Дякую:0040:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Цікава тема. Ще є Вінтера - Омеляник. В районі північного ринку і гуртожитків СНУ є склянний офіс ще однієї фірми, якща займається вікнами (здається Атлант плюс).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Цікава тема. Ще є Вінтера - Омеляник. В районі північного ринку і гуртожитків СНУ є склянний офіс ще однієї фірми, якща займається вікнами (здається Атлант плюс).

 

Фірму знайти не проблема 

Цікавлять реальні відгуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, ipua сказано:

10001 тема про вікна  на форумі. 

Давністю 4-5 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі замовляв вінкна біля колишнього кінотеатру Зміна. Там є приміщення поряд, яке частково займає Газ-банк. Вікна хороші, по ціні. вище середнього я б сказав, але зробили знижку.

Другий варіант, на кільці Львівська-Володимирська біля Комфорту є магазин Вікна і двері.. якось так називається. Дешевше, вікна з профілю ВДС. Все розкажуть, прикинуть зразу вартість, є можливсть оформити теплий кредит і в першому і в другому випадках.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Lexx_Giant сказано:

Я собі замовляв вінкна біля колишнього кінотеатру Зміна. Там є приміщення поряд, яке частково займає Газ-банк. Вікна хороші, по ціні. вище середнього я б сказав, але зробили знижку.

Другий варіант, на кільці Львівська-Володимирська біля Комфорту є магазин Вікна і двері.. якось так називається. Дешевше, вікна з профілю ВДС. Все розкажуть, прикинуть зразу вартість, є можливсть оформити теплий кредит і в першому і в другому випадках.

Якщо маєте на увазі IQ energi, то на вікна вони з 1 серпня не дають.

Ми замовили на Вінтері, сподобалось виробництво, є КВЕ і з українського профіля. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Irina_G сказано:

Якщо маєте на увазі IQ energi, то на вікна вони з 1 серпня не дають.

Вибачте, неправильна інформація. Не дають на нове будівництво, на заміну дають.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віксіс не раджу, місяців два назад ставили родичам, страх як похабно запінили. Оскільки Рехау не хочете (собі замовляв на Болені) то як на мене Рідні вікна (з Брюкманом) кращий варіант.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам ще до віксісу: якщо через 2 роки ви побачили розгерметизацію профілю - цілком ймовірно, що віксіс вам скаже, що це "природній" процес.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, timomaas сказал:

а вікна волині?

Так, це та кантора, про яку говорив, що біля бувшого кінотеатру "Зміна". Вікна стоять другий рік. Все з ними ок. Кращі за старі мої Рехау, яким вже більше 15-ти років. І це закономірно. Але рехау живі і ще будуть стояти не один рік, хіба заміню ущільнювачі і склопакети на енергозберігаючі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись (років 15 тому) всі в Болені замовляв (штук 10, на протязі років 5). Рехау профіль і Аубі-Сігенія фурнітура. Всі справно служать досі.

 

А де найдешевші, хтось порівнював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jack74 сказано:

Я колись (років 15 тому) всі в Болені замовляв (штук 10, на протязі років 5). Рехау профіль і Аубі-Сігенія фурнітура. Всі справно служать досі.

 

А де найдешевші, хтось порівнював?

Порівнювати ціни дуже важко, оскільки у кожного свої профілі, свою фурнітура. І навіть у профілів є різні серії (кількість камер і товщина стінок різна). Тому, що б порівняти потрібно чітко вказати бажану серію профілю і фурнітури. Але, все-одно, потім на дешевій піні зекономлять:D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Skorpio76 сказано:

nому, що б порівняти потрібно чітко вказати бажану серію профілю і фурнітури.

Кеп Очеясність, написано ж - НАЙДЕШЕВШЕ. Найдешевший профіль, де, зрозуміло, найменше камер, металу і т.д., однокамерний склопакет зі звичайного скла зі звичайним повітрям всередині, найдешевша фурнітура... Що тут ще вказувати? Береш саме просте глухе вікно і називаєш вартість квадратного метра, і все порівняння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, jack74 сказано:

А де найдешевші, хтось порівнював?

 

колись у вікно центр (досить великий дилер був у луцьку) були дешеві ціни, зараз не знаю, що вони там возять. Вінтера виробники  вікон + склопакетів, Вікна Волині були виробниками + склопакети свої, зараз не знаю.

Хоч одним оком звертайте увагу на профіля, товщину зовнішніх стінок (бажано від 2,8 мм, в ідеалі 3,2 якщо такі ще існують :D)  Пальцем спробуйте натиснути, якщо мяке, то це желе, а не профіль. Ну армування, то окрема справа, там вас напевно намахають, і так як зараз профіля однакові більше-менш (95% робляться в Україні), то армування виходить напевно на 1 місце. Вимагайте нормальне армування, не 0,6 мм, хоча б 1 мм, а бажано і більше. 3-х камерний профіль з нормальним армування, може стояти краще, аніж "сучасний" 5 камерний з армування 0,6-0,8 мм. 

Забудьте про слово "німецький" профіль і "німецька" фурнітура в Україні їх тепер не має, або дуже поодинокі випадки і то сумніваюсь. Всі профіля українські, ну можливо дехто ще возить польські. Фурнітура в основному турецька, можливо ще польська. є і китайьска і українська

 

15 років тому rehau був німецький або польський, але тепер він дується в україні, просто йде під німецьким брендом. Я навіть не знаю, чи є там колишні 3,2 мм. KBE тепер тільки український, хоча також іде під німецьким брендом. Kommerling не знаю чи ще возять, напевно також вже дують в нас.

Змінено користувачем charlie
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, вивчивши пропозиції по Луцьку та порівнявши їх, замовив у Revsil.

Ціна вийшла найменша по Луцьку за вікно з 5-камерного профілю Megaline 500 з двокамерним склопакетом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Кеп Очеясність, написано ж - НАЙДЕШЕВШЕ. Найдешевший профіль, де, зрозуміло, найменше камер, металу і т.д., однокамерний склопакет зі звичайного скла зі звичайним повітрям всередині, найдешевша фурнітура... Що тут ще вказувати? Береш саме просте глухе вікно і називаєш вартість квадратного метра, і все порівняння.

1. Не буду наполягати, але вартість того ж квадратного метра залежатиме від загальних розмірів того ж глухого вікна, оскільки, вартість погонного метра профіля, розташованого по периметру виробу буде не така, як вартість квадратного метру склопакету. Тобто, швидше за все чим менше за розмірами глухе вікно, тим вищою буде вартість того умовного квадратного метра, тому що в ній буде більша питома частка вартості дорожчого матеріалу - профілю. 2. Яка фуртнітура використовується у "глухому" вікні, кілька металевих кріплень для фіксації у віконному проємі будівлі? На ціну матиме вплив фурнітура, яка забезпечує функції відкриття і відкидання віконних створок.... яка у "глухому" вікні не застосовується за визначенням "глухе".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

   Поділюсь власним досвідом:

   Ні в якому разі не купуйте вікна в "Кінгпласт" (ФОП Навроцький Сергій, вул. Данила Галицького)!!!

   Хоч вікна і Стеко, але даний підприємець похабно відноситься до монтажу, не виконує гарантійні умови (в договорі значиться безкоштовний гарантійний ремонт протягом 5 років!!! ), регулювання фурнітури мусив освоювати сам, допінювали вікна мені через 2 місяці!!!, спеціально цього сам не робив. Приїхали вікна з 1 склопакетом з подряпиною всередині, то він, Навроцький, навіть і не чухається вже 5й місяць, а на другому склопакеті його "орли" зробили 11! подряпин при монтажі балконнного блоку (мусили ж розпакечувати вікно щоб скріпити балконний блок). На жаль побачив це на другий день, коли сонце світило з іншого боку і коли вже були підписаний акт з обіцянкою "через тиждень все замінити". Балконні двері же виявилися вигнуті дугою всередину приміщення, монтажники же мене запевняли, що двері погано закриваються, бо "резинки нові та тугі, потім все розходиться", а знайомий, що прийшов робити відкоси, приклав правило до дверей й показав на вигин...

   Навроцький знову ж, куча обіцянок, а по факту 0, мої візити до нього на "Кінгпласт" кожного тижня для нього не "Претензія". Я спеціально дзвонив в представництво "Стеко" у Вол. обл., так вони і не чули нічого про мою проблему, та й запитів не було ніяких з приводу рекламації їхньої продукції. 

   Що саме цікаво, в місяцях липні і серпні почали з'являтися негативні відгуки про дану "Фірму" та "супер підприємця", ясно, що для мене це вже було пізно.

   Брав на квартиру батькам вікна у "Вікна центрі", що на Кондзилевича, то вікна вже 8 років стоять, ні рипів, ні вигінів, все ок (профіль ВДС, фурнітура Сигенія). У Навроцького вікна брав тому що мені були обіцяні ще вхідні двері по знижчі, які так і не приїхали мені, я мусив розривати договір і забрати гроші. Зря. Краще було б в суд подати за невиконання умов договору... 

   Пишу про наболівше, вибачте за багато тексту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв вікна в Атлант-Плюс. Спочатку одне в спальню, а через два роки ще 6 шт. в усі інші кімнати. Зауважень немає. Єдине, що зараз все-таки брав би двокамерні склопакети а не однокамерні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, укачко сказано:

 Атлант-Плюс ,гівно а не вікна:mdr:

Може у Вас і так. Але моїм вже 4 роки буде точно (самим останнім) і зауважень до них немає. Вікна 1.5х1.5 метра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...