Перейти до змісту

Вибір зимової резини потрібна допомога


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, хочу купити зимову резину на авто, зупинився на трьох варіантах не знаю який вибрати, що порадите? чи можливов ваші варінати?

1. Kleber Krisalp HP3 185/60 R15 84T https://rozetka.com.ua/32435815/p32435815/

2. Hankook Winter I*Cept RS2 W452 185/60 R15 84T https://rozetka.com.ua/38009912/p38009912/

3. FULDA KRISTALL MONTERO 3 185/60 R15 84T https://rozetka.com.ua/11486493/p11486493/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як показує моя практика, для зими самий класний малюнок ялинкою, ось такий https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/shininavarkaequipe-195-65-r15-made-in-poland-IDB7IoX.html

І наварка чудовий варіант, користуюсь біля 10 років, гребе мох і болото))

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, arimantaras сказано:

Доброго дня, хочу купити зимову резину на авто, зупинився на трьох варіантах не знаю який вибрати, що порадите? чи можливов ваші варінати?

1. Kleber Krisalp HP3 185/60 R15 84T https://rozetka.com.ua/32435815/p32435815/

2. Hankook Winter I*Cept RS2 W452 185/60 R15 84T https://rozetka.com.ua/38009912/p38009912/

3. FULDA KRISTALL MONTERO 3 185/60 R15 84T https://rozetka.com.ua/11486493/p11486493/

 

все це "єврозима", якщо обирати для наших зим і наших "комунальників", краще арктичний малюнок

на цей сезон буду замовляти собі I Zen KW31 Kumho/Marshal

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, St@S_ сказал:

все це "єврозима", якщо обирати для наших зим і наших "комунальників", краще арктичний малюнок

на цей сезон буду замовляти собі I Zen KW31 Kumho/Marshal

https://rozetka.com.ua/23555192/p23555192/ 

ось така?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, St@S_ сказал:

така :) 

а чим вона краще? бо трохи не розбираюсь))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю свої "5 копійок". Арктичний малюнок в мокрій каші та воді поводиться гірше, ніж "євро", бо він не розрахований на що-небудь крім льоду чи снігу під колесами. Керованість на мокрому та стійкість до аквапланування нижча, а з нашими комунальниками і колійністю (а калюжі в нас навіть зимою є часто) я б не ігнорував того. Тому собі взяв дещо середнє - Goodyear UltraGrip Ice 2, а наступного сезону напевно спробую "європейку" з стійкої до морозів гуми - Continental ContiWinterContact. До того ж, ці Goodyear дуже тихі. І, на мою думку, важливіший склад гуми і рік випуску шини, а не малюнок. Китайці он навчились копіювати протектор, але в тестах все-одно далеко пасуть задніх. Погугліть, наприклад тести зимових шин ADAC (німецький автомобільний клуб).


P.S. Зимові шини це точно не та річ, де варто економити.

Змінено користувачем Ромко
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З запропонованих ТС 3ох варіантів мав справу з 2ома. 

Ханкук задубів через зиму (((

А от Фульду дуже навіть раджу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Ha3aP сказал:

З запропонованих ТС 3ох варіантів мав справу з 2ома. 

Ханкук задубів через зиму (((

А от Фульду дуже навіть раджу!

Також на фулду більш схиляюсь, в колеги така була то казав що супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Ромко сказал:

Вставлю свої "5 копійок". Арктичний малюнок в мокрій каші та воді поводиться гірше, ніж "євро", бо він не розрахований на що-небудь крім льоду чи снігу під колесами. Керованість на мокрому та стійкість до аквапланування нижча, а з нашими комунальниками і колійністю (а калюжі в нас навіть зимою є часто) я б не ігнорував того. Тому собі взяв дещо середнє - Goodyear UltraGrip Ice 2, а наступного сезону напевно спробую "європейку" з стійкої до морозів гуми - Continental ContiWinterContact. До того ж, ці Goodyear дуже тихі. І, на мою думку, важливіший склад гуми і рік випуску шини, а не малюнок. Китайці он навчились копіювати протектор, але в тестах все-одно далеко пасуть задніх. Погугліть, наприклад тести зимових шин ADAC (німецький автомобільний клуб).


P.S. Зимові шини це точно не та річ, де варто економити.

 

Навіщо те "погугліть". Я говорю про особистий досвід використання наварки з малюнком "ялинка" (чи арктичний). Він поводить себе на 200 % на жижі і на льоду. Їжджу на роботу щодня через Рованці і по трасі посередині завжди жижа, так от беру курс посередині і маю всіх десь, авто як вкопане, ніякого аквапланування. Мене ні разу не занесло (деколи в поворотах хотів в занос піти - не виходило). А якщо десь на світлофорі під горку на дзеркалі стоїш і вмикається зелене світло, я вже метрів 50 впереді їду, як ззаду автівки тільки буксують на світлофорі. І зношується та гума дуже помало. Я хоч небагато їжджу (5 тис км на зимній гумі за рік), але на одному комплекті проїздив 5 зим і продав авто, коли знос зимової гуми був 10-15%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 зим відкатав на Фулді Крістал Монтеро 3 (мейд ін Франсе) - жодного разу не пожалів що купив. За 5 років знос мінімальний і не задубіла. Гарно гребеться в каші, акваплануванян не замічав, ну на льоду як і будь-яка не шипована. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, westboiuu сказал:

шип рулить зимою - хто проти прошу на тест зі свою гумою на мою гірку

Якщо така зима як позатого року, то шип - біль, головна біль.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, St@S_ сказал:

все це "єврозима", якщо обирати для наших зим і наших "комунальників", краще арктичний малюнок

на цей сезон буду замовляти собі I Zen KW31 Kumho/Marshal

 

Теж собі таку брав, від‘їздив цей сезон. Резина супер, де я тільки не їздив - зі всім справлялась, на трасі дуже тихо йде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч, те ж саме і я можу сказати про свої шини після двох сезонів. В повсякденному використанні різниці можна й не відчути, хіба-що якщо їздити на якихось "обмилках", як ті хто там на світлофорах буксує. І в занос теж піти практично не вдавалось, хіба на чистому льоді або бруківці задком трошки несло, якщо спеціально спровокувати, і то поки ESP не візьме справу в свої руки. Але в критичній ситуації, на грані можливостей, кращі шини дадуть фору, і вона може коштувати дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Ромко сказал:

Але в критичній ситуації, на грані можливостей, кращі шини дадуть фору, і вона може коштувати дуже багато.

 

Це все теорія неперевірена в твоїх словах. Якщо гума влаштовує на 200% на протязі 10 років, то нафіга платити більше? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ЮрічНу подивись хоча б тут, теорію перевірили на практиці. ;) Хто радить шипи - палиця має два кінці, на мокрому асфальті все стає навпаки.

Я шини не продаю, мені нема сенсу переконувати когось платити більше. :D Сорі що сайт з кацапстану, це перше що попалось з хорошим представленням результатів, але й іноземні джерела дають аналогічну інфу. Два роки тому багато всього перекопав.

Змінено користувачем Ромко
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ромко сказал:

@ЮрічНу подивись хоча б тут, теорію перевірили на практиці. ;) Хто радить шипи - палиця має два кінці, на мокрому асфальті все стає навпаки.

Я шини не продаю, мені нема сенсу переконувати когось платити більше. :D Сорі що сайт з кацапстану, це перше що попалось з хорошим представленням результатів, але й іноземні джерела дають аналогічну інфу. Два роки тому багато всього перекопав.

 

Ще раз повторю, але вже прямо скажу, якщо відразу не зрозумів - мені до одного місця ті тести. Я їх не бачив, участь в них не приймав. Всі ті тести, сайти, можуть бути проплачені і необ'єктивні. І знову ж таки - де в тому тесті наварка? Про що ми ведемо мову? Я говорю про те, що я сам щупав і про що маю уявлення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Ромко сказано:

Вставлю свої "5 копійок". Арктичний малюнок в мокрій каші та воді поводиться гірше, ніж "євро", бо він не розрахований на що-небудь крім льоду чи снігу під колесами. Керованість на мокрому та стійкість до аквапланування нижча, а з нашими комунальниками і колійністю (а калюжі в нас навіть зимою є часто) я б не ігнорував того. 


P.S. Зимові шини це точно не та річ, де варто економити.

арктика програє євро тільки на сухому асфальті, у всіх інших випадках + 

гляньте на Nokian і гляньте на тести, завжди в топі, на усіх  зимових шляхах ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наварку напевно роблять із космічної гуми для міжгалактичних кораблів, яка краща за все, тому й не включили в тести щоб не зіпсувати проплачені результати. :D Організацій які тестують шини багато, одна особа всі не купить. Питання стоїть навіть не в тому, чи наварка чи нова, а в тому що там наварено? І що шини дуже відрізняються своїми характеристиками.

Але ок, кожен має право на свою думку, а мені пора збиратись на роботу. Удачі на дорозі. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, St@S_ сказано:

арктика програє євро тільки на сухому асфальті, у всіх інших випадках + 

гляньте на Nokian і гляньте на тести, завжди в топі, на усіх  зимових шляхах ;) 

Можливо, я давно не цікавився і можу щось наплутати. Як буде час, то знайду і скину результати на основі яких в мене сформувалась така думка. Здається мені, що як правило арктику тестують там, де вона й повинна їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, St@S_ сказал:

гляньте на Nokian

 

А шо на нього дивитись? Працює собі в Юванті помаленько :D.

Змінено користувачем Юріч
  • Ха-ха 8
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Юріч сказал:

 

А шо на нього дивитись? Працює собі в Юванті помаленько :D.

Падсталом:0016:

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після продажу авто залишилась Hankook iceptz здається саме вашого розміру

якщо цікавить- можете під'їхати, глянути, віддам недорого 

0955106661

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...