Перейти до змісту

Recommended Posts

Я завжди був фанатом андроїда через свободу дій, встановив що хочеш, видалив і т.д.

Але по будь якому андроїдовському смартфону помічаю такі основні проблеми - тупняки, які наступають через рік після продажу (і навіть не від оновлень, а самостійно, тому що оновлень зазвичай ніхто не робить) і постійно вмираючі батареї, після чого яку б дорогу батарею не купляв, всеодно вона за пів року здохне. Тепер перейшов на айфони, якщо чесно мені не вистачає саме андроїдовської системи, але це можна пережити, бо всі ці смартфони на андроїді які продаються на ринку виглядають як супер сирий продукт, ніхто не допрацьовує над програмними і системними комплектуючими. Таке відчуття ніби ці компанії готують смартфон і сама головна мета - найшвидший випуск на ринок, все інше не важливо. Тому я радив би айфона, хоч потім не будеш думати "а якщо я цю програму скачає, він буде працювати чи нє?"

І ще раз повторюсь, в мене була купа різних смартфонів, і в моїй сім'ї вцілому, від дешевих до дорогих і від ноунеймів до супер відомих фірм - у всіх одна доля, будуть лежати в шафі, бо через рік після купівлі нікому навіть за 500 грн не потрібно. Це я доречі ще не зачіпав тему ремонту деяких моделей.

Поширити це повідомлення

1 hour ago, Amor said:

Я завжди був фанатом андроїда через свободу дій, встановив що хочеш, видалив і т.д.

Але по будь якому андроїдовському смартфону помічаю такі основні проблеми - тупняки, які наступають через рік після продажу (і навіть не від оновлень, а самостійно, тому що оновлень зазвичай ніхто не робить) і постійно вмираючі батареї, після чого яку б дорогу батарею не купляв, всеодно вона за пів року здохне. Тепер перейшов на айфони, якщо чесно мені не вистачає саме андроїдовської системи, але це можна пережити, бо всі ці смартфони на андроїді які продаються на ринку виглядають як супер сирий продукт, ніхто не допрацьовує над програмними і системними комплектуючими. Таке відчуття ніби ці компанії готують смартфон і сама головна мета - найшвидший випуск на ринок, все інше не важливо. Тому я радив би айфона, хоч потім не будеш думати "а якщо я цю програму скачає, він буде працювати чи нє?"

І ще раз повторюсь, в мене була купа різних смартфонів, і в моїй сім'ї вцілому, від дешевих до дорогих і від ноунеймів до супер відомих фірм - у всіх одна доля, будуть лежати в шафі, бо через рік після купівлі нікому навіть за 500 грн не потрібно. Це я доречі ще не зачіпав тему ремонту деяких моделей.

Історія моїх телефонів
Siemens MT 50 лежить робочий без батареї, якби хороші батареї на них були зараз би хтось користувався :)
Nokia N 82 лежить робочий, класний телефон але швидко сідає, дуже він мені подобається, лежить як резерв :)
Samsung C 3322 працює у родичів з новою батареєю, невбиваємий як нокіа :)
LG L90 працює у родичів з новою фірмовою батареєю, дуже класна модель, користувався 4 роки,  перестало вистачати потужності, а для вайбера і фото досі гарно тяне
OnePlus 3T вогонь телефон, користуюсь зараз, все допрацьовано, все літає.
Жоден не ламався і не глючив. Не знаю чому у Вас стільки проблем. :)

Поширити це повідомлення

Коротко, якщо вам не дуже шкода грошей, або це потрібно для справи(самої різноманітної), або ви інакше просто не можете- тоді  купуєте Андроїда дорожче 8 тис грн.

В іншому випадку або айфон, або Андроїд дешевше 8 тис 

Це раціонально.

Думаю телефон має коштувати не більше трьох заробітків в місяць 

І якщо кредит, то теж не більше ніж на 3 місяці.

Поширити це повідомлення

On 10.11.2018 at 09:57, Nokian сказано:

Минулого Н. Року я продав два Хіаомі Ноте 4х чоловіку й дружині.

Вона вибрала на Медіатеку.

Так ось при абсолютно тотожньому залізі та прошивці, МТК тримав заряд вдвічі менше.

Щоб довго не розсусолювати ,для мене припустимо купувати телефон на МТК  до 100 дол.

І то нормальних брендів, до яких навіть Соні я не віднесу.

Все інше -гроші на вітер.

Згадаємо цю розмову через рік,або два.

Що скаже племінник тоді.

А чим Вам sony не вгодив, що Ви їх в нормальні бренди не записуєте? З власного досвіду скажу що ПЗ в них одне з найкращих і відточених. І батарея то ї ж ємності що на китайцях тримає на порядок довше. А все думаю завдяки ПЗ і якості батареї. А на рахунок процесора то дракон звичайно ж однозначно кращий.

Редаговано linux
Доповнення

Поширити це повідомлення

Варто кілька разів розібрати Соні ,зіткнутися ,як телефон вмирає тупо назавжди просто на очах,помацати середину,спробувати знайти на нього нову батарею,

Подивитись  ціну телефона ... 

Shit!

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, Nokian сказано:

Варто кілька разів розібрати Соні ,зіткнутися ,як телефон вмирає тупо назавжди просто на очах,помацати середину,спробувати знайти на нього нову батарею,

Подивитись  ціну телефона ... 

Shit!

Ну на рахунок ремонту то Вам видніше. я лише як користувач. А от ціни на їхні флагмани минулих років, дуже солодкі.

Зараз наприклад XZ1  (Qualcomm Snapdragon 835 64/4 nfc  USB Type-C  IP68)  за 8000 можна купити. а це флагманський проц 2017 року, до якого теперішнім 625 і навіть 660 огого як далеко. А ще обіцяють андроїд 9 прийде до кінця року.

Хоча аксесуарів до нього переважно лише в інтернет магазинах можна знайти. Не завозять їх в наші луцькі магазини.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз