Перейти до змісту

Професія радіоелектронщика в луцькому вищому професійному училищі


MechanicCDRR

Рекомендовані повідомлення

Триває набір на спеціальність " РАДІОМЕХАНІК З ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ РАДІОТЕЛЕВІЗІЙНОЇ АПАРАТУРИ "

в Луцькому вищому професійному училищі (те, що на ДПЗ)

 

http://lvpu.lutsk.ua/kontakty

 

Попри свою, здавалось би, застарілу назву (неодноразово чув фрази на кшталт: "кому потрібні ті радіомеханіки зараз?" -

професія все ж потрібна. Навики електронщика (ремонт, створення, налагодження різних радіоелектронних пристроїв)

зайвими не будуть. Це я вам як електронщик говорю  :)

 

Щоб далеко не ходити - за минулий рік до мене звернулись двоє знайомих підприємців з проханням допомогти знайти їм хороших

спеціалістів - електронщиків.

1. ремонт смартфонів (айфонів в основному),

2. робота з вузькоспеціалізованим діагностичним обладнанням на СТО

В обох випадках обіцяли хорошу зарплату і можливість навчання. Тобто потрібна була людина з базовими навиками.

Це лище за минулий рік. І лише знайомі підприємці (а їх в мене таких не дуже багато :) )

 

Батькам тих хлопців, які люблять майструвати своїми руками щось технологічне - це хороший старт для розвитку майбутнього спеціаліста.

І можливість продовжити вищу освіту в Луцькому політехнічному на спеціальності "Телекомунікації" або "Електроніка" (беруть відразу на 3 курс)

 

І доречі, і дівчат також! Хто іноді заходить на профільні форуми радіоелектронщиків - той мав би бачити

дівчат, які в цій темі буває краще за хлопців розбираються.

 

Ну і щоб все було чесно, то про недоліки навчання в ЛВПУ, мабуть розкажуть бордівці :).

А я постараюсь дати якісь коментарі до цього як причасний (викладаю там по сумісництву).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, halcogen сказал:

Смартфони??? Ви серйозно??? У вашому закладі рівень викладачів і навчальна програма і близько не відповідає рівню смартфонів, і навіть СТО. 

Я взагалі не казав, що рівень відповідає. Я говорив про базові навички. А вже потім можна рівень і самому прокачувати, аби було бажання.

Я знаю кількох учнів звідти, які працюють і в сервіс центрах... і на СТО. Не випускників. Учнів 2-3 курсів.

 

А за рівень навчальної програми і викладачів - то наболіла бюрократична і соціальна проблема, яку так просто і швидко не вирішиш. В любому випадку - на базові навички, такі як "тримати в руках паяльник, правильно і якісно паяти, читати схему і т.д." - це все не сильно впливає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну...  на рахунок паяльної станції - це ви погарячкували :). Вона одна, правда. Зате є. І паяльники там не совкові 100Вт. І інструментарій потихеньку назбирується.

За останні 1.5роки майстерня почала оновлюватись. Нинішній майстер не сидить на місці, як його попередники.

На рах. мінімуму знань - я спорити не буду. Але і підтверджувати вашу думку також. Думаю, правда десь посередині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 14.08.2018 в 16:59, halcogen сказал:

Вони навіть паяльної станції там в рукаx тримати не будуть, максимум 100Вт совковий паяльник.  Давайте будемо чесними перед собою, знань там дадуть мінімум.

-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю кого там вчать, по факту 2-5% які туди попали по зову бажання то самі і щось знають і самі вчать щось,

я там і близько не вчився, працюю на виробництві різних рішень для підприємств і споживачів в ЛУЦЬКУ,  розробляємо електроніку від і до,

толкових працівників знайти уви тяжко...

On 14.08.2018 at 15:19, MechanicCDRR сказано:

1. ремонт смартфонів (айфонів в основному),

2. робота з вузькоспеціалізованим діагностичним обладнанням на СТО

1)простіше дивитись ютуб там хоча б реальні випадки показують і показують люди які ті айфони кожен день ремонтують професійно

2)аналогічно до першго, 

 

для того щоб чогось навчити потрібно щоб підопитний хотів вчитись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би нашим керівникам від освіти зрозуміти,що в Сучасному світі технічне навчання радіоелектроніки, сантехніка ,слюсаря, має займати не більше півроку- рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Nokian сказано:

Як би нашим керівникам від освіти зрозуміти,що в Сучасному світі технічне навчання радіоелектроніки

сумніваюсь що із запасом знань = 0 ти за пів року будеш паяти айфони....

досвід не купиш.... + галузь дуже динамічно розвивається...

 

тільки є одне але, місць де дадуть якісну освіту в україні надзвичайнго мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу 100% випускників 8 го , чи 9 го нині класу , мають знати закрн Ома .

Про який  нуль знань  може бути мова.

А те що галузь, як і все ІНШЕ сьогодні стрімко розвивається-лише підтверджує, що вже через півроку-рік  спеціаліст середнього рівня має виконувати  початкову роботу  і при цьому  продовжувати освіту далі

А після випуску  постійно проводити самоосвіту.

Таке нині життя і далі буде лише веселіше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Nokian сказано:

Походу 100% випускників 8 го , чи 9 го нині класу , мають знати закрн Ома

Знати і розуміти, тобто примінити на практиці закон Ома, різні речі. Хто захоче сам навчиться, навіть за три місяці, аби було кому підказати і велике бажання досягнути мети (ІМХО).

Як в анекдоті, питають студента закон Ома: I - струм в колі, U - напруга в колі, R - радіус того кола)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Хто захоче сам навчиться, навіть за три місяці,

Так і завдання профосвіту організувати так, аби  вчилися ті, хто хоче.

А щоб вони ХОТІЛИ- треба зробити правильний , ефективний та перспективний учбовий процес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

ак і завдання профосвіту організувати так, аби  вчилися ті, хто хоче.

А щоб вони ХОТІЛИ- треба зробити правильний , ефективний та перспективний учбовий процес.

Так це треба, як мінімум, в Європу їхати. Хоч би наші внуки до такого рівня організації освіти дожили))) А зараз, маємо те, що маємо. Хто хоче сам вчиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що спостерігається, як наші середні та вищі спеціалісти ( котрі отримали освіту тут)  виїзджають в Європу на роботу вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Поки що спостерігається, як наші середні та вищі спеціалісти ( котрі отримали освіту тут)  виїзджають в Європу на роботу вже.

Згоден, але якщо вони вчилися по програмі міністерства, їм там нічого робити. Виїжджають якраз ті, хто вчився сам, а ВУЗ чи ПТУ дало ази і пеперу (диплом). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я промовчу про роботу електронщиком на виробництві. Робота з контролером, програмування, автоматизація процесу, тощо.

Таких людей знайти то проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.10.2018 at 19:28, Nokian сказано:

Походу 100% випускників 8 го , чи 9 го нині класу , мають знати закрн Ома .

Знати і вміти використовувати його на практиці - це різні речі.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 На мою думку, щоб стати хорошим електронщиком, треба мати певні нахили до цього. Не знаю як правильно сказати, напевно мати "чуйку". Згадав мультик:

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...