Перейти до змісту

Як підмінити youtube ?


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Є в мене малий (2 роки), який "заліпає" в ютюбі з мобільного телефона, жме на ярличок ютюба (і погнав собі дивитись), бентежить одне, що він  дивиться всілякі тупі роліки, хтось там щось купив, розпакував, і так далі.

 

Думаю батькам це знайомо.

 

Може є такий сервіс чи аплікація, де б можна було підмінити цей ярлик, або зробити схожу аплікацію, куди б я міг закидати потрібний мені контент, і транслювати вже малому, наприклад мультики чи щось цікаве, а він собі буде думати що нічого не змінилось.

 

Або можна в самому ютюбе повиключати весь той шлак?

 

Може є тут програмісти які можуть "запіляти" таку аплікацію"?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоритично можливо таке запіляти але, тоді тре буде на пристрої прописати деякі штуки з рутом і тримати на постійно включено програму з веб ютубом на компі і ярлик буде то ссилка на строку в браузері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароче рано чи пізно малий бистро просіче що відсутній пошук і контент тойсамий....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

Є в мене малий (2 роки), який "заліпає" в ютюбі з мобільного телефона, жме на ярличок ютюба (і погнав собі дивитись), бентежить одне, що він  дивиться всілякі тупі роліки, хтось там щось купив, розпакував, і так далі.

 

Думаю батькам це знайомо.

 

Може є такий сервіс чи аплікація, де б можна було підмінити цей ярлик, або зробити схожу аплікацію, куди б я міг закидати потрібний мені контент, і транслювати вже малому, наприклад мультики чи щось цікаве, а він собі буде думати що нічого не змінилось.

 

Або можна в самому ютюбе повиключати весь той шлак?

 

Може є тут програмісти які можуть "запіляти" таку аплікацію"?

 

 

Я собі поставив адблок де заборонив все крім адреси певного списку відтворення, а що потрібно дивитися то кидаю у той список...

 

Але дитині 2роки, ранно ніби ще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, MACCEN сказано:

а як ті спсики зробити, наприклад тільки мультики і все?

 

Під кожним відео є щось типу "додати" тисну і там або створити новий або вже  в існуючий

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...