Перейти до змісту

Причина запотівання лобового скла


Такер

Рекомендовані повідомлення

 Хто знає чому місцями запотіває лобове скло із ЗОВНІШНЬОЇ сторони? При русі в теперішню погоду конденсат не встигає висихнути.

20180726_073301.jpg

20180726_073259.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика вологість повітря. В салоні обдув/кондиціонер ввімкнуто. Дме в район запотівання. На холодному склі утворюється кондесат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю причина проста. Якщо згадати шкільний курс фізики, а точніше визначення "точка роси". У тих місцях, де потіє скло, воно охолоджується до температури, достатньої для виділення води з повітря. Швидше за все у Вас розсіювання повітря з кондея нерівномірне. Дует холодом в одне місце, а на вулиці вологість висока. Може коробочка Zara Home заважає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Student91 сказал:

Причина проста. Потрыбно заправити кондиціонер.

Заправлений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Marshall сказал:

в мене теж така фігня була, але трохи давніше.

конденсат

Пройшло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Student91 сказано:

Причина проста. Потрыбно заправити кондиціонер.

Це якби з внутрішньої сторони потіло;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, EleKtrik сказано:

Це якби з внутрішньої сторони потіло;)

 і якби на вулиці холодно, а в авто тепло і волого

 

в першому пості все гарно написано

 

якщо не хочеш щоб таке було то  - або підвищити температуру потоку повітря, або змінити напрям потоку щоб не дув на  лобове скло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zevs_Isver сказано:

 і якби на вулиці холодно, а в авто тепло і волого

 

в першому пості все гарно написано

 

якщо не хочеш щоб таке було то  - або підвищити температуру потоку повітря, або змінити напрям потоку щоб не дув на  лобове скло

кондиціонер підсушує повітря

 

негарно

 

або взагалі не користуватись обдувом- профіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, EleKtrik сказано:

кондиціонер підсушує повітря

точно,

але коли бере з вулиці то не вспіває висушити

(або хитрий і має зволожувач)

 

ще можна включити "зациклення" повітря в середині і перевірити чи допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

точно,

але коли бере з вулиці то не вспіває висушити

(або хитрий і має зволожувач)

 

ще можна включити "зациклення" повітря в середині і перевірити чи допоможе

мда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, EleKtrik сказано:

мда...

от я гарно тупанув..... :)

 

але ти перший почав про "кондиціонер висушує повітря".....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

от я гарно тупанув..... :)

 

але ти перший почав про "кондиціонер висушує повітря".....

бо так і є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нічим не смердить (антифризом), може пічка прокапує?

А ще, як варіант, забилався дренаж пічки, після кондея лишається вода в пічці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

А нічим не смердить (антифризом), може пічка прокапує?

А ще, як варіант, забилався дренаж пічки, після кондея лишається вода в пічці

сторонніх запахів немає і рівень не міняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

А нічим не смердить (антифризом), може пічка прокапує?

А ще, як варіант, забилався дренаж пічки, після кондея лишається вода в пічці

Навіть якби щось із переліченого було, то воно ніяк не впливає на дану ситуацію. Автор же написав, запотіває  З ВУЛИЦІ. Отже ззовні на склі є точка роси. Бути таке може тільки при при високій вологості на вулиці і ефективній роботі кондиціонера. Кондей настільки охолоджує в тих точках скло, що із зовнішнього повітря конденсат випадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо   ситуація повторюється регулярно, і це заважає, то потрібно подумати про розсіювання потоку повітря від кондиціонера, щоб він не точково охолоджував скло, а рівномірніше по площині, тоді не буде локально переохолоджених точок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, EleKtrik сказал:

бо так і є...

Думаю людина мала на увазі велику вологість ззовні. І все тоді правильно написано було.

В 26.07.2018 в 08:49, S30 сказал:

Велика вологість повітря. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Думаю людина мала на увазі велику вологість ззовні. І все тоді правильно написано було.

 

це адресувалось Zevs_Isver, і по цитаті видно на яку саме репліку я відповів, і там видно що малось на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Unknown сказал:

Навіть якби щось із переліченого було, то воно ніяк не впливає на дану ситуацію. Автор же написав, запотіває  З ВУЛИЦІ. Отже ззовні на склі є точка роси. Бути таке може тільки при при високій вологості на вулиці і ефективній роботі кондиціонера. Кондей настільки охолоджує в тих точках скло, що із зовнішнього повітря конденсат випадає.

 

Так і є. В мене, коли з середини запотіває, я вмикаю кліму на обдув скла і за три секунди запотівання пропадає, але якщо кліма продовжує працювати в цьому режимі, то через деякий час ззовні появляються два кружечки запотівання, які стираю щітками. І щоб вони не з'являлися, треба або вимикати вчасно кліму, що не є гуд, бо зсередини згодом знов запотіє, або кліму вмикати на мінімум обдуву і виставити температуру середню (+18...+20), щоб вона не встигала сильно охолоджувати скло ззовні і одночасно боролася з запотіванням зсередини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Unknown сказал:

Навіть якби щось із переліченого було, то воно ніяк не впливає на дану ситуацію. Автор же написав, запотіває  З ВУЛИЦІ. Отже ззовні на склі є точка роси. Бути таке може тільки при при високій вологості на вулиці і ефективній роботі кондиціонера. Кондей настільки охолоджує в тих точках скло, що із зовнішнього повітря конденсат випадає.

Гм. Провтикав, що ВЕЛИКИМИ буквами написано. Ну тоді дійсно, проблема з розподіленням повітря між дефлекторами обдуву лобового скла + висока вологість повітря (а так воно й є з такою погодою, бо вдома почав тріщати ламінат, а він в мене дуже залежить від вологості :) ).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене виникало такі ситуації:

1. Їхав в горах почав йти дощ почало запотівати з зовнішньої сторони лобове скло та бокові, тільки після виключення кондиціонера все припинилось.

2. Їхав по Луцьку попав під сильний дощ почалось запотівання всередині лобового та бокових стекол, нічого недопомагало крім привідкрити скло в дверках. Став на стоянці включив кондер запотівання знову почалось, включив просто теплий обдув то саме. Через пів години після дощу запотівання припинилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...