Перейти до змісту

Чи може Будинок район вул. Ковельська коштувати 20000дол.?


РоманВаліон

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Serpent сказано:

Та невже? Регулярно натрапляю на ваші оголошення на ОЛХ - в жодному точна адреса не вказана, максимум вулиця або район. Я помиляюся? Тикніть носом, якщо не так.

Ага, знаємо ми таку роботу. На тому ж ОЛХ трапляються оголошення від власника, напр. квартира коштує 18,000 уо., а трохи нижче та ж квартира від ріелтора, вже ціна стоїть 18,500уо, і теж "без комісії для покупця". На кого лапша розрахована?

Я вже тут десь писав, що продавав хату, і на свою голову зв'язався з ріелтором. Так він і з мене комісії сказав не візьме, він просто до моєї ціни додасть свої комісійні, а мені особисто шукати клієнтів заборонив, типу він сам всім буде займатися. Теж напевно продавав як "без комісії для покупця". В результаті за 2 місяці було 3 перегляди, а сам ріелтор навіть не передзвонив за цей час. В кінці-кінців послав я його на ..., розмістив об'яви скрізь де тільки можна, і за місяць хата була продана хорошим людям за бажану мною ціну. Сам процес продажу нескладний, і на жодному з його етапів у мене не виникла нагальна потреба скористатися послугами "професійних" паразитів. І не треба починати тут розповідати, що то був непрофесіонал, і по одному всіх не судять. Таких "ріелторів" абсолютна більшість. Ваша проблема в тому, що ви сприймаєте клієнта виключно як грошовий мішок, а ті "інформаційні послуги" які ви надаєте, не варті таких грошей.

А взагалі, якщо конструктивно, то такий бардак у цій сфері буде творитися, поки не буде введене хоч якесь регулювання процесів ринку нерухомості, їх контроль і відповідальність. Напр., у США для того щоб мати можливість працювати у сфері нерухомості людині треба пройти відповідні курси, успішно скласти іспит, і отримати ліцензію. І за будь який "косяк" цю ліцензію можуть забрати, і тоді прощавай робота, а гроші та час кладений в освіту, а головне - репутація, підуть коту під хвіст. У нас же ріелтор може бути взагалі без освіти, професійний рівень нижче плінтуса, і ні за що не відповідати, зате грошики бере справно, ще й немалі.

 

Погоджуюся з усім. Ріелтор у кращому випадку розмістить оголошення в тих джерелах, в яких без проблем може розмістити оголошення і власник нерухомості. А небажання ріелтора вказувати чітку адресу об'єкта призводить до того, що потенційним покупцям стає недоступна частина важливої інформації, особливо щодо приватних будинків (вкажи вулицю і фото фасаду - покупці самі знайдуть). Комісійні ріелтора - це додаткове навантаження на ціну, яке значно погіршує конкурентні позиції об'єкта. Ніяких унікальних послуг (окрім лапши на вуха потенційним покупцям) ріелтори не надають. А завищена ціна через ті ж комісійні значно затягує процес продажу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Таки відпишусь. Цей раз точно востаннє.

1. Є ресурси, до яких мають доступ лише ріелтори, та й то не всі. Це прекрасний інструмент для швидкого продажу об'єктів по системі партнерських продажів. (кому цікаво - окрема розмова, тут і про унікальність послуги ріелтора).

2. А Ви не подумали, що левова кількість власників проти  вказання їхніх точних адрес, в тому числі і щоб убезпечити себе від  "лівих гостей" з вулиці та візитів непорядних ріелторів, про яких тут слушно згадувалось. Крім того агентства теж зацікавлені, щоб до ЇХНІХ клієнтів приходили покупці, які не "соромляться" надати дані своїх посвідчень особи та ще й разом з ЇХНІМ ріелтором. Це унеможливлює багато негативних наслідків.  Показ об'єкта є одним з основних інструментів роботи АН, тому Реальних адрес ніхто не приховує, більше того ми зацікавлені звести НАШОГО продавця і потенційного покупця. Але зробити це цивілізовано.

3. Ті хто "накидує" ціну - або слабенькі АН, які не мають власної бази об'єктів продажу, або "мутні" тіпочки, що промишляють на горезвісному трьохбуквеному порталі, щоб якимось чином "збрити" бабки. Агентства, які дорожать своєю репутацією, як вірно зазначалось вище, давно таким не займаються. 

4. Про "додаткове цінове навантаження..." ніхто ж нікого на налигачеві не тягне. Маєте бажання продавати самостійно - будь ласка. Хочете працювати з агентством - ласкаво просимо! (А завищена ціна справді сильно ускладнює продаж квартири. Ба більше - допомагає швидше продати конкурентам).

ЗІ. Оскільки більшість аргументів, як "паразитів", так і "Д'Артаньянів" озвучено, товкти далі воду в ступі вважаю недоречним.

Честь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.07.2018 в 11:01, Selbeor сказал:

І де це можна купити якщо не секрет?)

Оголошення на ФБ від АН

Продам 1 кім. квартиру у новому будинку. Центр міста, автономне опалення.
Ціна - 15 900 у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

повторюся, ціни пішли вниз, дуже дофіга квартир, купувати немає кому.  Конкуренція.

Скільки їх у Луцьку:

- ВолиньСантехМонтаж

- ЛДБК (яи як його там)

- якась "Свая".

- Хто ще?

Чув ще восени, 2-є колег розмовляли, один казав, що придивився двушку в новобудові. Можуть навіть розбити на 2 роки, але має бути 1-й внесок (не почув скільки %%).


За останні 5 років, я уяви не маю скільки тисяч квартир здано.

В селах поблизу стільки людей немає. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

В селах поблизу стільки людей немає

В Луцьку більше 200 тисяч населення. Молодь одружується і їм треба десь жити. Плюс ліміта з сіл. Мінус ті, хто в Кийови і закордони різні подався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я платив завжди ріелторам по факту, тому й ціную їхній труд. Не думаю що він легкий, якби було так то ріелторів було б овер дофіга.

 

Тільки тупоголовий власник буде домовлятись з клієнтом на пряму, тому що де логіка, якщо клієнта привів ріелтор, значить він виконав свою роботу. Ріелтор економить час, того хто продає, якщо у власника багато часу, то він сам і продає, зустрічається, торгується і так далі. Не всі вміють та хочуть взагалі з чужими людьми спілкуватись, тому наймають ріелтора.

 

Власники не хочусть "світитись", тому що, зараз можуть і за копійку зарізати, а тут "фраєр" хату продає, родичам теж не сильно напевно хочеться "світитись", а то потім набіжать "позич пару гривень".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...