Перейти до змісту

Допоможіть розібратися з АКБ


Рекомендовані повідомлення

скажу так, прийде то прийде але от що прийде з китаю то жирне питання, эмності оригінала зараз важко знайти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь
Только что, Voronin10 сказал:

скажу так, прийде то прийде але от що прийде з китаю то жирне питання, эмності оригінала зараз важко знайти....

Ну це вже питання інше. А мені багато не треба. Цей смарт мав бути автореєстратором, але з конченою батареєю від автомережі він вимикається. Тому особливої автономності й не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ну це вже питання інше. А мені багато не треба. Цей смарт мав бути автореєстратором, але з конченою батареєю від автомережі він вимикається. Тому особливої автономності й не потрібно.

автореєстратором?

невже не лекше купити заточений під ці функціїї девайс?

1) менше місця?

2) робить лише те що потрібно...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Voronin10 сказано:

автореєстратором?

невже не лекше купити заточений під ці функціїї девайс?

1) менше місця?

2) робить лише те що потрібно...

 

 

Не легше... Скидати можна куди завгодно ютуб та ін,  3G wi-fi можна дивитися з дому, ЯКІСТЬ картинки камера не 0.3 як всюди, або розтягнуте 2.0мп, + є програми які перетворюють смарт в відеореєстратор.

 

Я робив з дешевого сдма телефону, якість на рівні з відеореєстраторами по 3000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, vaz75 сказано:

 

 

4 годин тому, vaz75 сказано:

Це як? Віддати в сервісний центр? Заплатити гривень 50-60? І що б це дало?

Просто прийти , в кого є тестер самий звичайний і поміряти напругу. Тоді можна було б робити висновки далі.

Я це роблю безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vaz75 сказано:

але з конченою батареєю від автомережі він вимикається.

Тобто   підключений  до зарядки в авто вимикається,  у звичайному режимі - працює  нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці давайте не будем тут сратись...

пропоную аферу в стилі "як зажди"

задача: смарт з новим акб

 

вирішення: йдем до джокера даєм акб, кажем що нам тре такі розміри акб як в тебе в руках патроха на кінці нецікавлять,

купуєм нормальну акб аваланч, чи які там зараз. перекидаєм плату з шлейфом на нову і закриваєм справу

 

переваги:

китай перевірено найобує, практика з заміною акб в самсунгу за 25к

два рази мімо каси....

 

джокер хоч дасть акб з нормальною ємністю якщо ще возить нормальні,

 

ітог два - чотири дні і телефон працює як з заводу, ну чи майже як з заводу....

 

 

я б собі зробив би так. думаю сашапетраш про це теж писав....

давайте закривати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Тобто   підключений  до зарядки в авто вимикається,  у звичайному режимі - працює  нормально?

Ні. Батарея роздута. Заряджається до 100% за 30 сек. Коли вмикаєш смарт, підключений до зарядки, він запускається і працює, але достаньо запустити якусь прогу, він через 10сек вимикається. А днів 10 назад на зарядному вистачало зйомок реєстратором півдня, а на батареї-1хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Voronin10 сказал:

автореєстратором?

невже не лекше купити заточений під ці функціїї девайс?

1) менше місця?

2) робить лише те що потрібно...

 

Навіщо купувати, якщо валяється смарт з функціональністю на кілька порядків вищу.

І давай, не керуй в моїй темі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

Навіщо купувати, якщо валяється смарт з функціональністю на кілька порядків вищу.

дякую, зрозумів, незнав що смарт можна так використовувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Voronin10 сказал:

дякую, зрозумів, незнав що смарт можна так використовувати

І не тільки, ще й навігатор туди запіхнути, музики накачати і через аукс чи блюпуп слухати, інтернет роздавати в авто. Ну і накрайняк додатковий телефон мати на всяк випадок.

Єдиний мінус-вбудована пам'ять, не підтримує флешки, не відомо при постійному циклічному записі на скільки її вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може бути,що в цьому флаї будь-яка батарейка буде роздуватися в режимі реєстратора.І навіть у звичайному режимі.

В силу багатьох причин.

Експерименти покажуть.

Опит - син ошибок трудних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Може бути,що в цьому флаї будь-яка батарейка буде роздуватися в режимі реєстратора.І навіть у звичайному режимі.

В силу багатьох причин.

Експерименти покажуть.

Опит - син ошибок трудних.

...и гений парадоксов друг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.07.2018 в 15:06, Oli сказал:

 

Joker з Мікросервіса

 

В 21.07.2018 в 15:12, Sashapetrash сказал:

я вроді вище писав - до терещука

Це той Джокер?

Дайте його телефон, хто має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, vaz75 сказано:

Дайте його телефон, хто має.

 

ось його продавців  095-447-52-12   068-003-76-76   063-417-46-46

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.07.2018 at 19:47, Nokian сказано:

 

Просто прийти , в кого є тестер самий звичайний і поміряти напругу. Тоді можна було б робити висновки далі.

Я це роблю безкоштовно.

 

On 21.07.2018 at 14:57, Sashapetrash сказано:

треба тестер мати вдома і тоді щось можна говорити

і що толку зі "звичайного тестера" вдома? поміряти напругу на акумі без навантаження? так он продавці наміряли 3.79В - і що з того толку?

міряти тут треба внутрішній опір, а для цього треба мати LCR-метр, а не звичайний мультиметр. ну, і просто мати його мало - ще треба знати межі норми цього внутрішнього опору для акумуляторів, щоб з чимось порівнювати отримане значення і з цього робити якісь висновки.

On 21.07.2018 at 14:52, Sashapetrash сказано:

при підєднаній батареї без зарядного пристрою, в момент включення тестером треба було міряти, напругу на платі

не кожен, хто сидить на ремонтах телефонів, коректно зможе поміряти напругу на платі, а радити це пересічному користувачу, ще й в момент включення...

 

але, виходячи з того, що акумулятори - дефіцит, що характерно для старих моделей телефонів, то дам 90% - що проблема саме в "банці", і з такою самою ймовірністю - знайдений "новий" акумулятор так само буде або дохлий, або майже дохлий.

в мене є старенький сіменс s45 - колись пробував "оживити", купив новий акум - так само тримав пару годин, і вимикався при дзвінку. під'єднав 18650 - може тримати тиждень з розмовами. але користуватись кнопочним телефоном з 18650 - незручно.

але якщо це смартфон чи планшет для стаціонарного використання (наприклад, в авто) - то є сенс заморочуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, rrid сказал:

 

і що толку зі "звичайного тестера" вдома? поміряти напругу на акумі без навантаження? так он продавці наміряли 3.79В - і що з того толку?

міряти тут треба внутрішній опір, а для цього треба мати LCR-метр, а не звичайний мультиметр. ну, і просто мати його мало - ще треба знати межі норми цього внутрішнього опору для акумуляторів, щоб з чимось порівнювати отримане значення і з цього робити якісь висновки.

не кожен, хто сидить на ремонтах телефонів, коректно зможе поміряти напругу на платі, а радити це пересічному користувачу, ще й в момент включення...

 

але, виходячи з того, що акумулятори - дефіцит, що характерно для старих моделей телефонів, то дам 90% - що проблема саме в "банці", і з такою самою ймовірністю - знайдений "новий" акумулятор так само буде або дохлий, або майже дохлий.

в мене є старенький сіменс s45 - колись пробував "оживити", купив новий акум - так само тримав пару годин, і вимикався при дзвінку. під'єднав 18650 - може тримати тиждень з розмовами. але користуватись кнопочним телефоном з 18650 - незручно.

але якщо це смартфон чи планшет для стаціонарного використання (наприклад, в авто) - то є сенс заморочуватись.

дякую кеп, думаю і без вас тут все ясно

я і писав вище що міряти в момен включення на платі пристрою, багато апаратів включаючи "гамнофлаї" мають сервісні контакти на платі

перечитайте тему тоді щось пишіть

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

дякую кеп, думаю і без вас тут все ясно

я і писав вище що міряти в момен включення на платі пристрою, багато апаратів включаючи "гамнофлаї" мають сервісні контакти на платі

перечитайте тему тоді щось пишіть

 

що ж тут "ясно", якщо вже третя сторінка обговорення, а найбільш ймовірна причина згадана десь на останніх позиціях можливих варіантів?

не кажіть, що кому читати - і не скажуть, куди вам піти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rrid сказал:

що ж тут "ясно", якщо вже третя сторінка обговорення, а найбільш ймовірна причина згадана десь на останніх позиціях можливих варіантів?

не кажіть, що кому читати - і не скажуть, куди вам піти :)

 

3 минуты назад, rrid сказал:

що ж тут "ясно", якщо вже третя сторінка обговорення, а найбільш ймовірна причина згадана десь на останніх позиціях можливих варіантів?

не кажіть, що кому читати - і не скажуть, куди вам піти :)

не хаміть

про перевірити падіння напруги під час ввімкнення я писав вище, а про поради що я писав то почніть спочатку з ТС-ра

я не екстрасенс щоб знати чи є в людини тестер чи немає, і чи вміє людина ним користуватись чи ні, бачу людина розібрала смарт сама міняє акуми, я ж не знаю його компетентності в данній справі, ось і порадив що можна зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тест-контроль потрібно чисто для того,щоб  перевірити чи не обірвані контакти АК.

І все.

Дальші дії недоцільно економічно.

Крім тих, кому нема що робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...