Перейти до змісту

Допоможіть розібратися з АКБ


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Ну робив 5 спроб зняття-встановленяя старої\нової АКБ. Результат: на старій вмикається і працює, і заряджається, на новій ні, всі 5 разів, ні від самсунговської, ні від рідної зарядок, ні від компа.

Прошу тебе, уважно читай пости, перед тим як щось радити. Дякую.

треба тестер мати вдома і тоді щось можна говорити, телефон то розібрати є чим, а далі що? тут на форумі за тебе не поміряють напругу на батареї чи на платі, а в магазині де замовляв звичайно вони тобі зразу фото з замірами і роби далі що хочеш називається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, vaz75 сказал:

Це як? Віддати в сервісний центр? Заплатити гривень 50-60? І що б це дало? Відправив би назад, вони знову б тестером перевірили і послали б так само, тільки я б збіднів ще б на 50-60 грн. Чи ти вважаєш, що отримавши якийсь офіційний акт, я б подавав би до суду на 80-100 грн?

Що ніхто не верне, я так розумію. Але я в цій конторі хотів ще дещо замовити і ще один АКБ. Тепер не стану.

так замов у іншому місці, що один магазин на Україну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Sashapetrash сказал:

так замов у іншому місці, що один магазин на Україну

так і за доставку вони мабуть гроші і не мають повертати, бо це з твоєї ініціативи ти робив замовлення  і знав що за доставку треба платити, хоча може і спірне питання, але все ж вони за товар гроші повернули і на тому добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене були випадки різні і рідко коли виходило відбити доставку, так воно все влаштоване

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Sashapetrash сказал:

треба тестер мати вдома і тоді щось можна говорити, телефон то розібрати є чим, а далі що? тут на форумі за тебе не поміряють напругу на батареї чи на платі, а в магазині де замовляв звичайно вони тобі зразу фото з замірами і роби далі що хочеш називається

Все, харош порад. Я не це просив. Жінці свої дай тестер і подивись, що буде. Тестер я маю, але де міряти в мікроелектроних приладах, я не знаю, боюсь щось спалити. Та й воно мені не треба. 

Я нічого особливо не розбирав: розбита задня панель, відкрутив гвинтик кріплення роз'єму, відліпив акб, витягнув роз'єм. Хіба тут потрібен тестер чи якісь супер-пупер знання? Це не набагато важче, ніж зняти кришку і витягти батарею в мої Альфі. Там ніяких нюансів з заміною АКБ не виникало.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що в Терещука на варшавці(мікросервіс) не знайшлось батареї? я наприклад коли спірне питання через них замовляю і на доставку не попадаєш і маєш можливість перевірити на місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Sashapetrash сказал:

так замов у іншому місці, що один магазин на Україну

Замовлю в Китаї з понеділка, бо в інших місцях в Україні немає в наявності, тільки місяць прийдеться чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Sashapetrash сказал:

а що в Терещука на варшавці(мікросервіс) не знайшлось батареї? я наприклад коли спірне питання через них замовляю і на доставку не попадаєш і маєш можливість перевірити на місці

Ху із іт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Все, харош порад. Я не це просив. Жінці свої дай тестер і подивись, що буде. Я нічого особливо не розбирав: розбита задня панель, відкрутив гвинтик кріплення роз'єму, відліпив акб, витягнув роз'єм. Хіба тут потрібен тестер чи якісь супер-пупер знання? Це не набагато важче, ніж зняти кришку і витягти батарею в мої Альфі. Там ніяких нюансів з заміною АКБ не виникало.

 

можливо не зі сторони повернення коштів доставки я раджу, а зі сторони технічної частини я правильно пишу, одним словом - якщо не розбираєшся то не лізь в апарат, а занеси людям які розуміються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Sashapetrash сказал:

можливо не зі сторони повернення коштів доставки я раджу, а зі сторони технічної частини я правильно пишу, одним словом - якщо не розбираєшся то не лізь в апарат, а занеси людям які розуміються

Ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, vaz75 сказал:

Замовлю в Китаї з понеділка, бо в інших місцях в Україні немає в наявності, тільки місяць прийдеться чекати.

не факт що звідти робоча прийде, а чекати то треба з місяць мабуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Sashapetrash сказал:

не факт що звідти робоча прийде, а чекати то треба з місяць мабуть

А які варіанти? Не бачу особливих. Цих Акб і в Китаї не густо на Алі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vaz75 сказал:

А які варіанти? Не бачу особливих. Цих Акб і в Китаї не густо на Алі.

я вроді вище писав - до терещука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тим паче до флая в нього може навіть і в наявності є, прийдеш з розібраним телефоном підкинеш акб і перевіриш на місці

ціна в нього може бути трішки вища як в інтернет магазині скажем, але зато дає місяць гарантії

і за доставку не башляєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Sashapetrash сказал:

я вроді вище писав - до терещука

Читати вмію. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Sashapetrash сказал:

тим паче до флая в нього може навіть і в наявності є, прийдеш з розібраним телефоном підкинеш акб і перевіриш на місці

ціна в нього може бути трішки вища як в інтернет магазині скажем, але зато дає місяць гарантії

і за доставку не башляєш

Нема в них такого.

Та місяць назад я всі основні сервіси обзвонив, жодного результату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaz75 сказал:

Нема в них такого.

Та місяць назад я всі основні сервіси обзвонив, жодного результату.

нехай замовить, що тобі чекати з китаю, що в нього за пару днів буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Sashapetrash сказал:

нехай замовить, що тобі чекати з китаю, що в нього за пару днів буде

З GSM-Harkiv? :D

Тільки в них я в Україні знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaz75 сказал:

З GSM-Harkiv? :D

Тільки в них я в Україні знайшов.

може в них не одна одиниця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Sashapetrash сказал:

може в них не одна одиниця

Одна, бо на обмін не мали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну добре, а інший акум по розміру щоб підходив, не обовязково такий точно, просто плату захисту рідну перекинути, воді як варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Sashapetrash сказал:

ну добре, а інший акум по розміру щоб підходив, не обовязково такий точно, просто плату захисту рідну перекинути, воді як варіант

Овчинка виділки не варта. Це ж не ремонт 9-ї галактики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...