Перейти до змісту

Допоможіть розібратися з АКБ


Рекомендовані повідомлення

Привіт, друзі.

Цікавить думка\порада людей, як шарять в електроніці.

Мною через онлайн-магазин https://gsm-kharkov.com.ua було замовлено АКБ [859529] Аккумулятор Fly IQ4516, оригинал, 2050 mAh

При підключенні отриманої батареї до мого смартфона Fly IQ4516 виявилося, що дана АКБ не працює і не піддається зарядці, хоча з «рідною», несправною, АКБ мій смартфон працює і заряджається штатно, що зафіксовано мною на відео https://www.youtube.com/watch?v=Hy9_I26GVwI

Я  повернув даний АКБ .

Подзвонивши в службу повернення мені повідомили, що АКБ справний, при цьому навіть не спромоглися подивитися відео-доказ, наданий мною і вказаний в пояснювальній записці, і не надали жодного доказу перевірки справності АКБ, лише слова оператора. Мені надали два варіанти, надіслати цей АКБ назад мені або повернути кошти. Я звісно обрав останній, повернути кошти, оскільки впевнений в несправності даного АКБ. Сьогодні кошти в розмірі 171 грн були зараховані мені на картковий рахунок, але я двічі оплатив доставку, мої прямі збитки від транспортування завідомо несправного АКБ склали 80 грн.

Накатав їм претензію, на що отримав відповідь:

Цитата


"Добрый день. Вам вчера менеджер компании предлагал вернуть аккумулятор   и в принципе мы были готовы оплатить доставку к вам ,но вы отказались .

Аккумулятор абсолютно рабочий  .Подтверждение слов смотрите 

1639248039_viberimage.thumb.jpg.e7a7526f6c574242d3d6c4cb247098ef.jpg

 

На моїй батареї вказано робочий вольтаж 3,8В.

Підкажіть, в чому може бути проблема, оскільки я декілька разів міняв їх АКБ на свою і навпаки, роз'єм защолкувався. На моїй АКБ смартфон хоч не довго, але працює, а на їх не вмикається взагалі. Я пробував заряджати через оригінальне зарядне, черех ЮСБ компа, залишав на тривалий час - марно.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

більш-усього потрібно було підзарядити, але напряму не через телефон. зазвичай телефони працюють до порогу 3,7, але ваш напевно 3,8, на їх тестері видно 3,79 , що буквально на трішки менше, щоб телефон міг стартувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Revolver сказал:

більш-усього потрібно було підзарядити, але напряму не через телефон. зазвичай телефони працюють до порогу 3,7, але ваш напевно 3,8, на їх тестері видно 3,79 , що буквально на трішки менше, щоб телефон міг стартувати.

Тобто це вони продають повністю розряджену батарею? Відповідно зберігання такої батареї впливає негативно на термін її роботи. Але скільки не міняв батарей на своїх смартфонах, жодного разу не зустрічався з таким і навіть не уявляю, що купивши в магазині АКБ, вставляю його в смартфон, а він не робить, і продавець мені каже: "це вам просто треба десь сторонньо зарядити саму батарею". :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майже так, зазвичай батарея має бути 3,9-4,0,

купував щось не брендове то було 3,95, типу 40% заряду оптимально для зберігання

у вашому випадку, хто знає, може б і стороння зарядка не допомогла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Revolver сказано:

зазвичай батарея має бути 3,9-4,0

 

Обмежує контролер, максимально 4.2в і мінімум 3.5 потім відрубає контролер, для літієвих батарей 3.2 смерть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так правильно

при 3.5вольт контроллер ще буде заряджати батарею, а при 3.7 - тим більше, те що написано на батареї 3.7 на це не орієнтуйтесь(це вроді як номінальне значення напруги на акумі)

несправний акум, швидше всього щось з платою захисту та що припаяна на самому акумуляторі, інколи хватає поштовху від зовнішнього бж, а якщо навіть від зовнішнього не піде заряд то тоді акуму точно капець

ще як варіант можна було плату захисту перекинути від вашого старого акума в новий

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Revolver сказано:

більш-усього потрібно було підзарядити, але напряму не через телефон. зазвичай телефони працюють до порогу 3,7, але ваш напевно 3,8, на їх тестері видно 3,79 , що буквально на трішки менше, щоб телефон міг стартувати.

3.7 - це не мінімальна напруга! Не вводьте в оману.  Мінімальна 3.4-3.5

І більшість телефонів заряджають і акб з 3 В.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 проблема не з напругами, а з контролером заряду на акумуляторі, от він на новому мабуть не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, case_l сказал:

При нижчій може буде, а при вищій ні? Маразм

в межах від 3.5в. до 99% рівнія заряду батареї контроллер в телефоні заряджає батарею, якщо рівень напруги нижчий ніж 3.5 вольт - контроллер захисту в батареї вважає батарею несправною і відключає банку від заряду

де маразм? що ви кажете?

 

і контроллер заряду знаходиться в телефоні, а в акумуляторі лише захист який складається з декількох транзисторів та контроллера захисту

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, case_l сказал:

При нижчій може буде, а при вищій ні? Маразм

самі почитали що написали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sashapetrash сказано:

і контроллер заряду знаходиться в телефоні, а в акумуляторі лише захист який складається з декількох транзисторів та контроллера захисту

от тут і проблеми, а не в напрузі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

от тут і проблеми, а не в напрузі

це і так ясно, просто ви мені маразм написали сам хоч перед тим прочитали мій пост уважно? якщо все справне і телефон і акум то і при 3.5вольт і при 3.7 і при 3.9 ітд. аж до кінцевого значення 4.2 телефон - акумулятора буде заряджати, так де тут маразм??? при нижче як приблизно 3.5 контроллер заблокує акум і той заряджатись не буде

 

а проблема так швидше всього в платі на акумуляторі, те що вони тестером поміряли напругу на клемах акумулятора - свідчить лише про те що сама банка справна і контроллер захисту дає напругу з банки на вихідні клеми, при цьому в теорії телефон мав би включитись

ще як нюанс, може бути і в банці проблема, ТС - не озвучив конкретно в чому проблема при підключенні акума до телефону - телефон від нього включається чи ні

треба міряти напругу на клемах при підключеному акумі до телефона, можливо в момент включення напруга просідає до нижче - норми - тоді справа в банці(не тримає заряд)

 

нюансів море

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sashapetrash сказано:

 

і контроллер заряду знаходиться в телефоні

 

Ось тут не згідний... Там же плати 1S

Типу такої

1057215748_w640_h640_2s_bms_kontroller_z

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Sashapetrash сказано:

це і так ясно, просто ви мені маразм написали сам хоч перед тим прочитали мій пост уважно? якщо все справне і телефон і акум то і при 3.5вольт і при 3.7 і при 3.9 ітд.

все правильно 3.5 - ще не смерть і вище так само

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є акумулятори ,котрим більше 10 років.

Деякі мають  3 5 напругу.

Деякі 2,5.

Їх всіх можна запустити.

ТС треба було перевірити АКБ тут, перед відправкою.

Гроші за пересилки ніхто не верне.

Зате матиме досвід.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

все правильно 3.5 - ще не смерть і вище так само

це і так ясно, дякую кеп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

 

Ось тут не згідний... Там же плати 1S

Типу такої

1057215748_w640_h640_2s_bms_kontroller_z

це якраз контроллер захисту, читаєм в інтернеті

контроллер заряду завжди стоїть в телефоні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Sashapetrash сказал:

це якраз контроллер захисту, читаєм в інтернеті

контроллер заряду завжди стоїть в телефоні

ось ключі

https://www.maritex.com.pl/product/attachment/91261/8205A.pdf

а це ваш контроллер захисту

http://escooter.org.ua/_fr/1/DW01A-DS-10_EN.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sashapetrash сказано:

ось ключі

https://www.maritex.com.pl/product/attachment/91261/8205A.pdf

а це ваш контроллер захисту

http://escooter.org.ua/_fr/1/DW01A-DS-10_EN.pdf

Тут для @vaz75  показали напругу вона в номі, але це нам нічого не говорить. Проблема хз де в електроніці, чи то тела чи то акб. Чи то мозгі на акб не дружать із телефоном. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

Тут для @vaz75  показали напругу вона в номі, але це нам нічого не говорить. Проблема хз де в електроніці, чи то тела чи то акб. Чи то мозгі на акб не дружать із телефоном. 

можливо просто погано клему накинув на розєм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Sashapetrash сказал:

ТС - не озвучив конкретно в чому проблема при підключенні акума до телефону - телефон від нього включається чи ні

 

Ну ти. блін, даєш. Ціле відео надав.

Спойлер

Повторю:

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Sashapetrash сказал:

можливо просто погано клему накинув на розєм

Ну робив 5 спроб зняття-встановленяя старої\нової АКБ. Результат: на старій вмикається і працює, і заряджається, на новій ні, всі 5 разів, ні від самсунговської, ні від рідної зарядок, ні від компа.

Прошу тебе, уважно читай пости, перед тим як щось радити. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при підєднаній батареї без зарядного пристрою, в момент включення тестером треба було міряти, напругу на платі, та і перед ввімкненням також просто підєднати батарею та поміряти чи є тих 3.7 на платі, а тоді вже дивитись далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

ТС треба було перевірити АКБ тут, перед відправкою.

Гроші за пересилки ніхто не верне.

Зате матиме досвід.

 

Це як? Віддати в сервісний центр? Заплатити гривень 50-60? І що б це дало? Відправив би назад, вони знову б тестером перевірили і послали б так само, тільки я б збіднів ще б на 50-60 грн. Чи ти вважаєш, що отримавши якийсь офіційний акт, я б подавав би до суду на 80-100 грн?

Що ніхто не верне, я так розумію. Але я в цій конторі хотів ще дещо замовити і ще один АКБ. Тепер не стану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Sashapetrash сказал:

при підєднаній батареї без зарядного пристрою, в момент включення тестером треба було міряти, напругу на платі, та і перед ввімкненням також просто підєднати батарею та поміряти чи є тих 3.7 на платі, а тоді вже дивитись далі

Ти вважаєш, що простий "споживач" здатний на таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...