Перейти до змісту
St@S_

коли купувати авто?

Recommended Posts

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Там помилка, бо 13К дол. 7 років тому аж ніяк не 120К грн, тому він "наварив" навіть більше 20 000.

Правда якби Віталя поклав тоді ж ці 13К під матрас, а сьогодні б дістав, то "наварив" би  234 000 грн.)))

От не повіриш, тільки ходив в гугл перевіряти курс за 11й рік, теж закрались сумніви в підрахунках. Це по перше. По друге, мова йшла про гривні, адже саме про гривні Віталій написав, що не вигідно. А виходить, якщо ти купував в гривнях і продав в гривнях і під матрасом гривні, то в гривнях купувати авто вигідно. А якщо в доларах, то звичайно, шо винідніше їх під матрацом тримати :D, бо в доларах з цими скачками курсів, автівки дешевшають. Але все одно, Віталік злукавив, мені здається, на рахунок різниці в ціні за сім років - 13 тис тоді і 5 тис зараз... Цікаво, що ж це ща авто таке... Бо, наприклад, мій рідний брат саме в кінці 11го року купив фіат скудо 99го року випуску, десь йому сталв біля 7,5 тис доларів, продав місяця два назад за 4,6 тис доларів. Так само я джампі в 10му купив за 8,5 тис дол, в 15му продав за 5,8 тис.дол.

Поширити це повідомлення

1 година тому, Юріч сказано:

Що то за Течік за 13 штук в 11 році? Якій рік, комплектація, груз, пас?

Були такі ціни,2002-2003 р.в. 2,5 75квт коса морда.Свого брав якраз в 2011р.1999р.в. 2,5 65 квт,грузовий довга база за 10к.т.,а товариш короткого,обшитого 1,9 груз-пас за 10700.

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, sobchuk30k сказал:

Були такі ціни,2002-2003 р.в. 2,5 75квт коса морда.Свого брав якраз в 2011р.1999р.в. 2,5 65 квт,грузовий довга база за 10к.т.,а товариш короткого,обшитого 1,9 груз-пас за 10700.

дивно, я девьятирічного грузового Т4 в 2003му брав за 6 з копійками у.о , а в 2011му виявляєтся 12річний 10 штук вартував :blink:

Поширити це повідомлення

6 минут назад, sobchuk30k сказал:

Ну я це знаю і розумію. То зараз Течік з косою мордою 2002-2003 року, 75 кВт, скоріш за все переробленого в пасажир, вартує 5000 дол?

Поширити це повідомлення

38 minutes ago, MANJAK11 said:

дивно, я девьятирічного грузового Т4 в 2003му брав за 6 з копійками у.о , а в 2011му виявляєтся 12річний 10 штук вартував :blink:

що поробиш, інфляція )))

Поширити це повідомлення

4 часа назад, MANJAK11 сказал:

Брат в 2000 брав 2101 за 800. А в 2008 люди умудрялися за 2000 продавати.

Поширити це повідомлення

4 годин тому, volks сказано:

Брат в 2000 брав 2101 за 800. А в 2008 люди умудрялися за 2000 продавати.

корпійка в хороршому стані завжди коштувала 1000$ тай зараз ;)

але скільки разів вона по кругу роблена...ніхто не знає...

Поширити це повідомлення

1 час назад, [email protected]_ сказал:

корпійка в хороршому стані завжди коштувала 1000$ тай зараз ;)

але скільки разів вона по кругу роблена...ніхто не знає...

Знаю двох людей, які в 2008 продали свої копійки за 2000+

Поширити це повідомлення

11 годин тому, Юріч сказано:

Віталя, я ж умовно написав, а не конкретно. Принаймні, в гривнях, ти вернув свої ж гроші через сім років, ще й з наваром в 10 тис. І на машині сім років поїздив. 

Саньок, так написав би, що умовно, то я і не спорив би, бо саме і мав на увазі, що не вийде збагатитись в три рази.

11 годин тому, yu2007 сказано:

Там помилка, бо 13К дол. 7 років тому аж ніяк не 120К грн, тому він "наварив" навіть більше 20 000.

Ну да, лоханувся, помножив неправильно.

Поширити це повідомлення

В 2008 і квартиру трьохкімна звичайну за 90 тис легко було продати.

Такі були часи.

Авто нове за перший рік втрачає 15/вартості,

Потім кожен рік по 10/.

Після 8 років вже зовсім мало

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Nokian сказал:

В 2008 і квартиру трьохкімна звичайну за 90 тис легко було продати.

Такі були часи.

Авто нове за перший рік втрачає 15/вартості,

Потім кожен рік по 10/.

Після 8 років вже зовсім мало

А в нас 30-річний корч може ще й подорожчати вдвічі за декілька років.

Поширити це повідомлення

Так було,але вже не буде.

Корчі на нафті за 5 років чекає доля прасок на вугіллі.

Енергетична парадигма ВЖЕ почала мінятись.

Прожерливі чадюхи більш нікому не потрібні.

Поширити це повідомлення

16 hours ago, Юріч said:

З нашими скачками гривні, вкладені 200 тис грн через три роки (приміром) можуть стати 600 :D. А під матрацом 200 тис залишаться 200 тис.

Смышно) Ви ж машину купляэте з привязкою до долара, тому ы рахувати треба що пыд матрасом будуть долари а не грн)  

16 hours ago, Юріч said:

Про комфорт і зручність, навіть якщо авто бере більше грошей ніж без авто - я вже мовчу, не впевнений чи зрозуміє. А так, все на циферках

Знову ж таки, про комфорт. В таксы мене везуть ы я за цей час можу зы смартфона зробити багато справ, а бути водыэм (особоливо в великому мысты) з нашою культурою водыння та дорогами це стрес) 

Поширити це повідомлення

Ого, 4 сторінки спорів про доцільність придбання авто...

А автор теми то і не питав чи варто купляти авто чи ні, а цікавився коли дешевше буде його купити: зараз чи після прийняття нових законів )))

Поширити це повідомлення

34 минуты назад, Silva сказал:
16 часов назад, Юріч сказал:

Про комфорт і зручність, навіть якщо авто бере більше грошей ніж без авто - я вже мовчу, не впевнений чи зрозуміє. А так, все на циферках

Знову ж таки, про комфорт. В таксы мене везуть ы я за цей час можу зы смартфона зробити багато справ, а бути водыэм (особоливо в великому мысты) з нашою культурою водыння та дорогами це стрес) 

І ще про зручність. Мав необережність поїхати на авто на Старий ринок. 10 хв шукав, де припаркуватись. А потім йшов до базару в три рази далі, ніж від зупинки.

Поширити це повідомлення

Висновок один:

є зайві гроші - купуєш авто, воно ніколи не помішає...

немає грошей - якщо вкрай необхідне авто - корч або кредит, якщо не потрібне - не купуєш.

Поширити це повідомлення

14 минут назад, volks сказал:

І ще про зручність. Мав необережність поїхати на авто на Старий ринок. 10 хв шукав, де припаркуватись. А потім йшов до базару в три рази далі, ніж від зупинки.

тому зараз я обожнюю іздити на варшавку

парковка платна біля ТЦ - і завжди є місця

Поширити це повідомлення

On 18.07.2018 at 11:45, volks сказано:

А тепер уявляємо, на що перетвориться місто, якщо кожна сім'я купить авто, тим більше два.

Уявив на хвилинку... Це жах. Краще ніхто собі такого не уявляйте. Гірше за авто в кожній сім''ї (тим більше 2) лише дім для кожної сім'ї, і гроші в кожної людини. Ну нафіг... навіть думати про таке не хочу...

Поширити це повідомлення

7 минут назад, olsad сказал:

Уявив на хвилинку... Це жах. Краще ніхто собі такого не уявляйте. Гірше за авто в кожній сім''ї (тим більше 2) лише дім для кожної сім'ї, і гроші в кожної людини. Ну нафіг... навіть думати про таке не хочу...

Тіпа юмор? В одній дев'ятиповерхівці 144 родини. Ітого в дворі 288 автомобілів, бо ж стоянок немає і робити їх немає де.  А тепер уявіть, що всі виїхали на авто на роботу, бо це ж зручно, дощ на голову не падає і т.д. 

Поширити це повідомлення

5 минут назад, volks сказал:

Тіпа юмор? В одній дев'ятиповерхівці 144 родини. Ітого в дворі 288 автомобілів, бо ж стоянок немає і робити їх немає де.  А тепер уявіть, що всі виїхали на авто на роботу, бо це ж зручно, дощ на голову не падає і т.д. 

Є країни в яких існує податок за кожне друге і наступне авто в сімї,  або дозвілпересуватись в місті (чи певних районах)  в парні дні автомобілямз парним закінченням номерів,  а в непарні відповідно непарним.  

Поширити це повідомлення

56 минут назад, vrm сказал:

Є країни в яких існує ..... дозвілпересуватись в місті (чи певних районах)  в парні дні автомобілямз парним закінченням номерів,  а в непарні відповідно непарним.  

пруф?

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз