Перейти до змісту

коли купувати авто?


St@S_

Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, volks сказано:

Слухай багатий, а чого ж ти не купиш авто із салона, а тільки тут постійно соплі розпускаєш на рахунок блях і того, яка в нас розтаможка дорога.

а ти ше й тупий, до всього?! ... хоча да, я вже раз це питав... "бідний" тут не в сенсі "гаманця", а в сенсі життєдолі! ... але ти, схоже, цього не зрозумієш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, paksivatova сказал:

і по особистих,і по робочим 

Ну не знаю. Я 5-6 днів на роботі. По особистих питаннях після роботи немає куди їздити. В вихідні на базар, пішки, в супермаркет пішки. Десь вийти посидіти - маршрутка або таксі. 

В результаті автомобіль стоїть в гаражі і виїжджає лише в село.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу порахувати простіше. Чи вигідно мені їздити маршруткою на роботу чи автівкою (комфорт, болячки і те, що поки доїдеш маршруткою - замучишся ще до роботи або зай@б...ний після роботи їхати в переповненій маршрутці - ми опускаємо). Маршруткою 9а (з ранку з Цукрового йде завжди напівповна або повна, в любому випадку стояти) наоботу/з роботи 10 грн і 2 години їзди. Або, якщо хочеш сидіти, то 10-ю до Лучеська, а там пересадка на 9а, тоді вже 15 грн)/день. Авто бере за 22 км(туда/назад на роботу) * 1,27 грн/км = 28 грн (паливо) + стількі ж на розхідники, ремонти, страховки, ТО (як ми вияснили опитним шляхом). Тобто 56 грн/день на авто. Різниця 56грн - 10грн = 46 грн я переплачую за поїздки на авто. Далі, час моєї роботи вартує 100 грн. Пямятаємо, що на маршрутці я витрачаю 2 години на дорогу туди/назад, а на авто півгодини. Тобто якщо я буду їздити маршруткою, то я втрачаю 200 грн щодня, якщо автівкою - 50 грн. Отже різницю в 150 грн я виїгрую, якщо їжджу на роботу автівкою. Рахуємо 150 грн - 46 грн = 104 грн щодня, я економлю, якщо їжджу автівкою на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

Бідний тии бідний... Як же страшно і дорого в цьому світі лісі зайчику жити ;)

 

10 минут назад, jack74 сказал:

а ти ше й тупий, до всього?! ... хоча да, я вже раз це питав... "бідний" тут не в сенсі "гаманця", а в сенсі життєдолі! ... але ти, схоже, цього не зрозумієш

Тупий той, хто не слідкує за тим, що пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі рахують тільки витрати на авто і на маршрутку, але ніхто не рахує, що ще треба купити саме авто, приміром  тисяч за 200 грн. А тоді ще добавляти по 50т в рік на поїздки. Тоді авто вийде дорожче, але за гроші ми купуємо час. І тут  вже кому що дорожче -час , чи гроші .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Юріч сказал:

Можу порахувати простіше. Чи вигідно мені їздити маршруткою на роботу чи автівкою (комфорт, болячки і те, що поки доїдеш маршруткою - замучишся ще до роботи або зай@б...ний після роботи їхати в переповненій маршрутці - ми опускаємо). Маршруткою 9а (з ранку з Цукрового йде завжди напівповна або повна, в любому випадку стояти) наоботу/з роботи 10 грн і 2 години їзди. Або, якщо хочеш сидіти, то 10-ю до Лучеська, а там пересадка на 9а, тоді вже 15 грн)/день. Авто бере за 22 км(туда/назад на роботу) * 1,27 грн/км = 28 грн (паливо) + стількі ж на розхідники, ремонти, страховки, ТО (як ми вияснили опитним шляхом). Тобто 56 грн/день на авто. Різниця 56грн - 10грн = 46 грн я переплачую за поїздки на авто. Далі, час моєї роботи вартує 100 грн. Пямятаємо, що на маршрутці я витрачаю 2 години на дорогу туди/назад, а на авто півгодини. Тобто якщо я буду їздити маршруткою, то я втрачаю 200 грн щодня, якщо автівкою - 50 грн. Отже різницю в 150 грн я виїгрую, якщо їжджу на роботу автівкою. Рахуємо 150 грн - 46 грн = 104 грн щодня, я економлю, якщо їжджу автівкою на роботу.

та не варто все міряти грошима, бо так можна дійти до того, що самому хліб дешевше пекти, ковбасу самому робити (вона ще й цінніша, бо натуральна), фрукти, овочі й худобу самому вирощувати, але в кінці кінців, так за*обаним і здохнеш, не розгинаючи спини, зато зекономивши дохуліард грошей. Машина, а якщо ще й хороша (у всіх смислах, хто який собі вкладує в це поняття) машина, перш завсе, це приємно, комфорт і свобода. Да, якусь дешевше обслуговувати, якусь дорожче, й таке інше, але те, що вона (машина) дає, набагато цінніше того, що вона забирає

 

31 минуту назад, volks сказал:

Ну не знаю. Я 5-6 днів на роботі. По особистих питаннях після роботи немає куди їздити. В вихідні на базар, пішки, в супермаркет пішки. Десь вийти посидіти - маршрутка або таксі. 

В результаті автомобіль стоїть в гаражі і виїжджає лише в село.  

відстань до гаража прямопропорційна кількості виїздів на авто, тобто чим далі гараж (стоянка), тим рідше їздиш. Перевірено на собі. Ну а якщо гараж, як то кажуть, під хатою, то слідуючим етапом економії пропоную вимикати всі прибори з розетки, коли не користуєшся, знайомий так економив по 5-10грн на місяць, це ще при старих тарифах, зараз мабуть гривень 30 получится зекономити :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, MANJAK11 сказал:

та не варто все міряти грошима, бо так можна дійти до того, що самому хліб дешевше пекти, ковбасу самому робити (вона ще й цінніша, бо натуральна), фрукти, овочі й худобу самому вирощувати, але в кінці кінців, так за*обаним і здохнеш, не розгинаючи спини, зато зекономивши дохуліард грошей. Машина, а якщо ще й хороша (у всіх смислах, хто який собі вкладує в це поняття) машина, перш завсе, це приємно, комфорт і свобода. Да, якусь дешевше обслуговувати, якусь дорожче, й таке інше, але те, що вона (машина) дає, набагато цінніше того, що вона забирає

 

відстань до гаража прямопропорційна кількості виїздів на авто, тобто чим далі гараж (стоянка), тим рідше їздиш. Перевірено на собі. Ну а якщо гараж, як то кажуть, під хатою, то слідуючим етапом економії пропоную вимикати всі прибори з розетки, коли не користуєшся, знайомий так економив по 5-10грн на місяць, це ще при старих тарифах, зараз мабуть гривень 30 получится зекономити :) 

і холодильник?!

:g09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, MANJAK11 said:

та не варто все міряти грошима, бо так можна дійти до того, що самому хліб дешевше пекти, ковбасу самому робити (вона ще й цінніша, бо натуральна), фрукти, овочі й худобу самому вирощувати, але в кінці кінців, так за*обаним і здохнеш, не розгинаючи спини, зато зекономивши дохуліард грошей.

Порывняння не коректне)
Якраз таки коли ви маэте авто то це як пекти хлыб самому, а не купляти готовий (замовити таксы). Машина це як дитина, ъъ треба десь тримати, доглядати за нею, водити ъъ) 

 

2 hours ago, Юріч said:

Я їхджу на роботу з ДПЗ в Ліпіни (11 км) і назад 20 раз в місяць. Одна поїздка, згідно розцінкам - 80 грн. Тобто в день 160 грн*20 днів*17 місяців (2 місяця не рахуємо - відпустки)= 54400 грн. Це тільки таксі на роботу/з роботи.  (Не потрібно мені говорити про маршрутки, які їдуть годину до моєї роботи, кашлі, соплі...виходить дорого лікування по факту).

Далі. 10 раз в рік їжджу в село (40 км в одну сторону), 5 раз у Рівне їздив, 1 раз в Бориспіль з'їздив, у Львів, в Замосць-Хелм, на Світязь, недавно в Катовіце, ще по природах різних, по гостям...Порахуєш скільки би вартували ці поїздки на мою сім'ю (4 людини) навіть автобусами? Хоча автівкою зручніше, авже ж? Взимку пічка, літом кліма, сам собі господар, захотів став, захотів поїхав, захотів поїв, захотів спиш в машині, захотів сексом зайнявся :D.

А по Луцьку ще скільки можу мотатись, то дружині помогти щось привезти, завезти, купити, заїхати...Багато на таксі роз'їздешся? А ремонт того літа робив в кухні в квартирі, цього літа в літній кухні на хаті...скільки я вивозив матеріалів з магазинів, скільки би я заплатив за таксі? Чи мені з цементом чи цеглою в маршрутку?

 

Зрозумыло що в вашому випадку авто э напевно необхыдныстю) Але в быльшосты людей кто маэ\хоче купити авто не така кардинальна ситуацыя думаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Silva сказал:

Порывняння не коректне)
Якраз таки коли ви маэте авто то це як пекти хлыб самому, а не купляти готовий (замовити таксы). Машина це як дитина, ъъ треба десь тримати, доглядати за нею, водити ъъ)

коректне, ібо (згідно посту, який я процитував й попередніх постів цього дописувача) вверху піраміди стоїть питання екномії, а яка фіг різниця, на чому економити ? Питання можливості взагалі придбання та утримування авто, в даному контексті, не стоїть. Вважаємо, що можливість є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, MANJAK11 сказал:

коректне, ібо (згідно посту, який я процитував й попередніх постів цього дописувача) вверху піраміди стоїть питання екномії, а яка фіг різниця, на чому економити ? Питання можливості взагалі придбання та утримування авто, в даному контексті, не стоїть. Вважаємо, що можливість є.

Так конкретно про гроші я написав спеціально для Волькса. Про комфорт і зручність, навіть якщо авто бере більше грошей ніж без авто - я вже мовчу, не впевнений чи зрозуміє. А так, все на циферках. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Kiolan сказал:

Всі рахують тільки витрати на авто і на маршрутку, але ніхто не рахує, що ще треба купити саме авто, приміром  тисяч за 200 грн. А тоді ще добавляти по 50т в рік на поїздки. Тоді авто вийде дорожче, але за гроші ми купуємо час. І тут  вже кому що дорожче -час , чи гроші .

З нашими скачками гривні, вкладені 200 тис грн через три роки (приміром) можуть стати 600 :D. А під матрацом 200 тис залишаться 200 тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

З нашими скачками гривні, вкладені 200 тис грн через три роки (приміром) можуть стати 600 :D.

Тільки не гривні, вкладені в покупку авто.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ні, приміром через 3 роки доллар стане по 50, чи 100, і авто куплене зараз за 200т грн  стане коштувати 600 :)    .  Я  5 років назад купував авто за 7т$  і  це було 56т грн , а тепер воно коштує  4 , але це 100 т грн  :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Kiolan сказано:

Чому ні, приміром через 3 роки доллар стане по 50, чи 100, і авто куплене зараз за 200т грн  стане коштувати 600 :)    .  Я  5 років назад купував авто за 7т$  і  це було 56т грн , а тепер воно коштує  4 , але це 100 т грн  :).

Але ж вартість в гривнях не виросла в три рази, як писав Юріч.

Я сім років тому витратив на авто 13000$, тепер його ціна 5000$.

120000 грн тоді і 130000 тепер.

Вартість авто через кілька років дуже сильно буде залежати від пробігу і стану авто, а якщо ще взяти нове авто з салону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава формула розрахунку розмитнення

По моєму  досить приваблива

https://svidok.online/tsena-rastamozhky-v-rade-obnarodovaly-formulu-dlya-evroblyah/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкувався з одним знайомим, який живе у Києві. У нього електромобіль Nissan Leaf. Дистанція пробігу без підзарядки 250км. По його словах (як то кажуть мопєд не мій) для міста це ІДЕАЛЬНА МАШИНА. Звичайно якщо не накручуєш за день більше ніж 250км :). Але для поїздок на роботу чи з роботи вистачає. На ніч ставиш на зарядку від звичайної розетки. Але! Якщо хочеш їхати кудись далеко то всі переваги такого електромобіля стають недоліками. Він плювався, коли розповідав про свій досвід поїздки на море на електромобілі. Мусив декілька разів ставати на підзарядку, і один раз чуть не став на трасі, бо не було де зарядитись, був вимушений заряджатись від звичайної розетки, а це час.

Самя автомобіль не мав і не маю. Маю можливість, але не маю бажання. Для мене є критичним вартість його обслуговування і паливно-мастильних матеріалів. Возити свою дупу на роботу і назад можу і без машини. Поки що обхожусь.

Як би електромобіль коштував адекватні гроші, то купив би.  А так, досить дороге задоволення і електромобіль і ці бензинові кочегарки.

Але якщо обставини зміняться так, що без авто нікуди, то куплю як вимушену необхідність. Як колись у свій час купив мобільний телефон, коли ще тарифи були захмарні, але була така необхідність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора вже відкривати тему

,,Який автомобіль купити,,

З підрозділами

-для міста

-для заміста

-змішаний

-понти, екзотика,специфіка  етс. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Nokian said:

Пора вже відкривати тему

,

 

Пора вже тобі розповісти про своє життя-буття після того, як ти перестав бути володарем перснів ))

Як тобі жилось ці роки без чотирьохколесного друга?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, Nokian said:

Все пізнається в порівнянні.

Поки сам не спробуєш- не взнаєш.

 

Перш ніж спробувати звертаюсь за порадою до старшого товариша :) 

 

Не приходила до тебе Ауді уві снах? Не питала, чому ти відплатив за вірну службу тим, що пустив її по руках автобариг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ти путаєш

Гольфи брав, Альфа Ромео брав, Шевроле брав, Опель брав, Вольво брав...

Ауді не брав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Ну не знаю. Я 5-6 днів на роботі. По особистих питаннях після роботи немає куди їздити. В вихідні на базар, пішки, в супермаркет пішки. Десь вийти посидіти - маршрутка або таксі. 

В результаті автомобіль стоїть в гаражі і виїжджає лише в село.  

в мене навпаки, авто простоює лише днів 10-15 в рік, і на авто я 10 років, 2 тижні назад продав своє старе, тому зараз шукаю заміну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Але ж вартість в гривнях не виросла в три рази, як писав Юріч.

Я сім років тому витратив на авто 13000$, тепер його ціна 5000$.

120000 грн тоді і 130000 тепер.

Вартість авто через кілька років дуже сильно буде залежати від пробігу і стану авто, а якщо ще взяти нове авто з салону...

Віталя, я ж умовно написав, а не конкретно. Принаймні, в гривнях, ти вернув свої ж гроші через сім років, ще й з наваром в 10 тис. І на машині сім років поїздив. 

Короче, той хто немає авто (особливо ті, хто ніколи не мав) і обходиться вєлом чи маршруткою не зрозуміє власника авта, так само і навпаки. Звичайно, як сказав @Barugan, якщо фінанси не дозволяють, то автівка в тягость і невиправдане придбання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, Юріч said:

Віталя, я ж умовно написав, а не конкретно. Принаймні, в гривнях, ти вернув свої ж гроші через сім років, ще й з наваром в 10 тис.


Там помилка, бо 13К дол. 7 років тому аж ніяк не 120К грн, тому він "наварив" навіть більше 20 000.

 

Правда якби Віталя поклав тоді ж ці 13К під матрас, а сьогодні б дістав, то "наварив" би  234 000 грн.)))

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Юріч сказано:

Я маю в смартфоні спеціальну програму

Що за прога? Зручна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...